Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
23. lis 2009

Ranko 🙂
Můj graf se definitivně zbláznil 😝 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

estrellita
23. lis 2009

Elit: muj taky ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

vcera jsem si udelala ovulacni test, jestli to fakt sedi i s BT, a byl pozitivni, ale dneska sla telota zase trosku nahoru. no fakt tomu nerozumim. si to asi rozmyslela 🙄 nebo myslite, ze muze klesnout teplota jeste zitra i kdyz byl test pozitivni vcera? carka byla silna, ale ne uplne stejna jako kontrolni. Projednou jsem si ty testy chtela udelat a hned v tom je takov ygulas 😅

estrellita
23. lis 2009

a jeste k tomu dodam, ze me vcera vecer pobolivalo podbrisko, ztak jsem si rikala, jasne, poznam to i sama 😝 😝

estrellita
23. lis 2009

aer: tesim se na tvoji radu fotek 😉
mil: jsi sikula 🙂

des
23. lis 2009

eli: juj, pripada mi to jako nakres nejakeho souhvezdi....jeste ze se neda vynest v jeden den vice hodnot!! 😅

estrel: ja teda moc nevim, co se ti nezda...test ukazal vcera, tj. 13 DC ovulaci, tys ji taky citila, dle grafu je dnem ovulace posledni nizka teplota pred vzestupem, takze citam, ze ted ti to ode dneska pekne poleze nahoru...mne to prijde jako pekne nakroceny cyklus, vcetne prihodne rozmisteneho smajlika 😉

des
23. lis 2009

andelka: kasel uz jsem jakztakz udolala, tak doufam, ze pristi tyden uz budu moct zase vyrazit na cviceni. To mate teda lepsi vodu, u nas je tak 27 °C, ale furt lepsi nez na velkym bazene...kdyz jsme tam kdysi davno chodili se skolou povinne jednou tydne v 7:15, tak se mi zdalo, ze ma snad 15°C ....brrrrrrrrr 😀 Jinak my to mame rozdelene 15 minut na brehu, 15 minut aquaerobik a 30 min. plavani a je fakt sranda, kdyz pak lezu z vody ven, jak mam pocit, ze vazim 200 kg, nemuzu se vubec unest! To si pak vsimni, az budes mit trebas tech 10 kg navrch😉 Je to hrozne znat...

des
23. lis 2009

milmic: moc pekne...je to Ikea, zejo? Tu ja mam stejne nejradsi - hezky design, ruzne vychytavky a slusny ceny! A v loznici mate tam spoustu mista na detskou postylku!! 😵

milmic
23. lis 2009

Des, je to ikea no. Tento nábytek jsem měla vysněný už mooooc dlouho. 😵 Jen tu postel navrhnul táta, my chtěli dřevěnou, hehe.
Místo na dětskou postýlku se určitě najde, no chtěla jsem tam postavit piano a to už jako nedám. 😖 Tak zatím jen keyboard. Musím si hold počkat, až koupíme domeček. Bůůůůůů. 😒

No zatím to není naše konečnáí ložnice, po svatbě budeme bydlet u nás doma s mým tatínkem, takže nábytek kupoval táta s tím, že doma zůstane napořád, až tam budeme jezdit na prázdniny nebo děti.....
Úplně se těším na čtvrtek domů, až si to tam budu užívat. Tento víkend jsem se nezastavila skrz tu prácu vokolo a ještě vaření a žehlení....

des
23. lis 2009

Uz jsem patrne vstoupila zas do novy faze tehotenstvi, vcera me prepadly cerny myslenky spojeny s tim, jak se mi hrozne promenilo telo, ze jsem jak slon, jak me boli kazdy krok, jak uz nemam v hlave nic jinyho nez deti...takova skepse nad tim, jak si to mimino se mnou dela, co chce a ze svuj zivot uz nemam tak uplne pod kontrolou... Nastesti to trvalo jen par minut, poplakala jsem si a usnula 😅
Tak vam preju dneska jen dobrou naladu a zadny cerny myslenky!!

