Maminka, Betynka nebo Máma a já. Poraďte

lucie.krajcarova
15. čer 2010

ahoj, měla jsem zdarma předplatné Betynky, které mi již skončilo. teď se rozmýšlím, zda v něm pokračovat nebo zvolit jiný časopis. Poradíte mi? Ty dva moc neznám...

misi78
25. čer 2010

Tak Mamu a ja moc neznam, kupuju sem tam Betynku ale ted treba jejich special o batolatech coz je zrovna to co potrebujeme. Ja sem asi vyjimka me se libi i reklamy, protoze kolikrat tam najdu neco co se mi libi tak si to hned na netu najdu a treba jsem o takovem vyrobku ani nevedela :D
Nez jsem byla na materske tak jsem kupovala spoustu casaku ruznych od Psa po NG az Elle. Ted jsem to dost omezila a hlavne uz to nejak nestiham, hodne ctu i knizky mam jich z knihovny tak deset na mesic 😀

jitousek
26. čer 2010

přidám slovo do pranice u nás v těhu proběhlo předplatné maminky po narození jsme změnili repertoár na Betynku páč mě maminka přišla poněkud fádní a dost snobská plná reklam na věci pro prcky za nekřesťanský prachy nejvíce mě dostávala rubrika s módou pro prcky jako kalhoty na klučíky za 2000kč klobouček za 500kč apod.mě jako dostávali .....asi jsme trošku jiná cenová skupina 😅 no a pak byla měsíc co měsíc stejná pak se mě dostala do ruky Betynka a každý měsíc je plná článků že jí přečtu od začátku až do konce jsou tam sce reklamy ale nerušej mě tak jako v mamince když mě něco zaujme skouknu to na netu a jsem v obraze .........co se týče netu jistě tam je spousta informací ale není nad to vzít si do ruky časák nebo knihu a uvařit si čajík nebo kávu hodit si nožky na trnož a udělat si pohodlíčko 😎

katka82
1. črc 2010

Tak jsem si koupila Maminku a teda fakt jak už je víše psáno poněkud snobárna 😅 spíš tak pro horních 10 tisíc jak se říká 😉
teď mam rozečtený časák Děti a my a řekla bych fakt super 😵 😵

hojda
29. bře 2011

Mě se sešla dvě přeplatné, nemáte o něj někdo zájem za zvýhodněnou cenu? Info v IP.

cacorka_andrejka
1. dub 2011

@hojda Ahojky, čeho předplatné a za kolik? děkuju Iva

hojda
1. dub 2011

@cacorka_andrejka Předplatné časopisu Betynka, sešla se mi dvě předplatn0. Zbývá 11 čísel. Cena na stánku 29,90 , běžná cena jednoho čísla při předplatném 24,90 nabízím 18,- za číslo tj. celkem 200,-

miarosa
1. dub 2011

Mám sice předplatné Maminky, ale Máma a Já si kupuju pořád to je fakt nej časák 🙂

romana29
1. dub 2011

Měla jsem Betynku, pak Máma a já, ale pak jsem zrušila - čím jsou děti starší, tím víc je to podle mě k ničemu a vyhozené peníze - děti krmím a vychovávám a oblékám podle vlastního uvážení a dojemné příběhy maminek mě fakt nedojmou 🙂 . Určitě nejvíc předplatné a podobné časopisy využívají prvorodičky a těhulky.
Maminka je docela v pohodě, občas koupím, když je tam dobrý dárek 😀 , ale předplácet nebudu.

teddyx2
2. dub 2011

Mám už druhým rokem předplacenou Maminku a jsem spokojená. Jsou tam články od těhotenství po první školní roky dítěte, spousta rad a vůbec aspoň se mám každej měsíc na co těšit, že ve schránce nenajdu vždy jenom složenky 😀

hojda
5. pro 2014

Sleva na předplatné 20% Máma a já kód OZP5514 cena je tedy 352,- a dárek k tomu. Tento časopis se mi líbil nejvíc , měla jsem Maminku a Betynku, ale tento je nej.

silvapokorna
17. bře 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já mám ráda taky hlavně Betynku. Prolistuji i jiné časopisy, ale Betynku si kupuji pravidelněji. Časopis má svoji webovku, kde je možné nakouknout a udělat si názor tady: http://mojebetynka.maminka.cz/