Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
3. srp 2009

Des, to je milý 🙂

Začali jsme pomalu shánět bydlení v améru a kamarádka nám teď říkala o jejích kamarádech kteří mají dvojdomek, v jednom bydlí a v druhém bychom mohli bydlet my. Ty její kamarádi mají trojčata! A holky, představte si, látkujou! To si vůbec nedovedu předtsavit, takovej zápřah a látkovky k tomu, ale je to super!

aerin
3. srp 2009

madli, to by byla uzasna skola!😀

madlisek
3. srp 2009

😀 Spis mozna antikoncepce, Aer

des
3. srp 2009

madli: já bych se asi zajímala o hlukovou nepropustnost společné stěny 🙂

Vy jste všechny u vody, přiznejte se!! 😒 Hmm, mi snad nezbyde nez si tu sedět a těhotnět sama 🙄

des
3. srp 2009

Že já vám zdrhnu někam na "Ledňáčky"!! 😉

aerin
3. srp 2009

ja tu jsem des, a nudiiim seee....ach jo, stve me to, protoze mam dnes volno a pak uz me cekaji jen 2 tydny v praci a 2 tydny na praxi....carpe diem sakra! ☹

madlisek
3. srp 2009

Mas pravdu Des, ja jsem se zatim ptala jen na najem, ale tohle je taky dulezita informace 😀 Jinak u vody bych se valela az bych brecela ale jednak mam zrovna MS - nevim, jestli si jeste pamatujes, co to je 😉 a druhak drepim v praci 😝

andelka
3. srp 2009

aer: to vypadá jako prefektně perfektní graf 😵 Sem ti říkala, že se to jednou prostě musí umoudřit. 🙂

No, jinak já mám taky MS, takže k vodě možná až o víkendu. Ale strávila jsem dopoledne s neteřema v centru města, tak sranda, ale teď potřebuju kafe. 😅

des: Jé, výročí. To je pěkné. 😵 Nám už se taky pomalu blíží. Zatím to vypadá na večeři v našem oblíbeném zámku. 🙂

madlisek
3. srp 2009

Andel, to bude romantika 🙂 Vy uz jste v tom zamku pomalu stamgasti, pomalu uz byste mohli mit "vas" stolek u okna a pivo zdarma 🙂 Vyjde ti to na ovulku, ze byste romanticky zadelali na ditko? 😉

madlisek
3. srp 2009

Andel, ted jsem si prohledla fotky z dovolenky, nadhera! Urcite jste si to krasne uzili! Fotka z Valtic mi pripomnela jednu scenku, co jsme zazili, kdyz jsme tam byli: tam u tech schodu do zamku je socha psa a nakej pes (opravdovej 🙂 ), co tam byl s panickama na prochazce, se na tu sochu naprosto silene rozstekal, skakal na ni a vrcel 😀 Nikdy mne nenapadlo, ze by psi takhle mohli vnimat sochu, bylo to zajimavy 🙂

des
3. srp 2009

madli: 😀 to je fakt, to už skoro nevím, co je, ale zato jsem se poučila o různých věcech, co jsem dřív nevěděla, co jsou (možná si dáváte zrovna svačinku, tak nerozebírám 😉 )

andel: to bych taky chtěla mít - svůj oblíbený zámek 🙂

andelka
3. srp 2009

Madli: No, ovulka bude asi předtím (doufám, bo teď se mi to dobře počítá, 1.8. byl 1DC) a navíc my tam jdem jen na večeři, ne na spaní. ale choť už ví, že od půlky srpna má zvolnit režim a upravit program, aby nepadnul do postele hned jak dojde z práce a moc se necoural po nocích venku 😀
Jé, taK té sochy jsem si nevšimla. Ale bylo tam nádherně. 😵

andelka
3. srp 2009

des: Jé, teď jsem si všimla zeměpisného cestovatelského okénka - Náchodsko je úplně super. Dá se v Broumovských skalách ještě koupat? Mně se to jezírko mezi skalami hrozně líbilo a i ty skály, akorát teda to nemusí být tolik schodů hore dole. 😅 A Nové město je taky super. Vždycky si vzpomenu na F. L. Věka, jak se tam natáčel - že prej Dobruška 😀
Jo, oblíbený to on je, a taky pěkně drahý 😠 , takže jen příležitostně. 😅

herminka
3. srp 2009

Ahoj holky,
zdravím vás totálně urvaná ze stěhování v práci před malováním. V příštím životě chci pracovat někde, kde to může udělat firma 😀