PS: Jinak se muzete juknout do meho zdejsiho alba, mam tam aktualni foto brucha a pak taky nejnovejsi tchynky svetr s capkou a ponozkama - povedlo se ji to, ze?

des
23. lis 2009

mil: ajo, tos vlastne rikala, ze jeste piano!! To je fakt, ze zabere hodne mista😉 A postel je dobra, pak uz by tam toho dreva bylo mozna skoro moc...mne se vzdycky kovova libila, ale neprosla u manzela 😖

milmic
23. lis 2009

No kdybych vybírala nábytek s mým milým, tak by taky neprošla. 😀
Ale tím, že ten nábytek kupovat táta a zůstane doma, tak jsem vybrala takový, jaký se k nám domů skutečně hodí, jelikož náš dům je taková chaloupka s dřevěnýma stropama.
Ale jak to můj milý viděl, tak vykulil oči a pronesl něco ve stylu, že tohle by si domů nevybral. 😀

chaarleene
23. lis 2009

ahoj, holky, tak jak se při pondělku máte?

co se týče těhotenského cvičení a plavání, tak mě to hrozně baví 😵 škoda, že je plavání jen jednou za 14 dní 😅 jinak taky cvičíme dýchání jako pejsek, dýchání při tlačení (bez tlačení samozřejmě 😀), uvolňujeme pánev a tak podobně, myslím, že to prospívá mně i miminku 😵

estrellita
23. lis 2009

des: no ja kdyz dam do grafu na dalsi dny dalsi vyssi teploty, tak mi to ovu ale nevyznaci ☹ asi ze to dneska nebyl tak vysoky vzestup. tak prave nevim ☹

herminka
23. lis 2009

Ahoj holky,
děkuji za chválu vlňáčků, úplně se tu červenám 😅 Nejsou úplně dokonalé, ale mám z nich radost 😵 Andělko, po práci je nesu na poštu, tak by mohly už zítra dorazit - pokud pošt potvrdí své heslo "Dnes podáte, zítra dodáme".

Andělko, líbí s emi název "aquanatální příprava" 🙂 Je fajn, že pracuješ na kondičce, u porodu (a jistě nejen u něj) se to bude hodit.

Sijen, dívala jsem se na Fler na Tvé fotky a moc se mi líbí - klidně bych si dokázala představit všech 6 vytištěných a pověšených někde spolu. Právě včera, když jsem fotila vlňáčky pro Andělku, jsem si říkala, že prodávat na Fleru - mít kvalitní upravené fotky, prezentaci v profilu atd. není sranda.

Mil, moc se mi líbí barva vašeho nábytku. Postel je taky pěkná, taková atypická. Ale připadá mi malá 😀 (oproti naší 180x220 holt vypadá malá asi každá postel 😀).

Des, souprava se svetram je nádherná 😵 Ta vlna taková byla nebo to tchyně vytvořila takový spešl melír?

Včera odpoledne jsme se šli s manželem projít do hor - byla inverze, dole ve městě mlha, tak jsme se těšili na pěkné výhledy - a opravdu byly (pokud budou pěkné fotky, dám některou na picasu). Ale k autu jsme sešli už za tmy a mlha se nějak dostala do výšky asi 1000 m, tak jsem nějaké 3 km musela řídit v "bílé tmě", což nebylo nic příjemného, protože ani nemáme přední mlhovky. Pořád jsem měla strach, že přehlédnu nějaké auto nebo chodce, ale naštěstí jsem to zvládla, Uf, ale bylo to náročné, litovala jsem, že jsem manželovi "dovolila" dát si nahoře pivo, jinak by jel on.

