Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
4. srp 2009

Ahoj holky,
v práci probíhá to malování, tak jsem si vzala volno, ale stejně už od 6 nespím, blázen, no 😀

Andělko, právě že jsem zde zahlédla pár příběhů, kdy bylo spermio hodně špatné nebo holka měla hormonální problémy a spravily to bylinky, proto bych eventuálně stála o to vědět, kdo "je na vině". No, ale pouštím se příliš do spekulací, snad to nebude potřeba 🙂 O hradě v Ostravě vím, ale zámky mě překvapily, furt nějak žiju v domnění, že Ostrava je poměrně mladé město a nic extra tam není 😀 Měla bych se stydět, mám to do Ostravy 50 km 😅, ale dostanu se tam málokdy, spíš občas do divadla nebo jí jen projíždíme někam dál. Držím palce s výběrem vybavení, taky nás to bude za rok čekat... "České" Na cestě mám taky raději.

Madli, já mám info o Wieliczce od tatínka, kdysi si tam udělal výlet (samozřejmě i spolu s Krakowem) a od té doby se tam toužím podívat taky.

Taky nemám MS 😀 Ale jsem tu krátce, tak jsem se s vámi ještě nestihla sesynchronizovat 😀

eirin
4. srp 2009

Hermi, a nejsi třeba něco přes 20DC? Protože to bys byla ve skupině se mnou a s Aer 😀

madlisek
4. srp 2009

Holky, dnes máme měsíční výročí 😵 😀 Už je to dávno, ale stále se máme rádi jako za mlada 🙂 😀

Hermi, mně se tam do dolu moc nechtělo, protože pár dní předtím jsme absolvovali tu Kutnou Horu a měla jsem pocit, že to bude hodně podobné. Ale jsem moc ráda, že jsme šli, protože je to úplně jiné, neklaustrofobní 🙂 Chodby jsou široké, obložené dřevem, krásně to tam voní borovicí, spousta světla a úžasné komnaty ze soli, fakt to stálo za to 🙂

madlisek
4. srp 2009

A jinak jsem opět VIP na FF 😀

madlisek
4. srp 2009

Dneska pilne pracuju, tady jsem nasla obrazek, jak budeme vypdat na srazu v lete 2010 http://www.boingboingmaternity.com/sling.jpg

madlisek
4. srp 2009

😀

des
4. srp 2009

madli: Juuuu, tak to beru 😉 Jedinej problém, že se asi budu muset nechat přebarvit na blond (ale to bude fakt jedinej problém!!) 😀 😀
Gratulace k výměsíčí!!

andelka: já včera při jednom takovém surfování skončila u článků o autistických dětech, asi za dvacet minut jsem se probrala a říkala si, proč to proboha čtu? 😨

des
4. srp 2009

hermi: malování nezávidím, nám naštěstí např. okna myje firma a malování jsem tu ještě nezažila🙂

herminka
4. srp 2009

Eirin, jsem 17.DC, takže jsem vlastně s vámi ve skupině.

Jo, chtěla jsem vám ukázat graf s docházející baterií v teploměru, je docela humorný, chci ho doměřit a pak baterii vyměnit, zajímá mě, jak se bude vyvíjet 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/herminka1

herminka
4. srp 2009

Des, na okna taky máme uklízečky a myslím, že obstarají i ostatní úklid po malířích, ale regály si musíme odstěhovat samy, kolegyně mají špatné zkušenosti s někým "nezasvěceným".

eirin
4. srp 2009

Hermi, taková krásná ovu 😵 Proč to FF vyznačil jen čárkovaně, to kvůli vyšším teplotám na začátku cyklu?

Když už se tu tak krásně synchronizují cykly, nechcete mě některá nakazit ovulací? 😀

aerin
4. srp 2009

hehe, vy jste zase nejaky vesely😀
madli, super fotka! 😀 a gratuluju k vyroci! 😀

muj graf🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

herminka
4. srp 2009

Eirin, nemám zapsaný hlen a čípek, tak proto. Kdyby to šlo, klidně bych poslala ovu IP 😀

