Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
11. zář 2009

Andelko tak to je super 😵 😵 😵 nakonec to mimi bylo pro vás dar z nebes a impuls pro všechno, co se ještě mělo dořešit 😉

andelka
11. zář 2009

aer: Je to přesně tak, něco jiného je cena odhadní a něco jiného kupní. A jde to, ale za jiných podmínek.

tibu: to je možné, Majatob bylo na začátku týdne taky zle.

elit: Mamka, ale je to takový byt, že nebýt těhu, tak tam jdeme my.

andelka
11. zář 2009

tibu: Když se ty dvě témata sloučí, tak to možná i 50 na 50 vyjde 😀
Taky si myslím, ono to všechno uspíšilo, nakoplo. A sranda byla, jak se mamka ptala majitele a makléře:"A je tady kočárkárna? Víte, když budu hlídat děti a tak." "Před domem jsou dětská hřiště, to je ideální, můžu tam chodit s vnoučaty" apod. A já se srdnatě otočila na naše(bráchu a švagrovou) " Něco se rýsuje?" Zatloukat zatloukat zatloukat, moje heslo 😀

eirin
11. zář 2009

Andělko, a v tom bytě, ve kterém teď jste, chystáte po přestěhování maminky nějaké stavební úpravy?

andelka
11. zář 2009

Bližší popis bytu je na snažilky 2008-2010, kdo má zájem. 😉

Kdo to tady ještě shání byt? Sijen? Jakpak to asi vypadá?

aerin
11. zář 2009

Nase podminky budou uplne jiny, kdyz nekupujeme, ale budeme v podstate rekonstruovat stavajici...snad ten barak ma poradnou hodnotu😅

cirrusa
11. zář 2009

Heh, člověk na chvíli lehne a hned je z něj mediální hvězda 😝 Právě jsem vstala (po ošklivé noční můře, fujky fujky 🙄 ), jdu sidát polévku, vývar mě snad postaví na nohy...Díky za starosti a sms, vážím si toho, že na mne někdo myslí...

Kmínový čaj říkáte? A to je co? Odvar z kmínu? Nebo něco special?

Tak mě v posteli napadlo, že jsem dříve dost trpěla na nějakou skoro alergii na bílou mouku, tak ji asi zase vysadím. V těhu to sice bylo okiš, ale pokud je to ono, třeba to pomůže 🙂

Des, congratulations k chlapečkovi, jj chlapečci to je moje🙂

Anděl, kde máte ten byt? 😵

aerin
11. zář 2009

ahoj cir! 😵
androna psala: cirr urob si z kminu kminovy caj,ten ti pomoze skludnit brusko a nijak neskodi.1cajova lzicka kminu na hrnek.10-15min luhovat.a pekne odpocivaj.

andelka
11. zář 2009

aer: Tak to jasně, vy to máte jiné.

Cir, zlatíčko, to je super že jsi tady 😵 No, máš pravdu, jídle jsme se kdysi bavily a mohlo by to dělat neplechu, vysazením nic nezkazíš 🙂
A vy čekáte teda co? Když Tomáška ne. Dominiku 😉

Byt by byl v Porubě (to byla podmínka) na Havlíčkově náměstí, jak je Panorama. Krásné prostředí.

eirin: Ne, ani ne. Jako chtělo by to rekonstruovat kuchyň, ale zas tak to nehoří a je to hodně peněz najednou. Možná že jen vyměníme dveře, ale asi ani to ne. Akorát budem něco dokupovat. Mamce ledničku a pračku, nám nějaký nábytek, protože mamka si něco vezme s sebou.

des
11. zář 2009

cir: tak to je bezva, ze to beres s humorem 🙂 Drzim palec, abys byla brzo zase jako ryba (no ted uz takova velrybka, ne? 😀 )

des
11. zář 2009

tibu: no vidíš a já mám pocit, že kolem mně se rodí samí kluci! 😉

cirrusa
11. zář 2009

Andel, tak to je v cihle, ne? Tamjsou ty starší domy. To ale máte za dobrou cenu ti povím- na Porubu....

