Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
9. pro 2009

Eirin, snad se mi to povede, tesim se na to jak mala 🙂 Predvanocni nalada je tu super po setmeni, kdyz se odnekud vracime a jedeme kolem malych rozsviceny domecku a za okny jsou nazdobene osvetlene stromky 😵 Jinak v obchodacich uz maji takovou tu hruzu se Santa Clausem, jak se tam stoji fronta a on bere deti na klin a pta se, co chteji za darek. Ale proste priroda na zimu nevypada, stromy maji listi, trava se zelena, takze kdyz kouknu z okna pres den, tak to na me nijak vanocne nepusobi.

Jsem strasne zvedava, co bude ten vas druhy najemnik 🙂

tiburcia
9. pro 2009

eirin...já to to nepsala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 termín totiž není stanovený, spíš je v nedohlednu 😀 😝

chaarleene
9. pro 2009

tak mám hotové perníčky 😵 manžel mi trochu pomáhal s válením těsta i s vykrajováním, ale většinu jsem na 2 etapy zvládla sama 🙂 a jsem ráda, že zase sedím 😀

tiburcia
9. pro 2009

chaar gratuluju...já nemám vůbec ale vůbec nic 😅 prostě nestíhám...

chaarleene
9. pro 2009

tibu, díky 🙂 já jsem to těsto zadělala už minulý čtvrtek, když jsem měla jen trochu kašel, netušila jsem, že v pátek mi bude natolik blbě, že budu schopná jen ležet a zírat do stropu 😅 takže jsem pekla až dnes... a nevím, jestli je budu zdobit, protože mě z toho vždycky hrozně bolí záda 😒 nenazdobené sice nejsou tak hezké, ale na druhou stranu si říkám, že pro mimčo (a pro můj čípek) by asi bylo lepší, kdybych si místo toho lehla 😅

milmic
9. pro 2009

Holky, já to mám asi nejlepší...
My s tátem totiž cukroví nejíme, a i kdyby, tak dva toho nepojíme....
Takže já prostě nepeču. 😎
Navíc obvykle dostaneme proti své vůli od tety atd atd....

eirin
9. pro 2009

Madli, a chystáte se před Vánoci do nějakého většího města? Stejně to musí být zajímavé vidět na vlastní oči a prožít si svátky trochu jinak, než jak je člověk zvyklý. Hodně foťte 😉

Tibu, ahá, no já si právě nebyla jistá.

eirin
9. pro 2009

Mil, a nejíte jen cukroví nebo ani buchty?

Chaar, jj, poslechni tělo a běž si radši lehnout.

milmic
9. pro 2009

Eirin... no v podstatě ne. 🙂
Buchty teda peču, ale jenom když ne u nás na víkend můj milý. Já jím sladkosti jenom po obědě jako sladkou tečku, jinak mi to nechutná a a táta tomu taky moc nedá.
ale příští rok už mě pečení asi čeká, páč můj užmanžel bude trávit svátky se mnou. 😅

eirin
9. pro 2009

U nás to taky nejsem já, kdo zblajzne většinu buchet, ale jsem ráda, protože mě pečení baví.
A holky, už je trouba doma a je krásná, nejvíc se ale těším na pečení masa, jelikož má na něj teplotní sondu a konečně tak budu moct dělat libovolně propečené masíčko, uááá už ať je linka (se omlouvám, jestli je tu někdo vegetarián, ale já bych bez masa umřela).

chaarleene
9. pro 2009

já taky hrozně ráda peču 🙂 jak teď přes léto manžel hodně nosil domů výslužky, tak jsem moc nepekla, a on už se pak začal i vyptávat, jestli jako tento víkend nebude buchta nebo co 😀

eirin, teplotní sonda, to je fajn věc 😵 taky bych ji chtěla, zatím s pečením masa drobet bojuju... ale to až časem 🙂

jinak dneska už si tu připadám jak u blbých na dvorečku... celé dopoledne v bytě šikmo nad námi vyl pes (jako ostatně skoro denně), pak přestal a sousedka z bytu přímo nad námi si pustila techno... odpoledne nad námi zuřila asi půlhodinová (možná delší) hádka, která musela být slyšet snad v celém baráku... no a nakonec tam někdo dráždil psa, takže ten tam běhal a štěkal jak divej, takže na něj nakonec ještě řvali, ať už toho nechá... a tchán nám pořád říká, že ať nestavíme barák, že nějakej klidnej byt bychom měli lepší 😅 😀

madlisek
9. pro 2009

Eiri, ja jsem hrozne chtela do toho predvanocniho New Yorku, ale nezvladnem to. Asi az na jare. Trochu me to mrzi, ale vylety, co mame naplanovane na Vanoce, jsou taky dobre. A Jezisek uz nam predcasne donesl novy fotak, takze na foceni se tesime moc! 🙂

chaarleene
9. pro 2009

madli a co vám ježuch donesl?

