Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
1. pro 2009

Des, díky za optání, Komářátka jsou hodná a příští úterý se snad už uvidí, jestli jsou kluci, holky nebo mix 😀 Zatím do ničeho nedloubou.
Minulé pondělí jsem si na tebe vzpomněla, byla jsem na služebce v Kladně 🙂

eirin
1. pro 2009

Já ty kuřáky taky nesnáším a v restauracích obzvlášť. Hadry smrdí, vlasy smrdí, člověk to musí dýchat, je to hnus.

milmic
1. pro 2009

Eirin a už ti roste bříško?

Já si nedovedu představit, že bych do toho svojeho tělíčka vměstnala jedno dítě, natož dvě. 😀
Až budu těhotná, tak bude bříško bříško bříško, a někde mezi tím možná i já. 😀

lucitee
1. pro 2009

andel: ty blaho to to leti...fakt 3 mesice

ja se prave rozhodla ze udelam v lednu narozeninovou oslavu, nikdy jsme nic takovyho neudelala, tak se zacinam tesit .-D

elitera
autor
1. pro 2009

Hehe, vzhledem k tomu, že znám Aerin i osobně, vidím v barvách, že před porodem bude jako obrovskej balón s nožičkama 😀 😉

aerin
1. pro 2009

ja jsem nerekla, ze mi to nevadi, nebo ze mi to dokonce "neprijde", ale vzhledem k nedostatku nekurackych restauraci se neda nic delat, kdyz si chceme zajit na veceri

rekla jsem jim, ze chceme stul pro dva v nekuracke sekci ten nejvic zastrcenej

aerin
1. pro 2009

teri, myslis?😀

milmic
1. pro 2009

Aer,
my taky trpíme nedostatkem, ale vždycky musíme najít nějakou, kde je na to spolehnutí.
A už jsme dvě našli, takový hezký a fajně tak vaří. 🙂

Kde ty vlastně v tom Brně bydlíš?

El.... budu na tom asi podobně. 😀 aer osobně neznám, ale podle fotek vypadá jako drobec. 😀

eirin
1. pro 2009

Mil, no to si piš, mám pupek takový, že se ani neodvážím ho hodit do alba 😀

elitera
autor
1. pro 2009

My chceme eirinin pupeeeeeeeeeek!

herminka
1. pro 2009

Elit, jó, to znám. Strašně jsem se těšila na svatbu, až se odstěhuji k manželovi, protože u rodičů pod námi bydleli silní kuřáci, kteří si byli schopni zapálit na balkoně ve 2 v noci. V zimě kouřili na WC. Domluvy nepomohly (mohli jít třeba kouřit na balkon na chodbě, ale to holt bylo o pár kroků dál). Asi před půlrokem se odstěhovali 🙂

eirin
1. pro 2009

Eli, no ale je to fakt pupek, tomu se nedá říkat bříško (rozhodně ne v 15tt).. ale jsem šťastná, že ho mám 😵 tak až dorazím domů..

herminka
1. pro 2009

Ech, nevšimla jsem si nové stránky a jsem mimo mísu, pardon 😀

madlisek
1. pro 2009

ahoj holky 🙂

Jee, Aer, zavidiiiim...davny casy jsou super, byli jsme tam jednou s muzem a kamaradama a pekne jsme si napucli pupky, bylo to super 😵 A s tou tetou je to dobra nahoda - aspon budete moct vse konzultovat ve stejne fazi 🙂 A s tou praci se neboj, nejak bylo, nejak bude

El, koukam na tvuj cyklus 😒 Cim to muze byt, nevis?

