Máme doma ušáčka 🙂) Ušaté dětičky

petullek
25. říj 2010

Pro všechny maminky, co mají doma "ušaté" dětičky 😀

sirenita
16. bře 2016

@verena jé děkuji. Mi to nepřijde moc, ale okolí si myslí něco jiného....

verena
16. bře 2016

@sirenita nebo počkat třeba do nějaké druhé třídy, když uvidíte, jak to v kolektivu berou, třeba to bude v pohodě...

kamino
16. bře 2016

Přidávám se taky s ušatcem - zatím mu to nevadí, ale uvidíme, kdy začne.. Nevím, po kom ty uši má, já mám uši až extremě malé a přilehlé k hlavě a přítel je má normálné.. a dítě máme křížence s rogalem 🙂

vetyver
16. bře 2016

Já jsem tu už jednou prispivala, ale asi budu znova, já našim opravdu že srdce děkuji, že mi ty uši nechali prisit v šesti letech, ještě před školou. Z operace si pamatuji jen vyndavani stehů (což dnes asi i odpadá) a uši mám krásné a nikdo to nikdy nepoznal. U holek bych neváhala a asi to čeká u naši dceru, uvidíme, ale i z kluků bych volila spíš cestu ano. Možná někdo řekne že to u kluků nemusí tolik řešit, ale já si myslím že i u kluků může malá úprava zvýraznit jejich tvář 🙂

katchula
17. bře 2016

Máme taky ušáčka, po narození měl ouška normálně přilehlá, ale tak během 1-2 měsíců začala odstávat, aspoň teda obě stejně. řekla bych podobně jako dávala fotky chlapečka @sirenita Teď je v první třídě, z dětí se mu nikdy nikdo nesmál, ale je fakt, že má delší vlasy, takže to prostě není běžně vidět. V létě to vidět je když se koupe a namáčí si hlavu - to nejvíc. O přišití uvažujeme, ale samozřejmě se mi do toho nechce. A hlavně syn o tom nechce ani slyšet a to je blbý ☹ Byli jsme na chirurgii loni s jiným problémem a tam nám dr. řekla, že se dnes předtím než se o přišití rozhodne ptá dr. přímo toho dítěte, jestli to chce nebo ne. Nevím co je na tom pravdy a zdá se mi to trochu podivný teda. Nevím ani jak to načasovat, aby moc nezameškal školu...