Jména máme,ale nepovíme. On by nám ho zase někdo chtěl zhnusit a já už bych asi byla nepříčetná. Tajíme...

Des, co mi zbývá? 😒 Teď je mi úplně fajn, dokonce mám i hlad (i po polívce), tak to je s humorem, ale nechtěj mě slyšet když mi není ok...Holt můj drahýby za tohle těhulení měl dostat BMW, protože to co si se mnou musel vytrpět on, za to se dává metál. Prý velrybka, chyba holka, jsem jak malej vorvaň 😀 Ale ještě pořád můžu břišulo zamaskovat, takže když nechci, aby se někde vědělo,že tehulím, tak hodím volnější tričko a vypadá to, že jsem jen snědla na oběd o knedl více.

Aerí, díky za přepis recepisu, jdu na to (to zase bude ňamka, kmínovej čaj, fujtajkxl 😢 )

By mne zajímalo, jestli se ty moje křeče přenáší na mrňouska, je nějaký divný 😒 ☹

tiburcia
11. zář 2009

Cir jsem ráda, že ses ozvala 😉 my jsme v tématu na beremku probíraly tu chřipku....už ji tam mělo hodně lidí a teď ji má moje ségra - šílené křeče v břiše, pak zvracela 😒 No kmínový čaj, to musí být strašná mňamka 😅

andelka
11. zář 2009

cir: že jo? též si myslím. Je to cihla, panelák jsme nechtěli. Zateplené to není, není třeba, ale okna jsou v plastu. A je fakt super, velký, s balkonem, hodně úložného prostoru, koupelna s vanou a i ta cena dobrá si myslím.Tak doufám, že i to financování se vymyslí co nejlépe.

Hele, a co nějaké fotky do alba? Mohla bys to mini bříško ukázat 😉

Kmínovej čaj - no lahoda to asi nebude, ale když pomůže... 😉

tiburcia
11. zář 2009

tak já už finušiju s úklidem..ještě vysát a vytřít a je to.,. 🙂

cirrusa
11. zář 2009

http://barahorinkova.rajce.idnes.cz/Tomas_Jan/#...

to je asi jenom to co jsem ochotná ukazát...Břísko si jinak nefotím (přiznám se, že mě to nějak nebere, fotit si kus zvětšujícícho se těla), tohle bylo jen pro ilustraci. Jinak ta fotka je sice prá týdnů stará, ale řekla bych, že je pořád stále reálná, břušeno je plus mínu stejné...
Jména alba si nevšímejte, fotka je z dob než jsme byli přinuceni přehodnotit plány..

Když jsem byla včera u těch všech mudrú, tak mi změnili termín porodu skoro o týden, v úterý mám poslední ultrazvuk, tak jsem zvědavá,jestli to tak zůstane.Docela by to bodlo (because of státnice na jedné fakultě a zkouškové na druhé 😀 )

Anděl, tak to je skoro zadarmo, cihla s oknama, to je fajn. A souhlasím, že tady není zateplení tak nutné. A balkon,lazoplazo 😵 jj, nemít tu naši rezidenci v sateltiní čtvrti,tak bych i o Porubě uvažovala.

No jdu dát spršku,jsem donucena za dvě hodky jít ven, tak ať nejsem stinky. Přeji všem hezký den 🙂

andelka
11. zář 2009

Cir: Krásné bříško jsi měla před měsícem a určitě i teď 😉
Tak pa, dávej na sebe venku pozor. 🙂

majatob
11. zář 2009

ahojte holciny, koukam vsude mrtvo jen tady to jako obvykle zije, tak doufam, ze mi poskytnete azyl 😀

andelka
11. zář 2009

maja: Tak co, už je ti dobře?
Já teda teď na chvíli mizím, jdu si dělat oběd.
A těším se na zítřek, i když bude náročný. Ráno mám zápis ve škole, ve 12h jdu na svatbu a v 16h máme sraz s holkama z gymplu. Jelikož tam už jedna těhotná bude, tak se jim asi svěřím, ať si s ní můžu pokecat o těhu. Jinak budem kecat, jíst, pít (já nealko), koukat na fotky, na DVD, těším se moc.

