Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
7. pro 2009

ahoj holky

opožděně gratuluju aer k miminku na sonu... je to nádherný zážitek

Jinak já nerodím... dali jsme si v neděli svařák.. sprchu, skořicvový trdelník ( na trzích) a snažení a s mimčem to ani nepohlo..Asi by mě to nijak nepřekvapilo... kdyby minulý týden nebylo tak akční.. tak bych řekla že má času dost... ale teraz mě to překvapuje... že na nás kašle 😀
Tak kdyby něco dám vědět... ale mimčo si to asi rozmyslelo a chce přijít až pod stromeček... 😉

deenakee
7. pro 2009

Omlouvám, se že nereaguju na nic a nedočítám.... ale raději moc na net na koníka nechodím.. a snažím se nějak zabavit pečením, čtením knih a procházkami... na netu nad tím porodem moc přemýšlím... tak se mějte krásně... a přeju příjemné adventní přípravy... já se zas ozvu...

tiburcia
8. pro 2009

deen to chápem 😉 opatruj se 🙂

elitera
autor
8. pro 2009

No tady to dneska žije 😝

estrellita
8. pro 2009

dee: opatruj se a uzij si predvanocni atmosferu 🙂 a az to bude, cekame smsku 😀

elit: se to zas rozjede odpoledne, kdy tu nebudu 😝 🙂

herminka
8. pro 2009

Jojo, žije to tu 😀 Já se za vámi dostanu možná k večeru (ale ani to není jisté).

Mil, jak je příteli?

eirin
8. pro 2009

Ahoj holky, jsem si říkala, co všechno nebudu muset dočítat a ono nic 🙂 To jste takové pilné a pracujete?
Já jdu za dvě hoďky k dr. a jsem z toho už celá nervozní, jestli se nám prcci odhalí nebo budou mít nožičky křížem 😀

chaarleene
8. pro 2009

ahoj, holky, mám doma mantinely do postýlky 😵 😵 😵

my jsme tam jeli hned ráno, pak jsme ještě zajeli na menší nákup a pak jsme zase zalezli do postele 🙂 a já jsem ještě usnula 😅

eirin, tak to na tebe budu myslet 😉 že prcky pozdravuju 🙂

eirin
8. pro 2009

Chaar díky, vyřídím 🙂
Ty se máš.. já absolvovala hned ráno jeden seminář, na kterém jsem taky podřimovala. S chutí bych si teď schrupla (to hnusné počasí k tomu jen přispívá).

chaarleene
8. pro 2009

no, musím říct, že jsem vlastně byla venku po týdnu v posteli a bylo to znát 😒 z maminkovského klubu jsem vyrazila zpátky k autu takovou svou běžnou cestovní rychlostí (poprchávalo, tak jsem chtěla být co nejdřív v suchu) a v půlce cesty už jsem si začínala uvědomovat, že to ještě není ono 😔 😅

milmic
8. pro 2009

Hermi, je to lepší. Děkuju za optání. 🙂
Už to normálně funguje zase, jen má zvýšenou teplotu. A čekáme na výsledky odběrů - krev, moč, výtěr z krku. Potom se uvidí. Je na neschopence.

moni1412
8. pro 2009

mad no tak to su potom tie baby co si videla v krataskach a zabkach asi zrele na psychiatriu 😀 par stupnov nad nulou mame aj my...... a fakt si to neviem predstavit bez vsetkych zimnych komponentov 😅

mil tak to uz snad pojde toho 21. ...

hermi dakujem, uz prisiel mail aj mne 😵

deny no teda, drobcekovi sa nejak nechce von... 😉 asi to stihnete o chlp na Vianoce prist domov... ale aky to bude nadherny darcek 😵

madlisek
8. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Char, je fajn, ze uz je ti lip! A gratulace k mantinelum 🙂

Mil, snad vysledky dopadnou dobre, hlavni je, ze uz se ti mily citi lepe.

Eiri, taky pozdravuju komaratka, snad se odhali! Reknes nam to pak a nebo to budete tajit?

