Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
10. zář 2009

des: Ubíhá to strašně rychle, že jo? 😉 Já si pamatuju, jak jsi zjistila, že jsi těhu a pak jela na služebku. A pak s mrnětem na vodu. A za chvíli už bude na světě. 😅
Jo a už jsem si nastavila na rodina.cz to posílání emailů, je to bezva. 😵

estrellita
10. zář 2009

holky, diky 🙂 mam takove tuseni, ze to do par dnu prijde 😉

tiburcia
10. zář 2009

myslím že 8tt už jde krásně vidět mimísek 😉

tiburcia
10. zář 2009

ono to nějak ubíhá všechno...dneska nám přišel leták myslím z kauflandu a jsou tam baňky 😀 😀 😀

andelka
10. zář 2009

tibu: Tak to nebyla fatamorgána? Já jsem myslela, že se složím jak jsem to viděla. září a vánoce, vždyť ještě není ani podzim 😀
Jo jo, sice musím dýl čekat, ale aspoň už bude pěkně vidět. 😉

chaarleene
10. zář 2009

andel, hezká fotka, mám podobnou 😀 akorát že já jsem tam šla s tím, že jsem v sedmém a ultrazvuk mi to spočítal na konec pátého 😅

já jdu v pondělí, skoro po měsíci, tak už se těším, že toho našeho prďolu uvidím 😵

andelka
10. zář 2009

charleen: No mně říkal, že stáří se shoduje s poslední MS - bodejť ne, když jsem to zkorigovala 😀
Taky tě pozvali až za tak dlouho? A kolik jsi teď tt? Já nevím jak ty tři týdny vydržím a to jsem si myslela že po prohlídce to bude lepší a pendrek. 😅

chaarleene
10. zář 2009

no, já jsem byla prvně v tom pátém týdnu, pozval mě za 4 týdny (tam se potvrdilo, že je mimčo oproti menstruaci o necelé 2 týdny mladší) a pak zase za 4 týdny 😉 průkazku mi vystavil na té druhé návštěvě + jsem dostala balíček papírů (žádanku na NT screening, žádanku na test na cukrovku, prohlášení o jméně, instrukce, co s sebou do porodnice atd.)

teď v pondělí jdu na ten NT screening, v úterý do Hradce na genetiku a hematologii a ve středu na kontrolu na gyndu - budu to mít nabité 😀

jo a podle UZ bych teď měla být asi 12+3 🙂

tiburcia
10. zář 2009

Jo jo taky jsem si říkala, kurňa kde mám brýle...ale jak jsem otočila stránku a byly tam figurky na mikuláše tak mi došlo že to asi myslí vážně 😀 🙄

chaarleene
10. zář 2009

tibu, tak to je sííííííla 😅

andelko, já jsem to nekorigovala, protože jsem neměla sebemenší tušení, jak to bylo s ovulací 😀 navíc jsem počítala s tím, že po 2 letech pravidelných cyklů bude i ten první snažící pravidelný a ono ouha 😀

des
10. zář 2009

chaar: už 12 jo? Tak to si myslím už zaslouží dát do profilu!! 😉 A divím se, že žádanku na cukrovku (teda jestli jde o ten glukozový test) ti dali už teď....já osobně bych ji jistě stihla ztratit do toho x tého týdne.
A příští týden máš teda fakt nabitý!! Já snad příští týden jdu akorát k obvoďačce kvůli výsledkům na štítku (ne že bych měla problém, ale v roce 2001 jsem to zanedbala a ona na to v kartě přišla 🙂 )

andelka: jj, zezačátku to ubíhá fakt pomalu, ale pak se to rozjede a týdny letí jeden za druhým! Tak se pěkně těš, ono to přijde😉

chaarleene
10. zář 2009

des, jo, ale když já jsem děsně lííííííínááááá to počítat, jaké datum posledních měsíčků zadat, aby mi to psalo správně termín 😀 a navíc termín mi ještě oficiálně nikdo neřekl, vyčetla jsem si ho z fotky z ultrazvuku 😀

estrellita
10. zář 2009

tibi: hmm, bohuzel je tu takovych fotek uz docela dost 😔 😠

chaarleene
10. zář 2009

tibu, mám pocit, že je to úplně běžné 😒

herminka
10. zář 2009

Tibu, to snad ne, baňky a mikulášové začátkem září 😖 A to se říká "neboj se Mikuláše v létě" 😀

