Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
29. zář 2009

na další čekám...ale nevim nevim...už je to nějak dlouho...zítra začínám dalšíma pohovorama...chjo už mě to tak nebaví 🙄

madli docela se děsím, že tohle jednou dojde i k nám 😔

estrellita
29. zář 2009

elit: super, gratulace 🙂 uzij si zitra posledni den volna a pak hura do prace 🙂

holky, dekuju za pochvalu 🙂

madli: tak to je neprijmeny, uff, prijde mi, ze to zacina byt nejake caste ☹(

dee: nehybat se 😅 co to zas je? prijde mi, ze jamile je nekdo mimo tabulky, tak je to spatne, ach jo 🙄

estrellita
29. zář 2009

tibi: to me mrzi ☹ drzim palce na dalsi pohovory. a co ty predchazejici prace?

madlisek
29. zář 2009

Tibu, drzim palce na neco dobreho!

Eli, podminky super, jeste lepsi nez v me praci a to jsem mela pocit, ze uz i ty moje jsou vynikajici 🙂 A jestli leti do San Antonia, tak to bude kousek od nas, nechce se stavit? 😀

tiburcia
29. zář 2009

estrel pořád čekám na výsledek 😉 ale zítra jdu na jeden pohovor, měla bych to kousek od domu 😀

estrellita
29. zář 2009

elit: to jsou hezke pracovni podminky, mne by se libila hlavne ta klouzava pracovni doba 🙂

tibi: tak drzim palce. no a kousek od domova, to by bylo super 🙂

tiburcia
29. zář 2009

no uvidíme 😉 ale už by to něco chtělo...našla jsem si víkendovou brigádu v obchodě...tak aspoň nějaké peníze...ale i tak 🙄

elitera
autor
29. zář 2009

E-e, volno mam až do pondělka, oni tam mají teď děsnej blázinec, tak nastupuju až příští týden 🙂 Takže mám dost času ještě na pár posledních restů 🙂

deenakee
29. zář 2009

Ahoj. Tak lékař nakonec dopadl super...Navážili dokonce přírustek 1 kg (doma jsem přibrala len o půl). Jinak mudra zkontrolovala jak mimčo roste a prý o.k. že se nemusím bát. A že mám být ráda že tak moc nepřibýrám. Jinak mimčo je hlavou dolů a zadíčka má vlevo... Prý by tak už mohlo zůstat. A příště jdeme na poslední pořádný velký ultrazvuk s manželem...Tak se těším.
Jinak mám za sebou první školní den. A jsem strašně ráda, že už jsem ve škole.... Hrozně mi chyběly spolužačky.

Dnes jsem byla aj na přípravě na porod - téma péče o dítě.... Tak to mě holčina trošku zklamala.. páč jako porodní asistentka právě vyšlá ze školy toho o porodu věděla dost, ale o dítěti dost málo.... Zmínila se sice o látkových plenách a šátcích, ale už nic nevěděla o nosítkách a klokánkách, ani lehátkách, netušila jakou kosmetiku a ani některé jiné údaje.... prostě vidět že nemá děti.. tak jsme si tam nakonec radili trošku navzájem.. (zkušenější maminky poradili) o nosítkách jsem informovala já... Jinak dala moc užitečných info.... no ale zkušenjší mamina by ji asi strčila do kapsy... Ale zdravotnické věci věděla , to jo....

estrellita
30. zář 2009

dee: tak to je skoda, ze moc nevedela, ale treba ji tohle nakoplne, kdyz videla, ze vite vic, nz ona a zacne si info hledat. 🙂
uzijte si dnesni ultrazvuk 🙂

tiburcia
30. zář 2009

Deen když to někdo studuje jen teoreticky a nemá v tom praxi..ví vždycky míň než zainteresované osoby 😉 uvidíš, že se začne na další semináře víc připravovat 🙂

des
30. zář 2009

Eli: jojo, kluzká pracovní doba, to je fajn 😀

Deen: předporodní kurz už jo? Já právě nevím, kdy mám jít, ale počítám v prosinci, abych to do ledna všechno nezapomněla - jen doufám, že brouček vydrží, kde má 😉
A fajn, že miminko pěkně roste, když jíš normálně, tak jakýpak starosti...a jak říkala mudra - aspoň se ti to bude lépe hubnout zpátky, na rozdíl od jiného místního vorvaně 😀 😀

Tibu: určitě něco dobrého vyjde! Držíme všechny čtyři palce (já teda určitě a Šeřík se přidá)!!

elitera
autor
30. zář 2009

Uffff... tak jsem si (spíš omylem) dala asi po půl roce jogurt a to je teda jízda 😝

tiburcia
30. zář 2009

jé já jogurty nejím vůbec...nějak mi to nejede 😉

tiburcia
30. zář 2009

des moc děkuju...asi to budu potřebovat 😉 🙂

andelka
30. zář 2009

Nééé, na třetí stránku néééé 😕

Holky brňačky, prosím vás, sehnaly jste někde v lékárně ten teploměr na měření BT?

lucitee
30. zář 2009

andel: nak mi to uteklo, uz jsi byla u doktora?

madlisek
30. zář 2009

Ahoj holky!

