Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
16. dub 2009

jojo, souhlas s andelkou🙂 jste nejaky haklivy holky😀

starosti s diplomkou ti tea nezavidim ani trochu☹

cirrusa
16. dub 2009

jj haklivá jsem, je tu hnus velebnosti a navíc mi to smrdí 😅 (prosím nekamenujte mne, já za to nemůužu)

andelka
16. dub 2009

cir: Já na víc jak půl metru nic necítím a "to dole" je rozhodně níž. 😀 Možná vám přijdu divná, ale pro mě je sex symbolické vyjádření manželského slibu odevzdávám se ti - přijímám tě. Takže když přijímám, tak se vším všudy.
aer: Já už mám toho plné kecky. On si na každé schůzce cosik navymýšlí a já pak kmitám jak d... 😠 a nakonec skoro nic z toho. A ještě mám v sobotu školu a měla jsem mít seminárku a zkoušku a učební pomůcku vyrobenou a kromě ní nemám nic. Budu si to muset všechno odložit, protože od odevzdání diplomky do státnic zbývá 6 týdnů a to je fakt minimum. ani na to nechci myslet. dávám si postupné cíle.

elitera
autor
16. dub 2009

andělko, držím palce, je to na bednu s tou diplomkou 😒

cirrusa
16. dub 2009

Ty Andělko, dle mého to bereš až moc vážně, já svého muže miluju, beru ho se vším všudy, ale prostě sperma mu smrdí...A cítím to i když to je dalo

andelka
16. dub 2009

Eli: Na bednu je to s celou VŠ. Už aby byl konec. Sice pak přijde to horší, ale už chci mít tohle za sebou konečně. 😠

elitera
autor
16. dub 2009

cirru, sperma smrdí v závislosti na stravě a taky na množství vypitých tekutin...

cirrusa
16. dub 2009

Eli, tymě vždy smrdělo veškeré sperma....

aerin
16. dub 2009

no, tak ja jsem nikoho jinyho sperma necuchala, tak nevim jak to ma smrdet😀 jako ma to specificky "pach" ale neni citit nicim...jako jak se treba rika, ze je fakt poznat cesnek atd.........

no a uz radsi jdu😀

elitera
autor
16. dub 2009

aer, zůstaaaaaň 😀 Já neříkam, že obecně voní, to by musel popíjet kdovíco 😀 ale po některých věcech páchne výrazně víc..

cirrusa
16. dub 2009

mě připadá, že každé sperma má tu charakteristickou "vůni" stejnou...něco mi tam prostě vadí...

eirin
16. dub 2009

tak já ne že bych se po spermatu nějak utloukla, ale nevadí mi, ani mi nesmrdí 😀

andelka
16. dub 2009

cir: Vážně ani ne, spíš duchovně. Někdo víc duchovně, někdo víc fyzicky. Jako není to tak, že bych si pokaždé při tom pomyslela, že právě obnovujeme manželský slib, to určitě ne, ale prostě to v sobě někde mám a připadá mi to úžasné a krásné. cítím to tak. Kdybychom používali jako antiko něco jiného (hlavně to, co je vidět), připadala bych si divně prostě. A fakt to mám tak, že když už tak už. Na přerušku bych dobrovolně nikdy nepřistoupila a manžel by to ani nechtěl.
Já jsem teda k ničemu takovému nečuchala ani s jedním ani s druhým, tyhle věci neřeším. Samu sebe taky neřeším, jen dbám o čistotu. A Elitera má pravdu, že pach a chuť spermatu závisí na stravě. Pro holky, co ho i polykají se doporučuje, aby muže předtím "nacpaly" třeba banánem, nebo broskvema, nebo džusem, určitě by se něměl jíst česnek a kořeněné a hodně výrazné věci. Ale v tomhle prakticky nemůžu sloužit 😅

aerin: Pa pa

andelka
16. dub 2009

No a mě to dokonce přijde vzrušující, když je po "tom" něco ve vzduchu. Fakt mi to nevadí, i když nějak cítit je, o tom žádná, ale pro mě nijak nepříjemně.

eirin
16. dub 2009

Tak to my přerušujeme, jinak by bylo zaděláno, protože nejsem důsledná a když se nám chce, tak na to hopneme ovulace neovulace 🙂

andelka
16. dub 2009

eirin: Tak hlavně aby to vydrželo. 😉 Musíš mít šikovnýho chlapa. 🙂

cirrusa
16. dub 2009

No tohletema už radeji nebudu resit, jinak by to nedopadlo dobre. Mizime s manzelem na kafe a pak na anglickou mši, tak nashle damy 🙂

andelka
16. dub 2009

cir: a proč? 😕 Užijte si to, rodičové. 🙂 🙂 Pa

deenakee
16. dub 2009

Cir - mě to třebas přijde přirozené (vždycky jsme používali jen mil. dle BT) . většinou to řešíme tak, že jsme co nejdéle spolu a pak mám po ruce nějaký příjemný froté ručník - dám si ho rychle pod sebe (bez artistických výkonů to také lze)
a pak si ještě tak půl hoďku lebedím zachumlaná v posteli.... Většina během té doby se dostane na ručník.
Ale nikdy mi to nepřišlo nijak strašný. Problém je - když nemáme po ruce ten ručník : )

deenakee
16. dub 2009

Eirin. Ty testy mám zjištěné, páč na jiné diskuzi to dost řešili. Funguje to tak že ty testy jsou citlivé na hormon , který vyvolává ovulaci.... Ale že ten hormon je v moči a v krvi ještě nemusí stopro znamenat, že k té ovulaci opravdu došlo.
To se pozná až z teploty. Zvýšenou teplotu vyvolává žluté tělísko až po ovulaci....

Takže ovulační testy ukazují na to že brzy nejspíš přijde ovu (ale není jisté že opravdu přijde)
zvýšená teplota - že proběhla ovu

lucitee
16. dub 2009

holky me to taky nevoni, nechutna....

andelka
16. dub 2009

Ale miminka chcem všechny a sex taky, že jo? 😀 Holt se to bude muset vydržet asi. 😅

aerin
16. dub 2009

jo, tak s chutim uz jsem na tom hur, bleeeee 😝 😀

andelka
16. dub 2009

Teda, kdyby to ti naši četli, co? 😀

lucitee
16. dub 2009

o zavislosti na strave vim ale presto mi prijde ze to ma specifickou chut a vuni...a me to teda prijemny neni

andelka
16. dub 2009

Jo, tak to určitě má, pak záleží na tom, jak to kdo vnímá.

aerin
16. dub 2009

andelko, ja mu to cely precetla 😀

andelka
16. dub 2009

aer: A co on na to?

andelka
16. dub 2009

Holky, koukala jsem se do svatebního plánovače na beremku a dneska máme od svatby 600 dní. Nějak to utíká. 🙂

aerin
16. dub 2009

no co, smal se🙂