Des, s tim autem 😀 Nedavno s muzem rikali, ze ted kdyz mame auto uz vlastne nemame zadnou prekazku v dodrzovani vsech doporuceni z kurzu PPR 😀

herminka
1. pro 2009

Eirin, vždyť tam taky jsou 2 😉

elitera
autor
1. pro 2009

Madli, to bych celkem ráda věděla... Zítra jdu za léčitelkou, tak se poptám.

herminka
1. pro 2009

Elit, je tam vyloženě trend prodlužování? Není to jen jednotlivý úlet?

elitera
autor
1. pro 2009

Hermi, doma na to mrknu, mívala jsem cykly kolem 40 DC, pak jsem otěhotněla, po revizi to jelo mezi 30-35 a teď zas tohleto...

aerin
1. pro 2009

madli, ja jsem tam byla prave uz strasne davno, tak snad vari porad dobre 😵

fotku pupku chci taky videt!🙂

mil, bydlim v Zabinach

jo a ta teta, no je to super, snad nam to obema vyjde...navic bydli v te vesnici kde babi, kam se budem pak stehovat, tak je to fakt super 😵

eirin
1. pro 2009

Aer, takto je ještě lepší, prcci si pak spolu budou moct hrát 🙂

aerin
1. pro 2009

jooo a jeste vam musim neco rict, zhruba pred tim rokem a neco, kdyz jsem vysadila HA, jsem v ramci pripravy na mimi presedlala z bilyho peciva vyhradne na celozrny.....no a ja ho ted nejsem schopna jist😀 mam tu jednu nouzovou celozrnou kaiserku, tak si rikam, dam si, mam hlad, ukousla jsem si a letelo to do kose, zvedl se mi zaludek, oci se zalily slzama 😝 ....takze vtipny, mimi si zada bily rohliky😀 chleba zvladam, takze se dneska stavim do kseftu aspon pro chleba 😅

eirin
1. pro 2009

Aer, tak já taky za období nevolností do sebe nedostala nic celozrného. Jedla jsem rohlíky nebo kupovanou vánočku 🙂

aerin
1. pro 2009

fakt? tak to je dobry, treba to bude nejakej obecnej jev😀

chaarleene
1. pro 2009

ahoj, holky, tak jsem tu... dopoledne jsem byla na hematologii, výsledky naprd 😔 takže mám dost blbou náladu 😅

tiburcia
1. pro 2009

Ahoj holky....

chaar to je mi líto...snad se to spraví....

já jsem teď dorazila z práce a vyrážím na vánoční koncet,tak se těším 😵

chaarleene
1. pro 2009

tibu, nevím, zaprvé jsem dostala železo, protože jsem chudokrevná... no a zadruhé to vypadá, že ty injekce nestačí, krev mám naředěnou správně, ale jedna hodnota je pořád hodně zvýšená a to by být neměla, takže za 3 týdny kontrolní náběry a asi mi budou zvyšovat dávky 😔 nemluvě o tom, že kvůli té brzké kontrole si budu muset pořád píchat injekce někde kolem šesté ráno, což je docela blbá hodina 😒

tiburcia
1. pro 2009

chaar musí to být těžké, nevím, jak bych se k tomu postavila já, ale děláš to všechno pro miminko a to se ti vrátí, uvidíš 😉 😵

chaarleene
1. pro 2009

tibu, já vím, ale bylo toho dneska nějak moc najednou 😔 navíc blbě spím, protože když jdu spát po půlnoci, tak mě budík na injekci budí z hlubokého spánku, mám to takový roztrhaný a pak jsem celý den jak zmlácená ☹

jo a ještě jsem byla v obchodě, protože mamka mi chce k vánocům dát šicí stroj, tak mi v cenové relaci do 10 000 nabídli 3 modely - jeden za 4, jeden za 7 a jeden za 9 - výběr jak noha 😒 takže teď hledám po netu...

moni1412
1. pro 2009

mil tak nad tym ked nejaky fajciar povedal ze ho nefajciari obmedzuju alebo sa citi utlacany, som sa len zasmiala.... to nemoze zdravy clovek povedat 😀 alebo nech nefajciari chodia do inych restik ako tych kde chodia aj fajciari ked im to vadi 😀 no niekedy sa da len hlavou pokrutit nad takymito vecami 😅

chaarleene
1. pro 2009

mně to přijde hlavně hrozně zbytečné 😒 dneska jsem šla do nemocnice a na střední zdravce měli zrovna přestávku - a všude byly hloučky holek (a v jednom případě i učitelek) a rychle tahaly z cigár, aby to stihly... vždyť to je tak zbytečně omezující 😅 a navíc drahé 😠