Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
13. črc 2009

chtela, ale za kazdy tip stejne dekuju sijen🙂

andelka
13. črc 2009

Aer: No teda, matinka se pěkně vybarvila (i když my ji měly přečtenou už dávno), to je síla teda fakt. Vemte nohy na ramena a udělejte se pro sebe a daleko od ní. Určitě proberte všechny možnosti, cokoliv bude lepší než tohleto.

Sijen: Já to čula 😀 Hurá, budu mít čerstvou snažilku do party!!! 😵 😵 😵
Nakonec to u nás vypadá tak, že choť sice pryč pojede, ale jen na dva dny, takže by z těch potenciálně plodných dnů něco být mohlo, i když zatím jsem si je jen vyvěštila, mě ovu asi furt bude chodit jak chce.

des
13. črc 2009

aerin: teď jsem to dočetla (já mám vždycky okno na příspěvek dlouho otevřené a tak většinou toho stihnete napsat hodně, aniž si všimnu🙂)....to je teda síla!! Ale zase si říkám - lepší teď trochu dusno, než potom zplakat (splakat?) nad výdělkem ☹ Aspoň budou všichni vědět na čem jsou! Pevné nervy přeju!!!

estrellita
13. črc 2009

aer: to je sila, ale V. je dobry, ze ji to vsechno na rovinu rekl a ze se ji postavil. Ukazal, ze je poradny chlap!!!
tak drzim palce, aby vam stavebko nesebrala a abyste vsechno vyresili co nejlip a nejrychleji!!

sijen
14. črc 2009

dobré ráno,
dnes jsem měla hrozný sny. Často jsou v mým snech jižní země /řecko, itálie apod./, střílení a pronásledování/ teroristi, nebo "jenom" zlí lidi/ a především vlny /nejlépe hodně vysoké - nikdy se neutopím/.
Ty vlny nechápu, vždycky jsem si je u moře užívala (a ikdyž byly větší) ..

eirin
14. črc 2009

Ahoj holky,
Aer, hlavně vydržte a stůjte si za svým! Moc bych vám přála, ať to bydlení vyřešíte co možná nejrychleji. My jdeme zítra do firmy konzultovat rekonstrukci, konečně už se začne něco dít. Ale tvou nastávající tchýni ti tedy nezávidím,to musí být hrozná ženská, když chodí o prachy žebrat k synovi.
Sijen, tobě se často zdá o teroristech? No brr. Já tedy dnes k ránu sny taky hnusné, v tom snu se něco stalo bráchovi a já nevěděla co, jen jsem věděla, že už ho nikdy neuvidím. Vzbudila jsem se úplně vynervovaná. Sijen, a v jaké jsi fázi cyklu? Kdy se začínáte snažit?
Konečně dorazila ms, takže jsem optimističtěji naladěna (pominu-li tu neskutečnou bolest, jakou už jsem dlouho neměla), protože za čtyři dny začnu clostilovat a na snažení by to vypadalo příští víkend (ale uvidíme, co řekne utz).

madlisek
14. črc 2009

Ahoj holky, hodila jsem sem do alba par fotek, nechci je davat na beremko, tak juknete rychle, nez mi je mistni policie smazne :o) Ja si ted uzivam - na svatebni ceste v albach jsem se nastydla a mam zanet ledvin, fakt slast 😝

andelka
14. črc 2009

Ty brďo, tak to je úchvatné 😵 😵 😵 myslím ty fotky, ne ten zánět, to je teda vopruz (přeju brzké vyléčení).
Už jen z té ochutnávky je poznat, že to byla vážně paráda. fotečky jsou bezvadné, ti legáčci mě dostali úplně. 😀 No a nevěstinka - co dodat, prostě princezna, víla, anděl 😵 Už se těším, až si vás budu moct prohlédnout pořádně v celé vaší svatební kráse, hlavně ty šatečky. 🙂

