Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
7. srp 2009

ale Vsechno bude!😀

andelka
7. srp 2009

des: Proč proč proč? Těhu těhu těhu 😀
Já se strašně těším. Nějak jsem ten náš neúspěch nemohla přenést přes srdce, tak už mám zjištěné spoje i ceny, jízdenky a tak. A nemůžu se dočkat. No, u Štěpána radši ne 😅 My chodíme na kafe a na mlsání do Aidy, je to levnější 😉

estrellita
7. srp 2009

andelko: jaky neuspech? vzdyt jste se nemohli ani trefit z jistych duvodu, tak to si tak never preci 🙂 i kdyz mne se torika, co? pockejte, az si vam tu budu stezovat 😅

des
7. srp 2009

andelka: no byla to recnicka otazka 🙂 Ted uz to klapne, to je jasnacka!!

tohle je bozi: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

des
7. srp 2009

andelka: a abys nenabyla spatneho dojmu, ja bych musela mooooc prosit abych ve Vidni dostala obycejny kafe a misto sachru loupak ze supermarketu 😀

des
7. srp 2009

estrel: taky se chystas do Vidne?

des
7. srp 2009

Jo a jeste vam musim rict, co jsem se docetla v me chytre knize: "Ve druhem trimestru nevolnosti ustupuji a vy se zacnete citit neskutecne dobre"...tak ted netrpelive cekam, az to prijde 😀

des
7. srp 2009

a ted uz mlcim (to vite, nahrabavam ten pocet prispevku😀)

andelka
7. srp 2009

estrel: Na co ty hned nemyslíš 😀 Tím neúspěchem jsem myslela situaci na dovči, jak jsme měli už lístky do vídně a přišla větrná smršť, vlaky nejely a museli jsme je vrátit. Tak jsme si řekli, že si to ještě v létě vynahradíme. 😉

des: A pročpak? Já se do vídně vždycky strašně těším i kvůli jídlu. Moje(naše) první cesta vede vždycky do Ankeru, kde miluju čokoládové mufiny. A taky si dáváme obvykle Käsekreiner u stánku, mňamka...ať už jsme taaam 😅

aerin
7. srp 2009

des, to se ani nesnaz😀

aerin
7. srp 2009

koukam, ze jsem fakt nechutna plkalka...mela bych se nad sebou zamyslet 😔

estrellita
7. srp 2009

des: je ti porad psatne?
andelka to pochopila, ja myslela, ze Viden myslela, jako ze se jim tam nepovedlo mimco 😀 uz mi to leze asi na mozek 😅 😕 😀 tak hlavne, at vam to vyjde tentokrat 😵 - myslim Viden 😉

estrellita
7. srp 2009

teda Des, az ted jsem se koukla, ze mas proti nam opravdu maaaaaaaaalo prispevku 😀 ale nevim, kdo by se mel stydet vic 😎

andelka
7. srp 2009

estrel: 😀 😀 Teď už můžeš myslet i oboje 😉
to je ten pátek 😅

aer: Jé, už mě doháníš 😉 Budem se zamýšlet spolu? 😀
Holky, počty příspěvků neřešte, ony se totiž sčítají, takže ty, co mají po svatbě, těší se na mimčo a zároveň staví můžou mít těch příspěvků dohromady hodně moc. Nebo kdo už je tu dlouho. Anebo kdo nemá přes den co dělat, resp. má, ale nechce se mu 😅

des
7. srp 2009

estrel: ahááá, no ja myslela, že těma jistýma důvodama myslíš to jak byla výluka na železnici (nebo proč se to tenkrát nepovedlo)🙂)))
Špatně mi už není, ale to cítění se "neskutečně dobře" ještě musím potrénovat (zejména při vstávání v 6:30 a úprku na vlak 😀 )

Ad příspěvky, co nenaplkám, to strávím čtením 😉

Krásný víkend, já se zvedám a zítra hurá na chalupu, koupat se, číst si a odmítat veškerou práci významnými pohledy na břich 😀

andelka
7. srp 2009

des: Obligátní rada: vsugeruj si - je mi neskutečně dobře 😵
Tak papá, užij si to. Program vypadá fakt úžasně 🙂

estrellita
7. srp 2009

des: dobre delas 😀 uzij sikrasny vikend. my dneska jdeme na vecu a do kina a zitra resit svatebni kolacky a minidezerty do jedne cukrarny a odpol asi na kolo a v nedeli ho mozna vytahnu k vode 😵

madlisek
7. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Dneska jsem byla nesmiirne produktivni, to ze jsem sla z prace brzo fakt pomohlo - obehala jsem banky a zmenila jmeno a cislo obcanky, obejdanala novou platebku, vyzvedla objednane darky pro kamarady k svatbe a jeste si domluvila cviceni na pristi tyden 🙂 Jo a taky jsem se na zitra dopo objednala ke kadernici, ale zatim nevim, co vlastne chci 😀 Mam vlasy pod lopatky a chci zmenu, ale ne moc drastickou 😅 A mam ovalnej ksicht 🙂 Tak pokud natrefite na nakou nesmirne atraktivni a uchvatnou herecku s podobnym ksichtem a velmi krasnym, snadno se udrzujicim a vubec zadnou peci nevyzadujicim ucesem, tak mi dejte vedet, hledam inspiraci 😀

