Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
13. lis 2009

Holky, děkuju. 😎
Já jsem se prostě musela pochlubit, děsně jsem se bála. Tak se mi třepaly nohy, že jsem myslela, že mi z tej spojky upadne a auto zhasne. 😀
To byly vibrace teda. No fuj.

eirin
13. lis 2009

Mil, taky moc gratuluju a úplně chápu ty třesoucí se nohy..

moni1412
13. lis 2009

char 😒

mil no velka gratulka, dievca 😉

eirin
13. lis 2009

Huráá, holky, vy které si pamatujete moje trable s prasečíma kostma - dneska mi firma dovezla hotový výrobek, fantom připravený přímo na měření, tak jsem šťastná! Já si ho snad nafotím, abych se mohla o víkendu kochat.
Akorátže já v požehnaném stavu teď měřit nesmím, tak budu ochuzena o premiéru a musím najít nějakou dobrou duši, která to změří za mě.

elitera
autor
13. lis 2009

Holky, pokud si někdo brousíte zuby na nože tupperware, do konce víkendu jsou zlevněný o 15 %! http://www.tupperware.cz/cps/rde/xchg/czsk/hs.x...

des
13. lis 2009

eirin: 🙂 no na kosti se nedá zapomenout...škoda jen ta premiéra, ale co - máš teď mnohem důležitější úkol, vyrobit svépomocí 2x ....ehm ehm...searching....cca 300 kostí...to máš celkem 600 kostí!!! To je věc, až mě to samotnou překvapilo 😀

eirin
13. lis 2009

Des, no to je drsné číslo 🙂 Já tuhle pobavila Komára, když po mě něco chtěl a já odvětila, ať mě nechá, že právě vyrábím 40 nehtů 🙂))

des
13. lis 2009

milmic: parada!! Ja z ridicaku tenkrat zhubla za tyden asi 3 kila, jak jsem se bala 😉 Tak hlavne spoustu stastnych kilometru!!

des
13. lis 2009

eirin: jj, to byla moje oblibena vymluva...nic po me nechtejte zrovna vyrabim miminu neco duleziteho, musim se soustredit 🙂 A ty to mas hnedka dvakrat!! Kazdopadne doufam, ze to vsechno dobre prestojis, uprimne si pri tech mych zadech nedovedu predstavit nosit dvojcata 😅 Tak pekne vyrabeni preju!!!

des
13. lis 2009

S tema kostma je na tom nejlepsi, ze krz ty praseci jsi musela litat a shanet a vymyslet a buhvi co a na tydle mrnavy ti staci jen sedet pohodlne v kresle a dobre se zivit 😀

andelka
13. lis 2009

Tak už jsem Cir napsala, akorát že mám na ni dvě čísla, jedno je stopro staré a já blbec jsem to staré nesmazala a tak nevím, které je aktuální. Tak jsem to pro jistotu poslala na obě. 😅

milmic
13. lis 2009

des, no minule jsem klepala jak ratlík celej týden, ale to jsem šla ještě na testy a techniku.
Tentokrát jsem si zakázala myslet na autoškolu a navíc mám ty dny tak nabitý, že jsem to ani nestihla si vzpomenout, až dneska ráno.
Uuuuuuuffffff.

Jinak jsem si koupila tudletoto:
http://www.sparkys.cz/vceli-medvidci-manasci-2-...

Holky, no to jste měly vidět tu hodinu. Koupila jsem si to do školy, ale vzala jsem tu i dneska u nás - mám 3 prvnáčky a jednu druhačku. Ti se málem servali, kterej bude držet maňáska.
A já jsem si naivně myslela, že mu budu říkat Čmelda, že Brumda je jak pro mevěda.
No tak to nevyšlo, prej: jéééé manásek, jééé, to je ten z včelích medvídků, jééé paní učitelka bude hrát divadlo. jééé a počkej, počkej, no to je tééén BRUMDAAAAA. 😀
On totiž Čmelda je ten blonďatej.
Dělám to tak, že dva hrajou, jeden ťuká na ozvučný dřívka a jeden si hraje na pana učitele a kontroluje. Minule se málem přetrhli o ty dřívka, n o dneska šli dřívka do kelu 🙄 , za to Brumda, hmmmmmm. 😀

eirin
13. lis 2009

Mil, jojo, děti jen tak neošálíš 😀

eirin
13. lis 2009

Des, no to dobré živení mi nějak nejde, mám pocit, že jím jen samé nezdravé věci.

elitera
autor
13. lis 2009

Eirin, co se děje, že nemáš fotku? 🙂

andelka
13. lis 2009

tak už vím 🙂
Akorát jsem se Cir ptala, jestli to tu můžu napsat a zatím nevím. Ale předpokládám, že můžu. 😅

"Mariana se narodila včera v osm ráno po komplikovaném porodu ukončeném vytahováním zvonem, inkubátorem atd. Bohužel si v porodnici chvilku pobudu, ale pak podám info."

Napsala jsem, že na ni všechny myslíme a že jim oběma přejem hlavně zdraví.
Na detaily si počkáme, až budou obě v pohodě. Věřím, že to bude hodně brzo.

