Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
19. říj 2009

Aer, taky nemusím cibuli a na šťávě si na rozdíl od Madli nepošmáknu, ale pomáhá to 😉

milmic
19. říj 2009

Hermi: určitě se nezlobím. 🙂
No i když nevím, jak si mám představovat éteričtější šatky. 🙂
No u teh zelenej jde v podstatě jen o to, že jsem chtěla zelenou výzdobu svatební tabule, takže zelené vývazky,
ale to ničemu nevadí, tabule se dá pořád ještě změnit do nějaké jiné barvy. I když nevím, červené šaty - červené tabule... Nevím...

aerin
19. říj 2009

no proste me neukecate😉 fuj, dela se mi blbe jenom kdyz na to myslim😀

tiburcia
19. říj 2009

Mil ono to chce fakt promyslet 😉 my si vybrali barvu svatby a bylo mi jasné, že tím pádem šaty budou muset být bílé...což mi pak ani tak nevadilo 😉 protože (což jsem u mnohých nepředpokládala) lidi si všímají a pak hlavně zkoumají fotky 😉 takže já se snažila aby to barevně ladilo 🙂

eirin
19. říj 2009

Aer, mně se taky dělalo blbě, když jsem myslela na zázvorové lízátko a jen co jsem ho dolízala, neskutečně se mi ulevilo 😀 (akorátže jsem si do práce lízo nevzala, tak se hrozím, jak budu cestovat domů - fuj, když si představím ty zatáčky).

tiburcia
19. říj 2009

Eir nezávidím....mě se zase dělá špatně ze zázvoru 😖

Aer vylež to...abys neměla zápal plic 😲

madlisek
19. říj 2009

Mil, ja myslim, ze kdyz vyzdobu stolu budes mit do cerveno-zelena, bude to idealni 🙂 Cervene kyticky se zelenym listim, treba brectan ...dovedu si to predstavit 🙂

aerin
19. říj 2009

lezim (nebo teda jsem zabalena na gauci), nahrivam si na hrudnik polstarek, laduju se vitaminem C, cajem a taky jsem nasadila na odkaslavani ACC...

a barvu svatby mam taky vybranou a saty budou muset byt bily (nebo resp. sampan, bila mi neslusi)

milmic
19. říj 2009

No já jsem ty červené poslala ženichovo mamince a výsledek je jasný, takže šaty jsou vybrané. 🙂 ty červené. 🙂
Líbí semi, že jsou netradiční a zajímavý. 🙂

eirin
19. říj 2009

Aer, a jakou, smím-li se zeptat?
Stejně jako madlisek si červenozelenou umím představit 😉

chaarleene
19. říj 2009

mil, mně se líbí víc ty červené, ty bílé ti nesedí na bocích 😉
ale možná bych zkusila ještě nějaké další, přesně jak píše herminka 🙂

jinak jsem tu ze cvičení a jsem fakt nalomená... zvládla jsem to úplně v pohodě, prcek se za celou dobu ani nehnul, takže předpokládám, že se mu to líbí, baví mě to... takže uvidím, jak to budu zvládat, ještě tak týden-dva tomu dám a jestli to bude v pohodě, tak minimálně do Vánoc budu chodit na všechny 3 a pak se uvidí 🙂

peníze na to mám, to není problém, normálně jsem za cvičení dávala 400 měsíčně, no tak teď už jen přidám další 400 a je to 😀 navíc jsem teď vlastně za první měsíce těhotenství ušetřila těch 400 za normální cvičení 😀 a ušetříme za kočár a za postýlku a za autosedačku a tak 😀 prostě to asi nechám na miminku 🙂

aerin
19. říj 2009

no ja uz jsem to tu myslim rikala...asi urcite, takze se omluvam za opakovani😀
sampan - tmave fialova (a trosku zelene) 🙂

tiburcia
19. říj 2009

jů fialová....tu jsem chtěla, kdyby mi neprošla růžová 😀 😀 😀 to ACC doporučuju 😉

mil já byla ve třech salonech a měla na sobě asi 26 šatů než jsem vybrala...kdybych si vybrala v tom druhém salonu, byla bych spokojená...ale pak jsem vlezla do toho třetího a nebyla jsem spokojená, byla jsem totálně v tranzu!!!!byly tak nádherné, že jsem nemohla usnout 😀 😀

chaarleene
19. říj 2009

já jsem barvu svatby ani moc neřešila 😅 vybrali jsme bílé šaty, kytku jsem měla z oranžových gerber a bílých frézií, takže jmenovky jsem udělala taky oranžové a bylo 😀 výzdobu udělali přímo v restauraci, to jsem nechala na nich 🙂

herminka
19. říj 2009

Mil, myslela jsem něco splývavějšího - jsi drobná a takové mohutné šaty mi k Tobě úplně nesedí. Nebo možná taky to, že mi připadáš jako takový "vílí" typ a ty šaty jsou dost zdobené a "nevílí" 🙂

Eirin, jak daleko jezdíš do práce?