Jinak holky, zítra mám promoci a v tom vedru v těch hábitech asi zdechnem 😠 Ještě že pak jdem na oběd a dám si pivko, na to se fakt těším. 😀

sijen
14. črc 2009

jé děkujem Madli, úžasný! fakt Ti to moc slušelo, moc pěkná atmosféra fotek a pěkný detaily. To jsou fotky od Lucky? Fotka vás dvou v zahradě je paráda 😵
Ať se brzy uzdravíš a je Ti dobře! to je mrzutý, ale svatebka Alpách byla určitě famózní - miluju hory v létě!
Tak - pěkně se připlácni doma na sklo okna - atˇ se ti vyhřejou záda...(budou ted vedra) ..vtipná jsem vidˇ? 😉

No Eirin začínám 11DC, ovulace je zarohem... 😉 posnažíme se už teď a uvidíme. Mně se bolestivost Ms dost střídá a nikdy nevím čím jsem to (ne-)ovlivnila - jednou o ni ani nevím podruhý jsem doma v křečích 😖

andělko fuuj (myslím ty hábity)..jen si na to vzpomenu. Promoci si samozřejmě užij a poslézu tu oslavičku😵 😵
ty hábity jsou otravný ať je venku jakkoliv.. (my měli těžký "závěsy" v zimě bych to nosila místo kabátu🙂))
vyplatil se mi s sebou vějíř (nebo se ti hodí něco obdobnýho).. měli ho tam kupodivu i ostatní..všichni měli stejný nápad.

andelka
14. črc 2009

sijen: Já jsem 16DC, tak si budem držet palce, co? 😉
Ten vějíř je super nápad. Měla jsem ho i na svatbu. A zjistila jsem, že snad všechny pro mě důležité dny se odehrály ve vedrech - když jsem se narodila, bylo nejteplejší léto snad za posledních 200 let, vedro bylo když jsem dělala přiímačky na VŠ, když jsem se vdávala a teď na promoci...ale rodit ve vedrech nechcu 😅

sijen
14. črc 2009

andělko 😀 jj už se těším na nějký váš vítězný graf /já budu pouze referovat zda dorazila ms/. já se hlavně pokusím zhubnout, ale jsem fakt potvora líná, manžel má dovolnou a fakt mě rozmazluje a měla bych cvičit... 😝

hele to máš zajímavý pozorovací talent - ty horka a zásadní okamžiky - tak at je ten budoucí porod v přijatelných teplotách, a jaké jsou vyhovující? 😉 😀 😀

nathali
14. črc 2009

ahoooj mozem sa pridat 🙂

andelka
14. črc 2009

sijen: víš co, budeme myslet spíš na hubnutí a zlepšování kondice a to mimčo si nás najde samo. Já to tak zatím beru. Snažím se nenabrat zpátky co jsem shodila a donutit se víc hýbat.
No, jelikož jsem v tématu Maminkou na jaře, tak by mi vyhovovaly jarní teploty, řekněme tak březen (ten už nestihnu), duben, květen, červen. Nejradši mám 20-25 stupňů, polojasno, mírný vítr. 😀

nathali: ahojky, to je návrat ztracené dcery, ne? Pokud si pamatuju 😉

des
15. črc 2009

madlisek: fakt krásné fotky, jako z pohádky...a taky se přimlouvám aspoň za jednu nevěstinu pěkně zblízka od hlavy až k patě🙂 A ať jsi brzo zdravá!!

andelka: No já budu ráda, když nebude -20 °C 😀 Ale vedra jsou asi fakt horší, věřím, že všechny porodnice mají topení, ale klimošku asi zrovna nevedou.
Btw, pověra, že svatba v květnu přináší smůlu, má prý vycházet z toho, že děti z takovýchto svazků se rodily v zimě a častěji umíraly, tak doufám, že už to neplatí😉

sijen
15. črc 2009

Dobré ráno,

tak tohle je jak z hororu 😅 😕 http://webtv.idnes.cz/?relation=V090712_155835_... - pry zabitím berušky přiovláte druhý den déštˇ .. 😲

pak jsem viděla na čt online cosi o rodičích - ale vypovídací hodnota toho "dokumetu" je docela nízká.. vlastně jen takové představení se asi pěti rodin http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/308295350...

