Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
18. zář 2009

eirin: cha! myslím, že na tebe leze mimino 😉 A co leze na luci, to by mě teda zajímalo...myslíš jako taky TO?? 😲

lucitee
18. zář 2009

jo to me by zajimalo taky 🙂

eirin
18. zář 2009

Des 😀
Luci, a kolikátý DPO jsi?

andelka
18. zář 2009

luci: no já nevím, prostě nějak jinak, divně, sem tam jako bych cítila břicho, prostě jak říká naše doktorka - pocit diskomfortu. Bylo to jak jsme byli na výletě ve Vídni, to jsem byla 10DPO. A jak plynul čas a o víkendu špinění nikde, tak mě to pomalu utvrzovalo v tom, že se fakt něco děje. Kafe jsem ještě pila,ale alkohol už moc ne, jen jsem si 3x lokla piva, prostě jsem se cítila zvláštně.

lucitee
18. zář 2009

noooo tak to by souhlasilo 🙂 bricho jako pred MS (ale to muze bejt PMS)...ale jak kdyz lusknes..jinej pocit.
mozny je ze si to jenom namlouvam
25DC
9DPO...pokud k nemu doslo....

eirin
18. zář 2009

Koukám, že já, Luci a Aer jsme ovulovaly všechny stejně +-1 den 😀

eirin
18. zář 2009

Aha, tak Aer dokonce ještě dřív...

lucitee
18. zář 2009

no ja 9.9....holky takze Aer a Eirin a ja...jsme vsechny uplne ve stejny fazi? kurva to je napinavy 😀

andelka
18. zář 2009

luci: to může, ale já jsem PMS nikdy neměla, tak proto mi začlo být divné, když mě začalo zlobit břicho.
Ale jinak sugesce je potvora, to známe snad všechny tady. Navíc potíže před MS bývají totožné s těhotenskými, což ještě víc mate. Ale za pár dní už budeš vědět 😉
Já mám tucha, že na jaře tady bude baby boom 😵

lucitee
18. zář 2009

no ty vole 🙂 tak to je hukot. No dostat to mam v pondeli..minuly cyklus byl kratsi tak tenhle muze bejt delsi...chci testovat zejtra rano nebot muz ma zejtra narozky, to by se fakt hodilo! kurna jak ja bych si to prala...budu pect dort tak bych mu na nej neco napsala a bylo by jasno 🙂

eirin
18. zář 2009

Luci, to ti řeknu 😀 Já jsem dnes 10DPO. My zase měli 15. září výročí, ale test to ukázal až včera 😀
Na PMS trpím a musím říct, že minulý měsíc jsem se tedy z toho hlediska cítila "víc těhotně" než teď. Sugesce je vážně mrcha.

andelka
18. zář 2009

Luci, to by byla paráda 🙂
eirin: Ty už sis dělala test? mně asi něco uniklo 😕

Já jsem testovala 1. září, na první školní den 😀

eirin
18. zář 2009

Andělko, nojo, dělala, včera a dneska ráno 😀

andelka
18. zář 2009

toš kurňa a neřekneš 😵 A fotka je kde? 😀

andelka
18. zář 2009

My chcem zas gratulovat - chci předat štafetu 😵

eirin
18. zář 2009

No myslím, že toho ducha 9DPO by ani foťák nevzal 😀 Nicméně tam je a dneska taky.Včera odpo jsem posílala odkaz na graf se zeleným pluskem ve vhodné kolonce 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/241f02

andelka
18. zář 2009

eiri: No jo, já ikonky ve FF moc neznám, těch plusek jsem si nevšimla. ale držení palců pomohlo koukám, super teplotky. Tak až budou // líp vidět, tak šup sem s nima, ať se můžem pokochat 😵

andelka
18. zář 2009

Juhů, to je paráda, já mám takovou radost 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

eirin
18. zář 2009

Jo ták, ano, držení palců mooc pomohlo, i to, jak Komár každodenně rozmlouval s folíky a přemlouval je, aby praskly 😀 Počkám, až to bude stát za to, a podělím se 🙂

lucitee
18. zář 2009

eirin: tak ty jsi pukopnice...to je slusny ze to je videt 9DPO...supr drzim pesti. ja nesmim bejt rano zklamana, kdyby nic...bud bude brzo nebo proste nejsem

andelka
18. zář 2009

téda, tak budoucí tatínek má tak velikou zásluhu na tom, jo? 😀 To ho pak asi miminko bude poslouchat 😉

chaarleene
18. zář 2009

holky, tak tu mám 2 tašky oblečení, mimo jiné úžasné džíny 😵 sice je nesmím založit, aby se nevydřely, ale jsou delší jen asi o 3 cm, takže ke kozačkám pohoda 😵 😵 😵 a ještě jedny kalhoty a asi 8 triček 😵

andelka
18. zář 2009

Já jsem měla 9DPO sněhobílo a pak jsem se bála testovat, že to uvidím zas. 😒

estrellita
18. zář 2009

eirin: ja jsem si rikala, co to je za zelen blechy 🙂)) super, super 🙂 tak gratuluju.-
no aer tady dlouho nebyla ☹

luc: budu drzet palce na zitrek!! 🙂

eirin
18. zář 2009

Chaar, to máš dobré, to já asi budu chodit nahá 😀
Andělko, já měla sněhobílo ráno, ale odpo už tam ten stín byl. Testovala jsem, protože mám doma testů nějak hrozně moc, jsem si je v nějakém návalu šílenství před prázdninami objednala z webu 😀

chaarleene
18. zář 2009

eirin, já jsem si plánovala rozpárat a trochu přešít džíny (a asi to fakt udělám) a do dalších kalhot prostě hodit gumičky, koupit pár větších trik u vietnamců a bude 😀 tohle je vyloženě nadstandard 😀 stejně budu mít největší břicho v zimě, takže se to schová pod kabát 😀

lucitee
18. zář 2009

a ja si rikala jak to vydrzim to sem nenapsat....🙂

eirin
18. zář 2009

Luci, nápodobně 😀

eirin
18. zář 2009

Chaar, já to budu řešit, až nic neoblíknu 🙂

chaarleene
18. zář 2009

koukám, že jsem v tomhle přeborník, já jsem to vydržela nenapsat nikam ani neříct až do 10. týdne 😀