Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
15. srp 2009

koukam na 4 svatby a jeden pohreb a zacal hrat svatebni pochod a mne naskocila husina 😀 😀 😀 😀

aerin
15. srp 2009

uz to mas za par, no😀

estrellita
15. srp 2009

ale jako ze dojetim 😅 😀
drsne je, jak jdenevesta k oltari a ty zensky okolo si poseptavaji (jedny, jak je nevesta uzasna / druhe, jak je nevesta jako slehackovy dort 😀 😀 hrozny, doufam, ze me tohle nepotka, nebo ze to aspon neuslysim 😀

andelka
15. srp 2009

aerin: Ty musíš mít dycky něco spešl, že jo? 😉 Myslím to samozřejmě ze srandy a v dobrém 🙂 Já jen, že jsi fakt záhada, sama jsem zvědavá, co z toho vyleze. Ovu by měla být vyhodnocena správně. LF by víc jak 17 dní být neměla. Fakt nevím 😕

hermi: No já mám vždycky takový zvláštní pocit kolem žaludku, když si vzpomenu na svoji o necelé 2 roky starší sestřenku, co už má 4 děti 😅 A samozřejmě spousta spolužaček už má děti. A některé páry, co s námi byly na škole partnerství už mají děti i dvě. 😔

estrellita
15. srp 2009

svedek zapomnel prsteny ......... ja se picnu, to neni dobry film pred svatbou, hihihihi 😀 😀 😀 😀

aerin
15. srp 2009

no jo, andelko, to jsem holt cela ja😀 no fakt nemam pocit, ze by se ms blizila, ale kdo vi, ze... a ten tlak v podbrisku a to jak je mi kazdou chvilku zle od zaludku prisuzuju te blizici se praxi😅

andelka
15. srp 2009

aer: Tak to ti nezávidím, fakt ne. Mně taky bývá blbě když mám jet někam, nebo prostě před nějakou změnou. No opravdu, tajemný hrad v Karpatech hadr proti tobě. 😅

estrel: Klid, klid, je to jen film 😀

estrellita
15. srp 2009

andelko 😀 😀 😀

aerin
15. srp 2009

no jo....rano se ozvu co teplota, jdem do hajan, dobrou🙂

andelka
15. srp 2009

aerin: Ozvi, moc mě to zajímá a dobrou noc 🙂

estrel: 😉

estrellita
15. srp 2009

dobrou aer.

aerin
16. srp 2009

dobre rano holky, tak jsme pod carou, hooodne....a ms stale nikde😀

estrellita
16. srp 2009

aer: skoda ☹ tak snad aspon MS dorazi 🙂
a jak se citis?

ja mam dneska namerenou prvni teplotu a pry mam dnes a dalsi 3 dny nej sanci ... no jsem doma sama 😀 ale hned prvni teplota je 36,7 tak skoda, ze jsem nezacla merit driv, ale az 11 DC 😝 myslim, ze me to bude bavit 😀

aerin
16. srp 2009

estrel, mam mirne zaludek na vode, jinak nic.... No a jsem hrozne nastvana, protoze to prijde urcite az tam budu a bude mi blbe, a to jsem doufala, ze uz bude skoro konec...

jsem zvedava na tvuj prvni graf😉

estrellita
16. srp 2009

aer: je to pech. tak hlavne, at je ti co nejmin blbe!!!!

to ja taky 😀 doufam, ze nebudu trumgovat vase hranice, radeji bych byla prumer 🙂))

madlisek
16. srp 2009

Dobre ranko - ehm, teda uz skoro poledne 🙂

Estrel, taky jsem vcera koukala 🙂 Jeste, ze vas nebude oddavat Mr. Bean 😀

Ja hlasim ovu, nejradsi bych na to s muzem rovnou hupla, ale musim si rikat, ze to jsou jen hormony 😀 😀 😀

Kdyz jsem zacla merit, tak jsem se vzdycky nemohla dockat dalsiho dne, abych videla, co krivka 😀 😀

madlisek
16. srp 2009

Holky, na tom americkym beremku jsou v tematu cervenec 2009 uz tri tehule!!! 😲 Vsechny na to huply hned na svatebni ceste 🙂

estrellita
16. srp 2009

ahoj madli 🙂
tak to ja uz se taky tesim na zitrejsi teplotu 🙂 jsem zvedava, co to moje telo bude po HA delat.

no vidis, to je rychlost 🙂
uz mas cestovni horecku, nebo zatim OK? 🙂

madlisek
16. srp 2009

Zatim ok, Estrel 🙂 Zatim pracuju a mam pred sebou zkousky. Jakmile skoncim v praci a bude po zkouskach, tak to propukne 😨

andelka
16. srp 2009

aer: Taky ti přeju, ať MS co nejméně zlobí a ať se ti na praxi daří 🙂

estrel: IP 😉 Jo a vůbec nic si nedělej z toho, že měříš až od 11DC, možná to ještě na pěkný graf bude. On málokdo má ovu fakt toho 14DC, takže možná těch 6 potřebných teplot nasbíráš a my budeme obdivovat tvůj první graf a ovulku 😅

Jinak já hlásím pomalý sestup, no jsem zvědavá, kdy ovu dorazí, snad brzy. Mám pocit, že i Elitera měla podobnou tendenci, takovou šikminu. Tak už jen aby to zase stoupalo 😅
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Madli: Gratuluju k ovulce 🙂 Ty jsi tady taková naše jistota 😅

andelka
16. srp 2009

Estrel: Dala jsem do svého Alba grafů fotku teploměru, myslím, že na lpp.cz nemají obrázek 😉 A stihla jsem i vyfotit dnešní teplotu na displeji 😀

estrellita
16. srp 2009

andelko: moc diky 🙂
no nevim, nevim, uvidime, jestli bude co obdivovat 😀

andelka
16. srp 2009

estrel: Určitě jo, tady nás grafy vyloženě baví 😀 a každá začínající měřilka si zaslouží podporu 😉

estrellita
16. srp 2009

tak to dekuju 🙂 uprimne jsem jeste nemela cas poradne nastudovat jak je to s teplotama, kdy ma co stoupat atd. 😀 to se jeste musim "doucit" 🙂 zatim budu verit WK, ze to vyhodnoti spravne 😀

andelka
16. srp 2009

estrel: To si pak můžeš vyhledávat postupně a WK kontrolovat (přece jen je to jen pc program), já jsem taky nevěděla všechno hned. Během prvních 3 cyklů jsem byla asi 4x na konzultaci 😅

herminka
16. srp 2009

Ahoj 🙂
Jsme zpátky z kola, tentokrát jen 40 km, bylo moc vedro, ale užili jsme si to.

Estrel, věř, že měření je návykové 🙂 Na takové filmy se už raději do svatby nedívej, jo? 😀

madlisek
16. srp 2009

Holky trochu jsme dneska zlobili a uzivali jsme ne prilis spolehlive antiko metody 😅 Tak si ted zase budu 14 dni hyckat nadeji 😉 😀

estrellita
16. srp 2009

madli 😀 😀

andelka
16. srp 2009

madli: I ty jedna 😅 Prosím tě co jste to použili? Já na ovulku teprve čekám, tak se pak snad k tomu hýčkání přidám 😅

eirin
17. srp 2009