Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
18. zář 2009

moje šance vidím tak 50/50 🙂

andelka
18. zář 2009

Eli, já myslím, že se do té pozitivní 50 vlezeš 😉

estrellita
18. zář 2009

holky ☹(((((((((( ja se picnu ☹((((((((
http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyden.html

estrellita
18. zář 2009

elit: uvidis, nehazej flintu do zita. a co s tou druhou praci? kdy tam mas podepsat?

herminka
18. zář 2009

Estrel, máte to v pátek nebo v sobotu? Ale jak se tak dívám na tu předpověď, je to skoro fuk 😒

estrellita
18. zář 2009

hoky, kde jste vsechny? ☹ ja uz jsem asi nervozni ze svatby, protoze pri tom pohledu na predpoved se mi chce brecet 😅 🙄

elitera
autor
18. zář 2009

Estrel, tu smlouvu už mám doma. Ukecala jsem odložení nástupu, teď to budu řídit podle toho, kdy se mi podaří dostat na infekční, kde měli tenhle týden dovolenou.

estrellita
18. zář 2009

hermi: v patek a chceme to venku 😖 i kdyz vim, ze othle je predpoved pro cleou CR, ale i tak je to pech 😔

estrellita
18. zář 2009

jeste vcera tam byla na patek teplota nad 23 ☹ ☹ ☹

andelka
18. zář 2009

estrel: Já jsem se celý týden před svatbou modlila, aby bylo aspoň 23 a nepršelo (neboť tak zněla předpověď) a nakonec bylo 30 a ani kapka. To se ještě může třikrát změnit. 😉

herminka
18. zář 2009

Estrel, právě si říkám, že včera byla předpověď na pátek docela příznivá (taky to sleduji, protože máme lampionový průvod pro děcka a poslední dva roky lilo). Ale nehaž flintu do žita, oni to ještě párkrát do té doby změní!

estrellita
18. zář 2009

tak nam drzte palce, jo? 🙂 ja uz jsem z toho fakt na prasky a stejne se na to budu kazdy den koukat, ... blazen

herminka
18. zář 2009

Estrel, tak jsme myslím bláznily všechny 😉

madlisek
18. zář 2009

Dobre ranko 🙂

Eiri, stale drzim palce a pridavam i palce pro luc! 😵 Jo a taky pro Eli krz tu praci 🙂

Estrel, my jsme meli silenou predpoved, cely den melo prset, ja byla na prasky, furt jsem to resila a nakonec prselo akorat na obrad, ktery byl uvnitr, takze to nevadilo. Tim se ted fakt netrap, predpovedi se meni ze dne na den a stejne je nakonec vsechno jinak 🙂

Kdyz uz se tu resi ty grafy, tak pridavam toho meho chudacka, nejak jsem nezvladala merit a stejne by to asi nemelo moc vypovidaci hodnotu. Brilantni FF zahlasil, ze ovu probehla nekdy mezi 12 a 21 DC 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

estrellita
18. zář 2009

madli, herni: dekuju, ja vim 🙂 ale i tak se budu koukat i noc pred 😅

dneska rano jsem zjistila, ze dvoumistny teplomer nemuzu s WK tak fukncne pouzivat, protoze to bere jen po pulkach, takze 36,72 mi proste nevzal 😝 😀

andelka
18. zář 2009

estrel: to se nedivím, že to nevzal, ono se to všechno píše po půlkách, to stačí. Nechtěla bys na 3 desetinné místa? 😀 Normálně to zaokrouhli.

madli:ahojky ahojky. Tak jak pokračujete? Nějaké nové zážitky?

sijen
18. zář 2009

ahoj,
Eirin! 😵 ten graf ! držím pěsti a moc na Tebe myslím ať to vyjde🙂
Estrelko to je teda počasí ☹ Ale jak píše Andělka, třeba to zrovna na ten den vyjde - my měli týdny před naším termínem hroznou kosu, a na náš den vysvitlo sluníčko a bylo /na 25. říjen!/ moc pěkně!

Moc vás nestíhám číst ale většinou o víkendu nebo v pátek něco stihnu,pokud nejdeme pryč.
Zaregistrovala jsem správně Eli, že jsi postoupila do výběr. kola v nějaké nové práci? 🙂

estrellita
18. zář 2009

andelko: ja jsem takovy detailista, ze klidne i na 3 😀 😀 jj, jsem musela zaokrouhlit, ale nebyla jsem s tim uplne spokojena 😀

sijen
18. zář 2009

jé Madlísku a jaký počásko je u vás?

andelka
18. zář 2009

sijen, přesně tak. Minulou sobotú jsem byla na svatbě, měla být kosa (pod 20), pršet, zataženo - no měli obřad na 12h, nepršelo (jen ráno), bylo příjemně a aspoň nesvítilo slunko do ksichtu jako nám, při fotografování to nedělalo stíny, fakt akorát. Zatím snad všechny soboty vyšly, tak vyjde i tato. A pátek jakbysmet, ten bude ještě lepší, protože jsem zas četla, že léto bude o víkendu a vydrží i příští týden. 😉

estrellita
18. zář 2009

andelko: ja bych klido bez slunicka,a le tak 19 a hlavne, aby neprselo 🙂 jo? 😀

estrellita
18. zář 2009

človeka stejne stresuji jen takove veci, ktere nemuze ovlivnit.
..........ja fakt asi zacinam stresovat, ufff, jsem myslela, ze se mi to vyhne. o vikendu si sednu a radeji vsechno projdu, jestli je to ok.

madlisek
18. zář 2009

Sijen, je tu prijemne, na mistni pomery. Normalne touhle dobou byvaji ctyricitky, ale co jsme prijeli, je tu nejaka studena fronta a vetrik a cca 27C, takze bajo 🙂

elitera
autor
18. zář 2009

Estrel, když je nemůžeš ovlivnit, tak se jima nestresuj, ne? 🙂 (se mi to kecá, co? 😀)

Sij, jj, tak nějak. Výsledky budou do konce příštího týdne.

chaarleene
18. zář 2009

tak jsem právě dokoukala první epizodu nové série Survivora 😵 už jsem měla po létě absťák 😀

elitera
autor
18. zář 2009

Hehe, to já se těším na Big Bang Theory a na How I Met Your Mother 😵 Obojí by mělo jet od pondělka, jestli se nepletu 🙂

elitera
autor
18. zář 2009

Tak HIMYM až asi v úterý 😒

chaarleene
18. zář 2009

no, já se ještě těším na Amazing Race, ten by se měl rozjet příští týden 😵

madlisek
18. zář 2009

Elit, na How I met your mother se taky tesime, nova serie tu zacina v pondeli 🙂

elitera
autor
18. zář 2009

Jj, však to hordy nadšenců zasednou k počítačům, nagrabujou, pošlou do světa přes torrenty a další kanály a taky se pustí do práce titulkovači 😀