Maminka, Betynka nebo Máma a já. Poraďte

lucie.krajcarova
15. čer 2010

ahoj, měla jsem zdarma předplatné Betynky, které mi již skončilo. teď se rozmýšlím, zda v něm pokračovat nebo zvolit jiný časopis. Poradíte mi? Ty dva moc neznám...

bera28
15. čer 2010

Lucko, já jsem začala v době těhotenství číst Maminku, ale poté, co se změnila šéfredaktorka a částečně i obsah, tak už jí nemám jako předplatné, ale koupím si jí jen tehdy, když v ní je něco zajímavého. Největší část je věnována těhotenství a péči o miminko, což už mám zdárně za sebou a další neplánuji. Jinak sem tam nějaký zajímavý článek o větších dětech, ale jinak už nic moc.
Časopis Máma a já neznám a Betynku jsem kdysi párkrát prolistovala a nějak mi k srdci nepřirostla.
Takže teď jsem si předplatila časopis Moje psychologie, ale s těma mýma predátorama bych spíš potřebovala svého psychologa 🙂

irasek
15. čer 2010

ahoj, já jsem si kupovala Maminku v těhotenství, asi rok ještě potom, ale přestala jsem, páč už mě přišlo, že se to tam opakuje. Mámu a já vůbec neznám a Betynkou jsem si listovala u kamarádky, ale tu jsem si nekupovala.
Ale je pravda, že jsem Maminku četla opravdu poctivě a celou🙂
bera 😀

ferinka
15. čer 2010

Mámu a já si kupuju pravidně a mě přijde dobrá,je tam od těhotenství po školní věk,v každém čísle 😉 Miminko si taky kupuju,ale asi přestanu,protože máme rok a půl a už to pro nás nebude 😉

radka.m.
15. čer 2010

Ahoj,mně přijdou tyhle časopisy jako zbytečně vyhozené peníze,myslím si,že se tam stejně nic moc nedovíš,je to pořád stejné dokola,hlavně,pokud už nejsi prvorodička a jednu ratolest doma máš,a když prolistuju takovýto časopis,tak ve finále stejn ě zjistím,že polovina toho časopisu jsou jen reklamy 😠 ,to bych si raději koupila nějakou zajímavou knihu 😉

lucie.krajcarova
autor
15. čer 2010

tak já jsem znova těhotná, tak mi to nepřijde zbytečné. mně spíš přijdou zbytečné časopisy plné módy a reklam, to si nic nekoupím ani moc nepočtu... Radko, jsem přesvědčená si nějaký časopis kupovat. no na knihy mám taky zálusk, ale vyžadují více času i koncentrace. takže časem. koukám, ty máš čtyři děti, takže chápu, že takové časáky nečteš. mně se však líbí. navíc jsou tam příjemné soutěže, to je pro mě jak osvěžení.

wjerushka
15. čer 2010

Tak já mám třeba maminku, zkoušela jsem si koupit různé typy časáků a maminka s emi líbila nejvíc. Je pravda, že předplatný dostávám jako dárek od bráchy k narozkám, takže finančně to mám vyřešené. Zatím máme doma batolátko a ješt ěmi přijde, že si mám o čem počíst a co se dovědět. A co třeba oceňuju je pár članků věnovaných otcům, ty si někdy (ale fakt jen někdy) přečte i manža

cajori17
15. čer 2010

ahojky-já nejradeji ctu 1 casopis Miminko a Family star,nekdy Betynku a Mama a ja...

cajori17
15. čer 2010

casopisy jsem zacala kupovat v tehotenstvi,pak jsem samovolne potratila a nyni se uz rok pokusime otehotnet znovu-zatim se nedari,ale casopisy kupuju dal

wacinka
15. čer 2010

ahoj já měla předplacené, miminko, maminku, betynku a máma a já. Měla jsem rizikové těhotenství a celé ho proležela, tak abych se nenudila. nejvíce spokojená jsem byla s Máma a já a tu jsem si prodloužila i dále, ostatní jsem neprodlužovala a pouze sem tam si koupím, když je tam něco zajímavého 🙂

kefin
15. čer 2010

ahoj, je pravda, že se to v těch časákách opakuje, ale proč si to ze zvědavosti nepročíš. je pravda, že každý časák je tak trochu orientován na různě stará dětátka. Můžu srovnávat Maminku, Betynku, Miminko a Máma a já a pro mě bylo a je stejně nejlepší máma a já- mám ho předplacený, ale ostatní si půjčuju od kamarádek a hodně se mi líbí Betynka, Maminka taky ujde, ale Miminkoi mě nenadchlo.

editah222
15. čer 2010

Já mám nejraději Máma a já, ale klidně si počtu ve všech 🙂 Ještě mi přijde jako dobré Family star. Ve všech se píše furt dokola to samé,ale opakování je matka moudrosti 😉

lucie.krajcarova
autor
15. čer 2010

Teda, vyhrává Máma a já 🙂 na to mám snad i nějakou 10% slevu 🙂

moda08
17. čer 2010

Já mám taky předplacené Máma a já a jsem spokojená 🙂

macejka
17. čer 2010

Ahoj,
já při prvním těhu měla předplacený Máma a já,prolistovala jsem i ostatní,ale Máma a já mi přijde nejobsáhlejší.Časopis Miminko mi tak přišel nic moc 😉

