Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
12. říj 2009

chaar:jsi dobra 🙂 a jak jsi barvila?

deenakee
12. říj 2009

Aer.... No věřím tomu, že to je na pytel... A nemohli byste pomalinku ten byt přebudovávat vlastnoručně.. jakože byste si nemuseli brát tu hypotéku.... No ale věřím že to nějak vyjde...
Koukal jsem na tvůj graf a mooc držím palečky... si myslím že s takovýmhle grafem je to spíš otázka času a psychiky.... Takže nestrácej hlavu.. Možná se vám povede, když se Vám to bude nejmíň hodit... Já teraz píšu do školy jak divá a trošku si říkám, že bych potřebovala porodit o měsíc později : ))) Ale hlavně že jsme zdraví... všechno ostatní se nějak vyřeší.

PS: Našla jsem holku co si nechala na zakázku urobit úplně stejné ružiny jako má Pech. Udělali to přesně podle originální pružiny.... A snad i za super cenu... Tak kdo robí hacku můžu vám pak dát kontakt....
Teraz čekám až mi napíše cenu a pak jdu objednávat a jsem za to mooooc šťastná. 😵 😵 😵
Kdyby se mi tak ještě dařilo ve škole 😖
S bytem máme taky problémy... ale to teraz nebudu rozebírat....

aerin
12. říj 2009

deny, my mame stavet v podstate novostavbu...takze to fakt bez hypo a firmy nedame 😅 😀
ta pruzina by me pak mozna zajimala🙂

chaarleene
12. říj 2009

barvila jsem napařovacími barvami v mikrovlnce 🙂 18 jsem jich barvila štětcem, což byl fakt opruz... a poslední 4 jsem barvila normálně jen namočením v barvě 🙂

šály budou mít premiéru v sobotu na koncertě, takže až budeme mít fotky z koncertu, tak určitě pošlu odkaz 😉

madlisek
12. říj 2009

Mne prekvapuje, ze je takovy problem sehnat tu pruzinu, ze se musi delat na zakazku, fakt jsem si myselal, ze v zelezarstvi a v potrebach pro kutily budou mit desitky pruzin ruznych velikosti a nosnosti!

chaarleene
12. říj 2009

jinak já jsem barvila sama hedvábí poprvé 😅 a předtím jsem nabarvila akorát 3 šálky s vydatnou pomocí kamarádky 🙂

aerin
12. říj 2009

madli, ona se da sehnat potrebne dlouha pruzina, ale s nosnosti kolem 200kg 😀 a ta ti proste trikilovy mimino houpat nebude...

des
12. říj 2009

madli: no já se právě taky divím, taková obyčejná věc jako pružina 😉

aerin: chacha, na Šeříka bude i tahle pružina krátká - jestli poroste jak doposavad!! 😀 Ale nevím nevím, do hacky se asi raděj pouštět nebudu, myslím, že můj výrobek by neprošel testy spotřebitelské bezpečnosti 😀

eirin: koukám jak puk!! 4 čárky...já se tě taky nedávno ptala, jestli to nebudou vzhledem k rodinnému zatížení dvojčata...to skoro vypadá, žes nafasovala první cenu v naší soutěži o nejdelší cyklus 😀 😀 Každopádně držím palce, ať se ukáže i druhé srdíčko!! (nebo raději nemám?)

des
12. říj 2009

Tak jsem si taky doplnila album...nejak jsem se do toho zazrala, jak koukam na hodiny...je to chronologicky pozpatku takovej prurez mnou.
Akorat tam mam zlutej zamecek, vsechny ostatni mate cerveny, tak nevim, jestli to neni spatne☹

Synator me kope, ze asi mam jit spat...tak dobrou a zitra - dnes, uspesny den vam vsem!!

madlisek
12. říj 2009

Ahoj holky!

Des, super album!

Char, taky se tesim na fotky hedvabnych salu v akci!

Aer, ty jo, to jsem netusila. Je fakt, ze 200kg mimco asi zadna z nas mit nebude 😀

A mam novinku: od dnesniho odpoledne mame autooooooo 😵 😵 😵

elitera
autor
13. říj 2009

Madli, super 🙂
Mně lehnul manžel 😒 tak jen doufam, že si nepřivez prasečí chřipku z bubákova... Madli, netušíš, jakej je aktuálně výskyt v texasu?

tiburcia
13. říj 2009

Des nádherné fotky z cestování 😉 už ho máš taky červený 😀 😉

Madli super!a jaké jste nakonec vybrali??

chaarleene
13. říj 2009

madli, tak to je fajn 🙂

andelka
13. říj 2009

Aer: To snad není možný, to se prostě MUSÍ obrátit v dobré, jinak fakt jako nevím kde je nějaká spravedlnost. Věřím, že brzy nějaká pozitivní změna bude a nebudete muset čekat na splacení půjčky a vůbec, na to, abyste se mohli přestěhovat a aby to bylo jak vy chcete.
My jsme teď podali žádost o úvěr, až bude vyřízený, budu žádat o půjčku z SFRB a můžu se jen modlit, aby tam byly ještě peníze, aby nám povolili celou částku, aby nám nic nechybělo, aby to netrvalo dlouho...i tak se budem stěhovat kolem Nového roku až. Kompletně všechno bude asi až na jaře, dost natěsno, no, co nadělám.
No a ty zkoušky - ještě nevím. Dřív se udělat asi nedají, jedině bych si buď celý semestr nebo jenom je musela odložit o rok. To se ještě půjdu poptat naší garantky. Pamatuju si, že na zápise nám říkala, že počítají s tím, že někdo během studia otěhotní a půjde na mateřskou, je nás tam většina žen mladšího a středního věku.