To mi připomíná, jak jsem se jednou cestou domů potkala s jednou starší sousedkou a ona mi říká: "Já jsem se na vás ráno dívala a jak vy letíte, to je katastrofa. Kdybyste mi tak té rychlosti mohla trochu dát." 😀

madlisek
4. srp 2009

Aeeer, ovšeeeeem, to vypadá velice dobře 🙂

eirin
4. srp 2009

Tedy Aer, to je paráda!! 😵

des
4. srp 2009

chjo, tak já zas do žádný skupiny nepatřím...dyk to říkám, pujdu k Ledňáčkům 😀

aerin: pěkně to šplhá, to bude ještě napínavý!! Kupuju popcorn a usazuju se do první řady!!

hermi: tak mě napadlo, jestli z tvých nenápadných náznaků už někdo uhodl, kde pracuješ...nebo to nechceš prozrazovat?

madlisek
4. srp 2009

Des, vy mate přece skupinu s Deen a brzy k vám emigruje i Aer 😀

aerin
4. srp 2009
madlisek
4. srp 2009

No ale stejně ti to šplhá krásně. A když nic jinýho, jak pravila Des, máš teď aspoň učebnicovej cyklus 🙂

eirin
4. srp 2009

Já mám taky učebnicový (táák děti, a takhle by to vypadat nemělo) 😀 (vím, že už jsem s tou ovulací trapná, ale nemůžu si pomoct 😀 )

aerin
4. srp 2009

eiri ja te naprosto chapu☹ ja tomu taky porad nemuzu uverit, ze by se mi to zniceho nic takhle upravilo, kazdy rano si merim teplotu s hruzou, ze to klesne... urcite se taky dockas, moooc bych ti to prala 😵

aerin
4. srp 2009

no a pak dalsi vec co jsem vam jeste nerekla...po ovulce mi zacal jakysi vytok, ciste bily, trochu hrudkovaty a naprosto bez zapachu, asi den to i trosku svedilo, pak uz ne a i toho vytoku uz ubyva....vubec nevim co to, na mykozy netrpim (mela jsem asi dvakrat a to to vzdycky i trochu zapachalo a palilo mnohem vic a dyl), treba ani ovulka nebyla a tohle muze za ty zvyseny teploty☹

estrellita
4. srp 2009

madli: super obrazek, to budeme tedy stihle kocky 😀
jinak dekuju za IP 🙂 tak snad to vsichni vsechno snedi 😎 😀

herminka
4. srp 2009

Aer, pěkně! Sedám do první řady vedle Des 😀 Že Ty sis sugerovala 28...28...28? 😀

Des, veřejně se mi to prozrazovat nechce, kdo pochopí, pochopí (ale myslím, že naznačuji celkem jasně, ne? 🙂).

aerin
4. srp 2009

no, ja bych to videla spis na tech 30 😀

aerin
4. srp 2009

ja nechapu😀 mne asi ani neprislo, ze bys neco naznacovala😀

des
4. srp 2009

aerin: hrudkovatý by mohl naznačovat mykózu, třeba to mělo tentokrát jen takový slabý projev, každopádně si nemyslím, že by to ovlivnilo teplotu třeba na 4 dny a že by furt rostla...to je mi podezřelý.

eirin: určitě nejsi trapná, myslím, že hodně z nás si tady zažilo dlouhé čekání na ovulku (i když asi ne tak dlouho, jak ty☹ ) a je nám jasné, že pak se myšlenky hodně často točí jen kolem toho jednoho!! Tak klidně nadhazuj...nakonec kde jinde se dá slovo ovulace skloňovat tak často a beztrestně, než tady, žejo!

madli: no už by to chtělo někoho do party, má vrozená potřeba udílet dobré rady není zcela uspokojena 😀 😀

madlisek
4. srp 2009

Tak zas jeden inspiracni obrazek 🙂 http://bedzine.com/blog/wp-content/uploads/2007...

aerin
4. srp 2009

juuuj 😵

des
4. srp 2009

to je pěkná rodinná idylka!! A máme se inspirovat holčičkou, miminem, tim, v čem leží, nebo jak umí větší číst? 🙂 Já osobně bych se nechala teď nejradši inspirovat tím jeho sladkým spánkem!! 😵 A až budem pokročilejší, vyrobim Šeříkovi taky takový super háro!! Btw, Eli nevíš, co se jí na vlasy? To půlkilo slunečnice už mám v sobě a paní uklízečka je ze mně jistě nadšením bez sebe, jak mám pod sebou nastlaný ty, co mi omylem upadnou 😀