Aer, úplně Tvou barevnou kombinaci vidím před sebou a líbí 🙂

chaarleene
19. říj 2009

tibu, já byla ve 13 salonech a na sobě jsem měla šatů tak 50 😅 😀

eirin
19. říj 2009

Aer, taky moc pěkná volba..
Chaar, když to baví tebe i mimčo, tak proč se omezovat, že jo.

Sláva, vypínám komp a odcházím z kanclu!

chaarleene
19. říj 2009

eirin, taky si říkám 🙂

tiburcia
19. říj 2009

Chaar a užívala sis to zkoušení?? Já strašně moc 😀 😵 😵 😵

tiburcia
19. říj 2009

tak to já jsem byla do svatby hodně zažraná...barevně ladily šaty, ženich, kytice, výzdoba kostela, hospody, oznámení, menu atd. 😉 😵 😵 😵 jé ráda na to vzpomínám...bylo to krásné 😵

milmic
19. říj 2009

No ono mi jakoby nesedí ani jedny šaty, ostatně jakékoliv šaty si vyberu, takové mi budou muset komplet přešít.
Paní v saloně mi slíbila, že mi to udělá. Musí je spravit z boku, zespodu a udělat nové sněrování.......

Skoro bych mohla mít šaty na družičku. 🙂 no ženichovo mamince se ty červené hodně líbí, jakože opravdu hodně, takže asi se rozhodnu pro ně. 🙂

chaarleene
19. říj 2009

tibu, já si to užívala úplně maximálně 😵 plánovali jsme tajně, takže jsme to obcházeli my dva spolu 🙂 nejdřív jsme prošli asi 9 salonů v Praze vždycky o přestávce ve škole - a potom jsme byli u nás ve městě a nakonec v sousedním městě jsme vybrali 🙂 vlastně ty jediné, které se manželovi opravdu na 100% líbily 😵

aerin
19. říj 2009

no, kdyz mi to zitra pres den nekdo pripomenete, pustim se aspon trochu do toho alba na picasa a dam vam tam nase krasny svatebni ubrousky a muj prvni pokus o vyvazek😀

madlisek
19. říj 2009

Me saty sila kamaradka, ale nez jsme vymyslely strih, obehala jsem taky hromadu salonu a navlikla na sebe sileny mnozstvi satu 🙂 Planovani a zarizovani jsem si uzivala maximalne, hned bych si otevrela svatebni agenturu 😀

herminka
19. říj 2009

U nás barva svatby vyplynula z toho, že mi nejvíc slušely šaty s červenou výšivkou 🙂 Byla jsem ve 3 salonech a měla jsem na sobě možná desatery šaty (měla jsem docela jasnou představu a ženské mi mnoho šatů ani nenabídly, protože byly zkracované). Salony jsem obcházela úplně sama a sama jsem si taky vybrala, takže šaty byly překvapení pro všechny (vlastně asi 14 dní před svatbou jsem je ukázala mamince). Výzdobu restaurace jsem neřešila, jen jsme dali na stoly kytky v bílo-červené a jinak bylo vše bílé, jak to tam měli. Nějak jsem odmítala řešit organtýny, svícínky a jmenovky.

chaarleene
19. říj 2009

já jsem jmenovky řešila, protože jsem tam nechtěla mít zmatky, bylo potřeba posadit některé rodinné příslušníky vedle jiných rodinných příslušníků, aby je hlídali a tak 😀

madlisek
19. říj 2009

My jsme teda taky jmenovky neresili, protoze jsme nemeli jednu dlouhou tabuli, ale nekolik mensich stolu. Na kazdy jsme dali karticku se jmeny lidi, kteri tam budou sedet, ale kazdy si mohl sednout v ramci stolu kam chtel 🙂 Na vyzdobu jsme meli jen kytice ve vazach a ubrousky, zadny organzy a umelohmotny kyticky 🙂

herminka
19. říj 2009

V našich končinách právě jmenovky zvykem nejsou, takže ačkoli jsme měli na oběd okolo 50 lidí, nedělali jsme je. A lidi si, myslím, sedli dle sympatií. Mám naopak špatnou zkušenost z jediné svatby, kde jmenovky měli, běhali jsme zmateně kolem stolu a hledali, kam si sednout, navíc mi přišlo zvláštní, že manžel byl svědek a posadil nás na samý konec stolu (to ze mě nemluví uražená pýcha, ale spíš překvapení). Ale samozřejmě každé má svoje a ať si každý udělá, jak uzná za vhodné 😉

herminka
19. říj 2009

Umělohmotné kytičky? To někdo v dnešní době dělá? 😕 😀

estrellita
19. říj 2009

mil: musim rict, ze jsi jedna z mala nevest, ktere tyto saty slusi. jak madli hazela link, tak zelenocervena je nadherna a kdybys k tomu mela tu kytku, co je na tom linku .... tak teda klobouk dolu 🙂