andělko moje oblíbené počasí větrno, slunečno, teploty do 20C 😉

herminka
15. črc 2009

Ahoj holky,
mohla bych se k vám přidat? Občas nakouknu (hlavně abych se podívala, jak se daří Des - Des, zdravím a gratuluji 😉) a zdáte se mi hrozně fajn. Jen asi nedostojím názvu tématu, ráda bych byla maminkou "až" v roce 2011 🙂, ale člověk nikdy neví, že. Jináč něco o nás, mně je 26, manželovi 33, bydlíme v menším městě na Moravě, rekonstruujeme domeček (proto ten odklad dětí) a milujeme cyklistiku.

sijen
15. črc 2009

ahoj Herminko, vítej.
Já si myslím, že vůbec nevadí že plánuješ až rok 2011 😉 donedávna jsem to viděla taky tak
možná bys mi mohla trochu poradit - letos si budu vybírat kolo - asi trekingový, nevím značku a cena do 15.000, nevím jestli mám počkat na zimní akce..možná by se to vyplatilo. /kola máme oba, ale to moje je potřeba vyměnit za kvalitnější/

nevím jestli jsem vám to psala, ale na Moravu pojedeme vybrat si náš svatební dárek od bráchy http://www.esennce.cz/oderska-relaxace/, 19.-21.08 - a pak je víkend, tak si možná zaplatíme noc v Olomouci a trochu si to tam projdeme 😵

des
15. črc 2009

Herminka: ahój, moc tě zdravím!! Děkuji za gratulace, věřím, že nejsou předčasné - Šeřík se úspěšně drží!! Domeček trošku závidím, my si ještě počkáme, ale to jedno mimino se nám do stávajícího domova snad vejde 😉 Pokud jde o název diskuze, už hodně holek nejdřív, že teda jaro 2010, pak že spíš 2011, pak zas nazpátek, tak uvidíš, třeba se rekonstrukce dokončí dřív a vás oba ovládnou rodičovské pudy 😉

Sijen: Svatební dar teda parádička!! To by se skoro hodilo oficiálně zahájit snažení, což? Už jsem zas zapomněla, jak to máš rozmyšlený 😅 Něco jako necháme tomu volný průběh?

Andělka: Krásnou promoci a spoustu kytek!! (To mě na tom baví asi nejvíc - si pak připadám, jak nějaká miss😀)

elitera
autor
15. črc 2009

Jé, nazdar Hermi 🙂

sijen
15. črc 2009

Des přesně tak, volný průběh. Myslela jsem si koncem roku (náročnýho) že bych se dala trochu dokupy a mimčo bychom nechali na rok 2011, ale prázdniny jsou prázdniny. Takže se budu snažit dávat do kupy a u toho se tak jako průběžně snažit.
K nám se žene pěkná bouřka tak jsem ten truhlíkovej prales tedˇ sundala.. fičí to slušně!

herminka
15. črc 2009

Holky, děkuji za přivítání 🙂

Des, věřím, že gratulace předčasná nebyla! No, nevím, jestli se rekonstrukce povede dokončit dřív, děláme si to sami, takže je na to potřeba hodně času 😒

Sijen, ohledně kola odpovím podrobněji zítra, musím už frčet, máme taky "promoci", jedeme pro manželův diplom, protože promoce se konala, když jsme byli na dovolené.

des
15. črc 2009

normálně v Práglu bylo celé dopoledne zataženo a tma jak v pytli!! 😉

sijen: já myslím, že to není blbý začít dřív, než jsi fakt chtěla...to si pak aspoň můžeš říkat, dyť já stejně chci až 2011 (co třebas 20.11.2011? 😉) a být v klidu! No a když se povede dřív, tak jupí, ne?

