Mám prozradit nevěru známého?

veronikanel
16. led 2013

Ahoj,mám dotaz.Můj známý má přítelkyni,už dřív mi prozradil,že jí po prvním týdnu podvedl a chce to dělat dál,protože ona je "tlustá"!Ač jsem nechápala,proč s ní tedy je,nevyjadřovala jsem se!Jenže se mi ozvala má sestřenice,situace jí donutila k obchodováním se svým tělem a on je její "klient",také má "luxusní" profil na amatérech...Nevím,myslím,že si tohle jeho přítelkyně nezaslouží a ačkoliv to není moje věc,pořád se mi hlavou honí,zda jí to anonymně nepovědět..."práskli" by jste ho,nebo by jste jen přihlíželi?
Děkuji 🙂

radusberus
16. led 2013

teď otázka jestli ti to bude ta holka věřit... bohužl mám zkušenost že když jsem v sebe větší dobré vůli někomu tohle řekla tak jsem byla za tui největší P..U a nakonec mi nikdo nevěřil a pár byl spokojený a stmelený tím že je chtěl někdo ohrozit a oni to přežili... takže za mě, když tak jedině anonymě a stejně si myslím že se to mine účinku :-/

anetka1701
16. led 2013

hmmm, jestli to je takhle, tak ten vztah nebude mít dlouhýho trvání tak jako tak... Pokud chceš bejt za tu hodnou, založ si novej e-mail a pošli jí link na ty amatéry... Ale ať neví, že to je od tebe... Ale já bych se v tom nerejpala - co mi není rovno, po tom je mi ----o a ono to stejně dopadne tak, že půjdou od sebe :o)

barusinecka
16. led 2013

Já bych to práskla,určitě si to holka nezaslouží i když je jaká je.Tohle si žádná ženská nezaslnuží a on je pěkná svině.Může mít lepšího chlapa,který nebude koukat na její kg.Takže za mě:prásknout to i když to bude holčinu bolet,ale všechn jednou přejde.

zamilovanadonej
16. led 2013

Já bych se do cizí nevěry všeobecně nemotala, ale pokud to je až takhle tak je to fakt bezcharakterní hajzlík co chudáka holku využívá a fakt by to chtělo, aby jí někdo otevřel oči.

daasenka85
16. led 2013

já bych to nechala být, třeba to tuší,ale vědět to nechce.. manžel své dobré kamarádce prozradil, že jí ten její zahýbá - ona to z něj vpodstatě vytáhla - a přesto tomu doted nevěří a už je to skoro deset let.. je to podle mě jejich záležitost. navíc píšeš "známá", tak tím spíš bych to neřešila

pettulka
16. led 2013

odpovím na to otázkou? Proč se sní teda dal dohromady když ví jaká je?? Podle mého nezáleží jak žena vypadá na venek ale ve vnitř a toho by si měl chlap vážit. Z mé strany bych to určitě řekla protože jí ten chlap věší bulíky na nos. Sice pravda bude bolet ale lepší než aby žila s doměnkou že je šťastná žena, tak asi tak.

holubice.petra
17. led 2013

Já bych se do toho taky nemontovala 🤐 s nevěrou nesouhlasím ale je to každého věc...a osobně kdyby mě manžel podváděl (doufám že ne) tak to nechci ani vědět, jelikož se ke mě a synovi chová krásně a nepociťuji žádné zanedbávání.....

madormi
17. led 2013

ne! do takových věcí bych se vůbec nepletla, to ať si každý řeší sám, mohlo by se to pekelně obrátit proti vám.

zuza01
17. led 2013

To je těžký, já jsem to jednou oklikou řekla svojí sestře a byla jsem za špatnou... Takže já už neříkám.

