Mám strach mít miminko

brnanda
26. lis 2008

Máš strach? přijdi si popovídat 😉

brnanda
autor
1. pro 2008

Já vás prostě všechny obdivuju,jak všechno berete tak z nadhledem.... já nevím proč musím myslet na to všechno co bude až bude,...

terysek005
1. pro 2008

až bude, tak budeme tak štastný, že nás už nic neorzhází, myslím... 🙂 já jsem to nemyslela nijak špatně, jen jsem tě chtěla nakopnout 😉 koukala jsem ted na tvije album, ty věci jou nadherný! 😵 muzu se zepatat odkud jste je objednali?

brnanda
autor
1. pro 2008

určitě myslíš to do té postýlky? jukni se na ebutik.cz klikni na sady-komplety do postýlek ,to se totiž vyplatí víc,než když bys to kupovala po kouskách -sem to počítala a dokonce vté sadě máš i ty držadla na ty nebesa.Jelikžo jsem úchylná na to,aby bylo všechno tak krásně sladěný, vybírala sem vzory podle toho,který mají i závěsy- ty musíš koupit zvlášť ,ale všechny ty vzory právě závěsy nemají ,-)
Hodně mě to překvapilo ,když to došlo...dokonce jsem aji byla taková smutná,že to musím dát zpět do krabice 😉
V listopadu měli akci.. když si objednala komplet, neplatilas poštovný a ještě vtom vzoru jsi dostala zadarmo zavinovačku. A pak ještě takový hrníček a kapesníčky mokrý na utírání od nich jako dárek.Platili sme to převodem a balíček došel myslím za týden a bez problému a látka je kvalitní a je to dobře udělané-což mě hodně překvapilo.

brnanda
autor
1. pro 2008

tery a dokonce jak sem se te´d koukala- mají to pořád stou zavinovačkou ,-) zdarma

terysek005
1. pro 2008

je to opravdu nadherny 😵 koukam na ty stránky teď... 🙂 když já se bojím něco si na miminko kupovat dokud ho nečekáme, ale je to tak lákavé... 🙂 ta zavinovacka se mi líbí...

brnanda
autor
1. pro 2008

my sme si řekli,jelikož nejsme milionáři ,-) že prostě do pokojíčku budeme nakupovat,ael vše necháváme v krabici a ccheem to dávat ke tchýni , moje mamka je n abaráku a tam by to sežrali myši ,-)
Taky už víme,že pokojíček bude vymalovaný na žluto-citronová s limetkovou barvou ,bude barevný.Máme i te´d v bytě vymalovanou třeba ložnicu - na bílo ,ale stěna na proti posteli je rudá,krásná tmavě červená barvička. 🙂
A jelikož nejsme na růžovou,ani na modrou jako abych kluka měla jen v modré a holku jen v růžovém,manžel stím souhlasí a ví,on se totiž už taky naučil ,že sme hodně barevná a barevnost do života patří a už se mu to začalo taky líbit 😅
proto mi stačilo aby si prohlídnul všechny třeba např. ty sady na ebutiku a on to skouknu, já mu ukázala ,co se mi líbí a on mě zase taky ukázal a máme vybraný dvě hnedka sady ,jedna je už doma,druhá se objedná asi až po vánocích a máme tam aji vybranou postýlku chicht docela mě mrzí ta postýlka,protože te´d ju tady v brně někdo prodává za dva tisíce používanou asi půl roku ! patnáct stovek by bylo v kapse,...ale mít seskládanou postýlku někde uloženou já nevím,ikdyž patnáct stovek člověk nenajde na zemi že ,-)

Oblečení kupovat nebudu ,jen třeba něco neutrálního , jenže je to těžké,nevíš kdy se to narodí a nevíš co se narodí že ,-)

echt si te´d připadám,když to tady ti píšu,jako bychh vyhrála milion a píšu a píšu a píšu a píšu s úsměvem na rtech,ikdyž mě bolí břicho z MS jako blázen 😵

terysek005
1. pro 2008

🙂 a po MS může nastoupit snaženíčko, já to teď taky mám, tak už se těším, až to skončí🙂 já chci taky barevné stěny, určitě, přijde mi to pro dítě krásně veselý a že to k němu patří. Kmarádku malému i namalovala do pokojíčku velký animovaný zvířátka 😵

brnanda
autor
1. pro 2008

no já viděla takovou super tapetu zvířátek a nebo dokonce mám v baráku slečnu,co maluje,tak uvidíme ,třeba se něco mázne na ze´d 😅

dzej
1. pro 2008

brnando, s nadhledem nic neberem. To nejde, neřeší se tady nákup třeba riflí 😔 Ale občas musíš něco nechat být aby se NĚJAK vyřešilo, protože to naplánovat nejde. Nebo to naplánuješ a stejně je to jinak. A až budeš mít mimčo, tak stejně budeš přemýšlet z minuty na minutu, to nejde dělat dlouhodobý plány. Tu výbavičku máte pěknou, vidíš, někdo si nemůže ani toto dovolit...

