Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
21. říj 2009

no vidis, to nam ta babizna na urade nerekla, byla velice "mila", tak jsem byla radam, ze to mam z krku 😀
ale jinak jsem myslela, ze to muze vzit kdokoliv, kdfyz ti to prinese dom, ne?

ale na postu mame s manzelem udelane karticky, kde jsou jmena 4 (nebo 3 osob) s rodnym cislem, ktere mohou vyzvednout tvoje zasilky, takze tam mame sebe navzajem, jednoho z rodicu a vzdy sourozence, takze kdyz jsme odjeli na delsi dobu do zahranici, oni to mohli vyzvednout, stejne tak, kdyz jde jeden z nas na postu, muze to vzit i tomu druhemu.

lucitee
21. říj 2009

ja si ho tam hrde taky nechala zapsat, od svatby uz mam treti obcanku .-/

madlisek
21. říj 2009

je, to jsou sikovny karticky, Estrel 🙂

estrellita
21. říj 2009

madli: jj, je to super, prakticke🙂

dekuju za podporu. ja jsem z toho takova mrzuta. no pry mam vydrzet, ze to je tou HA, ze se vetsinou telo vzpamatovava vic jak 3 mesice, ale me uz to stve ☹ ruzne jsem googlila a spineni je zpusobeny nerovnovahou hormonu,coz vim a asi to i odpovida vzhledem ke vsemu ostatnimu, ze jo.............aer, ach jo, jak ja te chapu ☹
neboj, urcite nam to vsem dopadne dobre!!

lucitee
21. říj 2009

kdyz jsem jela do UK nechala jsem pro mamu udelat taky karticku, mohla za me brat moji postu.

estrell, aer: taky vas moc chapu ☹ u me uz to neni spineni ale trvale krvaceni

estrellita
21. říj 2009

luc: a kdy tam jdes? zapomnela jsem 😔

aerin
21. říj 2009

no ja nespinim...aby nedoslo k mejlce...😅 teda spinila jsem 12 a 13DPO a 14DPO nekdy v noci jsem to dostala, takze si myslim, ze v pohode... jenom proste...k cemu mi je, ze me kazdej uklidnuje, ze 80% nebo kolik zdravych paru do roka otehotni a ze mam byt v klidu, kdyz naprosto kazdymu kolem me se to povedlo max na podruhe a pokud ne, byl tam problem... 😅

aerin
21. říj 2009

ono se to takovym lidem mluvi☹

tiburcia
21. říj 2009

Aer rady druhých stojí za to že? 😖

estrel a ty špiniší vždycky jen pár dní ne,????

já začnu tak 14-17 DC a vydrží mi to až do mrchy 🙄

madlisek
21. říj 2009

Aer ale vy uz jste preci spoustu problemu vyloucili - tebe zevrubne prohlidli, Vaskovi udelali spermio... Ale chapu, jak ti je, clovek se porad srovnava s ostatnimi. Ja bych se uz taky chtela zacit snazit, kdyz vsechny kamaradky se snazi, jsou tehu nebo maji deti...ale nemuzem. A co teprve, kdyz vy uz se snazite skoro rok ☹

tiburcia
21. říj 2009

No tak teď jsem vyčetla že špinění v druhém týdnu cyklu je způsobeno špatně zvolenou antikoncepcí 🙂 tak jsem zvědavá co mi dá tentokrát. Už jsem měla Belaru, Cilest, Lindinette20, Yadine, Regulon 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme 😀 😀 😀 😝 😎

aerin
21. říj 2009

madli, prave...dokud jsem mela cyklus na hovno, uklidnovala jsem se, ze to chce cas, abych se vzpamatovala z HA...to se snad stalo a stejne porad nic☹ u Vaska problem teda asi nebude, to vime...mne delali zatim jenom ten hormonalni profil, a to je fakt jenom zacatek☹ ja vim, ze uz jsem s tim otravna, ale proste kdyz jsem pred rokem ukecavala Vaska, at uz na to skocime, myslela jsem si, ze kdyz svoli budu mit vyhrano...premitala jsem, jak budu studovat tehotna a pak s mimcem, statnice a tak...ani ve snu by me nenapadlo, ze se to tak dlouho nepodari☹

aerin
21. říj 2009

jo a s tou antiko...ja jsem brala celou dobu (skoro 4,5 roku) Diane-35 a v pohode, poslední trimesicni baleni jsem ale mela Chloe a to mi bylo blbe a spinila jsem, to jsem s Diane fakt nezazila

tiburcia
21. říj 2009

Aer myslím, že tě můžem utěšovat, ale kdo to nezažil, nepochopí tě 😔 já jenom vím, jaké to je, když člověk chce mimi a v jeho okolí mu každý oznamuje těhotenství 😔

estrellita
21. říj 2009

tibi: jj, v prvnim cxyklu dva dny a to to bylo jeden a jeden pred ovu. v duhem to byly 4 dny v kuse s tim, ze prvni den to bylofakt hodne, a ted druhy den 🙄

estrellita
21. říj 2009

aer: a uz jsi s nima mluvila o tom, co by byly za vysetreni dal? kamaradka jde na laparku.
je mi to fakt lito,ale ver, ze mi te budeme stale utesovat.
toje jak ja, myslela jsem, ze vyhra bude v tom, ze si oba rekneme, ze uz tedy jo, ze jsme na to pripraveni .... no tak jo, ale telo nechtelo. tak ted uvidime.

