Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
13. lis 2009

hermi, jo, ke konci těhotenství se krev zahušťuje, takže v mém případě je potřeba jí trochu pomoct a doředit - píchat budu jednou denně pod kůži 🙂

velké gratulace cirr 😵 😵 😵

herminka
13. lis 2009

Cirr moc gratuluji 😵 Mariana se mi líbí také.

Mil, časem se naučíš předvídat chování jiných řidičů. Ale na cestách nebezpečno je, vždycky jsem moc ráda, když odněkud dojedeme v pořádku.

elitera
autor
13. lis 2009

Dee, jasně, že to tu je, když jsem to na kurník donesla odtud 😀

chaarleene
13. lis 2009

jo, mil, moc gratuluju k řidičáku 🙂 přeju hodně bezproblémových kilometrů 😉

madlisek
13. lis 2009

Holky mam radost, konecne jsem se poradne rozepsala s tou disertackou, heureka! 🙂

Co kdo chystate na vikend?

milmic
13. lis 2009

Holky, děkuju za gratulace, jste zlaté. 😎

Já jsem o víkendu doma a mám spouuuuustu práce. V neděli jedeme na oběd k tetě, tak si nacpeme pupky, teta je vyhlášená kuchařka.
Už se těším, nějak hubnu či co. 😀

madlisek
13. lis 2009

Ja teda nehubnu ale k vasi tete na objed bych klidne zajela 🙂 U nas dneska vari manzel, hovezi milanesu, uz si na to brousim zuby 🙂

milmic
13. lis 2009

Jééé, to zní dobře.
Co to přesně je?

madlisek
13. lis 2009

Mil, zni to desne nobl, ale ve skutecnosti je to hovezi rizek 🙂 Takovej hroooozne tenouckej platek hoveziho. Muz ho teda moc neobaluje, jen to lehce posype strouhankou a bylinkama, mnam, uz mam peknej hlad 😀

milmic
13. lis 2009

zní skutečně dobře.

A jak se to přesně dělá, Madli? 🙂

andelka
13. lis 2009

Madli: Malá se měla původně jmenovat Magdalena, pokud si pamatuju 😉 Ale Mariana je taky moc krásné a zajímavé.

Mil: No, já cesty autem nemám moc ráda, protože za a) mi bývá blbě, za b) řidiči jsou fakt paka někteří a za c) před pár lety jsme se na Nový rok vybourali. Takže do auta sice sednu, ale trnu, nebojim se jedině s tchánem, to je výborný řidič.

Tak moje plány na víkend: v sobotu pro knížku do vědárny, omrknout obchody, pobalit dárky na neděli, uvařit oběd, odpočívat
v neděli po obědě návštěva u tchánovců a oslava narozenin manžela, švagra, švagrové a mamky. Na to se těším. Tchyňka zas něco dobrého upeče, se švagrovou budem probírat těhu, prohlídnem věci, co má po holkách..bude to fajn.
Koukám, že u většiny je víkend ve znamení dobrého jídla 😉 🙂

andelka
13. lis 2009

Deny: No, jsi na řadě 😉 Za chvilku budeme gratulovat tobě 😵 ale tvoje mrně má ještě cca měsíc čas, ne? to pěkně vyřešíš věci ve škole a ještě se stihneš pěkně připravit na příchod miminka 🙂

Madli: to je fajn, že ti dizertačka jde od ruky - jen tak dál 🙂

moni1412
13. lis 2009

mil ono to chce asi len prax. ja som dlho nejazdila, potom som zacala trochu a odkedy mam teraz vlastne auto, niekedy sa aj bojim ist 😅 ale uz si zvykam pomaly, a viem ze len praxou sa naucim.... takze len trpezlivost 😉

jajaaaaaj... no vikend.... kedze uz zacal... tatino nam odisiel s kamosom do kina, maly haja, cize dnes len taky oddych, zajtra asi upratovanie, v nedelu ideme k nasim, v pondelok maju prist svokrovci a v utorok budeme uz hadam aj spolu ako rodinka konecne 😀 ( neviem ci mate aj vy v utorok sviatok..... u nas si vcsina ludi vzala aj v pondelok volno, tak sa da 😅 ) pekny vecer a pekny vikend vam tymto prajem 😉

madlisek
13. lis 2009

Jojo, myslim ze Magdalena Mia to mela byt 🙂

Mil, je to fakt tenoucky platecek hoveziho, tady se uz tak prodava, no a naklepes to, osolis to, obalis v trojobalu, ale zlehka, do te strouhanky muzes zamichat oregano, tymian, cokoliv co mas rada a sup s tim na panvicku 🙂 Zadna veda a nic extra zdraveho, ale je to moc dobre 🙂

Andel, to zni dobre 🙂 Takze uz budes dedit, nebo jen vybirat?

