Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
5. lis 2009

A kdybyste byly zvědavý a chtěli mrknout,
tak jsem na picasu hodila na še svatební oznamko, co jsme včera konečně vytiskli a nařezali. 😎

milmic
5. lis 2009

Tib, a platíš něco, když je to soukromý? Asi blbej dotaz, ale nikdy jsem na soukromou kliniku nechodila.
Já doufám, že pan doktor v Znojmě bude spolehlivej, měl na netu skoro 100%, tak to by mohlo klapnout. 😉

tiburcia
5. lis 2009

mil zatím jsem nic krom poplatku 30 kč neplatila 😉

moni1412
5. lis 2009

ahojte kočky 😉 ako sa mate?

des ty uz mas krasny tt pri pase 😉 wow, ale to leti....

andel, tak sa potvrdilo, este raz veeeeeeelika gratulka, tesim sa s vami 😉

eirin aj tebe gratulujem a vsetkym co sm si nevsimla 😀

a eli sem uz nechodi? 😒

chaarleene
5. lis 2009

jsem tu z muzikoterapie, byla to lahoda 😵 a cvrček byl taky spokojený, akorát teda u jednoho nástroje začal fest kopat 😅

já teda s doktory problém nemám, málokde čekám, protože jsem protekční 😀 akorát moje oční doktorka mě štve, protože mi pokaždé něco vnucuje (mám tu teď roztoky na čočky v akci, to byste si měla vzít aspoň 2) 😅 ale už jsem tam dlouho nebyla...

chaarleene
5. lis 2009

mil, moc hezké a originální oznámko 😵

herminka
6. lis 2009

Dobré ráno 🙂
Mil, taky se mi vaše oznámení moc líbí 😵 Jedni kamarádi měli také kreslené a na poslední stránce čápa a nápis "Pokračování příště". Spousta lidí si myslelo, že je těhotná, nebyla, ale nenechalo to na sebe dlouho čekat.

Chaar, to byla opravdu muzikoterapie nebo sbor? 🙂

aerin
6. lis 2009

ahoj holky🙂

jsem zmatena z grafu☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... pocitove si fakt myslim, ze ovu byla, ale nejsem si naprosto jista, ktery den od 15 do 17 DC...ani tim hlenem jak ho mam zapsanej si nejsem jista...no a problem je, ze ted jedu na dve noci pryc a nebudu mit podminky vhodny k mereni.... 😖

milmic
6. lis 2009

To je dobrý, pokračování příště.... 😀

Máme ještě pozvánku ke svat. stolu. Tam sedí tidle dva u ohýnku, opíkají buřty a pod tím jsem napsala... těšíme se na vás u svatebního stole. 😀

milmic
6. lis 2009

Dala jsem ju taky na picasu. 🙂

estrellita
6. lis 2009

aer: ahoj, to me mrzi, ze ti to takhle hapruje 😒 ale andelka ti treba rekne vic 😉
a kampak jedes?

ja se dneska probudila tak mrtva, ze jsem zas usla a nezmerila, a merila jsem az o 30 min pozdeji. muze to mit velky vliv? treba o stupen?

estrellita
6. lis 2009

moni: elitera stale chodi 🙂

aerin
6. lis 2009

na Draculu do Prahy 😵
estrel, u me je 30 minut na hranici, ale jeste to jde🙂

estrellita
6. lis 2009

aer: aha, tak to jo. ja jsem si rikala, ze by to nemelo jeste delat takovou neplechu.

jeee, hezky, tak to si uzij 🙂 a jedete s V.?

aerin
6. lis 2009

ne, jedu sama, s V. pujdeme na muzikal u nas, on to Prahy nechce, moc by nas to stalo🙂
tak ja mizim, v rychlosti se jeste najim a padam z prace na otocku domu pro bagly a pak hura na Studenta🙂

lucitee
6. lis 2009

hoj holky, tak se hlasim opet od zubare, minulyho zubare bych zabila, mam v puse asi 15 kazu a on mi tvrdil ze mam zuby zdravy. jsem o 2350,- lehci

estrellita
6. lis 2009

fiiha 😅 ale hlavne, ze ti je nasel a vyvrtal 😉

des
6. lis 2009

Jezis me dneska tak nastvaly u Apolinare!!! Koukam, ze je to skoro k tematu 🙂 Povazuju se za velmi slusneho (nekdy az zbytecne) tvora a dneska jsem tam regulerne kricela 😠 Trochu me to teda mrzi, ze jsem se nechala vyprovokovat, ale nejak se mi udelalo rudo pred ocima a najednou mi to bylo fuk. Nastesti slo jen o procesni zavadu - stravila jsem v cekarne 2 hodiny a pak jsme se jaksi nemohly dohodnout ci to byla chyba.
Serik je ok, stale dost velky, coz dr. chce urcite jeste zkontrolovat, na utz zjistili hodne plodove vody, coz neni spatne pro dite, ale mohlo by byt spatne pro me (ze by se mi krz velke bricho trebas mohlo spatne dychat atd.)

