Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
7. zář 2009

tibu, takovej seznam jsme kdysi dělali na AP a zas tak moc toho není 😀 Autosedačka, plínky, nosítko a tím to v podstatě hasne 😀

estrellita
7. zář 2009

tibi: takze to datum kdy je asi hodne blizko, kdyz uz si pisete na papisr vybavu 😉

tiburcia
7. zář 2009

Estrel ani ne, jen jsem se asi definitivně zbláznila 😀 😀 😀 Eli tak já toho chci víc 😀 😀 😀 takže jsem měla popsanou A4 😀

des
7. zář 2009

aerin: 🙄 no to je případ, ta tvoje tchýně!! Tak jsem zvědavá, co vám na tu přístavbu řekne stavitel...možná něco jako: tak v podkroví se bydlet dá, ale s obyvateli nižších pater si nejsem zcela jist 😀

estrel: vlastně 88 dní 😅 A když už byla ovulka potvrzená, tak se vsadím, že MS už se dostaví jak má!

Můj víkend velmi zajímavý - v sobotu jsem čistila cihly u kamarádů na stavbě (když nemám vlastní, tak se aspoň vtírnu na cizí, žejo? 🙂 ) a v neděli jsem podnikla s rodiči a příbuznými pražskou tour po minipivovarech (Strahov, U Medvídků, Bulovka), no a hádejte, kdo řídil? Ale nejvíc jsem byla zničená z blbý společný chodby v našem baráku, který se nedávno maloval a na mě vyšlo mytí zrovna minulý týden 😠

des
7. zář 2009

Eli: co je prosím prosím AP? Počítám, že to není Associated Press, ale nemůžu to rozkódovat ☹ ☹ ☹

des
7. zář 2009

tibu: takový věci se stávají 😉 A blázen nejsi...teda dokud to nebudeš mít všechno doma ještě předtím, než se začnete snažit 😀

estrellita
7. zář 2009

des: chudaku, jsi byla ridic. to je pech 😀
to je hruza 88 dni 😝 tak snad jo, budu to bedlive sledovat 😀

tibi: a co jsi tam mela spesl? ze to mas na A4? 🙂 no treba prevezmes to moje 12. misto 😉

nevite tedy nekdo jak zmenit jemno na WK?

tiburcia
7. zář 2009

řekla bych že je to Attachment Parreting 🙂

tiburcia
7. zář 2009

neboj 12 je tvoje 😉 třináctka je totiž moje oblíbené číslo 😀 😀

aerin
7. zář 2009

tady se prirazovali poradovy cisla...?😅 hele tak to jsem prosvihla, kolikata jsem?😀

des
7. zář 2009

estrel: já ne, ale určitě minimálně andělka bude vědět, jak změnit to jméno!!

tibu: díky, to by mi asi jen tak nedošlo 🙂

tiburcia
7. zář 2009

jen tak co si vzpomenu: kočárek, autosedačka, postýlka (matrace, povlečení, mantinely), monitor dechu, lehátko, hrací deka, chůvičky, oblečení, plínky (látkovky, AIO, Itti Bitti atd,), kosmetika, kyblík, vanička, lahvičky, sterilizátor, dudlík, nutrilon, atd. 🙂 🙂

aerin
7. zář 2009

jeje, tak to usetrim...postylku nechcem, chuvicky taky ne, monitor taky ne, nutrilon snad taky ne...plinky mam, obleceni taky, satek a nositko taky😀

tiburcia
7. zář 2009

my to máme všechno nějak složitější..... dům je jak hrad, milion chodeb, takže se bez chůvičky neobejdem....no a kojit asi nebudu moct ze zdravotních důvodů, tak se na to psychicky chystám... 😒

aerin
7. zář 2009

aha, tak to je mi lito 😒 ja problemy vylozene indikovany nemam, takze doufam, ze to bude v pohode...

tiburcia
7. zář 2009

no pak člověk musí mít x lahviček, ohřívač, sterilizátor, a tak...takže se to dost prodraží 😠

aerin
7. zář 2009

to jo, to urcite...vsak mne to taky nemusi vyjit, moje predsevzeti kojit co nejdyl to pujde..☹

estrellita
7. zář 2009

tibi: tak to me mrzi, nevedela jsem, ze mas problemy.

aer: to jsme si vtipne rozdelili poradi v jine diskuzi, kde jsme ze 14 holek zustaly netehotne jen my dve. ale uz pred tim jsme se hlasily vsechny o poradi a tak nejak to i vyslo 😀

aerin
7. zář 2009

aha🙂

tiburcia
7. zář 2009

docela sranda viď estrel 😀 😀 takže vůbec neztrácej hlavu a uvidíš, že 12 je tvoje 😉

já už mám delší dobu zd.problémy, jen mě nikdy nenapadlo, že to komplikuje kojení....ale zatím není všechno ztracené. Beru léky, které přecházejí do mléka ale nikdo neví v jaké míře....takže možná mi je změní, nebo tu psala jedna holka že kojí i s tím (ony teoreticky nejsou zdraví škodlivé pro ty miminka, jen jim to mléko chutná příšerně)...takže uvidím...ale radši si nedělám iluze 😉

des
7. zář 2009

tibu: to je škoda...bohužel na kojících matkách se moc nedají dělat nějaké testy,takže informací o tom, jaký dopad na miminko můžou léčiva mít, je obecně málo a každá farm. firma si raději do příbalového letáku napíše, že se nesmí při kojení, aby se vyhly případným žalobám. Tak snad se to ještě nějak vyřeší, abys kojit mohla a byla si jistá, že je to bezpečné!!

andelka
7. zář 2009

Jo, holky, tak s WK vám asi neporadím, poněvadž i mě to pořád blbne. Zmizely mi výpisy cyklů, skoro všechno a nevím kde to hledat ☹
a jinak se mám dobře, dneska půjdu do Raiffky zjišťovat co a jak s úvěrem (předběžne) a odpo budu volat k doktorovi. a pak ještě do obchodu, dělat věci do školy a něco uvařit.

Všecky moc moc zdravím. 🙂

tiburcia
7. zář 2009

des asi tak...takže pokud se jich nezbavím tak kojit nechci...

estrellita
7. zář 2009

andelko: ja jsem pak nasla svuj cyklus ve tretim odstavci nalevo. ale jak zmenit jmeno, to nemuzuz najit, melo by to byt asi v tom controlzentrum, ale nevim kde a jak ☹

elitera
autor
7. zář 2009

Estrell, zkus Mein Kontrollzenter a pak Ein Paar Infoz zu mir, tam klikni na Einstellungen. Otevře se ti okno jako na přispívání a nahoře je kolonka se jménem přispěvatele. Zkus to změnit tady, jdu hledat dál. Ještě bys to mohla dát do pozdravu (tj. hned první Einstellung v Mein Kontrollzenter)

elitera
autor
7. zář 2009

Jo, mně to zabralo (jestli teda myslíš to jméno nahoře v grafu).

andelka
7. zář 2009

Já když dám vlevo - Temperaturkurve, tak se mi objeví toto: http://www.wunschkinder.net/forum/zykluskurven/

elitera
autor
7. zář 2009

mně se objevil výpis cyklů...

andelka
7. zář 2009

No mě právě ne. Přece když jsem u toho posledního dala, že je // pozitivní, tak to neznamená, že by se měly všechny ztratit 😕

des
7. zář 2009

andelka: no třeba jo...první pozitivní maže všechno 🙂