draga
17. čer 2010

já jsme čítávala maminku ale souhlas s holkama...přišlo mi, že se to tam pořád opakuje 🙂 Mámu a já jsem dostala někde zadarmo jednou a tak nemůžu posoudit...Betynek jsem dostala spousty od sestry, starých nějaký rok 1999 ale můžu říct, že tam byly články zajímavý...jak to je teď nevím...🙂 to jsem ti pomohla co 🙂 no každopádně si nemyslím, že to je zbytečný vyhazování peněz, vždycky mě tam něco zaujalo... 😉

katka82
17. čer 2010

Ahoj tak já osobně hlasuju pro Betynku 😅 😀 Asi 2x jsem si koupila Miminko a nijak mě nanadchlo 😝 Máma a já jsem měla asi 1 a taky nic moc,ale myslím že je to na každé z nás co je komu bližší 😉 🙂

brusinka.pusinka
17. čer 2010

ahojky holky já odebírám maminku a betynku a jsem nadmíru spokojená , supr články a rady a i nabídky kde se co dá sehnat 😵

vendulka
17. čer 2010

ahojky a neni lepsi nez vyhazovat penize za casopis koukat na netu an nejake odborne clanky a tak?A i ty casopisy si myslim daji cist na netu, aspon ja jsem jeden cetla, myslim, ze to bylo prave to Mama a ja...ale je to muj nazor, tak to delam ja 😉

zuzik.3
17. čer 2010

Já si nikdy žádný časopis nekupovala, co jsem potřebovala našla jsem na netu. Švagrová si kupovala snad všechny, tak jsem to občas prolistovala, něco mě zaujalo, něco ne, spíše jsem tam občas objevila reklamu na nějaké dobré zboží pro mimča a souhlasím s tím, že se to pořád opakuje.

luthien.k
17. čer 2010

Holky, mě teda tyhle časopisy přijdou jako jedna velká reklama na něco, každá druhý článek je nějaký "tendenční" a těch skutečných reklam nepočítaně... 😖 Měla jsem jich v těhu napůjčovaná kvanta z knihovny. Taky raději hledán informace na netu a nejraději z něčí vlastní zkušenosti 😉

j.kriv
17. čer 2010

Já si v těhu kupovala Maminku, s tou jsem byla spokojená, od ledna mám předplatné Máma a já, ale prodlužovat určitě nebudu, pročtu tak polovinu, zbytek mě nezaujme, Betynku si kupuju občas a přijde mi tak nejlepší z těchto tří. ale záleží na jaká témata se zrovna zaměří, ale většinou co probírá jeden, s tím pak přijde i druhý, teda aspoň mi to tak připadá 😒 ale teď bych volila Betynku. a samo hlavně internet 🙂

pavlina05
17. čer 2010

Ahoj!Já mám předplatné Betynka.Do rukou se mi dostaly i ostatní časopisy,nejvíce mě zaujala Máma a já 😉
Mám stejný názor,pořád se ty články opakují a přelévají.Sem tam je to povrchní a nezajímavé 😖

katerina69
18. čer 2010

Já odebírám Děti a my z nakladatelství Portál a mám s ním dobrou zkušenost. Míň reklam a víc článků. Témata od těhotenství až po puberťáky. Sem tam něco i alternativního (např.o látkových plenách, ekodomácnosti ) . Většinou tam píšou čeští odbornící, často se tam dozvím opravdu něco nového ,což se ,podle mé zkušenosti o Betynce a Mamince říct nedá. Jsou tam i soutěže o ceny, stránka pro děti,atd..
Profil časopisu je k nahlédnutí na http://www.portal.cz/casopisy/dm/profil-casopis...

lucie.krajcarova
autor
18. čer 2010

tak mě se nechce ještě víc vysedávat na netu, i tak tu strávím dost času. radši si lehnu a v klidu něco přečtu. teď jsem si na zkoušku koupila Máma a já a jsem opravdu nadšená. Minimálně tři témata bych právě musela hledat někde na netu - rady na cestování, těhotenská cukrovka a jiné, takže mi to přišlo velmi vhod. oproti Betynce mi to přijde, že je tam méně těch celostránkových reklam, za což jsem moc ráda. navíc obsáhleji popisují problémy, to mi taky vyhovuje. a další téma bylo sourozenecký kočár, nad čímž zrovna taky přemýšlím. takže už jsem si objednala předplatné 🙂

katka82
18. čer 2010

Jasně že taky hledám info na netu,ale ten si nemůžu vzít s sebou např. do postele,do čekárny k Dr. nebo ven na procházku 😉 😀 😀

lucie.krajcarova
autor
18. čer 2010

Katko, přesně jsi to vystihla 🙂 u mně je teď navíc nový hit. po ordinaci se umeju a zalezu do postele s knížkou nebo časákem, je to moc příjemné 😉

katka82
19. čer 2010

Luci 😉 já bez večerního čtení v posteli neusnu 😀 😀

pikusa
20. čer 2010

Tak já dostala předplatné časopisu Máma a já.....a líbí se mi...
a hlavně si net nemůžu vzít do vany,do postele na procházku,jak už tady holky psaly.... 🙂

benjik
21. čer 2010

@lucie.krajcarova Ahoj,já mám Máma a já předplaceno a super,vždy se těším na nové číslo. O Betynce jsem taky uvažovala,ale zas tak velké výhody předplatné neposkytuje,abych si ji předplatila. Tak si jí pokaždé koupím. U Máma a já dostaneš ke každému předplatnému dárek. Já chytla akci na měkoučkou dekus Křemílkem a Vochomůrkou a využívám jí denně. Maminku také čtu,ale poslední dobou nic moc.

benjik
21. čer 2010

Jo a Family star je taky dobrý,jen se dá většina těch článků najít postupně na seznamu.