Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
8. zář 2009

Do háje... držte mi palce, začínám být nervózní 😒

eirin
8. zář 2009

Eli, myslím na tebe, ať to dobře dopadne!

eirin
8. zář 2009

Aer, takový krásný graf!! Já se tedy ještě vzestupu teplot nedočkala, ač podle dr měla být ovu mezi pátkem a nedělí. Ale včera jsem zahájila plivání na sklíčko a sledování pod mikroskopem a byla tam kapradinka jako vyšitá, dnes už ne.

aerin
8. zář 2009

jeee, ty mas mikroskopek? 😵

herminka
8. zář 2009

Elit, držím palce, to dáš 😉

andelka
8. zář 2009

eli: Taky se přidávám a držím držím 😵

Holky, jdu se dneska kolem 17h podívat na první byteček, tak jsem zvědavá, splňoval by všechny podmínky, tak snad nebude někde zakopaný pes. I když se připravuju, že hledání bytu bude dlouhodobá záležitost.

herminka
8. zář 2009

Andělko, tak i Tobě držím palce 😉 Jak velký byt to je? A jak se cítíš, těhulko? 😉

eirin
8. zář 2009

Aer, nemám ovutester, mám normální velký mikroskop, tak ho využívám i pro tyto účely 🙂
Andělko, tak jen co dodržím palce eli, budu je držet tobě, aby tam žádný zakopaný pes nebyl 😉

aerin
8. zář 2009

aha🙂 jak velke je na to potreba zvetseni?

aerin
8. zář 2009

a jak velky je potreba zvetseni na sperma, aby bylo aspon neco videt?😀

jinak samozrejme taky vsem drzim palce!!! 😵

herminka
8. zář 2009

Aer, jsem zvědavá, jaké výsledky budeš s mikroskopem mít 🙂

elitera
autor
8. zář 2009

Hehe, už jsem doma. Byl to test (to jsem věděla) s v pravdě zajímavýma otázkama 😀 Jako jak sečíst buňky v Excelu, co bych použila na přípravu prezentace, co je pasivní dům a kdo je premiér 😀 Pocit z toho mam dobrej, do konce příštího týdne mi dají vědět, jak jsem dopadla a pak mě případně pozvou na další kolo. Myslím, že tímhle jsem prošla 🙂 A hodně bych o to stála...

madlisek
8. zář 2009

Aer, to jsou dotazy 😀 😀 Jinak gratuluju ke krasne ovu 😵

Des, jsem rada, ze se vam Sluha libil, ja z nej taky byla nadsena 🙂

Andelinko, drzim palce, at v domucku neni zakopany zadny pes ani nic jineho!

Eli, tak jak??

Vec s bankou stale nevyresena a viza do USA, ktera jsme meli dostat dnes, budou "pry" az zitra!! Reknete mi, at nejsem nervozni 😀

tiburcia
8. zář 2009

tak dneska jdu konečně tančit, byly prázdniny, kroužky nebyly....jéj, já se i těším 😀

eirin
8. zář 2009

Madli, nebuď nervozní 🙂

Aer, na sperma a podobné hýbací libůstky (třeba trepky ze senného nálevu) používám zvětšení 640x, ale sperma je vidět i při 160x :D

Eli, tak to je dobře, že máš z testu dobrý pocit. A víš, kolik se na pozici hlásí uchazečů?

eirin
8. zář 2009

Jo a na ty sliny používám taky 160x.

elitera
autor
8. zář 2009

Kolik je uchazečů, to nevím, když říkali test, čekala jsem, že se nás tam sejde víc, ale byla jsem tam sama. Ani to popravdě nezjišťuju (teda ani nevim, kde bych se k takový informaci dostala 😀). Ale holky, sídlí to v budově kláštera a je to tam nádherný 😵 A byl tam klid, přestože to je nad dopravní tepnou. Aaaaaaaaaaaaa! Chciiiiiiiii!

tiburcia
8. zář 2009

eli, když člověk něco chce a věří v to,dostane to 😉

madlisek
8. zář 2009

Elit, zni to krasne, verim, ze to vyjde! A v takove praci se bude tehotnet jedna radost 😉

estrellita
8. zář 2009

andelko: no ja nevim, jestli je to uplne 5, protoze jsem dva dny mezi tim nemerila http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ale i tak je to dost nuda takovyhle graf 🙂

aer: super!!

elitera
autor
8. zář 2009

Hehe, těhotnění fakt není na pořadu dne, když máme mononukleózu... 🙂

estrellita
8. zář 2009

elit: to zni dobre. otazky byly zajimave 🙂) a kdy se dozvis vysledek? kdy bude dalsi kolo?

elitera
autor
8. zář 2009

Výsledek bude do konce příštího týdne, další kolo potom. Akorát mám trochu červíčka vzadu v hlavě, že po písemkách ve škole jsem taky často měla perfektní pocit a dopadlo to blbě. Ale co, kdyžtak holt mám jinou práci 🙂

estrellita
8. zář 2009

elit no jasne, klidek. ted uz s tim stejne nic neudelas 🙂 tak budu drzet palce!!!!!!!!!!!!!!!

elitera
autor
8. zář 2009

Jupí, a asi jsem konečně našla taky zástěnu na vanu do koupelny 🙂 http://www.ceske-vany.cz/zbozi-4464/santech-mod...

estrellita
8. zář 2009

elit: to vypada hezky 🙂

tiburcia
8. zář 2009

eli vypadá dobře, naši mají myslím z ravaku a jsou velmi spokojeni 😉

herminka
8. zář 2009

Elit, věřím, že dobrý pocit se potvrdí 😉 Zástěna vypadá pěkně.

Stala se mi dnes legrační věc: přišla mi sem paní, kterou jsem nikdy neviděla a něco po mně chtěla. Vyhověla jsem jí, a ona pak, jestli mi může položit osobní otázku. Když jsem váhavě přisvědčila, zeptala se, zda jsem slečna nebo paní. Odpověděla jsem, že paní a ona na to: "To je škoda, hrozně se mi líbíte - pro syna." Měla jsem co dělat, abych se tam nezačala válet smíchy.

tiburcia
8. zář 2009

Hermi vidíš 😀 😀 😀

elitera
autor
8. zář 2009

No vidíš, Hermi, mohlas udělat nějaký štěstí 😀