Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
17. srp 2009

sijen: ja jsem zjistila, ze tady spis pisu bez diakritiky, ale na zaklade otho delam vic hrubek 🤐

sijen
17. srp 2009

jj estrel 😀

madlisek
17. srp 2009

Taky pisu jak tatar 😀

Dneska jsem byla na matrice vyzvednout duplikat oddaciho listu (berem ho pro jistotu s sebou 🙂) a kdyz jsem tam prisla, tak tam normalne sedela divcina (evropskeho vzhledu) v satech jako japonska gejsa a vyplnovala tam ty lejstra. Prislo mi to zvlastni, ale rekla jsem si, ze dneska se uz muze nost cokoliv. Vyzvedla jsem si ten list a sla jsem jeste neco koupit a pak jsem na hlavni potkala opet tuto gejsu a tentokrat sla i s chlapem, starsim asiatem, kterej byl oblecenej jako nejakej samuraj a na hlave mel velikej rakosovej klobouk! Jeste meli oba i takovy ty boticky na tom drevenym klinku a cupitali tam po chodniku! No fakt jsem mela sok, rozhodne to nebyl pohled, na ktery bych u nas byla zvykla 😀

estrellita
17. srp 2009

madli: 😀 😀 hezky zazitek 🙂

sijen
17. srp 2009

🙂 tak to se hned tak nevidi, to je fakt 🙂
ale tak to nemeli zrovna obrad , kdyz vyplnovala ty lejstra
..tak asi tak chodi obleceni na dulezitejsi uredeni ukony 😉

madlisek
17. srp 2009

Asi jo 😀 Ale nic podobnyho jsem v zivote nevidela 🙂

estrellita
17. srp 2009

holky, ja jsem tak zvedava na tu nasi svatbu. nekteri lide me zacinaji neskutecn estvat, mrzi me, co je kdo schopny rict ☹ ach jo, kdyby si radeji lide promysleli, co reknou a pak to teprve vyslovili.
az si rika, ze jsme si meli udelat pidi svatbicku nekde v lese 😀 treba ted me mrzi, ze jsem jednomu cloveku dala pozvanku na obrad a vim, ze tam pujde okouknout to a zkritizovat ....

madlisek
17. srp 2009

Estrel, vubec vubec vubec to neres!! Ted se tim trapis, ale nic s tim nenadelas a hlavne, ve svatebni den ti to bude uplne jedno! Ja jsem stresila skoro kvuli uplne vsemu, asi jsem vam tu i psala, jak nam tchyne pozvala na hostinu sestru pritele muzovy sestry (no trochu komplikovany genealogicky popis 😀), nebyla jsem schopna to vydejchat, nacez nam tri dny pred svatbou oznamili, ze ta sestra prijde i se svym pritelem, kteryho jsme nikdy v zivote nevideli! Byli jsme z toho oba strasne nastvany, furt jsme to resili...ve svatebni den jsem skoro ani nezaregistrovala, byla jsem porad s muzickem a s lidma, s kteryma jsem chtela byt a oni mi byli srdecne jedno.

estrellita
17. srp 2009

holky, to je mazec, 38 tt s dvojcatama 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mas pravdu 🙂 doufam a strasne moc si preju, aby ten den byl opravdu nas 🙂 snad nechci tak moc! 🙂

sijen
17. srp 2009

jj Esterel - to je fakt velkej pupík🙂, ale já mít dvojčata, tak jsem třikrát taková kolem dokola. 😎
Neboj se, přeju Ti ať vam svatební den dopadne nadmíru povedeně a žádné otravné kecy neslyšet. Pokud máš 90% hostů, které si přeješ a znáš a podporují Tě, tak se ani ty případné blbé plky k Tobě nedostanou 😎

elitera
autor
17. srp 2009

Holky, já mam radost! Kamarádce je 37, má (asi) 9letýho syna a už několik let se snažili o další. Absolvovali 4 IVF a teď se jim povedlo přirozeně a je v 15tt!!!! 😵

estrellita
17. srp 2009

sijen, jj, to mam 🙂 dokonce prijedou jen kvuli obradu snad z temer ze vsech koutu republiky nasi znami, ackoliv nejsou zvani na hostinu. toho si fakt hodne vazim 🙂

eli: to jsou krasny zpravy 😵 😵 😵

sijen
17. srp 2009

je to je krasna zpraa Elit! taková nadějná 😵

Estrel to je moc dobře, kamarádi dělají na svatbě hodně.. 😉 , jsem ráda že jsem to přehodnotila - původně jsem chtěla svatbu jen s nejbližšími z rodiny.

dn.

andelka
17. srp 2009

Elit: No to je fakt super zpráva, pro mě tím tuplem, pořád čekám, kdy budu znova teta 😅

Estrel: Přidávám se k Madli, vůbec takové věci neřeš, jen by tě to zbytečně rozčilovalo. Nenech si tím zkazit náladu a těš se, je to jednou za život a ten den je váš, budete hlavně spolu a s těmi které máte opravdu rádi a oni vás. Na nějaké blbečky se můžeš...víš co.

