Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
8. lis 2009

Právě přemýšlím, jestli si mám kupovat poslední balení HA anebo se na to vyprdnout a nezačít s tím měřením.
Ale zas nevím, jestli ted budu spolehlivá měřička, páč mi hlavu vězí samý kraviny, ale něco pořádnýho ne a ne uvíznout..... Je toho ted nějak moc.
A tak aspon o tom přemýšlím, ještě mám HA na jeden měsíc.

madlisek
8. lis 2009

Mil, na tom mereni nic neni, jde jen o to si rano vzpomenout, ze mas merit 🙂 Ty programy to vyhodnoti za tebe a kdyz mas pochyby, tak to tu hodis v plen a nekdo ti vzdycky poradi. A ono je to mereni pomerne chytlave, takze se rano i tesis a jsi zvedava, jaka dnesni teplota bude 🙂

tiburcia
8. lis 2009

no ono na tom je jediné to měření 😀 a to mě dělá problémy....prostě abych měřila stejně, to bych musela denně vstávat tak v pět...jenže já už pak neusnu ☹

madlisek
8. lis 2009

Tibur, ty nemas pravidelnou pracovni dobu?

milmic
8. lis 2009

No já teda nevím, jestli bych byla právě schopná měřít pravidelně. To se asi musí úplně stejnoou hodinu, že.
V týdnu vstávám v rozmezí - 6:20 až nevstávám... 😀
A tím nevstávám mám na mysli to, že nejsem schopná se probudit dřív než v 8:30 a pokud jsem nucena vstát dřív, označuji tento den - za totální nevyspání. (nějak spím 9-10 hodin obvykle, míň nějak nedávám).

Ale uvažuju nad tím, jen teda ten čas hraje podstatnou roli.

tiburcia
8. lis 2009

madli nemám, mám pružnou...takže jeden jdu na šest, další na sedm, na osm...už jsem byla i na jedenáct 😀 takže každý den vstávám jinak 😒 proto se mi do měření nechce.

herminka
8. lis 2009

Ahoj holky,
vrátila jsem se z Brna, kde jsem byla na víkend s kámoškama, a moc jsme si to užily. Jedna i zkoušela svatební šaty, tak jsem si zavzpomínala (byť ona jich v tom jednom salonu měla na sobě víc, než já za všechna zkoušení 😀).

Andělko, hlásím, že "mise vlna" byla úspěšná (konečně), a až dočtu Stín větru (mimochodem, doporučuji) a koupím správné jehlice, pustím se do pletení. Koupila jsem světle zelenou, žlutá mi totiž připomínala barvu dětské stolice 😀 Aer, děkuji za perfektní navigaci na galanterku!

Chaar, oznámení pěkná, líbí se mi text toho pro rodinu 🙂

Závidím všem, jejichž muž má 2 košile 😀 Manžel je naštěstí nenosí denně, ale když se nasbírá pračka s mnoha košilemi nebo je před služebkou, jsou to trochu galeje. Spíš raději vysávám. A taky musím žehlit "u něčeho", ale je dobré, když je to trochu dementní - třeba růžovka 😀

Des, i kdybych neměla paměť jak slon, na vaše videooznamko se zapomenout nedá!

Sijen, oznámení se mi líbí moc! A trefili tam lidi podle těch souřadnic? 🙂

Mil, dělám to stejně - když vidím, co manžel jí přes týden (byť si taky vybírá zdravější varianty), o víkendu vařím zdravě (vlastně teď, když je stavba, bohužel zdravě jen v neděli).

Estrel, pěkný teplotní skok, pokud na Tebe nic neleze, vypadá to slibně 😉

milmic
8. lis 2009

Tib, takže ty vůbec neměříš? Já právě myslela, že se tady měří houfně, že snad neměřím jen já a těhulky. 😀

Hermi, mimochodem, tvoje šaty se mi děsně líbí. Škoda, že máš na pisace jen tři fotky, ráda se na ně koukám, fakt pěkný šatky. Už se těším na ty svoje....

tiburcia
8. lis 2009

Ne mil neměřila jsem a neměřím.....já jsem ta černá ovce s HA 😀 😀 😀

milmic
8. lis 2009

Hehe, tak to jsme dvě černý ovečky. 😀
A plánuješ třebas nějak dřív vysadit HA než budete chtít špunta?

herminka
8. lis 2009

Holky, když jste dvě, tak to už nejste černé ovce, ale jiná frakce, ne? 😀

Mil, IP 😉

madlisek
8. lis 2009

Holky, uspech, svickova dopadla uzasne a knedliky taky! Dneska jsem za hvezdu, musim si do uzit 😀

tiburcia
8. lis 2009

mil jéje no já už plánovala si milion kombinací 😀 😀 😀 ale vypadá to, že vysadím tak tři měsíce předem 😉

tiburcia
8. lis 2009

madli gratulace největší!!!!! 😀

elitera
autor
8. lis 2009

šmarjá, vidím gratulace a už jsem se lekla, že je Madli těhotná 😀

Holky, reklamní vsuvka - nechcete někdo super otvírák, vakupumpičku se špuntíkem a nálevku na víno? Potřebuju natáhnout objednávku 🙂) Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit...

milmic
8. lis 2009

Madlisku, jsi NEJLEPŠÍ!!!!
A za knedlíky jsi ještě lepší (ty já vůbec neumím a ani nemám snahu, páč je vždycky dělá můj milý). Jsi šikulka. 😎
Btw: nevyfotila jsi náhodou svoje dílo? Že by jsi nám udělala chutě....