olasek
17. led 2013

To je situace.... především, jedná se o tvoji známou nebo kamarádku? Známou bych neřešila - co naděláš. Pokud je to kamarádka tak bych buď nějakým způsobem vyvolala nenápadně pochyby o věrnosti jejího manžela ( s obrovskou dávkou diplomacie ), aby se začala pídit sama anebo bych jí to naservírovala nějak anonymně, jak už tady holky psaly. V žádném případě, bych jí to neřekla na férovku....ono je tohle trochu za dobrotu na žebrotu a ne jedno přátelství kvůli téhle záchranné akci ztroskotalo....protože láska je silnější a zamilované ženské to ten chlap zkrátka a dobře "vysvětlí". Já to znám.....mám kamarádku, která má milence a jeji manžel milenku....jenže to vím já, oni o sobě samozřejmě ne. Funguje jim to spolu báječně, co bych jim do toho mluvila....ale to je zase jiná 🤐

jankadudova
17. led 2013

Neprozradila bych a nemotala se do toho.

ashlee
17. led 2013

řekla bych ji to,že ji podvadí.

ebsian
17. led 2013

Takový kecy, když je tak tlustá, tak by neměl důvod to chtít před ní utajit.( když se mu nelíbí vizáž) .Že by nebyla tak tlustá, jak on tvrdí? Asi mu v něčem dost vyhovuje, když to dělá tajně..Já bych mu teda dala, vlastně spíš nedala 😀 😀 😀 Prase!

Je to k smíchu já vážila několik let přes 100kg a jak nám to klapalo 🙂 Takže kecy o váze neberu..

tetrisek3
17. led 2013

já bych se do toho nemontovala - nakonec budeš za tu špatnou ty , bývá to bohužel tak 😖 pokud se k ní takto chová tak ten vztah stejně nebude mít dlouhýho trvání

misa84
17. led 2013

řekla bych to tajně. dokud známá od něj něco nechytne, prasáka 🙄

veruska007
17. led 2013

Já bych to asi sdělila anonymním dopisem. Posel špatných zpráv často bývá první tím, kdo to schytá. Ale svědomí by mi nejspíš nedovolilo tvářit se, že se nic neděje.

janka
17. led 2013

nerekla bych. Zname vubec ne a ani kamaradce, ani kamaradovi. Ono se to nakonec vyresi "samo".
Mam 2 kamarady, kteri to v mladi delali taky. S jednou "chodil", s druhou spaval. Taky hned od zacatku. Tyto vztahy nevydrzeli. I kdyz mne z toho bylo na bliti.... nerekla jsem. A pokud by jim to nahodou i melo vydrzet, tak proc jim kazit sanci?.
Dalsi kamaradka byla taky neverna, a jeji manzel je muj kamarad, ale v zivote bych mu to nerekla. Byl to jeji kratky ulet, vzpamatovala se, nechala si to pro sebe, a jsou spolu dal. Tak proc kazit stastne manzelstvi?

carolinlida
18. led 2013

nemontuj se do toho, obrátí se to proti Tobě. Říká se...na každou svini se vaří voda, věř tomu, že osud to vyřeší sám. Je to sice smutný vůči té známé a nezaslouží si to, ale Ty nejsi matka Tereza, nakonec by Ti to ještě omlátila o hlavu, že dokud nic netušila, byli šťastní a jak píše ebsian nade mnou, z nějakýho důvodu se k ní stále vrací a platí si za sex jinde takže city k ní chová, nejspíš jim vše funguje až na ten sex, takže namontováním se do nich si zaděláváš na pěknej průser 😉

llluckaaa
19. led 2013

Nic bych neprozradila. Jednak mi do toho vůbec nic není, jednak nemůžu tušit, jak to u nich ve vztahu funguje a co vše mají povoleno, a taky nemůžu vědět, jestli bych tím někomu prospěla a nezpůsobila víc škody než užitku. A když už bych to kvůli nějakému důvodu šla prásknout, tak bych se pod to podepsala nebo vyřešila osobně. Přeci si stojím za vlastními činy, nestydím se za ně a vím co dělám, ne? 🙂 No ale stejně bych šla raději domluvit sestřenici, ať se věnuje raději jiným výdělečným činnostem 😝