Trochu mě zarazila tato fotka, co si o ní myslíte? http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

chaarleene
10. zář 2009

fotka sama o sobě špatná není 😀 já jsem viděla ještě lepší - novomanželé stáli zády k sobě a on vyfukoval kouř z cigarety a ona bublinky z bublifuku 😀 ale holt na to musí být ženich kuřák, no 😅

elitera
autor
10. zář 2009

V 9tt ručičky? Nj, to jsem teda fakt neviděla ☹
Já jsem byla u obvoďáka pro žádanku na infekční, abysme se zeptali, jak s tou slavnou monou. Při tý příležitosti jsem si nechala vyjet výpis z dokumentace pro budoucího zaměstnavatele. A strávila jsem tam hodinu - objednaná a stejně jsem čekala půl hodiny 😠 A pak jsem se šla podívat na otopnej žebřík, co se nám líbil. Přestože mi přímo ve firmě tvrdili, že ho mají v jednom studiu vystavenej, tak ho nemají, protože to je nejnovější model a není vystavenej vůbec nikde. No a zcela neomylně povrchová úprava, která se nám líbí, je víc než 2x dražší, než kterákoliv jiná. My máme fakt talent...
Hermi, já jsem antikuřák, takže za mě palec dolů.

herminka
10. zář 2009

Taky jsem právě antikuřák, tak mě ta fotka trochu pobouřila 😀 (neberte prosím to "pobouřila" doslova).

chaarleene
10. zář 2009

já jsem v 8+6 viděla ručičky i nožičky, ale protože k nám byl natočený zepředu, tak žádný pohyb vidět nebyl, jenom srdíčko blikalo 🙂 ale asi jsem drsoň nebo co, protože mě to nijak nedojalo, sice jsem měla radost, že roste a má všechno, co má mít, ale neslzela jsem 😀

jinak mně jsou kuřáci buřt, když mi to nefoukaj do obličeje 😅

chaarleene
10. zář 2009

no, ono by to asi jinak vypadalo s cigaretou, ale ten doutník je často braný trochu jinak - jako že "my chlapi slavíme doutníkem" 😀 viděla jsem spoustu nekuřáků, kteří si třeba na nějaké oslavě dají doutník, takže mi to až tak nepřijde... manžel jednou fotil svatbu za špatného počasí, tak byli všichni v hospodě a před hospodou měli party stan - tak tam všichni (kromě gravidní nevěsty) chodili kouřit, tak manžel říkal, že prý se pod tím stanem držel oblak kouře 😅 a to bych teda taky nemusela 😀

tiburcia
10. zář 2009

hermi zkusím najít fotku jak si nevěsta dává cigarety za podvazek 😀 😀 a pak po obřadu si oba se ženichem zápálí Petry 😀 😀

estrellita
10. zář 2009

ja jsem antikurak, ale fotka me nepobourila 🙂 projde mi naprosto v pohode 🙂

elitera
autor
10. zář 2009

Tak výborně, na první pohled jsme si ani jeden nevšimli, že cena toho žebříku v nerezu je přes 12 tisíc BEZ dph. Nicméně Terezka je nesmírně inteligentní a šikovná, tak hodila jeho označení do googlu a našla ho už pod 11 včetně dph 🙂

herminka
10. zář 2009

Elit, šikulka 😉

Mně kouření (ať už jde o doutníky, cigarety nebo dýmky) tak moc vadí, že mi jaksi připadá zbytečné ho zvěčňovat na fotce 😒

elitera
autor
10. zář 2009

Hermi, máme k tomu stejný stanovisko 🙂

elitera
autor
10. zář 2009

Já jsem dokonce docela extrémista a myslím si, že by se za to měli kuřáci spíš stydět 😉

tiburcia
10. zář 2009

já nemám ráda, když mi někdo kouří u oběda, nebo třeba vedle mě na koncertě 😠 měli by to zakázat....z toho že se nesmí kouřit na zastávkách si kuřáci dělají ,,dobrý den"...je jim to jedno...bych dala takové pokuty, že by se z toho pos*ali 😠

elitera
autor
10. zář 2009

To jsem docela nestíhala, když v divadle bylo zapálení si cigarety součástí představení. Přitom podle mě naprosto zbytečný, žádnej třeba zhrzenej hrdina nebo tak. Jen tak si tam ženský ve vedlejších rolích vypalovaly zobák. Prostě naprosto nesmyslný - kdyby v hledišti byla nějaká těhule... 😅

sijen
10. zář 2009

ahoj
Andělko, fotka je úúžasná! se tak nějak příjemně usmívám..z těch Tvých posledních zpráv! 🙂 😀
Eirin, ten graf byl moooc hezkej! držím pěsti 😵 a je to krása!
Aer, to je mi líto, co všechno řešíš a jaké pikle se kolem vás pořád kujou, ale všude je něco .. Hlavně si buďte s Vaškem pořád tou silnou oporou jako doteď, jste přece oba bojovníci! Moc si přeju ať je u vás brzy líp!!! 😔
ta nezdárná rodinka kolem vás už mě fakt štve... 😠 howk.

dn.🙂)