estrellita
14. lis 2009

teda holky, ja mam hlad, jak ctu o hovezim milanesa 🙂 jak dopadlo madli? 🙂)

mil: gratuluju k ridicaku 🙂

cirr: gratuluju maminko. Mariana je nadherne jmeno 😵 😵 znam dve Mariany a obe jsou skvele holky 🙂

chaarleene
14. lis 2009

holky, tak mám za sebou první injekci 😔 manžel byl úžasný, dělá se mu z injekcí špatně a přitom mi to píchnul skoro sám - já jsem se jen ďobla, ale zbytek udělal on... pak si musel lehnout, ale zvládnul to 😵

elitera
autor
14. lis 2009

Tyjo, chaar, já nechci, aby to znělo jako nějaký strašlivý chudinkování, je mi jasný, že to většina lidí nemá ráda, ale fakt mě napadá jen "panebože, chudinka malá" nebo "fuuuuuuj, ještě 4 měsíce!" 😖

andelka
14. lis 2009

Madli: Podle tabulek co jsme měli na snažilkách od januára to měla být Magdalena Dominika, taky krásné. Ale on se člověk může rozhodnout až na poslední chvíli, my kluka nemáme vůbec jistého, tak kdoví, co nás nakonec napadne.
No, já nevím, jestli už budem převážet. Ono to tu není moc kam dát. Ale zas potřebuju vědět, co si ze seznamu můžu odškrtnout a co se musí dokoupit. Tak uvidíme.

char: Napadá mě to totéž co Eli. 😒 Jste oba dobří.

milmic
14. lis 2009

Tak, holky, krásnou sobotu. 🙂
Jak jste prožily pátek třináctého?

Já tedy úchvatně, až na jednu drobnost. Večer se mi zase začal kravit počítač............ jako co říct, kdybych vynechala sprostý slova, tak budu mlčet. 🙄 Zkoušeli jsme formát - nepomohlo. No výsledek je ten, že grafika jde do kelu, a když úřipočtu, že můj 5letej NTB má už stařecký nemoci, tak příští týden mi můj milý koupí novej. 🙄

S tímto materiálem se nedá psát diplomka. 🙄
Samo se mi to vypíná a potom to nechce nastartovat monitor a když už nastartuje, tak na mě vykouknou červený, někdy i zelený čáry přes obrazovku. 🙄 Jsem ráda, že to ted jede a čekám, kdy to nerozjedu už nikdy.
Tak ale řidičák mám, že jo. 😎

madlisek
14. lis 2009

Ahoj holky 🙂 Dneska aspiruju na superzenu - jeste tu neni ani osm a mam buchtu v troube 😀 Jedeme na vylet, tak at mame neco sladkeho do batuzku 🙂

Char, jste statecni!

Mil, s tim pocitacem je to fakt pitomy. S takovym se neda delat nic. Muj ntb mi zlobil uz dlouho, no ale v lete mu odeslo podsviceni obrazovky, takze si vubec nevidela, co delas 😠 🙄 Tady mi muz koupil novy (pry ze za svatbu 😵 😀 ) a jsem tak nadsena! Nebyla jsem zvykla, ze by pocitac delal, to co chci a jeste mu to netrvalo nekolik dlouhych minut! Tak gratuluju k brzke koupi noveho, verim, ze budes spokojena! 🙂

Jinak holky, prisla jsem na uskali kalisku v USA.....maji tady uplne desny verejny zachody! Neni to kompletne uzavrena kabinka, kdyz v ni stojis, tak ti zastena zacina nekde pod koleny a konci nekde v okoli krku, pry z bezpecnostnich duvodu, aby kdyby nekdo na zachode omdled nebo se predavkoval, tak aby to bylo hned videt. Coz je sice dobre, ale bohuzel to zcela eliminuje vyndani a zandani kalisku 😖

chaarleene
14. lis 2009

madli, tak to s těma záchodama je blbý 😒

jinak mi z toho pak ještě asi hodinu bylo blbě 😅 asi z nervů, sice jsem si pořád myslela, jak jsem v pohodě, ale nakonec jsem asi v takové pohodě nebyla 😀 ale říkám si, že třeba diabetici to musí dělat celý život a feťáci to dokonce dělají dobrovolně - takže oproti tomu jsou 4 měsíce máček 🙂

deenakee
14. lis 2009

Holky, jak děláte zázvorový čaj proti chřipce. Vím, že to tady někdo psal... Něco na mě leze... vím že tonení pro těhule nejvhodnější bylina... ale chřipka je horší...Co do toho dáváte aby se to dalo pít?

chaarleene
14. lis 2009

deen, říká se, že maloučko zázvoru, med a citron, ale mně to teda vůbec nejelo 😅

deenakee
14. lis 2009

Dííky... No vím, že si ho všichni chválí.. ale nemohla jsem si vzpomět jestli se tam dává skořice, nebo citron...

Char taky držím palce ať ty injekce zvládnete. Jediné pozitivum je, že to je len ty 4 měsíce a ne třebas celý život... Ale je to hodně nepříjemné. Držte se...

madlisek
14. lis 2009

Deen, na platky zazvor, zalit horkou vodou, do toho med, rozmichat a pak citron. Ja to miluju 🙂 Jestli ti vadi ta paliva zazvorova chut, tak nech louhovat jen minutku a pak zazvor vyndej a az dopijes, muzes stejne platky zase pouzit na dalsi hrnek.

deenakee
14. lis 2009

aha,no už se to luhuje 10 minut a já to nastrouhala: ) no aspoň se vypálí bacily

madlisek
14. lis 2009

No to bude drijak 😀 Kdyz se to nastrouha, je to mnohem palivejsi, ale zase ucinejsi 🙂

deenakee
14. lis 2009

no je to akčné... ale aspoň to pomůže.. urobila jsem aj manžovi... akorát doufám, že neporodím... prý to prokrvuje dělohu

deenakee
14. lis 2009

Jinak já mám od cirusky zamluvené epino... tak snad mi brzo dojde... Chcete ho někdo po mě? Ať vím jak navigovat manžela až půjdu do porodky...

chaarleene
14. lis 2009

deen, já bych o něj docela i stála, ale přece jen rodím až v březnu...