aerin
21. říj 2009

dekuju holky...🙂
estrelko, nemluvila...predpokladam, ze mi mudra zkusi navrhnout nejdriv hormonalni lecbu, coz ovsem odmitnu (a z jeji strany to bude asi spis taky jen pro forma, protoze takovej je postup) a zeptam se prave na tu laparku, nebo radsi bych to jakysi profukovani (😀), musim si zjistit, jak se to presne jmenuje...

holky ja vam taky drzim moc palce, at jse vsechny brzy ok☹

estrellita
21. říj 2009

aer: no vidis, ja myslela, ze laparke je i profuk, jako ze se to vsechno dela najednou.

deenakee
21. říj 2009

aer.. Taky držím palečky.... No u mě to bylo naopak.... doktoři říkali, že možná vůbec neotěhotním a pak se podařilo celkem rychle.... Ale rok (než jsme se začli snažit) jsem koukala po těhulích a bála jsem se že já mít mimčo nebudu.... 😒 Ale měli jsme fakt štěstí.... Jen teď zas nevím co ta škola 🙂 Jestli dostuduju, bude to zázrak číslo 2 🙂

aerin
21. říj 2009

no to jo, oni to rovnou laparoskopicky kdyztak uvolnej...ale kdesi tady na konovi jsem cetla o nejakym zakroku kterej taky kontroluje pruchodnost vejcovodu, dela se to normalne na gynde, bez anestezie a tak a pokud jsem to spravne pochopila, tak proste pokud se zjisti nepruchodnost, tak az pak jdes na laparku, jako ze te nerezou (nepichaj) preventivne

deenakee
21. říj 2009

aer... ten zákrok jde, dělá se myslím v nějaké lokální anestezii - ale je dost nepříjemný až bolestivý - ale nejsi uspaná a nemáš ty dírky po endoskopech (to jsou hadičky s kamerou které prohlídnou celé břicho) I když ty dírky jsou fakt pidi... Horší je ta narkoza. No poradila bych se asi s gyndařkou.... když se dělá ten ambulantní - tak nemohou udělat žádný léčebný zákrok - jen vstříknou tu kontrastní tekutinu a zjistí jestli vytekla vejcovody ven....

aerin
21. říj 2009

ok, diky, deny, poptam se🙂

estrellita
21. říj 2009

dee: ja taky slyslea, ze ty profuky jsou dost bolestive, takze v te anestezii spolu s laparkou je to asi lepsi!

deenakee
21. říj 2009

Narkoza je vždycky dost nepříjemná... i když na laparku ji dávají málo.... ale bezbolestná... Myslím si že je dobré prokonzultovat to s gyndařkou. Vzhledem k tomu že chodíš k mojí - tak věřím že ti všechno vysvětlí a doporučí ti to nejlepší.... Je to jeden z mála doktorů kterému fakt důvěřuju.... I když ji taky všechno neodkývám... Ale ona nikdy nic nezamlčí...

herminka
21. říj 2009

Aer, vím, že ty profuky dělali Len a prý to bylo podobně "příjemné" jako normální vyšetření, ale nic víc.

Před chvílí jsem přišla z Mojžíšové - ukecala mě na to kamarádka, ale bavilo mě to a chci chodit 🙂 A ještě jdem s mužem na bazén 😵

aerin
21. říj 2009

hermi, myslim ze prave od Len jsem to nekde cetla a ziskala jsem po tom dojem ze je to v pohode😅
a nad Mojzisovou jsem taky zacala premyslet...

estrellita
21. říj 2009

aer: mojzisovkou nic neztratis 😉

chaarleene
21. říj 2009

aer, mojžíškou to určitě nezkazíš... když nic jiného, tak si srovnáš a posílíš záda a to se taky hodí 😉 já jsem o ní přemýšlela už preventivně - že bych na ni chodila ještě před snažením, ale já jsem lempl, takže nevím, jestli bych se donutila fakt poctivě cvičit 😒

madlisek
21. říj 2009

Hermi, tak at si z bazenu neprineses bacila jako ja 🙂

aerin
21. říj 2009

chaar, no ja se prave nedonutim☹