Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
29. říj 2009

jj,namichal, takze orave nevim. ale priste se ho zeptam.
ale ted si jdu udelat kontryhek a cist si do postele. 🙂 paa

tiburcia
29. říj 2009

mě nešel kůň..asi trpím absťákem 😀 😀

madlisek
29. říj 2009

Dobrou Estrel 🙂

madlisek
29. říj 2009

Tib a uz je ti lip?

chaarleene
29. říj 2009

estrel, dobrou 🙂

já teď vybírám vánoční předlohy na windowcolor, mám chuť si udělat na Vánoce něco nového 😵 teda, když jsem se s tím posledně pochlubila na beremku, tak mi napsali, že to je hnusnej kýč, ale i tak si asi něco udělám 😀

madlisek
29. říj 2009

Na beremko nedej, bydlis tam ty, tak si udelej, co chces, hlavne, ze se to libi tobe 🙂

chaarleene
29. říj 2009

madli, já vím, ale tenkrát mi to bylo docela i líto, protože jsem z toho měla hroznou radost a ty dvě kačeny mi to pomluvily a tu radost mi zkazily 😀 ale já jsem v tomhle směru v posledních pár letech dost dospěla, komu se to nelíbí, ten mi může vlézt na hrb 😀

madlisek
29. říj 2009

Ja se taky snazim do podobne faze, ale zatim jsem nedospela a vsechno si moc beru 🙂 Jde to o dost snazt, rikat ostatnim, at si z toho nic nedelaji, nez si z toho skutecne nic nedelat 🙂

chaarleene
29. říj 2009

no, trvalo mi to dlouho, ale dostala jsem se tam 😀 manžel je totiž ten typ, co si z takových věcí fakt nic nedělá, tak jsem se učila od něj 🙂

madlisek
29. říj 2009

Mame podobny manzely Char, v pristupu k polickam v kuchyni i v pristupu k "nic nedelani si" 😀

tiburcia
30. říj 2009

No taky jsem se naučila některé věci házet za hlavu a nic si nedělat z řečí lidí....ale sem tam mě ještě něco dostane 🙄

lucitee
30. říj 2009

ahoj holky, dala jsem par fotek na picasu z vikendu z jiznich cech

estrellita
30. říj 2009

dobre rano holky 🙂
chaar, madli, tak manzel je taky takovy, ja sjem to jeste nezvladla, ze spousty veci si zbytecne delam hlavu 😅

luc: kouknu doma, ale urcite budou hezke, tak se tesim 🙂

tiburcia
30. říj 2009

Luci krásné fotky nádherného podzimu 😵

estrellita
30. říj 2009

pardon, ze zas otravuju http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 🙄 🙄

lucitee
30. říj 2009

jj bylo uzasne, rikala jsem si ze nas ma nekdo tam nahore rad. Teta rikala ze tam bylo 14 dni hnusne a s nama prijelo slunicko a zase i odjelo. V pondeli rano uz zase prselo. Bylo fakt krasne, miluju podzim a kdyz do nej sviti slunicko. Sice mi to zuby kazily, ale dvakrat na kolo jsem zvladla. Je to tam uzasny, tam bych klidne zila.

tiburcia
30. říj 2009

no estrel když nic jiného tak aspoň zajímavé 😀

estrellita
30. říj 2009

tibi: mne to neprijde vubec zajimave, to je proste bordel tahle krivka 😀

tiburcia
30. říj 2009

a to by mělo jít nahoru nebo dolů? 😀

estrellita
30. říj 2009

tibi: toto je priklad spravne krivky - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/577...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/574...

a tohle je napriklad anovulacni krivka:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/583...

ale stale doufam, ze se telo probere ze zimniho spanku 😀 jeste neni pozde 🙂

aerin
30. říj 2009

estrelko, neves hlavu....ja jsem cekala na ovu jednou do 51DC a to nejsem zdejsi rekordmanka 😉

estrellita
30. říj 2009

aer: pamatuju si 🙂 kdyz ja myslela, ze uz ty cykly pujdou jen k lepsimu a ne k horsimu 😒

aerin
30. říj 2009

no to ja si myslela taky😀 ale pevne verim, ze se ti to spravi driv nez mne, moc bych ti to prala

chaarleene
30. říj 2009

ahoj, holky, jsem tu od kadeřnice 🙂 koupila jsem si čtvery nové kalhotky, protože do většiny starých už se nevejdu, koupila jsem si háčky do skříně, barvičky na sklo, kytičku pro tchýňku a za chvíli jedeme na zvěřinové hody 😵

tiburcia
30. říj 2009

chaar tak vidím že úspěšné nákupy 😉 no my chceme jet za chvíli na farmu pro kuřata, mají tam prsa za 49 kč/0,5 kila....tak se těším...no a odpoledne jdeme na pohřeb ☹ tak to se zase netěším...

chaarleene
30. říj 2009

tibu, to jo 🙂 a hlavně ta paní, u které jsem kupovala to prádlo, má mateřské podprsenky za 290 korun, což mi přijde fakt dobrá cena, tak aspoň vím, kam si pro ně půjdu 😀

estrellita
30. říj 2009

aer: ja vim, dekuju 🙂 taky v to doufam!! 😉

aerin
30. říj 2009

hehe, tak ja si zavzpominam...dneska je to rok, co jsem prestala brat HA...🙂 😒

estrellita
30. říj 2009

aer ☹ uz jen mesic a jdes zas k lekarce, ne?

aerin
30. říj 2009

no, ted v listopadu mam jit na stery a tak, tak se ji zeptam co dal, mozna i na tu Mojzisku