tiburcia
11. zář 2009

Cir tak proti tobě vypadám víc těhotně já 😀 😀 😀 taky bych chtěla takové malé a krásné bříšenko 😵

tiburcia
11. zář 2009

Maja určitě.... 🙂 😉

herminka
11. zář 2009

Tibu, kecáš 😀

Andělko, a jak se cítíš Ty, únava ani nevolnosti zatím nepřišly? 😉

tiburcia
11. zář 2009

hermi kéž by 😉 bohužel jsem teď přibrala na mých obvyklých místech - břicho a stehna 😠 😠 je to tím, že už nejsem ve stresu, dřív to byla škola a pak svatba a teď nic...tak kynu 😀 ale už jsem začala cvičit 😉

andelka
11. zář 2009

hermi: U mě zatím dobrý. Únava trochu je, ale jde to. Nevolno je mi jen trochu a jen večer a to zaspím. Takže se mi zatím daří to tutlat, doufám, že se mi to povede až do kontroly a pak ještě týden. Zjistila jsem totiž, že ten víkend po kontrole bude mamka pryč, tak tu rodinnou sešlost budeme muset udělat až další víkend. 😒

estrellita
11. zář 2009

cirr: ahoj holka!! tak to je dobre, ze je ti lip. koukej odpocivat 🙂
a jestli chces, napis mi jmeno prcka do IP, ja su zvedava 🙂) a libi se mi vetsinou spis nezvykla jmena 😀

tak ja musim rict, ze od te doby,co jim prasky na stitku, tak jsem kilo zhubla. takze jeste dve a jsem spokojena 🙂 teda ja nemam moc kilo, ale byla jsem zvykla o 3 min, ktere jsem za rok pribrala (pry to udelala ta stitka), takze ted to pujde dolu 🙂))))))

des
11. zář 2009

cir: ty do toho vlastně ještě študuješ, co? No téééda, to bych fakt nedávala - fyzicky asi jo, ale to soustředění! 😖 A moc vorvaní to bříško teda nemáš 🙂 Se nedivím, že jde ještě schovat!!

andelka: to znám, mě termín, kdy jsem to chtěla oznámit taky jen tak halabala přesouvali 😀

des
11. zář 2009

estrel: tak aspon naka dobra zprava ze? A jak dlouho vlastne budes muset ty leky jist?

elitera
autor
11. zář 2009

Se musim pochválit, jak jsem zase šikovná... Mám zhruba pobalený základní věci k našim na víkend, udělala jsem si radost na aukru, vyprala a pověsila prádlo, umyla nádobí, co nepobrala myčka, umyla sporák, troubu a digestoř... a beztak mi to bude k prdu, protože je mi jasný, že až mamka přijede, tak koukne a všechno bude špinavý 😀 Jo, a ještě jsem otřela dvířka linky. Mno, ještě by to chtělo vyluxovat a vytřít... 😅

estrellita
11. zář 2009

des: to nikdo nevi. mozna cely zivot 😔 ted mi to museji srovnat,coz trva vetsinou dyl. za par tydnu jdu na kontrolni testy, tak vam pak reknu, jak jsem dopadla!! a az to bude srovnane, dostaneme zelenou, ale stale budu pod dohledem. jakmile bych otehotnela, musim okamzite na krev, aby zjistili hodnotu a pripadne mi navysili davku (mimco si toho bere hodne), takze by mu to uskodilo,kdyby nemel dostatek. jinak me ted budou pravidelne sledovat co 2 mesice. je to des ☹

elit: jakou radost? co sis objednala? 🙂