Hermi, děkuji. 😎 Hned se jdu pokochat. Je to nádhera. 😎

Tib, a tři měsíce myslíš že je akurát?

tiburcia
8. lis 2009

dle toho jsem vyčetla HA neobsahuje hormony co ti kolují roky v těle...ale spíš ti rozháže cyklus...(nevím jaký na to mají holky názor,ale tohle je můj)...takže tři měsíce proto, aby se tělo mohlo dát do pořádku v cyklu (u některých to trvá třeba roky, ale proč si nemyslet, že se to vyřeší tak brzo co 😀 ?) a pak se ,,dobře" počítá datum porodu..... 😉

jako žádné očistné kůry nebo tak zahajovat nebudu 😉

aerin
8. lis 2009

drzim palce at vam to vyjde jak si to naplanujete, holky🙂

milmic
8. lis 2009

No já jsem domluvená s mým milým, že po svatbě (nebo před, podle toho, jak doberu krabičku) HA zrušíme a nějak to necháme být. Aby se to samo dalo dopořádku. Nějaké šílené kůry taky asi neplánuju. A ted co se stane, to se stane.

Jen teda trošku uvažuju, jestli nezačít ted měřit. Ale jak ted končím školu a učím tu flétničku, tak jako děsně zapomínám, asi jsem si toho vzala trochu víc, než mi hlava unese. 😀 Už začínám zapomínat i na HA a to se mi za 7 let stalo věru jednou. 😀

No zatím nechám věcem volný průběh a ono to nějak vykrystalizuje, alespon tak to dělám, když se nemůžu rozhodnout.

estrellita
8. lis 2009

hermi: no sem tammam rymicku,ale jinak necitim, ze by na me neco lezlo, jen unava 😅 predevcirem jsem myslela, ze budu nachlazena,ale rano jsem zas byla v pohode, tak to bylo jen unavou. jsem zvedava na zitrejsi teplotu.

dobrou noc holky 🙂 dneska jsem zase udelali poradny kus prace 🙂

chaarleene
8. lis 2009

ahoj, jsem tu ze zpívání 🙂

dědeček vydražil pro miminko medvídka 😵 😵

estrellita
8. lis 2009

chaar: hezky 🙂 a kde ho vydrazil? 🙂)

moji rodice prd dvema lety vyhrali v nejake tombole detsky nocnik a maji ho stale schovanym pry se bude hodit 😀 😀

chaarleene
8. lis 2009

no, přímo na zkoušce 😀 měli jsme dobročinnou aukci přímo na zkoušce - je to součást projektu Daruj medvídka - kdo chtěl, tak přinesl na zkoušku plyšového medvídka, a pak se v druhé části akce ti medvídci dražili 🙂

jeden z našich členů má nevyléčitelně nemocnou dcerku a s manželkou založili sdružení pro rodiče dětí s metabolickými poruchami (jmenuje se Metoděj - Mezi tolika dětmi jediný) - a tahle akce je právě na podporu tohoto občanského sdružení, snaží se shromáždit peníze na metabolickou jednotku 🙂

chaarleene
8. lis 2009

taťka za toho medvídka dal 600 😕 😅

tiburcia
8. lis 2009

aer my sme optimistky co?? 😀 😀

aerin
8. lis 2009

no ja bych vam to fakt prala... 😅 mne to proste nevyslo, to neznamena, ze to nevyjde vam😉

madlisek
8. lis 2009

Mil, to vis, ze jsme to vyfotili, takovou udalost 😀 Az fotky stahnem, hodim to na picasu 🙂 Z tech knedliku jsem mela taky strach, ale nasla jsem recept nejake pani z CR, co zije v USA, takze tam mela napsany mistni ingredience, takze to slo 🙂

Jinak ted jsme se vratili z festivalu, co tu o vikendu byl a bylo tam takovych miminek, ze uz bych taky nejradsi tehotnela hned ted 🙂

Estrel, netrpelive ocekavam zitrejsi vyvoj udalosti 😉

des
9. lis 2009

sijen: parádní oznámko!! Jen nevím, jestli bych měla odvahu ho poslat všem, včetně jak píšeš starších ročníků...ale fakt bezva, i ta grafika! Jinak díky za pochvalu, videjko jsem z velké části vymýšlela já, stříhal nastávající a matroš sháněl brácha...největší oříšek byly ty Události, jednak to vůbec stáhnout a druhak překódovat, aby to bylo jednotný, ale říkám si, že tomu ta podivná a různorodá kvalita dodává na autenticitě 😀

des
9. lis 2009

milmic: ad HA, my tímhle způsobem už dva měsíce řešíme kočárek a zatím nám ještě žádný v obýváku nevykrystalizoval 😀

chaar: to je pěkné...jak medvěd najednou nabyl na hodnotě, že? A kolik jste celkem vybrali?

aer, estrel: těším se na dobré zprávy!! 😵

chaarleene
9. lis 2009

des, vybralo se skoro osm tisíc 🙂 pár lidí dokonce po skončení dražby dalo peníze, které měli připravené a nedostalo se na ně 🙂 já jsem bohužel netušila, že ta dražba bude, takže jsem s sebou neměla ani korunu ☹