Aer, grafík vypadá skvěle 😵

Andělko, smím se zeptat, co je to za zámek? Takže manžel má řízený program podle ovu? 🙂 Myslím, že při naší vytíženosti to jednou dopadne stejně 😀

Madlisku, na Krakow jsem slyšela spoustu chvály, ráda bych se tam někdy podívala, taky do solných dolů Wieliczka (snad to píšu dobře). Máš pravdu, chlapi musí nést špatné spermio hodně těžko. Látkující trojčata si neumím představit, ti rodiče musí být borci a mít ooobrovskou pračku 🙂

Des, gratuluji k výročí, říkala jsem si, že se musím podívat do alba, že ho budete mít někdy teď 🙂 U vody tedy nejsem, nějak na to nejsem (tomu se říká dokonalý rým 😀).

andelka
3. srp 2009

hermi: co to máš za práci, prosím tě? Nám to i doma dělá firma. Teda malování, stěhování budem muset taky zastat sami. I když firma by na to jistě taky byla. 😅 Tak teď už odpočívej odpočívej.
Zámek je to tento: http://www.zamek-zabreh.cz/
jo jo, u nás to jinak ani moc nejde. Ale berem to s humorem a ležérně.

Si tak trochu hereticky říkám, jestli bych kdyžtak vůbec chtěla vědět, na čí straně ta "vina" nebo "chyba" je. Ale to jsou jen plané úvahy, zapříčiněné tím, že jsem se zatoulala na diskuzi adopce versus IVF (ale ne tady). Holt, choť není doma, tak brouzdám. Už toho budu muset nechat.

herminka
3. srp 2009

Andělko, díky, ha, to jsem nevěděla, že je v Ostravě zámek 🙂 No, oni by nám to ti malíři asi vystěhovali, jenže to bychom už žádnou knížku asi nikdy nenašli na svém místě 😖 Ale letos to bylo celkem v pohodě, zažily (y je správně, až na šéfa jsme samé ženské) jsme i horší smýkání.

Asi bych chtěla vědět, na čí straně je chyba, aby se to případně dalo řešit.

Adopce vs. IVF je hodně složitá otázka, teď říkám, že IVF ne, ale kdoví, jak bych se na to dívala za pár let nemožnosti otěhotnět. Pokud by to tak bylo, brala bych to jako Boží vůli a záměr, abych své síly napřela někam jinam než k výchově vlastních dětí - a vidělo by se, jestli by to byla adopce nebo něco jiného (věnovat se třeba mládeži ve farnosti apod.). Znám ale i pár věřících manželů, kteří do IVF šli (někdo úspěšně, někdo neúspěšně), připadá mi, že v tomto případě jde někdy víra stranou a docela to chápu, to, co jsem psala výše, je můj názor teď v 26 letech, ale nevylučuji, že se to s věkem může změnit.

estrellita
3. srp 2009

teda holky, co to je? to i kdyz se neschazime, tak mame MS ve stejnou dobu? 😀 to byva u velkych skupin divek, ktere jsou spolu opravdu casto ........ i kdyz my jsme spolu skoro kazdy den 😎 😀
jinak ja bych se taky moc moc rada valela u vody, ale byla jsem v praci. do toho me na konci prac. doby silene rozbolela hlava. no uz je lip, ale ty vykyvy pocasi jsou pro moji hlavu des ☹

