Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
5. srp 2009

andelka: komentář televizního neznaboha: "F.L. Věk - a není to černobílý???" 😅

aerin
5. srp 2009

hihi, tak USA jsem si vytahla u maturity 😀

F.L.Vek je cernobilej....a me teda k smrti nudil 😀

andelka
5. srp 2009

des: Jasně že je. Dyť je to fuk, ne? Pyšná princezna je taky černobílá 😀

aer: Tak to já ho přímo hltám a miluju a jdu po hostorických detailech. No jo, profesní deformace. 😀

Fakt? A v jakém předmětu? v dějáku? Já měla první Přemyslovce. 🙂

des
5. srp 2009

andelka: 🙂 Já měla u matury naopak poslední Přemyslovce...to člověk nějak nezapomíná, co?

eirin
5. srp 2009

No holky, mravenci, co jsem tak vyčetla, to neočistí důkladně a prý to chce tam ty kosti nechat tak minimálně měsíc, to jsem tedy zavrhla.. zítra půjdou kosti na CTčko a potom asi zavolám na patologii, aby mi poradili 😀
Des, Kutná Hora to byla proto, že byla tak nějak v půlce cesty mezi námi a ségrou 🙂

Nedokážu popsat, proč přesně se mi Věk líbí, profesní deformací to u mě nebude.. ale vždycky, když jde v tv, tak se dívám a děsně si to užívám. Andělko, na dvd ho nemám, ale uvažuju o koupi.

estrellita
5. srp 2009

teda tema kostma se fakt bavim 🙂))

aerin
5. srp 2009

andelko, jojo, v dejaku🙂

andelka
5. srp 2009

des: to ne, já si pamatuju možná skoro všechny otázky, které jsem dostala, jak u matury, tak během studií. 😅

eirin: Na patologii---no buď zdráv 😀 Ty máš starosti teda 😀
No já jsem F.L. Věka milovala od mala, dívala jsem se pokaždé když běžel v TV a můžu ho doteď. Komplet na papíře jsem si koupila v antikvě myslím ještě na základce. Pro mě je to nejlepší seriál všech dob. My jsme to kupovali hned jak jsem se dozvěděla, že se to dá koupit. A fakt super. I to moc hezky vypadá, ten komplet, fakt se jim to povedlo. 🙂

eirin
5. srp 2009

Taky si pamatuju skoro všechny otázky, které jsem kdy u zkoušek všeho druhu dostala.

aerin
5. srp 2009

hm, tak ja si pamatuju pouze ta temata....na vsechny bych ani zdaleka neodpovedela😀 to jste dobry🙂

andelka
5. srp 2009

aer: No však, témata, zadání otázek, ne že bych je ještě dneska uměla zodpovědět. Teda určitě ne všechny. 😅

aerin
5. srp 2009

tak to jo, ja uz se lekla 😀

eirin
5. srp 2009

Tak jsem si právě udělala radost a Věka si objednala komplet na dvd i s knížkama.

No, jsou zkoušky, na které už bych znovu jít rozhodně nechtěla. A někdy si tak říkám, jestli bych vůbec na to měla sílu začít studovat zase od prváku.. už by se mi nechtělo.

andelka
5. srp 2009

eirin: Gratuluju ke koupi 😵 Teda k objednání. A ty knížky sis objednala kde?

madlisek
5. srp 2009

Holky, F.L. Věka taky miluju 😵 Asi je to tím, jak byl úchvatný a čestný a ušlechtilý 🙂 Černobílý historický věci mě vůbec baví, tím jak je to černobílý, tak tomu víc věřím, že je to doopravdy 😀

eirin
5. srp 2009

Andělko, na webu mají, že je to komplet dvd + kniha, ale teď přišla faktura a tam jsou psaná jenom dvd, tak uvidím, co mi přijde.
Ano, to bude ono co píše Madlisek.. tomu seriálu prostě bezmezně věřím, jako by to bylo doopravdy.

andelka
5. srp 2009

Madli: F. L. Věk byl odmala můj idol 😀 Nebo teda F. L. Věk zkombinovaný s Brzobohatým 😅 I když i samotná původní historická postava měla velmi bouřlivý nesnadný život.