Eirin: Tý brďo, tak to je překvápko 😀 No tak co přát - asi buď ať se brzy ukáží srdíčka obě, nebo pokud je to ten syndrom, tak ať je v pohodě to jedno. U nás na Májovkách je těhulka po IVF, co to má taky, dali jí dvě, ale ok je jedno, ale je silné a šikovné, takže je ráda, že to vyšlo.

tiburcia
13. říj 2009

Eirin....téda, tak to je super....začínám se bát svých snů o dvojčatech 😀 😀 😀

tiburcia
13. říj 2009

holky na co měla být ta pružina,?? 🙂

lucitee
13. říj 2009

Eirin: to se fakt povedlo 🙂
andel: s tema zkouskama teda prekerka co

deenakee
13. říj 2009

Tibu - hacku - látková kolébka (viz mé album.... tam je jak vypadá originál a jak můj výrobek 😀

Tak máme doma i dřevěnou kolébku, je naprosto nádherná, hned jsem do ní hodila peřinky co mi dala tchýně a zavinovačku a fotila jsem ji ze všech stran. Je malinko rozkývaná , jak se s ní jezdí... ale je to jen o dotažení štroubů, musí se utáhnout ani málo ani moc.... To ještě manžel pokoumá. Ale jinak je náááádherná a i s výbavou... za 1200 - původní cena s výbavou je 3200. A to máme ještě s okrásným čelem (u většiny pojízdných kolébek je čelo rovné) a je buková - tzn. kvalitnější.... nějaké foto ( co mi poslala ještě majitelka) jsem hodila do alba.

Úplně jsem z ní happy... už se těším až v ní bude mimčo...

tiburcia
13. říj 2009

deen tak to máte super...ušetřeno dost penízků a navíc v dobrém stavu 😉

aerin
13. říj 2009

tibu, no ale to je ono, ma to nostnost 100kg, je to urceny spis pro normalni zavesny kresla a site pro dospely...mam obavy, ze to 3-4kg mimino by to ani nezaznamenalo...
Vasek to chce nahradit jakymsi pruznym lanem nebo co...

andelka
13. říj 2009

deny: Já ty fotky nemůžu najít 😕 Ale myslím, že paráda, krásná věc a ještě za dobrou cenu 🙂

luci: no tak co nadělám, no. Stejně jsem chtěla při dětech ještě něco studovat, tak mi zůstane holt tohleto. Ale jinak se budu snažit udělat toho co nejvíc, zkoušky, závěrečná práce, hospitace, seminárky apod.

deenakee
13. říj 2009

No hodila jsem tam jedno foto... ale ty ostatní nakonec musím stáhnout z foťáku, posečkejte 5 min.

deenakee
13. říj 2009

Tibu přesně tak jak říká aer.. Dokonce si některé holky tu pružinu sono na hacku koupily, ale opravdu to houpe jen dospělé. Miminko jim to vůbec nehoupalo.... Je moc tuhá.
To pružné lano jsem navrhovala manželovi taky (prý na nich někdo houpe dítě v autosedačce) , ale moc se mu to nelíbilo.
Ale jestli mi prodá ta paní tu pružinu , co si nechala dělat na zakázku, tak to bude úplně ideální... akorát od včerejška mi neodepsala... tak čekám a čekám...

aerin
13. říj 2009

Deny, kdyby to vypadalo nadejne a chtela by vetsi objednavku...tak ja se hlasim🙂

tiburcia
13. říj 2009

to je na prd teda 😒 jedině na zakázku no...

deenakee
13. říj 2009

No ona rozmýšlela nad tím, že bude hacky šít, tak jich mohla koupila víc (jednu by ji neudělali). A teď jich má ještě pár doma. Ale nevím kolik by jich chtěla prodat.... Tak doufám, že mi brzo odepíše.....
I když si myslím, že by nebyl špatný kšeft tu pružinu nechat udělat třebas 30 krát a pak ji prodávat místo za 200 (výrobní cena) třebas za 300 - i tak by oni byl podle mě velký zájem.....
No snad mi prodá aspoň jednu 😀

tiburcia
13. říj 2009

děvčata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
m á m p r á c i !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aerin
13. říj 2009

to je super, tibu, gratuluju!🙂

deenakee
13. říj 2009

Gratuluju. mooooc... 😵 😵 😵

PS: fotečky kolíbky jsou v albu : )