Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

katyna6
7. srp 2009

aerin:děkuji.Jak dlouho se už snažíš? 😉

beat2
7. srp 2009

Des: noo, se statusem vaham 😅 ted tomu ale asi nechame trochu volnejsi prubeh, at miminko samo rozhodne, co se dal bude dit 😅 Je to hrozne tezke, tohle rozhodnout... 😔

aerin
7. srp 2009

katy, od prosince...takze zatim zadna hruza, ale i tak, uz bych moc chtela //, urcite me chapes 😅

katyna6
7. srp 2009

aerin:jj,to chápu,já už se začínala bár,že s mimi budeme mít problém.Koukni na tohle 😉 http://www.maruska-slunicko.estranky.cz/stranka...

aerin
7. srp 2009

katy, mrknu na to, diky🙂

aerin
7. srp 2009

no a neuniknes, neco nam o sobe a partnerovi povez😉 kolik vam je, odkud jste, co delate a taaak, my jsme hrozne zvedavy a zadne nove dusi to neodpustime😉

katyna6
7. srp 2009

aerin:Nevím,jestli to třeba není náhoda,ale když jsme po 10ti měsících zkusili 9ku,tak další ms už nepřišla.Tak moc držím palečky! 😉

katyna6
7. srp 2009

aerin.Jejda,až tolik informací 😀 .Bdlíme v Kroměříži,mně je 33,takže na mimčo nejvyšší čas,přítel má 31.Z minulého vztahu má chlapečka,takže teď si moc přejeme holčičku..no,tak snad se povedla? 😉

aerin
7. srp 2009

tak drzim palce na holcicku😉 no ale hlavne at je cely tehu v pohode az do konce a at je mimi zdravy 😵
my chceme oba taky holcicku.... 😀

katyna6
7. srp 2009

já se s vámi na chvilku rozloučím,ale určo se ještě vrátím,jste fajn.tak zatím papa 🙂

aerin
7. srp 2009

papa, katy🙂

madlisek
7. srp 2009

Je, o té prstíčkové metodě jsem kdysi na Rodině četla 🙂 Tak držím palce Katy, ať jde vše, jak má a ať je to holčička 🙂

madlisek
7. srp 2009

Aer, co teplota dnes?

A jaké jsou plány na víkend?
Já mám v sobotu učit se učit se učit se a v neděli jedem na výlet do Hradce Králové a okolí, škoda, že Sijen má dovču, mohli bychom ji tam potkat 🙂

aerin
7. srp 2009

madli, nic zajimavyho....http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 🙂
vylet bude urcite super 😵

madlisek
7. srp 2009

Ale stejně je to zázrak Aer, takovej krásnej cyklus po tolika dlouhánech 😵

aerin
7. srp 2009

tady je jeste FF🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

jo, taky mi to prijde jako zazrak 😅

aerin
7. srp 2009

tak ja si tu budu samomluvit, kolegyni prave prekvapila ms, tak shanela tampony, udelala jsem mensi osvetu ohledne kalisku a vypada nahlodane🙂

des
7. srp 2009

aerin: já už tvůj graf kontrolovala hnedka ráno, ale nechtěla jsem nic komentovat, abys na to zbytečně nemyslela😉 Jj, osvěta je důležitá...já teď zas osvětuju ohledně cyklů po vysazení a měření BT teploty; u kamarádek, co už mají taky ke třicítce blíž než k dvacítce...to jsou takové věci, které jim ne všichni doktoři poví a je asi lépe vědět co nejvíc a na základě toho se rozhodnout, co a jak s HA versus potenciální dítě.

herminka
7. srp 2009

Aer, občas mám podobné pocity. Dokonce jsem měla už podanou přihlášku v jedné agentuře, ale pak měla maminka těžkou nehodu, tak jsem "dělala aupairku" jí - ale taky to byla obrovská škola, starat se o člověka, který jen leží (naštěstí to ale bylo s perspektivou, že se uzdraví, měla jsem velikou radost z každého jejího pokroku a teď je v pořádku, jen se jí trochu hůř chodí). Tomu cyklu říkáš nic zajímavého, jo? 😀

Des, já si někdy říkám totéž i o spolužácích z VŠ, že pracují na různých prestižních místech nebo dělají doktoráty a já jsem, kde jsem. Ale to jen výjimečně, nemrzí mě totiž, že jsem se vrátila. Taky dělám osvětu o měření a kalíšku - snažím se dát bacha, abych to nevnucovala někomu, kdo o to nestojí.