brnanda
autor
1. pro 2008

na tu jednu sadu jsem šetřila od září -3 měsíce, abych mohla dát dva a půl tis. v uvozovkách jen tak pryč z rozpočtu na něco,co momentálně nepotřebujeme,ale...
Strašně mě dneska bolí břicho ,tak si jdu pro dnešek už lehnout... dobrou noc 😉

minonka24
3. pro 2008

Ahoj brnando, zaujalo mě tvoje téma, tak jsem nakoukla...a neodolám a taky něco napíšu.
Je mi líto, že se pereš a nemocí a navíc s pochybama...ale věř, že každej má něco, každej řeší nějaký problémy a v životě je někdy líp a někdy hůř. Ale docela tě chápu, sama se taky peru s pochybnostma a strachem.
Já jsem prodělala na jaře zamklé těhotenství, te´d bychom se chtěli znovu snažit o mímo, ale taky mě pořád trápí milion otazníků a raději si ani nepředstavuju, jak by mi bylo, kdyby to ani na podruhé nevyšlo (bohužel mám ve svém okolí hodně takových...) Ale snažím se na to nemyslet a věřit tomu, že to dopadne dobře...neříkám, že to je lehký a že mi to vždycky jde, ale bohužel žádnej jinej recept neexistuje a nikdo ti nic lepšího neporadí.
Takže se drž a zkus se nenechat ovládat strachem a splíny.

brnanda
autor
3. pro 2008

ahojky mimonka24... jojo je to docela hrozný stím ,aby se člověk neńechal odvládat strachem a pod.

manžel slaví teď třicítku , je tak posedlej jedním snem,že kvůli snu chtěl třicítku slavit až v létě,je narozený v lednu a tak sem natajno spojila jeho oslavu s naozeninama švagrové s jejím manželem a ještě o měsíc dřív,než je má mít,aby ni cnetušil a narozky si užil 😉 takže popravdě mám zrovna MS a dělám cukroví,do toho kašlu jak tuberák (jsem nekuřák) to jako že sem nachlazená 😉 a do toho ještě se plánuje oslava dort a pod.a včera mi došel balíček jsem něco objednávala pro sousedčinýho Matýska -2měs. a ve finále si to nechala pro sebe,protože ztoho byl manžel tak nadšený ,že to nešlo dát pryč a furt stím chodil ,krásný v 68. rifličky, všude kapsa,sportovní styl, no prostě uchvátili nás natolik,že sítm manžel chodil a furt říkal, musím zhubnout musím do toho zhubnout a smál s ejak blázínek a pak večer u tv pronesl,jen to někomu oblíknout viď a já se málem rozbrečela 😀 protože sem na to vtu chvíli taky myslela...
Už si ani nepamatuju, jaký to bylo,když sem viděla ty dvě čárky ,ale pamatuju si,jaký sem měla strach a psychiku,když sem musela na zákrok,takže vím,o čem mluvíš ... 😉
Doktor mi řek,že s mojí nemocí můžu 7krát potratit a na osmé se to povede-tak sem na něho koukala a řekla mu,že teda tolik nervů bych neměla....

jaspina
10. únor 2009

Ahoj Brnando, úplně chápu tvoje obavy a důvod, proč jsi založila zrovna tohle téma.. Jsem na tom podobně. Taky beru pravidelně léky, které musím začít vysazovat postupně 3 měsíce před plánováním těhu, to že pak s největší pravděpodobností přiberu mě dost štve, ale daleko víc se děsím toho, že se mi pak vrátí šílené migrény. Třeba víc jak každý týden, kdy jsem naprosto nepoužitelná, zvracím a nejde to často ani vydržet - teď je dík těm lékům nemám, takže se mi jich bude vzdávat fakt těžko a navíc v těhu bych si nemohla od té bolesti nic vzít.. Takže taky solidní mazec. Docela se toho děsím a další věc, která vím, že se zdá malicherná, ale pro mě teda moc není - než jsem začala brát antikoncepci, tak jsem mívala hrozné beďary, ale fakt hnusné a pořád. Né jak někdo jen při MS, já měla ty obrovské a furt, měla jsem úplné mindráky vylézt mezi lidi.. a jak antinu vysadím, budu zase vypadat jak idiot. Já vím, že když si třeba tohle přečte holka, která se dlouho o mimi snaží a nejde jí to, nebo má za sebou pokusy, které nedopadly dobře, tak si řekne, že jsem asi padlá na hlavu, že by snesla klidně milión migrén a kil navíc i s beďarama, ale tak jak já se asi nedokážu plně vcítit do její situace, ona nepochopí tu mou. Já bych si mimíška moc přála, ale mám prostě jen plno obav...

petulkkab
13. lis 2011

Ahojky my se s přítelem dohodli, že se začneme snažit až v červnu po svatbě. Mám z toho ale příšerný strach. Jednak se bojím, že nám to nepůjde a já se zblázním z výčitek, nebo že by se miminku mohlo něco stát, že nebudu dobrá matka. Já miluju děti a pro své neteře bych udělala první poslední, ale nějak si nejsem jistá, jestli někdy budu připravená mít své vlastní mimi. Bojím se, že nebudu dost trpělivá, že budu přehnaně starostlivá. A taky když se tak rozhlídnu kolem sebe, tak se i bojím do tohohle světa dítě přivést:( zrovna minulý týden se v naší ulici pobodali dva týpci...