Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
19. bře 2009

Cirr, to máš pravdu.. taky se mi nechce uklízet a okolnosti mě donutí 🙂
Je fakt, že čím jsem starší, tím lepší mám k pěstování všeho možného vztah. Na koleji jsem měla záchvat a pěstovala v truhlíkách na parapetu rajčata 😀 Tam aspoň nehrozilo, že objevím pavouka mezi listy.

mirulka
19. bře 2009

Holky tchýně má taky velkou zahradu, ale nejlépe se stejně na ní jenom leží v létě no!!! 😀

aerin
19. bře 2009

Ahoj holky🙂
Tady se zas hazou grafy, tak ja taky prihodim🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

jinak tady teda nesnezi, coz jsem celkem rada 😅 no snad to ani neprijde....
tak ja jdu snidat, ted jsem prisla z prednasky...u toho si prohlidnu Apetit, ktery mi prave prisel a zacnu se pomalu chystat do prace🙂

madli, satky naprosto uzasny 😵

jo, jeste jsem vam nerekla, jaky jsem pako....byly jsme s mamcou vcera v obchode s latkama, a meli tam naaadhernou vysivanou organzu, zbytek a pani rikala, ze to jsou jednorazovy nakupy z Holandska a vzory se dost meni.....tak jsme 2,5 m vzaly 😅 a jeste k tomu metr ciste nevysivane na zavoj a nejaky aplikace 😀

cirrusa
19. bře 2009

Aeri, užje nový Apetit? Jem myslela že až zítra 😕 Jinak proč by si nemohla mít ušité šaty i když se ještě nevdáváš? 😝

lucitee
19. bře 2009

ahojky, vcera slunce dneska snih a chumeli, to jsou zmeny. Aspon vim z ceho jsem mela odpoledne migrenu

aerin
19. bře 2009

no neee, sit je jeste nebudem, ale tu latku jsme tam nemohly nechat 😀

no mne dosel dneska🙂, mam predplatny

cirrusa
19. bře 2009

Aha, tak to je tím předplatným...Už si na něj zítra brousím zuby...V minulém jak byly ty polívky, tak to mi dost bodlo, tak doufám, že tam zse bude něco dobrého 😵

aerin
19. bře 2009

ja se priznam, ze jsem z toho neco delala tak 3x☹ a to jich mam ted jeden celej rocnik a predtim taky strasnou furu co ho zacali vydavat☹

jo a nejak dneska citim spodek 😖 7DPO me bolel vajecnik stejne jako pred ovulkou....mely jste to nektera taky? byla teda predtim ovu nebo ne? 😖 no a dneska je to jiny....neni to zaludek, neni to jako pri ovu, ani jako pri ms, a nejsou to ani prdy 😉 , tak nevim............☹

madlisek
19. bře 2009

Ty jo Aeri, já jsem úplně napnutá, jestli to těhu bude, ten smajlík je tam tak příhodně, teď to břicho....už aby bylo za tejden a testila jsi! 🙂

A jinak jsem moc ráda, že se vám šatky líbí! když jsem je ukazovala taťkovi, tak říkal: "tydle?? dyť maj nějakou divnou zástěru nebo co. to se ti fakt líbí?" 😀

aerin
19. bře 2009

zastera 😀

mirulka
19. bře 2009

Hm zástěra, ty taťkové tomu nerozumí!! Naši nevěděli jaký budu mít akorát, když je vezli den předem k sobě!! Tak je mamka vytáhla, aby se nepomačkali a táta prý kukal jako blázen, asi mu teprve došlo, že se budu doopravdy vdávat!! Ale řekl, že mi to sluší a to potěšilo.... 😅

eirin
19. bře 2009

Aer, já už se taky těším na tvoje testování 😀

deenakee
19. bře 2009

Aeeeer. Moc držím palečky ať ti to vyjde...Ale moc ty příznaky nehledej. Já od té doby co se snažíme na sobě vydím úplně všechno. Např. teraz mě hrooozně bolely prsa a nic. Tak je asi lepší se nechat překvapit testem.... 🙂
Ale jsem si jistá, že se Vám brzo zadaří.

Jinak Cir, nevím jestli tady už padla důležitá otázka - co na to říkal manžel , jak se to dozvěděl a jak se to dozví rodiče? 🙂 🙂 🙂

Eli: Mooc držím palce, ať ti to dobře dopadne

deenakee
19. bře 2009

A aer, chceš testovat před MS , a nebo počkat jestli MS přijde ?

aerin
19. bře 2009

nevim deny....ja ani poradne nevim, kdy by mela ms prijit🙂

mirulka
19. bře 2009

No helemese že by další těhulka??? Tak to je pěkný!!! 😀

Dee správná otázka co na to říkal manžel!!! A hlavně jak mu to oznámila!! 😀

deenakee
19. bře 2009

Mě teda MS chodí průměrně ten 14 den, takže jak ti vyznačilo FF - 25.3.
Ale každý má LF trošičku jinou - takže plus minus jeden až dva dny

deenakee
19. bře 2009

Ale z vlastní zkušenosti je lepší na to moc nemyslet a nechat to na tu MS- páč jinak se člověk furt stresuje ,sleduje a testuje a stejně nic. Já jsem při LF fázi radši nebyla ani na koníkovi 🙂 Ale třebas máš lepší nervy : )

deenakee
19. bře 2009

Jdu se kouknout na výstavu pro Dítě : ) Majte se, snad získané zkušenosti brzo upotřebím....