des: gratuluju k vyroci 🙂

andelka
3. srp 2009

hermi: Já nevím, já asi ani ne (ale pořád je to jen teorie, to si uvědomuju). Ono by to asi moc věcí stejně nezměnilo. Kdyby spermiogram dopadl hodně zle, tak co by se dalo dělat? Myslím kromě změny stravy a režimu. Na umělé oplodnění máme svůj názor, takže tudy by asi cesta nevedla. Na hormony se taky nekoukám moc příznivě. Beru dítě jako dar a zázrak, na který není žádný vymahatelný nárok. A taky věřím, že když něco být nemá, tak prostě nemá a cesta asi vede jinudy. Ale taky to nemám tak, že by přes to nejel vlak, záviselo by na spoustě věcech. Jen, že občas člověk narazí na nějaké téma, které ho prostě tak zaujme, že o tom musí přemýšlet. 😉

estrel: už to pomalu vypadá jako sekta, co? 😀

andelka
3. srp 2009

hermi: Ohledně zámků v Ostravě by ses asi divila - v Ostravě jsou zámky tři a jeden hrad. Jeden další zámek bohužel padl. O další se bojuje. 😅
Takže jste si všechno během stěhování osobně pohlídaly, jo? No, to je uričtě dobře.
Nás brzy čeká náročný úkol. Najít sedačku, která by splňovala naše požadavky a nestála majlant. Tak nám držím palce. 😅 a pak k tomu doladit konferák a koberec. Taky radost.

andelka
3. srp 2009

Juhů, od 21h je na ct1 Na cestě po Pálavě - budu vzpomínat. 😵 Mně ta česká verze baví i víc jak ta světová 😅

madlisek
3. srp 2009

Ach jo, holky, odpol jsem mela v planu jit po asi 5ti mesicich (!!!) cvicit, ale jak bylo dusno, tak me taky rozbolela hlava a vubec se mi nechtelo a rekla jsem si, ze se budu radsi ucit, vzala jsem uceni, lehla se do postylky....a prave jsem se po trech hodinach probudila 😀

Hermi, v tech solnych dolech jsme taky byli, ja o nich teda nikdy neslysela, ale muz to videl v nejakem cestovatelskem poradu a moc tam chtel a fakt to bylo moc krasne a zajimave, moc se mi to libilo. Dokonce to snad bylo i na to uplne prvnim seznamu svetoveho dedictvi UNESCO, stejne jako cenrum Krakowa. Takze skutecne muzu jen doporucit 🙂

beat2
3. srp 2009

Jen tak pro pobaveni a mozna uz i mimo tema, taky mam MS 😎

estrellita
3. srp 2009

madli: ja mela taky namireno jit cvicit, ale stejne jako tebe me strasne bolela hlava. fakt jsem myslela, ze mi praskne. sla jsem koupit po ceste domu jeste pecivo a kdyz jsem s tou olesti hlavy videla tu frontu, tak jsem mysleala, ze jim to tam necham a jdu, ale hlad yl silnejsi 😅 😀

beat 😀 😀 😀 to neni mimo tema 😀 😀

madlisek
3. srp 2009

Ty jo tak kolik nas tady tu MS vlastne ma? 😀 My jsme takhle srovnane se trema kamaradkama, asi proto, ze se fakt casto vidame, delaly jsme si z toho srandu, ze jsme jak praclovekyne v jeskyni, ty pry taky byly sjednocene 😀 Ale ted nam jedna vypadla z party, pac sla do party tehuli 🙂

eirin
3. srp 2009

Tak já to rozetnu, já MS nemám 😀 Ale mám takový pocit, že jsem sfázovaná s Aer 🙂

andelka
3. srp 2009

Madli: No, u nás zná Wieliczku asi každý, ale teda musím se přiznat, že jsem tam ještě nebyla. 😅 Jsem ostuda. Ale už dlouho na to myslím, i na Krakov. 🙂
Jinak mě bolela hlava včera večer, dneska jsem pořád čekala, jestli mi bude blbě nebo ne a vypadá to, že se to rozjelo bez velkých křečí (ne jak minule a předminule), tak za to su ráda.
Beat: 😀 😀 😀 vítej do klubu.
Madli, však my taky budem postupně vypadávat, to si piš 😉 😵

elitera
autor
3. srp 2009

Já to mam taky, už končim ;)

andelka
3. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aerin
4. srp 2009

eiri!😀 no ja uz se lekla😀

madlisek
4. srp 2009

Dobre ranko 🙂

Aer, co teplota?