estrellita
23. lis 2009

des: mas pravdu, FF to vyznaci a WK zas ne. WK ma se mnou nejaky problem, nebo nevim 😀

elitera
autor
23. lis 2009

LOL, na slepičárně se vyskytla rada, postnu ji i sem, může se hodit 😀
"Krájíš-li čerstvé chilli, nezáleží na tom, jak pečlivě si umyješ ruce. Kalíšek si prostě nevyměňuj!"

herminka
23. lis 2009

Elit, tak to je drsné 😲 😀

estrellita
23. lis 2009

elit: au au 😀 😀 😀

des
23. lis 2009

estrel: jako vždycky nezbývá než čekat, jak budou vypadat další teploty, ale já myslím, že to máš fakt ok 😉

hermi: to už koupila takovou vlnu, ale je fakt dobrá, dělala to totiž zpaměti podle svetrů, co pletla svým klukům před 20 lety!! Já mám zatím v portfoliu akorát hladce obrace šálu a nevím, jestli kdy postoupím na nějaký vyšší level 😀 Jinak my se byli včera projít k rodičům, čili kolem Kauflandu, benzinky a kolejí - inverze hnusná a "výhledy" jakbysmet 😀

des
23. lis 2009

eli: já nevím, ale něco v návodech na použití vždycky zapomenou!! 😀 😀

andelka
23. lis 2009

Estrel: Neřeš to dopředu, nepředcházej událostem. Uvidíš, jak budeš postupně měřit a dávat teploty, že z toho něco vyleze....a víš, že obejít se to dá vždycky 😉

Holkýýý, mám nové album 🙂 Na fotky, co mám pro sebe a pro miminko. Dneska došlo tričko a těhupás.
Jo a musím se rozradostnit i tady - dneska došly smlouvy ze SFRB k podpisu - do Vánoc je byteček náš 😵 😵 😵

Milmic: moc hezké to máte, fakticky. Mně se Ikea taky zamlouvá. a ten nábytek, co máte, se mi líbí taky 🙂

estrellita
23. lis 2009

des: nemam rada cekani 😝 😀

estrellita
23. lis 2009

andelko: jenze ja ted napr. ve ctvrtek nemuzu merit a pak nevim, jak se mi to podari, jsem v zahranici. ale mam rposte smulu, musim pockat 🙂
ja vim, ty jsi sikovna a poradis mi 😉 😀
gratuluju ke smlouve 😵 😵 jede to podle planu, co? 🙂

tiburcia
23. lis 2009

eli au 😀 😀 😀 😀

des
23. lis 2009

estrel: no jéje, to mi povídej 🙂 ...v tom je trošku háček měření BT, člověk má tendenci řešit to den po dni...ne že já bych toho naměřila nějak moc, ale stále to mám v živé paměti!!

tiburcia
23. lis 2009

estrel jako neznalec grafů ti k němu nic neřeknu.....ale jinak vypadá pěkně 😀 😀

des
23. lis 2009

andelka: to budete mít k Vánocům moc pěkný dárek!! 😉

milmic
23. lis 2009

Anděl, děkuji. 😉
Ještě to vyžaduje drobné "teplodmovácké" úpravy. Jako např. koupit lepší prostěradlo než hnědé, když mám bílé povlečení na peřiny a tak dááááále.
Máš krásné album, super oblečky. 😵

tiburcia
23. lis 2009

holky neznáte stránky womenzone.cz na zadávání bazální teploty? ptala se mě na to kámoška neumí jazyky, tak by se na těch vašich asi ztratila 😉

estrellita
23. lis 2009

des: no prave 😀 a ja jsem rano mela zklamany vyraz, nejak jsem cekala, ze az dnesni teplota pujde uplne dolu, tak jsem merila dvakrat, jestli jako blbe nemerim, ze je 14DC, tak co ta teplota leze nahoru? 🙂) no opravdu si pripadam jako magor 🙂

des: 31 tt. to uz mas za chvili serika v naruci, co? 🙂 uz mate vse pripravene?