Jinak vsem krasny vikend!

des
6. lis 2009

moni: bezi to ukrutne, vsak ty taky nezustavas pozadu 😀 A koukam, ze cekate holcicku...to bych si taky prala, mit kluka i holku!! Doufam, ze je ti dobre a vsechno se vyviji jak ma! Jee a Denis vyrostl v pekneho rostaka...ma takovy roztomily ulicnicky usmev 😉

madlisek
6. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Mil, moc krasne oznamko i pozvanka 🙂

Moni, gratuluju k holcicce! 😵

Estrel, pul hodina pred nebo pul hodina po by nemela hrat roli, neboj 🙂

Aer, pokud to ovu byla, tak se to v pondeli pozna, teplota bude vys nez ted. Drzim palce a uzijte si Draculu!

chaarleene
6. lis 2009

ahoj, holky, hlásím, že jsem dneska (snad) byla naposledy v Hradci 😵 jsem fakt ráda, protože cesta byla strašná 🙄

Hermi, byla to opravdu muzikoterapie - pasivní 😵 akorát teda musím ještě zapracovat na své relaxaci, nějak mám problémy se odpoutat a jen si to užívat... ale fakt mám pak několik dnů úplně úžasný pocit 😵

madlisek
6. lis 2009

Char a jak probiha ta muzikoterapie?

chaarleene
6. lis 2009

no, máme s sebou mít pohodlné oblečení, karimatku, polštář a deku (nebo spacák), rozložíme se na zem, ideálně v pozici na zádech s rukama podél těla (což já teď nezvládám, bolí mě záda)... je tam zatemněno, jen terapeutka má rozsvícených pár svíček, voní tam vonné tyčinky, prostě příjemná atmosféra 😵

nejdřív nám terapeutka vždycky něco málo řekne o té terapii, případně i o nástrojích apod. a pak začíná ta samotná terapie - u té je důležité mít celou dobu zavřené oči a soustředit se hlavně na dýchání, na relaxaci... no a terapeutka postupně hraje na různé nástroje, případně zpívá 🙂 všechny nástroje jsou přírodní, využívají netemperované ladění, má tam například různé fujarky, didgeridoo, ocean drum, dešťovou hůl, tibetské mísy, djembe, šamanský buben, ústní harfy (u té právě mimčo začalo kopat) a tak podobně 🙂 pořadí těch nástrojů má určitou logiku, nějaká pravidla, podle kterých za sebou následují, jeden nástroj hraje tak zhruba 5 minut

terapie trvá asi 50 minut, končí starou lidovou písničkou - to je vlastně za celou terapii jediný moment, kdy se používá artikulovaný zpěv, jinak to jsou všechno jen takové vokály - no a tou písničkou se člověk zase trochu "probudí"... když to skončí, tak se člověk začne pomalu dostávat do bdělého stavu, je tam na to vždycky dost času, pak se dají třeba některé nástroje vyzkoušet, popovídat s terapeutkou, probrat s ostatními, jaké byly pocity a tak 🙂

estrellita
6. lis 2009

madli: tak snad ne, protoze mam v sobe stale nadeji 🙂 ta umira posledni, ze? 😀

mzikoterapie zni krasne 🙂

chaarleene
6. lis 2009

jo, je to krásný 😵 akorát prvně mě skoro celou dobu ničila zvědavost - byla jsem hrozně zvědavá, co je to za nástroje 😀 no a podruhé to bylo v jiném prostoru, bylo nás tam víc - a tam mi zase trochu vadilo, že vlastně 30 čísel ode mě z obou stran už ležel někdo další 😔 jo a co mi teda vadí hodně, to jsou spacáky - málokdo vydrží ležet celou dobu bez hnutí, většina lidí se buďto otáčí na bok nebo vrtí a ty spacáky hrozně šustí 😖

já jsem na tohle hrozná, mám dost citlivý sluch a vadí mi každé šustnutí, vytrhává mě z relaxace 😒

chaarleene
6. lis 2009

jo a dneska nás na silnici málem srazil jeden kretén, máme štěstí, že tu ještě jsme 🙄

tiburcia
6. lis 2009

Mil moc hezké oznámení....oceňuju originalitu 😉

tiburcia
6. lis 2009

no na tu muzikoterapii bych šla hned 😵 😵 😵

milmic
6. lis 2009

Tib, děkuji. 🙂
Jen teda ta originalita není z mé hlavy, internet je plný překvapení. 😀
Mám co dělat, abych originálně psala diplomku...... no nikdy netrpěla přemírou originality. 😀

tiburcia
6. lis 2009

hodím vám tam naše...vytvářela jsem ho v PS...a tys ho dělala v čem?