Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
4. lis 2009

luci, tak to jsem ráda 🙂 já vím, žes to myslela dobře, ale znáš to - když musíš, tak musíš 😀

ale musím říct, že už jsme si s miminem vyvinuli takovou nějakou komunikaci, že vím, kdy se mu něco nelíbí 🙂 ono to je vcelku jednoduchý - když kope nebo je v klidu, tak je to ok, když začne dloubat, tak něco není ok - třeba mi naznačuje, že si mám dojít na záchod nebo že ho něčím mačkám... no a když dloube a dám mu dlaň na břicho, tak se zase uklidní 😵

lucitee
4. lis 2009

char: to je hezky! uzivej si to, je to bohuzel docasny 😀

chaarleene
4. lis 2009

luci, to je mi jasný 😀 takže si to užívám dosytosti 😀

a už jsem i vychytala, že když se probudím (spím na boku) a lehnu si na záda, tak se taky probudí a začne se protahovat... tak jsem právě dneska zavolala manžela, aby si šel sáhnout a prcek ho fakt kopnul 😵 mě teda předtím do té ruky kopnul asi 6x a když přišel manžel, tak se teda nad ním mrňous slitoval a jednou ho šťouchnul, ale pak už zase ani ň 😅

estrellita
4. lis 2009

chaar: to je fakt super, jak to popisujes 🙂)

andelka
4. lis 2009

char: to je fakt nádhera. 😵 Já si zatím těhotně vůbec nepřipadám, bříško žádné, miminko necítím (což je jasné), je mi dobře, ke gyndr jdu až za 3 týdny...no fakt, ticho po pěšině. 😅 Ale ono to přijde.
Jo vlastně - chodím častěji na záchod 😅

estrel: A co dělá graf?

estrellita
4. lis 2009

andelko, zatim se vse drzi nad linii, ale vyrazne vzestupy tam nejsou 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/295fcd

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

herminka
4. lis 2009

Ahoj holky!
Chaar, nojo, Siggovka se někomu hodila ☹

Ad váha - u mě se pohybuje max. o 2 kg nahoru nebo dolů. Přes Vánoce nepřibírám - nemám potřebu se ani při nich přecpávat, a možná tomu nahrává i fakt, že nikdy nemám 14 dní volna jako asi většina lidí, ale vždycky to padne tak, že musím mezi svátky do práce (bylo to tak i na VŠ, když jsem brigádničila v čajovně).

Tibu, doufám, že jsi v práci spokojená 😉 Co to máš za zázračný posilovací stroj?

Estrel, jsi šikovná, že jsi odolala testování, jsi můj člověk 😀

Luci, taky teď bydlíme ve starém a něco nejde ani pořádně vyčistit - je mi vždycky i trošinku stydno před návštěvami, jestli si nemyslí, že neuklízím 😅

estrellita
4. lis 2009

herminko: ale byla to teda velka sila vule 😀 musela jsem ten test dat do supliku a zmizet z bytu tryskovou rychlosti do prace, jinak nevim, nevim, jestli bych se jeste vic nenalomila 😅

andelka
4. lis 2009

estrel: nó, tak to vypadá pěkně. WK se dal obalamutit a pěkně to vyznačil 🙂 Ono to nemusí být nějaký horentní vzestup, hlavně že je 😉

estrellita
4. lis 2009

andelko: ty umis dat nadeji 🙂
¨no uvidime, zutra je 10 dpo, tak uvidim, jestli se presveedcim netesntout 🙂

jinak dneska vam posilam sluinicko, vykukuje tady na me do kanclu 🙂

lucitee
4. lis 2009

hermin: jo presne vim o cem mluvis! ty navstevy. To mam stejne, vzdycky volam z kuchyne at sedej ze pomoct nepotrebuju 🙂 jde to pomalu no, barak je starej 30 let a je to znat.

Jinak ja za hodinu odjizdim na gyndu, tak jsem zvedava

herminka
4. lis 2009

Estrel, sluníčko závidím, u nás právě chumelí 😒

herminka
4. lis 2009

Luci, jojojo, přesně 😖 Uklidňuje mě to, že už tam budem bydlet jen zhruba rok 😵 Moc držím palce, ať dojdete s dr. k nějakému příznivému verdiktu!

andelka
4. lis 2009

estrel: No, z vlastní zkušenosti radím počkat do konce týdne. 😉

Luci: Taky držím palce a jsem zvědavá, co nám potom napíšeš.

