Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
10. srp 2009

des: Taky jsem si všimla a sleduju to. Drsné docela.

madli: No, jelikož tam budete dlouho, tak bych asi zabalila úplně všechno 😅 Já taky nerada balím a to stačí jet někam na 4 dny. 😀 A kde teda budete bydlet?

herminka
10. srp 2009

Andělko, tak jsem zvědavá, jestli na to taky nakonec nepůjdem vědecky 🙂 Ale spíš to beru tak, že kvůli stavbě nebudeme nijak spěchat, ale už pro to chci trochu něco dělat, ať pak nemám nějaké výčitky.

Madli, to to letí, jsem moc zvědavá na vaše zážitky. Taky nesnáším balení 😖 Ale USA mají tu výhodu, že si tam můžete aspoň oblečení koupit, ne?

Des, prý ovu mezi 12 a 82 DC 😀

madlisek
10. srp 2009

No my si toho právě chcem brát co nejmíň, protože si tam nejspíš spoustu věcí koupíme, tak abychom to pak byli schopní přivézt domů 😀 No ale je poměrně složité vymyslet, co teda nutně brát musíme a co ne. Snad to nějak vymyslíme 🙂 A kde budem bydlet, to zatím taky nevíme 😅 Už jsme si aspoň vybrali čtvrť, tak snad se postupně dostanem k bytu 😀

andelka
10. srp 2009

madli: čtvrť - byt - krůček po krůčku, co? 😀 A kde to teda bude? Mrknu se na netu.

hermi: No, ono nejde ani o to "vědecky", ale prostě když už to v člověku je a zná to, tak na to nejde nemyslet a nezohlednit to. Třeba včera nám bylo oběma kolektivně líto, že jsem teprve 9DC 😀 Je to sranda, ta změna na snažilku 😅

aerin
10. srp 2009

jo a holky, beru si sebou asi na praxi ntb a zrejme tam je wifi, takze se me nezbavite 😵

andelka
10. srp 2009

aer: To my budem jen rády 😵

estrellita
10. srp 2009

Ahoj holky,
aer: tak snad vas pusti i k nejakym vykopavkam a ty budes mit myslenky jinde a ne u cyklu, urco to pro tebe bude lepsi. ja bych treba taky byla pro teplomer nebrat 🙂

madli: ja rada cestuju, ani baleni mi navdi, kdyz to neni na dlouho. ale jak jsem jela na pul rok pryc, tak to jsem fakt nevedela,protoze je Spanelsku je i v zime teplo,ale po ranu ne takovy ...... takze to byl des 😀

estrellita
10. srp 2009

holky, ja jsem asi slepa, ale tu diskuzi o tom polskem pripadu jsem nenasla 😕 hodte prosim link

andelka
10. srp 2009

Myslíš o tomto? to jsme se bavily jen my tady, pár stránek (asi 4) nazpět. Jinak jde o téma Máme náhradní matku a o pár dní zpět tu byla podobná téma, ale s jiným názvem, to někdo právě náhradní matku hledal.

andelka
10. srp 2009

Holky, heleďte co jsem si přivezla ze ZOO: 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sijen
10. srp 2009

ahoj holciny
hlasim se z prazdninoveho odpocinkoveho rezimu.
nejaka vyraznejsi novinka, co me minula ? 🙂

sijen
10. srp 2009

Herminko objevila jsem slevy na kola u Kulhanka v HK tak se tam vypravime,.. 😉
Andělko mooc pěknej čáp!
Tyjo Madli, vy jedete už za měsíc ? to je mazec jak to letí!! je to na rok vid?

andelka
10. srp 2009

sijen: Myslím že ne, je okurková sezona (zatim) 😅
a jak ti jde odpočívání? Zasloužíš si ho 😵
Jsem si říkala, toho musím holkám snažilkám vyfotit, stála jsem u něj snad čtvrt hodiny, pořád sebou mlel. A mám ještě jednu fotku, ale netroufám si ji sem dát, spíš se to ztratí na picase, pak dám odkaz. 😅

herminka
10. srp 2009

Andělko, pěkný čáp, nám teď nějak podezřele často létají kolem baráku 😀

Sijen, říkala jsem si, kde ses ztratila 🙂 Dobře kola pořiďte! Pokud si uvědomuji, nic převratného se za dobu Tvé nepřítomnosti nestalo 🙂

des
10. srp 2009

sijen: jojo, na západní frontě klid... 😉

andelka: jen doufám, že ses ho nepokoušela pohladit pro štěstí🙂 Nevypadá moc přátelsky....ale musí to být celkem příjemná změna, najednou nepřemýšlet, kdy můžete a kdy ne, ne?