cirrusa
19. bře 2009

Manželovi jsem to řekla hned v den den pozitivního testování, prostě jsem mu jenom podala jen takmimochodem ten test. Chvíli koukal a pak říká, že ať muto vysvětlím co to je, že to nezná 😀 A teď je moc nadšenej, stará se, ptá se, teší se....

estrellita
19. bře 2009

madli, ty saty jsou prenadherny 😵 😵 tak uz se tesim, az nam ukazes ty tvoje na tobe 🙂

doplnujici hlaseni za Prahu - stale snezi 😀 😀

eli: myslim na tebe!

estrellita
19. bře 2009

album smilers je sradna - vypadaji, ze to zvladaji perfektne. Musi to byt silena makacka!!! jednou jsme se s pritelem smali, prootze tam meli fotku krmeni - byli na ne tri lidi, kazdy mel nekde polozene dite a krmil. ta fotka vypadala bajecne 😀

estrellita
19. bře 2009

cirrus a co rodice? a hlavne, co na to tchyne? nebo to jeste nevi?

andelka
19. bře 2009

Cir: to je krásný 🙂
Aerin: LF trvá jak u koho, ale mělo by to být mezi 9-16 dny (jsem ti pomohla, co 😅 ) Jelikož ještě nemáš moc s čím srovnávat, tak délku LF lze jen odhadovat. Holt, budem si muset počkat.
Jinak mě v tomto cyklu překvapila LF 14 dní, asi v tom má prsty drmek, protože jindy mívám 11-12. Tak na sobě budu experimentovat i nadále.
Madli: Nějaká ramínka ty šaty i tak jako ozvláštní a když si je přeješ, tak není o řešit. Ne každému bezramínkové sedí, někdo má na ně prsa moc malá a někdo zas velká (jako já, v těch bezramínkových jsem vypadala, jako že jdou nejdřív prsa a pak teprv já 😀 , prostě to příliš zvýrazňovalo, jak byly ty vršky umně vypracované) Juhů, já už se tak těším na výsledek. 🙂

andelka
19. bře 2009

Estrel: Já jsem to taky četla, vím, že většinou je to ze zdravotních důvodů (tady je ale otázka, jak vážný ten důvod musí být), mě spíš nešlo na rozum jak se někdo může rozhodnout a na základě čeho, které dítě dostane šanci a které ne. Nehledě na to, že to jde jen u dvouvaječných dvojčat, což mi trochu zavání "diskriminací", jakože když po IVF jsou nějaké problémy a žena čeká jednovaječné, tak má "smůlu" a když dvojvaječné, tak "štěstí" že se může jednoho zbavit? Prostě mě to zaskočilo, že to vůbec jde a dělá se to. Krom toho každý, kdo se rozhodne mít dítě prostě musí počítat s tím, že jich může být víc než jedno.
Je jasné, že těžko někoho můžeme soudit, když neznáme všechny aspekty, proto jsem tam taky nic nepsala. Jen tím, že mě to zarazilo, jsem se o tom zmínila tady.

andelka
19. bře 2009

Eli, ještě jsem ti chtěla říct, že určitě nejsi divná. Každý vnímáme věci jinak a třeba tě to doběhne později a nebo taky vůbec a oboje bude dobře. Já, tím jak se tady pohybuju, vím, že až najdu // tak budu šťastná, ale stejně opatrná. Budu mít o to malé starost, budu dělat všechno proto, aby se mu nic nestalo, ale nebudu se na to moc upínat, dokud to největší nebezpečí nepomine. Stejně tak o tom nebudu nikomu moc říkat, protože prostě vím, že ta pravděpodobnost tady nějaká je a bohužel s tím tak nějak počítám, že může nastat a neovlivním to. Asi i proto kromě knížek a časopisů nemám pro mimčo vůbec nic. Na to je dost času až v pokročilejším těhu.
Moc na tebe myslím.

cirrusa
19. bře 2009

Ester, ví jenom tchýne, asi dva dny. Jsme za ni prisli s flaskou a ja si nedala, tak ji doslo, ze se z ni snazime udelat babicku🙂 vyjde ji to dva mesice po 50. narozkach, tak jsme ji rekli, ze to ma k tomu 😀

lucitee
19. bře 2009

ty jo holky ja jsem dnes nejak namekko...asi ma anemie a silny menses delaj svy...☹ kamos jel na trip do Irska a nerek ani slovo a ja to proste nejak neprekousla....a ted jsem se loucila s nasi recepcni a ona mi dala svyho osobniho talismana kterej ji provazi celou firmou ...

mirulka
19. bře 2009

Luci to je krásný klábosení co??

lucitee
19. bře 2009

mir: ja vas nedocitam nestiham to 🙂