Sijen: No já to neberu jako dietu, ale jako ukázkový jídelníček a uvidím, co to udělá. Nějak mám pocit, že jsem poslední dobou jedla děsně, tak chci využít toho, že jsem doma, je léto a uvidí se.

madlisek
18. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Estrel, to je teda mega pupik! 😲 🙂

Elit, skvělé zprávy! Tak ať je i nadále všechno v pořádku a za 25 týdnů ať mají krásné zdravé mimčo!

Holky, můj až doposud spolehlivý cyklus mě zklamal - kvůli dnešní teplotě mi FF vymáznul páteční ovuli 🙄 V této chvíli by se asi býval vyplatil teploměr, co měří na dvě des. místa 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18 Andělko poraď! 🙂

des
18. srp 2009

Pěkné ráno....
Já myslím, že ta holčina s dvojčatama je na tom ještě relativně slušně - žádnej zadek, hubený stehna...akorát ten pupek no🙂

estrel: myslím, že to jsou zcela normální výkyvy...asi každá v určité fázi svatebních příprav zatouží po tajné svatbě se svědky, ale ten den je prostě něco trochu jiného a jak říkaly holky, ani si nevzpomeneš, který nechtěny host tam je!

madli: já myslím, že ta jedna vysoká teplota byl úlet a ovulka se ukáže za pár dní!! 😉

des
18. srp 2009

Mně se líbí tahle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
a další od Alčátka.... 😉

madlisek
18. srp 2009

Des máš pravdu, pupek má mega, ale zbytek je téměř modelkoidní 🙂

S tou ovulí nevím, většinou ji mívám 13 nebo 15 DC, nejpozději byla 16 DC a to jen jednou. A před ovu teploty byly zatím vždycky pod 36,5 😕 Takže v každém případě to bude zcela jedinečný cyklus v mé sérii 😀

des
18. srp 2009

madlisek: Welcome aboard!! 😀

madlisek
18. srp 2009

Des 🙄 😀

eirin
18. srp 2009

Madli, mně by se dnes shodou okolností taky hodila vyšší teplota než 36.6 http://www.fertilityfriend.com/home/241f02 🙂 A co WK, ten ti ovu nechal vyznačenou?

elitera
autor
18. srp 2009

Holky, já jsem se zamilovala do písničky (kromě poslední scény teda) 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=yjd9z8ZvmFg
madlisek
18. srp 2009

Eiri, já na WK nehraju, mám jen FF, tak nevím. No jestli zítra teplota vyleze nad 36.6, tak mi tu ovulku vrátí na 13 DC. Vím, že byla, bolel mě levý vaječník a i ten vaskózní organický roztok, nebo jaks to Des nezvala 😀, který tomu předcházel, by odpovídal. Tak uvidíme.

Elit, pustím si 🙂

deenakee
18. srp 2009

Des koukala jsem teraz do tvého alba a tipuju holčičku, přesně takové bříško měla kamarádka co čekala holčičku..... 😉
Tak jsem zvědavá jestli jsem se trefila...

eirin
18. srp 2009

Madli, tak to si zítra vzájemně budeme držet palce, aby teplota byla nad 36.6 😉
Eli, pustím si doma 🙂

andelka
18. srp 2009

Madli: Ta ovulka tam pořád jasně je. Máš tři vyšší teploty po šesti nižších. 😉 Věř sobě a ne programu, sama znáš tendenci svých cyklů a máš víc průběžných informací než on 🙂

madlisek
18. srp 2009

Že jo, Andělko? Děkuju za podporu! Fuj FF, takhle mě strašit 😀 Tak držím palce, Eiri, snad se zítra obě na svých teploměrech dočkáme radosti 🙂 😀

andelka
18. srp 2009

Madli: U FF mě to ani nepřekvapuje, on často takhle straší. Mně by chudák minulou ovulku taky nevyznačil, zvedlo se mi to jen o kousek, ale byla. Takže žádné obavy 🙂

elitera
autor
18. srp 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
U mě ovu asi taky konečně proběhla 🙂

herminka
18. srp 2009

Ahoj 🙂
Andělko, mrkla jsem na to stravování podle Havlíčka a vypadá velmi rozumně, jen mě zarazil od výživového profíka takový zásek, jako vajíčko k čočce 😲 a vidím tam některé dny možná až zbytečně moc mléčných výrobků.

Madli, hezký zážitek s "gejšou" 🙂 Mně se dost líbí sárí, ale u nás na malém městě bych si netroufla v něm chodit.

Elit, díky za video o výrobě jednorázovek, doma si ho pustím.