Máme nebo čekáme mimi - kluka. Co je pravda, co mýtus?

berenika39
8. čer 2009

Na protest proti diskriminaci pohlaví (ježišmarjá hlavně ať to někdo nebere vážně 😀 😀 ) zakládám téma o klukách. Momentálně mě zajímá JAK zlobí. A taky jestli si myslíte, že je pravda mýtus, že kluci jsou pomalejší a línější - co se týká motoriky, řeči a tak. Já bych řekla, že to tak není, i u kluků i u hlek jsou rachlíci i pohodáři, conikam nespěchají.

ewuska
12. čer 2009

Ahojky 🙂
Tak já bych řekla že kluci jsou rychlíci na pohyb, ale lenoši na mluvení. Aspoň u nás to tak je 😒 Na motoriku je strašně šikovnej, ale mluvení nic moc... prostě nepotřebuje mluvit 😀
Jinak my máme pejsky 2 a je to s ním na ulici hrozný. Za každým psem by hned vlezl a úplně nejlepší je, když na něj ten pes štěká 😝
Od malinka se nebojí nikoho a ničeho na vše okolo se směje. maminku vůbec nepotřebuje 😠 😀 Je hrozně samostatnej a po mamince flegamtik 😀 takže bych řekla dítko do nepohody.
Prostě si na kloučka nemůžu stěžovat, ale druhý mimi bych chtěla holčičku, abych poznala obě strany 😵

mousunek
12. čer 2009

anta - dekujeme, budu muset dodat nejake aktualni fotky ze sedmeho mesice mam dojem zadne nemame

ewuska - souklasim s Tebou, kamoska ma klucinu ktery v 7mesicich tapkal po byte, ale je mu 17mesicu a nepovida, rekne mama, tata, teta ham, haf kdyz mu reknes dones auto tak ho donese ale nepovi auto

mousunek
12. čer 2009

anta - jeee ten Tvuj Honzik je vlasatej a takovej buclinek nasadit kridylka a hotovej andilek, se vsadim ze ho tetky tahaji za tvaricky co?

anta
13. čer 2009

Ahojky, Mousunek, všichni by ho chtěli tahat za všechno 😀 😀 Ale Honzík se nedá, TYTYTY 😀 😀 Vlásky měl, co se narodil, teď má ofinku až k nosu, no děs, ale zatím ho stříhat nechci, ach ty pověry 🙂
No, on je buclatej po manžovi, ten byl stejnej, v roce měl 13 kilo, Honzík má zatím 11,5 😀 😀 😀 Ani bych neřekla, že nějak extra papá, myslím, že jí docela tak úměrně 😉

mousunek
13. čer 2009

ahojik Ant.. ja jsem vcera pridala aktualni fotky a dnes jsemhodne fotila tak dodam dalsi 🙂 no malej je kus chlapa taky po tatovi ani ne delkou jako mohutnosti 🙂

anta
13. čer 2009

Přesně tak, Honýš taky není nějaký extra vysoký, ale co se mohutnosti týče, tak to je tedy vazbič 😀 Hned na to juknu 😉

anta
13. čer 2009

Viktorek je prostě čipera, líbí se mi s těmi balónky a vůbec je to pěknej kluk, má lefíka a my máme doma paní lefovou 😀 , ale Honzík jí začal zuby oškubávat čumák, takže je pomalu zralá do muzea hraček, jak je oškubaná 😀 😀 😀

mousunek
13. čer 2009

no to Vikisek taky vsechny hracky skube 😀

asanaa
14. čer 2009

Ahojda holky
tak já se taky přidám,jednoho čertíka máme doma a druhý je na cestě 😵 takže mám doma samé chlapy.
Náš Matýsek byl strašný lenoch na lezení,jen se plazil,byl jako had.Ale chodit začal přesně na roce,takže pohoda.No a mluvení??Mluvil brzy a docela dobře.Jediné s čím má teď problém je písmenko L a Ř jinak mluví krásně a hlavně pořád 😀 😀 ten tu pusu nezavře.
Tak jsem moc zvědavá na toho druhého jaký bude.Jinak Matěj se na brášku hrozně moc těší,tak snad mu to zůstane

mousunek
14. čer 2009

vim ze jsem mimo tema a nevim zda to neni jen v UL ale v kauflandu maji velikou akci na plenky huggies maji 3baleni v krabici a vyjde to na 555kc ja koupila dve krabice a plenka mi vysla na 3,4kc

kata.jan
17. čer 2009

mousunek: ty pleny jsou ale Huggies clasik, že jo?

mousunek
17. čer 2009

kata.jan - no jsou 🙂