Katy, vítej a také gratuluji k jarnímu miminku 😵

aerin
7. srp 2009

hermi tak hlavne ze uz je maminka v pohode! 😕

no tak je to normalni ovulacni cyklus, ne....? 😅

madlisek
7. srp 2009

Holky, dneska nas z prace kvuli vedru pusti uz ve 2, jupiiii 🙂

andelka
7. srp 2009

katy: Ahojky, taky tě tady u nás vítám 🙂 a gratuluju k jarnímu miminku 😵 A moc díky za odkaz, ty stránky vypadají moc zajímavě, prostuduju.

aer: Takové myšlenky má někdy každý. Já jsem třeba občas litovala, že jsem nebyla na koleji, že jsem neměla ten pravý studentský život. Ale na druhou stranu jsem měla fajn chlapa, pěkný vztah, a navíc, já na takové ty pařby a bulání přednášek nikdy moc nebyla. On když se člověk s rovnává s ostatními, tak někdy ten červíček hlodá, ale je to zbytečné. Každý tu svoji loďku života kormidluje jinak a jiným směrem a tak to má být. 🙂

Jinak já taky šířím osvětu, mám pocit, že je to už moje druhá přirozenost, ale jen velmi diplomaticky, nenutím, to by nemělo smysl.

madlisek
7. srp 2009

Máš pravdu Andělko, to srovnávání se s ostatními je mor!

andelka
7. srp 2009

Madli: to je super, aspoň si užiješ krásného letního pátečního odpoledne 😵
Jinak mé plány na víkend: v sobotu do 12.30 brigáda (4 svatby), odpoledne buď práce do školy nebo lenošení s manželem (asi víte co vyhraje) a v neděli se chystáme rovnou po kostele do ZOO, tak doufám, že vydrží počasí. 🙂

herminka
7. srp 2009

Aer, normální ovulační cyklus jo, ale u Tebe je obzvlášť vítaný a sledovaný 😉 Tak ať je na dlouhou dobu poslední anebo ať už jsou takové všechny 😉

Andělko, máš pravdu, srovnávat se nemá cenu (ale na člověka to občas přijde, že?). Taky nejsem na pařby apod., nežila jsem typický kolejní život, ale jsem za to ráda, mimo jiné mám odtud dvě velmi dobré kamarádky, se kterými bych se jinak asi nepotkala (ale taky jsem tam potkala pár holek, u kterých bych ocenila, kdyby mi do života nevstoupily 😀). Vím, že brigádničíš jako ceremoniářka, mohla bys mi prosím napsat, co to vlastně obnáší? Byla jsem jen na pár civilních svatbách a vybavuji si matrikářku, ale ceremoniářku ne...

Jinak my na víkend taky nemáme pevné plány, zítra asi manžel bude na stavbě, tak mu navařím, pouklidím trochu a v neděli snad pro změnu na kolo 🙂

herminka
7. srp 2009

Jo, a jdu taky z práce dřív, měla bych dělat do šesti, ale jdu už za půl hodiny 😵

aerin
7. srp 2009

jeje, holky, zavidim volny odpoledne 😵 ja jdu mezi pul patou a patou...vyzvedne me mamka, jedem nakoupit a pak budeme zavarovat u ni jidlo na tu moji praxi a Vaskovi domu😀 a snad neco usijem, domu me poveze zitra nekdy dopoledne🙂 odpoledne se asi vrhnu trochu na uklid, vyperu a tak...a v nedeli jeste nevim🙂

desite me s tou skolou, taky bych mela asi zacit neco delat 😖 potrebuju si objednat na bakalarku jednu knizku z ameru (asi) a nevim jak na to, jestli to vubec pujde z meho uctu zaplatit.......madliiiiiii😀

andelka
7. srp 2009

hermi: Ono všechno má svoje pro a proti, pozitiva a negativa a nejde mít všechno, vždycky je něco za něco.
No, bodejť byste ceremoniářku zaregistrovali, to je holka pro všechno. 😀 Ale mě to baví. A chodí to asi tak.:
ráno koupím kytky, jsem v obřadce jako první, všechno poodmykám, porozsvěcuju, nachystám (pro sebe, pro matrikářku i pro oddávajícího), vítám svatebčany v předsálí, vypisuju protokol, vybírám občanky, prstýnky, vysvětluju organizační věci, jak to bude probíhat, řadím je, dovedu je do obřadky, pak chystám v zákulicí přípitek, zavírám dveře a tak. No a po obřadu předávám potvrzení a občanky, taky vařím kafe a pak uklízím, když už je konec - a tak pořád dokola. Ale není to pořád to samé, svatby jsou různé, velké, malé, někdy i registrované partnerství a minule jsem byla dokonce za svědka. 😅
Manžel bude mít zítra pěkné počasí, tak mu to určitě půjde. A co tam vlastně bude dělat? Máte řemeslníky?)

aer: No jo, praxe už se blíží, že jo? (mně ty termíny nějak vypadávají) Takže budeš mít sobotu pracovní, jo? Tak v neděli šup na výlet. 🙂

madlisek
7. srp 2009

Aer, jestli mas platebni kartu, tak to pres net pujde, funguje to stejne, jako kdyz platis kartou pres net neco u nas 🙂 No a jinak vydrz tak do pulky zari 😉

madlisek
7. srp 2009

ty jo Anděl, to je stejně super brigáda, pro tebe jako dělaná 🙂