andelka
8. srp 2009

Tak svatby dopadly dobře a rychle utekly. Už jsem byla v pohodě, všechno jsem zvládala, i neočekávané události. No a teď už jsem doma a užívám si s mužem víkend. 🙂
Madli: No já jsem četla pár témat tady o náhradním mateřství a teda bez podložení zákony bych do toho nešla (teda já bych do toho nešla v žádném případě). Jinak se fakt na poslední chvíli může stát něco takového.

andelka
8. srp 2009

A teda nejšílenější na tom jsou ty doporučení majitelky agentury. Copak jde nenávidět dítě, které je uvnitř ženy? Krom toho dítě by se mělo cítit přijaté a chtěné a milované už před narozením. ☹

estrellita
8. srp 2009

andelko: super, ze jsi to zvladla. jake byly neocekavatelne udalosti?
madli: teda ☹ je mi lito toho paru. on nestastny clovek udela rozhodnuti, ktere treba nedomysli. To dite je geneticky jejich, z te matky tam neni vajicko, tak bych rekl, ze to preci museji dat jim,ale jak pisou dole, ze prednost ma ta, ktera to dite porodi 😔

andelko: ty doporuceni jsou taky silena 😔 presne, dite vsechny pocity citi, takz emu to muze v jeho psychice uskodit ...

holky, prisel ten balicek, tak se kocham svatebnim albem 😵 dala jsem do nej uz nase oznameni 😀
a dalsi veci uz jsem zalozila 🙂

andelka
8. srp 2009

estrel: No, například to, že se jednomu z hostů začal úplně drolit podpatek, takže za sebou nechával oranžovou stopu. A za 10 minut měla být další svatba. Blahořečím tomu, kdo dal do přípravné místnosti ruční vysavač 😀 No a pak klasické zmatky kolem hudby + domluva s ukrajincem. Ale všechno se to nějak dalo. 🙂
téda, a je hodně krásné? Asi jo, co. Tak se pěkně kochej, na tohle se pak vzpomíná. Já si často listuju albem příprav. Je to pěkná vzpomínka. 😉
U nás platí, že matka je ta, která dítě porodila. Jiná situace myslím není právně dořešená a pak z toho vychází tyhle neštěstí.

estrellita
8. srp 2009

andelko: my tam budeme mit jen prvni stranku jako oznameni atd. a pk uz jen svatebni fotky 🙂 ale jinak je naaaaaadherne 😵
je videt, ze te ta rigada moc bavi 😉

madlisek
8. srp 2009

Je, Estrel, to je hezky! Mas foto? 🙂 My jeste svatebni album nemame 😅 Jsme ostudy 😀 Ale chystame se v Ameru natisknout takove ty foto-knihy, na to se tesim 🙂 A mame knihu pro hosty, nalepili jsme tam nase zasnubni fotky a k nim nam kamaradi a spol. psali rady do manzelstvi a prani do budoucna 🙂 Po svatbe jsme pak na volne stranky nalepili pranicka, co nam dosli, ubrousek, co jsme meli do vysluzek a oznameni, vypada to moc pekne, takhle vsechno pohromade, je to takovej balicek sentimentality 🙂

aerin
8. srp 2009

dobry vecer holky🙂

andelka
8. srp 2009

estrel: co není může být, já mám alba čtyři 😀 jo jo, baví. 🙂

madli: to spíš já jsem ostuda, pořád mám blahopřání v igelitovém pytlíku 😀

andelka
8. srp 2009

aer: dobrý večer. 🙂 Tak co, navařeno?

aerin
8. srp 2009

no, jeste neco chybi, ale dost jsme toho zvladly🙂

madlisek
8. srp 2009

Aer, tojste sikuly! 🙂 To mi pripomnelo, co ted psala moje kamaradka z USA, co ma 3 deti (chlapecka 2r a 6m dvojcata) - vzdycky se jednou za cas sejdou na odpoledne s kamaradkama maminama a navari jidlo do zasoby na zamrazeni. Kazda ma za ukol pripravit 3 jidla (pro sebe i pro ne) a od ostatnich pak taky nafasuje po 3 jidlech, doma to vsechno posklada do mrazaku a pak vzdycky jen neco vynda, rozmrazi a ohreje a je to. Ja sice moc velkej fanda mrazenych jidel nejsem, ale prijde mi to jako uplne super setric casu - je to domaci strava, ale clovek nemusi travit mladi kazdej vecer u plotny, ani kazdy den vymyslet, co uvari 🙂 A skupinove vareni je taky docela zpestreni 🙂