Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
1. zář 2009

aha, tak to jo. mně nebylo a není vlastně nic a doufám, že to tak zůstane, i když připravená jsem na všechno. 😅

klaarka22
1. zář 2009

mě při Klárce taky bylo dobře jen jsem měla menší stavy nechutenství a pak zase pažravosti a furt jsem musela pít
no a teď...děs...

andelka
1. zář 2009

Každé těhu je jiné, co?

klaarka22
1. zář 2009

no asi tak ..jsem zvědavá na porod...S Klárči jsme ho měla dost hroznej.chuděrka mi lezla do pánve a ne na díru...no docela humus,kontrakce v podbřiško co 5 min už od začátku kdy mi nečekaně rula voda a porod o odtoku vody 23 hodin.....blééé humus 😝

andelka
1. zář 2009

Klári, nestraš mě 😅 ale ne, druhé bude určo lepší, uvidíš 😉

klaarka22
1. zář 2009

no aby to nebylo horší 😒
ale co stejně všechna bolest stojí za to a za 24hodin po porodu už ani nevzomeneš na tu bolest..toto je jediná bolest a utrpení za kterou dostaneš ten nejkrásnější dárek na celej život

andelka
1. zář 2009

Taky si to myslím. Jediná bolest, která má smysl. A hormony prej taky dělají svoje 😅

klaarka22
1. zář 2009

no to jo a šestinedělíje hotovej hormonální horor

andelka
1. zář 2009

Už se těším 😀

Holky, tak mě napadlo, kdepak máme Deny? Už tu dlouho nebyla 😕

majatob
1. zář 2009

nazdarek devcatka 🙂
tehulinkam gratulaceeee 😀 😀 😀 😀

elitera
autor
1. zář 2009

Andělko, a jakou si koupíš na oslavu první plínku? 😀

andelka
1. zář 2009

eli: Nééé, neděste mě 😕 Na to je času dost, až posbírám reference od uživatelek. Zatím je většina ještě kindervajíčko 😅

andelka
1. zář 2009

Tak drahý choť už má nachystanou malou obálečku s překvapením. Tak doufám, že až dojde z práce, bude v komunikativním stavu a podaří se mi ho vylákat ven. 😅 Mají teď hodně práce, tak aby toho na něj dneska nebylo moc.

herminka
1. zář 2009

Andělko, doufám, že se pak s námi podělíš o reakci svého muže, jsem zvědavá 😉

Zjistila jsem, že posledních několik cyklů mívám 11 nebo 10DPO pokles teploty a pak zase vyleze - kdoví, jestli bych v tom neviděla implantační dip, kdybych byla snažilka 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/herminka1

des
1. zář 2009

andelka: no fakt tam je, to už ti nikdo neodpáře 😀

klarka: též velké gratulace, ale radši nás prvomatky moc nestraš!! 😉

majatob: ahooj, koukám, že tobě ty týdny taky naskakují závratnou rychlostí, co? 😵

herminka: tyjo hermi, ty tvoje cykly...myslím, že až se do toho pustíte, tak se ten "snž" ani nestačí pořádně zabydlet!! Když si vezmu, že do jedný mojí blbý ovulace máte hnedka dva pokusy 😀 😀

andelka
1. zář 2009

Hermi: Myslím, že viděla na 100% 😀 Ještě že já celou LF neměřím, i teď jsem měřila jen občas 😅
Taky jsem zvědavá.

majatob
1. zář 2009

des, ahoj 🙂 no tobe taky... 😀 ono to vzdycky po te dobe vypada, jak to strasne leti 😀

des
1. zář 2009

maja: 😀 máte dobrou fotku ze svatby - prý dva pupkáči!!! 😉

alice.r
1. zář 2009

Ahoj, moc na diskuse nepřispívám, jen tak občas pokukuji, ale tohle mi nedalo. Andelko, potichounku gratuluji ke dvěma čárkám. Držím palce, aby vše dobře dopadlo. 🙂

herminka
1. zář 2009

😀 Dva pupkáči mě taky dostali 😀

Des, no snad mi pak konečně budou krátké cykly k něčemu 😀

andelka
1. zář 2009

hermi: Určitě budou 😉

alice: Děkuju 🙂

des
1. zář 2009

no vidíš Andělko, jak se ti podařilo zvířit místní vody 😀 Jinak ty čárky fakt tloustnou den ode dne, takže bych to klíďo zkusila hnedka zítra...ale to ti asi stejně nedá, viď?

andelka
1. zář 2009

Des: No, asi bych ty testy měla spotřebovat než půjdu na gyndu a mám jich ještě pět 😅 A chtěla bych mít na fotce tu postupku 😀

holky, tak všechny držíme palce, Madlence už to za chvilku začne 😵

herminka
1. zář 2009

Andělko, taktak, rozvířilas vody 😉 A mně jsi udělala na dnešek dobrou náladu, mám totiž za Tebe hroznou radost 😵

andelka
1. zář 2009

Rozvířila? Jakto? Jenom se snažím naplnit název tématu 😅 A dostala jsem už tolik gratulací, že není možné, aby to nedopadlo všechno dobře. A i mě to tak nějak dobře naladilo, byla jsem dopo dost na nervy z toho.
Jsem moc ráda, že jsem ti trošku dopomohla k dobré náladě 😵

eirin
1. zář 2009

Dnešek je vůbec nějaký dobrý. Na UTZ se ukázalo, že mám dominantní folík (13DC 15 mm), a tak mi doktorka předepsala pá-so-ne snažení a prý ať přijdu příští pátek na krev 🙂

madlisek
1. zář 2009

Tak já se přidávám s pozitivníma zprávama 🙂 Obě dvě zkoušky jsem udělala, to co jsem věděla, jsem řekla, to co jsem nevěděla, si řekl on sám 😀 a pak řekl "výborně, máte index?" a dostala jsem dvě razítka a několik rad a tipů ohledně pobytu v USA a bylo 😵 Spadl mi takovej kámen ze srdce!!! Děkuju moc za podporu, holky moje!!!

Eiri, gratulace k folíkovi, tak ať o víkendu chlupy lítaj 😉

andelka
1. zář 2009

eirin: No výborně 😵 Nějak se to začíná rozjíždět, to je paráda 🙂

madli: no a další super zpráva, dneska je krásný den 😵 Jsi šikula největší 😵

holky, tak manžel už to ví a furt je nějaký tuhý 😅 vzal to dobře, byl dojatý, ale pořád je v šoku, nemůže tomu uvěřit. Stejně jako já. Je to dneska zvláštní den. 🙂

eirin
1. zář 2009

Díky holky 🙂
Madli, gratulace velká k oběma zkouškám! Vidíš, my ti to říkaly, že to dáš 😀 A to jsi dělala dvě zkoušky u jednoho chlapa?

estrellita
1. zář 2009

madli: supeeeeeer 🙂 tak gratuluju, ani jsem nepochybovala 🙂

eirin: budu moc drzet palce!!!!! a pristi patek budu ocekavat pozitivni zpravy 🙂