Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

modzo
2. únor 2010

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂

Tak vás po strašně dlouhé době dravím 😉
Ivuško závidím,že už máte tatku doma,nám tatka odlítá příští čtvrtek 11.2. a bude tam až do října ☹ 😒 😔 ,bude mít sice dvě dovolené,ale i tak je to na mašli 😝
Satty taky se už dočkáš máte to za chviličku 🙂

Jinak já doma trošku nestíhám 😀 😝 ,ale ted je to lepší,holčičky jsou zlatý hodně spinkají i v noci-proti Tomáškovi to je pohádka 😅 Tomík je šídlo,holky miluje strašně pomáhá,ale musím dávat pozor je moc hrrr 😕
Snad se dostanu častěš na net ted jsem tu nebyla snad dva měsíce 😲 a taky se mi po vás stýská 😀
Musim už končit,snad se brzo na vás zase mrknu 😉
zatim pa pa 🙂

vakavaka
27. lis 2012

@egrzuz
@egrzuz muj manžel také odjel na misi.do afganistanu.teprve včera,ale nbemužu strachy ani spát,ani jíst.a teké je z LBC

bpc
12. pro 2012

vakavaka- najela jsem na tyto stránky náhodou, mám manžela taky na misi, asi jsme na stejné lodi,j sme ze stejných kasáren a taky odjel ve stejném termínu...

ciernavila
21. čer 2013

@ivuska111 zdravim, mam len jeden dotaz, citam ze ste boli ubytovani v Uko - Bedrichov. Boli ste spokojni so sluzbami? Ideme tam s detmi za par dni.

jasanah
2. říj 2016

Už je asi tato diskuze mrtvá, že?:/