Eirin: Ono jsou to totiž DVD ukrytá v obalu, který je jakoby kniha. Vypadá to moc hezky. Ale je to jen informační, je tam popsán děj těch dílů, jsou tam fotky, herci a různé zajímavosti, z té doby, z natáčení a tak. 🙂

des
5. srp 2009

eirin: pošli mi ty kosti, já ti je ohlodám 😀 Mám zas (překvapivě) děsnej hlad!

A můj "seriál všech dob" je teď čerstvá věc - Dexter, o hodném masovém vrahovi...doufám, že ho brzo nějaký osvícený dramaturg koupí i do naší televize!! To by se myslím líbilo hlavně Eirin - on totiž ty lidi pak rozřezává 😀
PS: To je viď, zmíníš se o kostech a už mě napadaj takový věci...přitom seš jistě velmi seriózní badatelka!!!

eirin
5. srp 2009

Andělko, díky, tak to bude ono. Knihy (ty "pravé") si obstarám dodatečně 🙂

Des: No ono by ses jich už moc nenajedla, obrala jsem co šlo, ale ty zbytky, ty zbytky... (a chrupavka). Jojo, co by člověk neudělal pro vědu a výzkum. Ale je fakt, že z vůně vepřového se mi asi ještě dlouho bude zvedat kufr. Myslím, že Dextera bych teď po dobu několika týdnů s díky odmítla 😀

madlisek
5. srp 2009

Holky, vnadíte mě, ze bych si taky objednala F.L.věka? 🙂

Todle na mě teď vykouklo na netu, zajimave, ale asi bych do toho teda nešla 😝 http://www.taga.nl/win-a-taga/

andelka
5. srp 2009

Madli: Kup, neprohloupíš. F.L.Věk je věčný a pokud ho miluješ, není co řešit. 😀
Hm, zajímavý konstrukční kousek. 😕

madlisek
5. srp 2009

Holky, loučím se, jdeme s kamarádkou na ovoce, zavaříme ještě pár zavařeninek 🙂 Večer tu jsem zas jak na koni, mám se učit, takže víte, kde budu 😀

andelka
5. srp 2009

Madli: S náma 🙂 😀
Tak papa, ať vám to pěkně jde. Já jsem právě dala do trouby zapečené brambory, to si brouček pošmákne, až dojde dom. 😵
A zítra by nám měla mamka zas odjet na několik dní pryč, tak jsme ještě spolu.

des
5. srp 2009

A já mám taky hezký program na večer - budem u kamarádů, co taky čekaj, tak koupím Rychlé špunty a připijem si na ty naše minimiminka!!

madli: kočárek je teda originální - nevím proč se mi vybavily frézy, takové ty multifunkční traktůrky, co se za ně dá připojit třeba radlo (nebo jak se to jmenuje) a hurá na pole orat (a mimi na to pěkně kouká 😀)

smardik
5. srp 2009

ahoj můžu se přidat? mimčo čekáme v únoru

andelka
5. srp 2009

Jé, Smardik, ahojky 🙂 Konečně bude posílen severomoravský kraj 😀

Des: To máte perfektní program. 😵

madlisek
5. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme zpatky, ceka me dalsi zavarovani, ale celkem me to bavi, tak se i tesim 🙂 Kamaradka s sebou mela deti - chlapecka (4r) a Anezku v manduce 🙂 Takze po shlednuti v praxi hlasim, ze az to bude aktualni, tak do toho pujdu 🙂

des
6. srp 2009

Dobré ranko...Praha hlásí slunečno, letně a krásně!

smardik: ahoj, jsme na tom s termínem dost podobně, akorát ja čekám první...jste si se sourozencem docela pospíšili, že? A chtěli byste holčičku, nebo je to jedno?

herminka
6. srp 2009

Smardiku, vítej.

Andělko, já jsem severní konec Zlínského kraje, takže taky vlastně sever Moravy (a ten Zlínský kraj mi budiž omluvou, že toho moc nevím o Ostravě 😀).

A na tomto konci hlásím "spací počasí" - chladno, pod mrakem, ale aspoň neprší (zatím 🙄 ). Už jsem zase v práci, holky toho dost udělaly včera beze mě, ale něco mi i nechaly 😀

aerin
6. srp 2009

Ahoj holky🙂

Smardiku vitej🙂