estrellita
4. lis 2009

andelko: kdyz to je tak tezky vydrzet po MS 😅 ale samozrejme vim, ze je to lepsi!!
ale krasne by se mi to shodovalo s krvi, na tu jdu kvuli kontrole v pondeli, a kdyz bych byla tehu, tak taky okamzite musim na krev. no dobre, ale v ptaek vyvrim kalich a uvidime 😉

andelka
4. lis 2009

estrel: Já vím. Taky jsem nevydržela a pak jsem si nadávala a bála jsem se testovat.

estrellita
4. lis 2009

😀 ja myslim, ze to tak ma skoro kazda.

lucitee
4. lis 2009

holky diky, zejtra napisu

des
4. lis 2009

andelka: ad poukazy na vnouče - tak to pak jooo 😉

des
4. lis 2009

Jinak hlasim, ze dneska v poradne dobry, cukrovku nemam, dostala jsem akorat zelezo na trochu snizene krvinky a pribrala "jen" 2,7 kg (normálně za měsíc tak 3,5) a doktor to nekomentoval, tak je asi smirenej, ze budu z tech velrybovitejsich tehuli 😀 V patek zase odbery na protilatky a pristi tyden zas jednou poradnej ultrazvuk-hura!!
Jo a dostala jsem lejstro Prohlaseni o jmene ditete...nemam uz si sbalit rovnou tasku do porodnice? 😀

chaarleene
4. lis 2009

des, ten papír mám doma už od 9. týdne 😅 😀

eirin
4. lis 2009

Tak to já žádný papír doma nemám a myslím, že ho zatím potřebovat fakt nebudu, jelikož jména asi budeme dávat dohromady definitivně až těsně před 😀

Estrelko, nic si z toho nedělej, já 9DPO už dávno testovala 😀 A taky se mi to po ovu drželo tak nějak kolem 36.8, i předovu teploty jsem měla podobné: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
Což samozřejmě vůbec nic neznamená, ale i tak jsem zvědavá 😉

herminka
4. lis 2009

Děcka, to je na palici. Během 2 hodin nám asi 7x zapli a vypli proud - vždycky to naskočilo, nahodila jsem servery, zapla počítače, a zas tma 😠 Snad to teď už do konce pracovní doby vydrží.

Nedělejte Estrelce plané naděje, můžu vám ukázat plno svých grafů s vysokou teplotou 9.DPO 😀

eirin
4. lis 2009

Hermi, neděláme. Estrelka je rozumná a ví, jak to myslíme..

herminka
4. lis 2009

Jasně 😉

Jináč my jsme blázni, máme jména (ale jen jedno dívčí a jedno chlapecké - na více se neshodnem) vymyšlená už několik let 😀

chaarleene
4. lis 2009

no, já jsem totiž v 9. týdnu společně s průkazkou dostala všechno - prohlášení o jméně, co vzít s sebou do porodnice, žádanku na NT, žádanku na cukrovku,... 😀

estrellita
4. lis 2009

hermi: neboj, ja jsem uplne pri zemi, ja koukala na FF na tehu grafy a vsechyn tam maji tak silene vysoke teploty nad cover line, z ejsem si rikala, ze uz na tokoukat nebudu 😀 ale je fajn videt (i treba pro priste), ze ty tepltoy nemusi byt tak markantne nad linií. ja jeste nejsem v BT tak zabehnuta, tak jsem rada z akazdy takovy postreh 😉
ale dekuju 🙂

eirin
4. lis 2009

Herminko, my taky měli vcelku jména vymyšlená, než to začalo být aktuální 😀 Akorátže mně se to nějak často mění, co se mi líbí a co ne 😅

des
4. lis 2009

chaar: tak to já jsem radši, když mi to dávkujou postupně 🙂

hermi: určitě nejste blázni, znám spoustu takových, co to mají vymyšlené už dávno 😉 My měli docela dlouho vymyšleného Tobiáše podle jednoho našeho oblíbeného upíra z knihy od Kulhánka, ale pak nám došlo, že když příjmení začíná na Š, tak to Tobiáš ani jinej "áš" "ouš" atd. být nemůže 😠 Držím palec, ať technika vydrží...v kolik vlastně zavíráte?

estrel: tak tak, důležité, aby prostě nad linií byly...jukni sem: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm tady trochu řeší právě ty rozdíly v jednotlivých fázích...a když jsou malé rozdíly, doporučují teploměr na dvě des. místa - no nevím, jestli je to relevantní 😉 A když to nedopadne, je aspoň bezva, že ovuluješ, někomu se nedaří ani to ☹

aerin
4. lis 2009

ahoj holky🙂

my mame jmena taky vymyslena...ale mame dve pro holku a tri pro kluka, takze to stejne jeste bude boj🙂