Kamaradce se narodilo miminko par dni po Stedrem dnu a maji dve krasne fotky u stromecku uplne ve stejne pozici, jednu na Stedry den s velikanskym brichem a druhou na Silvestra, uz s miminkem v naruci. Je to strasne krasne, videt ty dve fotky vedle sebe, vsechno je stejne, jen jeden rozdil 😵

eirin
8. pro 2009

Ahoj holky, jsem zpátky. Dětičky vypadají obě o týden starší než jsou, tak se mi ulevilo, jelikož mě dr trochu pokárala, že nepřibírám - tak jsem se bála, aby děti nestrádaly. Ale podle všeho je jim dobře, mají vše, co mají mít a byl na ně krásný pohled 😵
Madli, tajit to nehodláme, ale ukázalo se jenom jedno miminko, druhé neustále kopalo to první do hlavy, nejdřív si sahalo na hlavu, potom na koleno, ale ne a ne se "správně" otočit 😀 Tak chcete 50% informaci nebo si počkáte na kompletní? Jdu tam zase za dva týdny, tak snad bude horní prcek lépe natočený 🙂
Jinak ty dvě fotky, o kterých píšeš, musely být suprové. Mám takové ráda.

madlisek
8. pro 2009

Eiri, ja bych si klidne pockala na kompletni info, ale uvidime, co zbytek osazenstva 🙂 Musi to byt super, koukat na dve miminka v brisku 😵

Ja vyrazim ucit, dnes se budeme ucit obleceni, chtela jsem s sebou vzit do tasky ruzne propriety typu cepice, rukavice, sala atd, at mame praktickou vyuku, ale nakonec to vsechno navliknu na sebe, je zas strasna zima.

elitera
autor
8. pro 2009

já jsem zvědavá 😀

elitera
autor
8. pro 2009

Hm, a nikdo jinej nereaguje. Chjo... tady fakt dneska došlo k úmrtí oblíbeného chlupatého čtyřnožce...

chaarleene
8. pro 2009

eirin, já to nechám na tobě, mně je to vcelku jedno, jestli dostanu informaci poloviční teď nebo kompletní příště 😀

eirin
8. pro 2009

Tak zkrátka která z vás je zvědavá, ať mi písne IP 🙂

estrellita
8. pro 2009

ja ja ja, jsem zvedava a chci to vedet 🙂 ja tipuju, ze to, co jste videli, byl chlapecek 🙂

jinak ja pracuju a nestiham ☹

estrellita
8. pro 2009

eirin 😵 😵 😵 jsem zvedava i an to druhe tajemstvi mezi nozkama 😀

estrellita
8. pro 2009

holky, jeste se zeptam, z aprvni den cyklu byste brali i lehoucke spineni, nebo az opravdu MS jako takovou. stale se mi nechce verit v 15 dni LF

eirin
8. pro 2009

Estrelko, mně dr říkala, že první den MS je ten, kdy musíš jít spát s vložkou.

lucitee
8. pro 2009

ja jsem taky zvedava na tu holku 🙂

estrellita
8. pro 2009

no to jsem radeji sla spat vcera 😀 tak neva, budu na to pamatovat, dekuju 🙂

madlisek
8. pro 2009

Ja jsem zpatky a uz jsem taky zvedava 🙂

eirin
8. pro 2009

No holky, stejně už jste se ozvaly skoro všechny, tak píšu veřejně, že dolní miminko je chlapeček 😀

madlisek
8. pro 2009

Juuu, Eiri, takze malej komarek 🙂

herminka
8. pro 2009

Eirin 😵 😵 To jsem tedy zvědavá na to druhé 🙂

Madli, někde jsem četla, že za MS se má považovat opravdu červená krev, ne špinění, a pokud začneš krvácet cca po 18. hodině, bere se jako 1.DC až následující den.

Pekla jsem dnes s maminkou perníčky, děláme je z docela velkého množství těsta, tak jsem z toho hrbení při vykrajování trochu KO. Ale bazén to snad spraví. A těším se na zdobení - je to sice práce na celé odpoledne, ale bývá to fajn.

madlisek
8. pro 2009

Hermi, to chtela vedet Estrel, ale me se to dneska ciste nahodou taky tyka 🙂
Ja jsem udelala pernicky asi z petiny mnozstvi testa co normalne delame, uplne jsem byla v soku, jak rychle to bylo hotove 🙂 Ale jeste budu delat betlem, at mame co zdobit, tak musim zadelat jeste trochu testa.

Elit, vcera jsem byla v knihkupectvi, koukala jsem na vystavene knizky a padla mi do oka jedna o peceni chleba bez hneteni a bylo to presne podle toho youtube videa, cos mi poslala ten odkaz! Jsem se musela smat, ze prodavaji knizku za drahy penize a pritom staci shlednout 3min video na youtube 😀