Kdyžtak o tom přemýšlím, myslím, že bych měla přemluvit potomka, ať se narodí aspoň 20.1.2010, když už nám nevyšla svatba 27.7.2007 😀

elitera
autor
15. črc 2009

Tak jsem si zas ve městě dala malej atak. A to máme ještě jet dneska česat meruňky 😒

sijen
15. črc 2009

eli to je mi líto - drž se ! a byla jsi sama nebo jste byli s lišákem? at´ je brzy líp! 🙂

my jsme dnes koupili nějaký truhlíky na přesazení dosavaních kytek a veeelkou konvici, totiž s tou dvoulitrovou jsem pořád lítala domů a na balkon - rozrůstá se zahrada.../jo v OBI měli slevu 50% na levanduli a rozmarýn.... a jiný/

Des to je dobrý - zkus mu to vsugerovat🙂 to my s Andělkou máme jiný nároky 😕 víme přesně jakou teplotu si objednat v den porodu 😉 😅 😀

sijen
15. črc 2009

Andělko, jak jste si to užili dneska? Hábit byl slušivý ne? .. 😉 /promoce + posezení/

a co u vás Herminko..diplom už je doma?

ještě k tomu kolu
- v těch požadavcích se nemůžu rozhodnout jestli treking./horáč - věčný problém. Před nákupem určitě ještě zajdu do pecial. kolařskýho shopu (pár jich tu je) a poradím se
- zajímá mě jestli se dělají nějaký vánoční akce na ty dobrý kola (na ty horáče za tři litry z Tesca)
- tady je ta slovní úloha 😉 : doteď jsem měla vždycky horský a pánský - s rámem. Trekingový bych chtěla vyzkoušet ale přála bych si hodně odpružený vidlice - a ty se dělají asi u horských spíš, takže na trekingovým netrvám, to kolo by mělo uvézt přes metrák..takže asi nějaký silnější trubky 😉
Můj muž má horský..takže opět s horáčem bysme pak mohli vybírat podobnej terén.
Ale zase na delší tratě po asfaltu je asi lepší mít trekingový..
možná bych si taky konečně mohla koupit dámský🙂
nevím jaký terén budeme jezdit nejčastěji - HK je placka, ale jezdíváme i do lesa.. cena do 15tis.
😨 😕 .... 😅

sijen
15. črc 2009

v závorce mi chybí "ne" na ty horáče za tři litry z T.
to jen pro pořádek

elitera
autor
15. črc 2009

sij, byla jsem s kamarádkou, před měsícem se vdávala a byly jsme koupit šaty na pohřeb 😒 (jejího manžela dědeček zemřel). Chudák ze mě byla trochu vyplašená a vyčítala si, že mě táhla do města 🙂)
Holky, v Brně je nádherná bouřka! Včera jsem ji zaspala (což Lišák nechápal 😀), ale dneska si ji skoro i užívam 😵 A meruněk jsme si natrhali 25 kilo a jsou famózní 🙂

estrellita
15. črc 2009

nestihla jsem nic docist, jen pri prolitnuti stranky jsem si vsimla, ze madlisek ma fotky z e svatby - jsou uchvatne, takove plne dojmu, nevim, jak to rict, ale jsou krasne!!!!!!!! 🙂 a ten dort super!!!!! 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

estrellita
15. črc 2009

eli: a citis, ze by ti uz bylo s tema praskama lip?
ja se tedy bourek bojim a to , co byla dneska u nas, to byl teda des 😅

nathali: ahoj, se neptej a hezky se plynule zapoj 😉

andelko: tak jaka yla promoce? 🙂

elitera
autor
15. črc 2009

jo, lepší to určitě je, ale bohužel ne tak dobrý, jako před otěhotněním. To asi ještě nějakou chvíli potrvá.

Aaaaaaaaa, ta bouřka je nádherná! Ale ty slejváky k tomu, ty jsou výživný, s autem jsme si hráli na jedný křižovatce na ponorku 😒 A zrovna v takovým blbým dešti tam někomu kikslo auto (naštěstí ne v tý mega louži), chystal tam tažný lano, fakt jsem mu to nezáviděla...