Jinak povšechný dotaz: nakupujete oblečení přes net? Dívám se na těhu oblečky a v e-shopech mají fakt hezké věci, ale jen tak si to koupit bez vyzkoušení a pak to posílat sem a tam, když to nebude sedět...přijde mi to blbý, ale možná jsem jenom stará konzerva... 😅

des
10. srp 2009

herminka: no myslím, že tak nad věcí, abys nepoužívala žádnou antikoncepci a potom, co ti 14 dní vynechá MS a začneš zvracet šla k doktorovi s podezřením na zánět slepého střeva, to už stejně nebudeš 😀 Krásně to napsala Len (nebo kdo je autorkou www.merenibt)...myslet na otěhotnění, ale neupínat se k tomu a to se ti jistě v baráčku plném práce podaří snadno!

andelka
10. srp 2009

des: Byl ve voliéře, takže ne, jen jsem ho okukovala. No a co se týká změny, tak to ani moc změna není, spíš takové otočení. Nás limitují v tomhle i jiné věci (práce, únava, MS, kdy jsme sami doma apod.), takže to, že padla jedna, na věci moc nemění. Ale jako snažilka se cítím fajně 😵
Jinak já jsem taky konzerva, nebo spíš nevěřím těm jejich velikostem, materiálům a tak, takže jsem si snad na sebe na netu ještě nic nekoupila. O něčem uvažuju (v obchodech to není), okukuju, ale přijde mi to jako risk.

des
10. srp 2009

andel: taky si říkám, půjdu si najít raději něco kamenného 😉

andelka
10. srp 2009

no ne, fakt, jako já mám problém s velikostma i v normálním obchodě a čekat na něco, zkoušet, pak vracet, to se mi nechce moc. Občas si něco objednám z katalogu společně s někým (třeba kdo už má s tou firmou zkušenost, ví jaké má velikosti, materiály), ale samotné se mi nechce.

herminka
10. srp 2009

Des, to máš pravdu 😀 Ale pořád cítím rozdíl mezi "dáváním volného průběhu" a vysazením Phramatexu - je to sice hodně jemná nuance, spíš pocitová než objektivní ale je tam 🙂 (nebo ji tam vidím sama? 😀). Jsem taky konzerva, oblečení přes net nekupuji (zvlášť po špatné zkušenosti s tričkem z Fleru - na fotce nebylo vidět, že není projmuté, tak v něm vypadám jak krabice, ale v těhu ho možná jako když najdu).

andelka
10. srp 2009

hermi: Tak pro mě objektivně vysazení Pharmatexu=dát volný průběh. Poněvadž volný průběh s antiko asi neexistuje 😅 Akorát teda nevím (nebo si nepamatuju) jestli Pharma používáte pokaždé, nebo někdy ne. Potom by se třeba používání Pharma jen občas dalo klasifikovat jako dát trochu volnější průběh 😀

herminka
10. srp 2009

Andělko, Pharmatex používáme jen kolem ovu. Jojo, objektivně to tak asi bude, ale pro mě subjektivně ne 😀 Pak mi to připomeňte, až se budu v únoru divit, že jsem těhotná 😀

andelka
10. srp 2009

hermi: jo jo, ráda připomenu 😀 Takže to vypadá, že až se rozhodnete nepoužívat nikdy nic, tak to už bude volný průběh, jo? A vlastně i začátek snažení 🙂

herminka
10. srp 2009

Ehm, už jsem se do toho nějak zamotala. Tak jo, prostě necháme volný průběh, až vysadíme Phramatex 😀 Snažení osobně chápu tak, že při něm jde už o trefení do ovu.

andelka
10. srp 2009

hermi: Aha, tak v tom případě my jsme přeskočili fázi mého dříve propagovaného a vysněného volného průběhu a vrhli jsme se rovnou na snažení 😀 Taky možnost, v mém případě docela pochopitelná, co nadělám. Taky jsem si dřív myslela, že u nás to období volného průběhu bude, no a prd velebnosti 😀

eirin
10. srp 2009

Tak to my jsme se zase přesunuli ze snažení do volného průběhu 😀

andelka
10. srp 2009

to jsou věci to jsou věci. Jakpak to? I když je fakt, že vy máte to trefování do ovulky mnohem mnohem náročnější 😅

sijen
10. srp 2009

Holky ja jsem videla capa nedavno nazivo,byl to zazitek! Ale vůbec si nemůžu vzpomenout kde 😀
Resime ted vetsi byt a do tohohle jsem se zamilovala http://www.sreality.cz/byty/prodej/atypicky-jar... a memu muzi se take libi, ale asi to nedopadne. ☹

eirin
10. srp 2009

Andělko, kdyby šlo jen o strefování do ovulky, byla bych vysmátá 😅 když není ovulace, není takový ten světlý bod, na který se člověk těší.. už mě nebaví doufat, že "zítra třeba bude teplota vyšší".. ne, když už to trvá od ledna, kdy jsem měla ovu naposledy. Tak proto ten volný průběh 🙂