Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
7. črc 2009

hoj,
Eirin, jo ještě tam něco chybělo a taky tím že je to tříletej projekt tak proběhly nějaký dodatky ke smlouvě - který jsou prezentovaný pouze elektronicky a já si jich dřív nevšimla. Takže jsem musela nějaký věci předělat.
Příště pokud bych souhlasila s projektem budu trvat na týmu kterej by to dělal se mnou. 🙄

eirin, nějak mi uniklo že jsi bydlíte v Praze

elitera
autor
7. črc 2009

Hoj holky, díky, že jste si vzpomněly 🙂
slavit se bude asi nic moc, jsem úplně vyřízená z neustávajících ataků. Takže akorát udělam večeři, ať ten můj chlap něco z toho manželství má, a pokusim se přemluvit se k nějakýmu tomu sexu. Ale že by se mi chtělo... 😅

Sijen, děkuju!!!!

aerin
7. črc 2009

holky ja jsem totaůne na prasky, nemuzu ani psat jak se tresu........tchyne chce po V. nejakych 150 000, na baraku je exekuce, bud ji to da, nebo ne a v tom pripade bude muset ctvrt baraku prodat a my se musime vystehovat

aerin
7. črc 2009

vazne tady nikdo neni??????? 😢 😢 😢 😢

elitera
autor
7. črc 2009

aer?????????? Cožeeeeeeeeee????? Jak toho docílila???

aerin
7. črc 2009

nemam tuseni Teri☹

aerin
7. črc 2009

je mi zle, asi budu co nevidet zvracet

elitera
autor
7. črc 2009

hele, fakt byste nedali dohromady tak 7000 na svůj podnájem? 😅

elitera
autor
7. črc 2009

to naprosto chápu ☹ Jako by nestačily ty dluhy, co vaškovi nadělala doteď 😅

aerin
7. črc 2009

7 by nestacilo

elitera
autor
7. črc 2009

my jsme za 7 měli 1+1, a není to zas tak dlouho...

aerin
7. črc 2009

a co inkaso?

elitera
autor
7. črc 2009

to byly kompletní náklady.

aerin
7. črc 2009

tak to se divim...
no kouknout se muzu, ale Vasek tvrdi, ze by to vyslo na stejno...spis bych rekla, ze ji ty prachy proste da tak i tak, je to prece jeho mama, ze 😔

elitera
autor
7. črc 2009

snadno se mi to říká, protože mám odstup, ale opravdu by jí ty prachy dávat neměl. Chystáte rodinu a 150 litrů je hrozně moc. Matinka by se měla naučit postarat se sama o sebe a svý dluhy.

aerin
7. črc 2009

ja si to taky myslim, jenze proste nevim co delat.....

elitera
autor
7. črc 2009

myslím si, že tohle rozhodnutí by Vašek hlavně neměl dělat sám on za sebe, ale za vás dva. A kromě jinýho máte finančního poradce taky, ne? Snad by i jeho něco napadlo...

sijen
7. črc 2009

Jejda, Aer...! to je teda situace. 😠 ...mmch. jak chce prodat čtvrt baráku? To bydlíte v nějakým hradě a o ona prodá 2.podlaží? 😨 moc mě to mrzí, je to jobovka! tak hodně síly k řešení, případně -jak navrhuje Eli - jestli byste to nějak finančně neskouleli na pronájem.

Eli, to jsem ráda že se Ti ozval 🙂 snad bude brzy líp.

elitera
autor
8. črc 2009

Aer, jak to u vás vypadá?
Bavila jsem se o tom teď s Lišákem, on taky jednoznačně velí odstěhovat se. Kouká teď na nějaký reality a 1+1 a garsonky za 6-7 tisíc jsou.
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/1+1-brno-s...
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/garsoniera...

Já to pro vás vidím jako výzvu. Tohle je naprosto skvělá příležitost, jak se od nich odpoutat a osamostatnit se (ne že byste do teď byli nesamostatní, tak to samozřejmě nemyslím, ale budete na nich nezávislí!).

aerin
8. črc 2009

dobry rano holky, jdu se chystat do prace, napisu az tam budu

eirin
8. črc 2009

Dobré ráno,
Sijen, nj, jsem v Praze už 11 let..
Aer, je to tedy síla, ale plně se ztotožňuju s tím, co ti napsaly holky. A když vidím ty nabídky podnájmu, určitě bych na vašem místě do toho šla.

estrellita
8. črc 2009

aer: teda to je situace ☹ to je mi lito. ale myslim, ze jeho mamka V. vyuziva. vzdyt to nejde chtit po svem synovi 150 000. radeji bych se taky vystehovala. nevis, kdy tohle muze prijit znovu 😔

elitera
autor
8. črc 2009

No, a jsem nezaměstnaná...

des
8. črc 2009

aerin: no nazdar! A má muž nějaký sourozence? Jestli ano a rozhodne se jí ty peníze dát, tak by mohl aspoň výměnou za to trvat na přepsání domu na sebe, nebo něco takového...abyste z toho do budoucna něco měli. I když přepsat....to by dům asi musela darovat a nevím, jestli jestli se ještě furt platí darovací daň...no to je jen takovej nápad. Držím palce!

aerin
8. črc 2009

elit jak to...????? 😕 😨

elitera
autor
8. črc 2009

Jen jsem přišla, vzali si mě stranou (abych byla přesná, vzali si mě stranou už včera a ptali se, jak jsem na tom zdravotně. Tak jsem to na rovinu vyklopila - co taky jinýho.) a řekli mi, že spolupodílníci chtějí, abych odešla, že potřebujou člověka odolnýho proti stresu, protože se rozjíždějí nový projekty. Což samozřejmě chápu a respektuju, takže jsem podepsala výpověď ve zkušební době. Doporučili mi, ať jdu na pracák a zároveň se nějak léčím a dám do kupy, že za pár měsíců budou otevírat tu pozici nejspíš znova, tak ať se potom ozvu.
Vlastně je to skvělá příležitost, jak se opravdu začít léčit...

A aby nedocházelo ke zmatkům, hlásím, že ten průser v Londýně má název, a to agorafobie.

aerin
8. črc 2009

holky IP (poslala jsem to jen vam ctyrem, ostatni treba nemaji zajem 😅 )

sijen
8. črc 2009

Ahoj,
teda to jsou zprávy tenhle týden 🤐

Eli, ty jsi s nimi hovořila o svém zdravotním stavu? Vím, že jsi o tu práci moc stála, ale zdraví je přednější - tak ať Ti ten volný čas pomůže dát se do kupy!! Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je pro něco dobré.

Aer, ať to s V. zvládnete, to jsou teda zkoušky na vaší společný cestě. A V. má ještě sestru ne?

Eirin, já jsem fakt trubka, neuvěřitelná. To je snad už po třetí co se divím, že jsi z Prahy. Nejen že to máš v pase napsaný, ale už jsi mi i to někdy psala. No je toto možný!!?? 😀 😅 😅

Za chvíli mám doučko, tak se ozvu až navečer. Doufám, že tu neobjeví žádná jobovka ...!

aerin
8. črc 2009

elit to me moc mrzi, vazne 😔 ....drzim palce, mas pravdu, je to vlastne skvela prilezitost🙂

eirin
8. črc 2009

Sijen, vždyť je to úplně jedno 😉

Eli, teda holka, tobě se v poslední době daří 😒 Je mi to líto.. ale je fakt, že se teď můžeš dát do kupy a to by s náročným zaměstnáním šlo jen horko těžko.