Mariana je krásné jméno, původně to měl být Tomášek, pokud se nepletu 🙂 Tentokrát mi tip nevyšel, myslela jsem, že cir bude mít chlapečka. Ale to je jedno, hlavně aby bylo mimi zdravé. A maminka taky. 🙂

eirin
13. lis 2009

Eli, no oni mi ji smazali 😠 Asi jim můj a Komárův stín přišel málo osobní. A tady v práci nic nemám, co bych tam mohla šoupnout... a stejně bych si tam nejradši znovu dala tu samou.

eirin
13. lis 2009

Jéé tak to taky koukám, že má Cirr holčičku 😀 A napsala jsi jí to dobře, Andělko. Chudák Cirr, asi si užila svoje.

elitera
autor
13. lis 2009

Jupíííííííííííííííííí!!!!! Hned kopíruju na slepičárnu!!!! Děkujem, Andělko, a napiš jí za celej kurník, že na ně myslíme!

andelka
13. lis 2009

tak jsem předpokládala správně 🙂 Cir vás všechny pozdravuje a že snad brzy napíše víc. 🙂

herminka
13. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Deen, večer jsem se podívala na fotky a opravdu Ti to moc sluší - i jako nevěstě i s bříškem 😵 A opravdu jsi stále štíhlounká - taky bych jednou chtěla takové těhotenství.

Chaar, aha, takže teď už se krev nějak "zahušťuje", tak si musíš píchat? A je to jen jednou denně nebo víc?

Mil, moooc gratuluji 😵 Parkovat se naučíš praxí, na to pár jízd v autoškole nestačí. Jéj, když si vzpomenu, jak mi parkování zpočátku nešlo a vždycky, když jsme s manželem někde jeli a blížil se cíl, začal se mi svírat žaludek 😀 Čmelák je nádherný, hned jsem se nadchla, že bych ho mohla koupit synovci na Vánoce, má Včelí medvídky rád.

Des, Ty jsi mívala problémy se zády už dřív nebo až teď v těhotenství?

elitera
autor
13. lis 2009

Mi tam vypadlo "prosím", samozřejmě to není rozkaz. Takže Andělko, prosím o napsání vzkazu za kurník (bych jí napsala sama, ale nemam číslo) 🙂

elitera
autor
13. lis 2009

Jo, a Mil, taky gratuluju k řidičáku a přeju mnoho šťastných kilometrů 🙂

andelka
13. lis 2009

Mil: Taky se přidávám ke gratulacím a obdivuju tě. Já si řidičák dělat nebudu, nejsem na to. Takže klobouk dolů, jsi šikovná a přeju celý život bez nehod 🙂

moni1412
13. lis 2009

cir gratulujeme 😵 prajeme obom vela vela zdravicka a maminke aj mliecka 😉
ved som citala v pase na mk ze budu mat chlapceka... a Marianka 🙂 ale rasne meno 😉

andelka ak jej budes pisat, pozdrav ju do nas 😉

deenakee
13. lis 2009

Jsem to tu chtěla ohlásit... že má cir holčičku a ono už to tady je.... Chjo 🙂 Ale hlavně že to mají holky za sebou.... 😵 😵 😵

andelka
13. lis 2009

No jo, tady se teď bude rodit ostošest 🙂 Postupně budou přibývat maminky a jejich chlapečci a holčičky 😵 Je to úžasné.
Já jsem dneska zas dojatá 😅

milmic
13. lis 2009

Anděl, já na to taky nejsem. :( Navíc si myslím, že jsem naprosto šílené řidička a strašně nevyzpytatelná. 😕
Myslím si, že auto je pěkně nebezpečná krabička a tím víc, když to řídím já. 😕
Možná je to můj pocit, ale bojím se. Ani ne sebe, jako ostatních řidičů.

deenakee
13. lis 2009

Akorá se bojím, že jsem jako teraz nařadě, tak doufám, že nebudu pokračovat v tradici cirus, nýbrž budu mít rychlý orgasmický porod 😀 Nejlépe za dva až tři týdny.. (až udělám zkoušky) 😵 Bych chtěla asi moc. 🙂

madlisek
13. lis 2009

Ahoj 🙂

Tak uz to ma Cirr za sebou 😵 Asi to bylo drsne, ale hlavne, ze uz je miminko na svete. Mariana je krasne jmeno.

Mil, gratuluju! A parkovani je silene! Ja jsem si delala kondicni jizdy, nez jsme jeli sem, abych se tu nebala ridit a rekla jsem instruktorce, ze si chci procvicit i parkovani. A ona rika, ze fajn, rozhlidne se a pravi "tak se zkuste zaparkovat tamhle za to Masseratti!" 😲 😀 Jako by v te ulici uz nic drazsiho, co bych mohla nabourat, nebylo 😀 😀 Ale zvladli jsme to, ja i Masseratti jsme vyvazli bez skrabnuti 😀

Jinak jsem zkoumala ten drmek, myslela jsem si, ze je to neco nase cesko-evropske, ale tady se taky hojne pouziva na upravu cyklu, rikaji mu chaste tree 🙂