Dneska nas v noci vzbudily vystrely nebo co! Ve tri rano takove tri rany z niceho nic! Ale koukli jsme z oken, nikde nic, tak nevime, co to bylo 😲

Pak jsem zase usnula a zdal se mi sen, ze jsem mela mimco, tak osm mesicu, ve sportaku, nastoupila jsem s nim do tramvaje (rikala jsem, proc jsem ho nemela v satku, ze je to strasnej opruz byt s tim kocarem a resit, kdy ti ho pomuze vynest do tramvaje 😀 ), kde jsem potkala kamaradku, ktera rikala, ze se jede podivat na prehradu. U nas zadna prehrada neni, tak me to zaujalo a vystoupila jsem s ni a dite jsem nechala v tramvaji a ani jsem si to neuvedomila! Pak mi doslo, ze je dite v tramvaji, ale rekla jsem si, ze je to jedno, protoze se mi to stejne jen zda 😅 😀 Tak si to predstavte...nevim, jestli jsem pripravena na to, mit dite 😅

estrellita
30. zář 2009

andelko: co se treti strankou?

madli 😀 😀 tak to je vtipny 🙂)) ja myslim, ze jsi pripravena, protoze nebudes takova ta stresujici se matka 😀 😀 😀

elitera
autor
30. zář 2009

Andělko, já jsem ho kupovala normálně v lékárně, konkrétně v lékárně u Kapucínů u Hlavního nádraží.

andelka
30. zář 2009

luci: Ještě ne, jdu zítra v 10.30. Mamka právě odešla ke kamarádce, tak jdu pohledat něco, v čem bych donesla ranní moč 😅

estrel: No byly jsme úplně na konci druhé stránky 😅

madli: 😀 Mě se asi pro jistotu nic nezdá, páč to by byly seky teda. 😀

eli: díky. Sestřenka chce začít měřit, tak jí dám info, kde by ho sehnala.

elitera
autor
30. zář 2009

sedím si tak v pohodlným křesle, poslouchám Pražský Výběr a popíjím k tomu šťávu z mrkve, červený řepy a celeru. Má se někdo líp? 😵

madlisek
30. zář 2009

Eli, nevytahuj se, jooo?? 😀 😀 😀

estrellita
30. zář 2009

elit: ja sedim doma v gauci, prave jsme dojedli olozenou misu, kterou jsme si spolecnymi silami pripravili a premyslim, zda neotevrit vinko k hudbe, ktera si line z CD 😀 takze se mam taky fajne 🙂

koukala jsem na hlavni strance, ze majatob uz ma pekne velke brisko 🙂 moc hezky. a teda kloouk dolu pred brichm po prvnim porodu 🙂

estrellita
30. zář 2009

jsem zvedava na zitrejsi mereni, treba budu prekvapena a fakt to jeste stoupne 😎, ale aych to nezakrikla, ze - http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

madlisek
30. zář 2009

Holky to je fajn, ze se mate fajn 🙂 Ja jsem nejaka nakrapla, vcera jsme byli vecer zase plavat a dneska jsem z toho nejaka mimo, i jsem si merila teplotu a mam pres 37, tak doufam, ze na me neleze nemoc 😒 Ale mame tu kureci polivku (varil manzel, predstavte si! 😵 ), tak se snad dam brzo do kupy!

tiburcia
30. zář 2009

Holky já se mám taky fajně...celé odpoledne jsem hlídala miminko a je mi fakt líp...děti jsou fakt radost 😵 😵

herminka
30. zář 2009

Taky jsem se měla fajně, byla jsem u zubaře 😀
Jinak na vás moc myslím, ale momentálně nějak nestíhám.

deenakee
30. zář 2009

Anděl: Psala jsi tu někde Anděl, jak to působilo na tvoje příbuzné (ta dobrá zpráva) ? Já jsem to asi nějak minula... můžeš mi sem hodit stránku, kde to je? Co maminka ?

estrellita
1. říj 2009

tibi: ty hlidas doela casto, co? 🙂

holky, to je fakt mazec, jesti se zitra teplota udrzi, tak muj druhy cyklus bude skoro ukazkovy - ovu 15 DC. a i si teda myslim, ze opravdu byla, protoze byla hooodne velka chut 😀 😀 to by me potesilo.
jen teda nevim, co to telo blblo se spinenim 😕 ale mamka rikala, ze je to prave tim vysazenim HA, tak snad jo. uvidime, co ve tretim cyklu, to uz se budu ojednavat na beznou kontrolu ke gyn., tak snad se to do te doby uplne zpravi.
za dva tydny jdu na kontrolu na krev kvuli hodnotam, tak treba i tam budou pozitivni zpravy. 😔