tiburcia
9. pro 2009

chaar klidný byt...by mě zajímalo kde by ho hledal 😀 😀 😀

já taky ráda peču....jak po celý rok tak i na vánoce..ale letos to fakt kvůli práci moc šidím 😖

chaarleene
9. pro 2009

tibu, když právě oni ten klidný byt mají 😀 o sousedech téměř nevědí, většinou jsou to lidi jejich věku, takže nehrozí ani řvoucí mimina ani techno, psa tam taky nikdo nemá, pod oknem jim v noci neřvou opilci...

jako mně je jasný, že i když budeme mít barák, že třeba u sousedů může řvát pes, ale přece jen je to trochu něco jiného...

tiburcia
9. pro 2009

chaar moje poznatky z bytu - neustále vím, kdo myl nádobí, kdo luxoval....věděli jsme i o sexu našich sousedů 😀 , slyšeli hádky, jak jdou v noci lidi na záchod...atdd

mě prostě byt nikdo nepřechválí 😀 😀 😀 zlatý barák 😀 😎

chaarleene
9. pro 2009

tibu, asi tak 😀 a hlavně se těšíme na zahradu 😵 😵 😵

eirin
10. pro 2009

Tak jak vás tak čtu, tak máme obrovské štěstí, že v bytě máme taky naprostou pohodu. Od sousedů neslyšíme nikdy nic. Prý je to v tomto ohledu mnohem horší v novostavbách.

Madli, on je pro vás NY asi taky trochu z ruky, že jo.. Taky u vás už byl Ježíšek? U nás taky 😀

chaarleene
10. pro 2009

eirin, tak toho si važte 🙂 my jsme ve 30 let starém cihlovém baráku a stejně víme, co se kde šustne 😒 je teda zajímavý, že od sousedů vedle skoro nic neslyšíme - a to mají 2 celkem malé děti... ale klavír od spodních sousedů, ten jo 😅 a samozřejmě teda ty psy - nad námi jsou 3 byty a v každém mají jednoho 😒

eirin
10. pro 2009

U nás taky mají všichni sousedi psi (tedy ze stran, nad námi už je střecha).. ale neslyšíme je vůbec, tak máme asi nějak dobře odhlučněné zdi.

chaarleene
10. pro 2009

eirin a nebo je mají vychované 😀

andelka
10. pro 2009

Ahojky holky 🙂
moni: Jestli ušlo, nevím, jsi tu chvíli nebyla a my jsme si zatím zamluvili byt a začali vyřizovat financování a už se to blíží ke zdárnému konci. Tak se těším, že po Novém roce se budeme rozestěhovávat, pracovat na mamčiném i našem bytečku, kupovat nějaké nové věci a že budem s mužem a veverkou sami 🙂

Deny: Na Vánoce se vůbec neupínej, mimčo si samo řekne, jestli chce být vyloženě vánoční dáreček nebo ne.

Adelka: Tak koukám, že jste se včera pohlaví dozvěděli - gratuluju ke zdravému chlapečkovi 😵

holky já jsem dneska nemožná, fakt. 2 hodiny jsem pekla (s mamkou) a jsem grogy. A ještě mi jeden plech napečeného spadl - no zachránila jsem dost, ale chtělo se mi bečet - hormony 😒 Včera jsem udělala těsto na išelské dortíčky, budem je dělat letos poprvé, tak jsem zvědavá.
No asi půjdu odpočívat, protože odpoledne se chystám ke kamarádce za město, má 2 měsíční holčičku, tak se těším 🙂

No a byty - ani nemluvte. Sice bydlíme ve starším baráku, ale stěny nic moc. Když pod náma bydlela nahluchlá paní, tak jsme si užili. Před časem zemřela, nedávno to koupili noví, ale nevím, jestli už se nastěhovali, protože zatím je to dobré. A původní majitel říkal, že tam prý chtějí něco rekonstruovat, tak doufám, že to stihnou do jara, jinak se s veverkou stěhuju. ☹ Byt vedle (sousedíme chodbou a obývákem) se pronajímá a teda co tam jsou dycky za lidi - mladí a s malým děckem. I když to sleduju, tak pořád nevím, kdo tam vlastně bydlí, protože tam chodí tolik lidí, že to maj snad jako hodinový hotel nebo co. Když je tam ta rodinka, tak malá běhá po bytě, dupe, mladí po sobě štěkají, pak po ní, ona začne brečet - no radost. No ale říkám si, že se jim na jaře "pomstíme". 😀 Poslední sousedi jsou fajn, sousedíme jen sociálním zařízením a kuchyní, tak to je v pohodě. A nad námi už není nikdo. Akorát ještě slyšíme vždycky výtah, máme ho jakoby za předsíní. Ale příští rok se bude měnit, tak snad bude tišší. Psi jsou v baráku myslím dva, ale takoví mini, takže to jde.

andelka
10. pro 2009

estrel: Jé, tak budete na Vánoce fakt v novém - moc se těším na fotky 😵
My toho budeme nového kupovat asi málo, jednak nebudou penízky, a druhak ( 😅 ) děcko stejně všechno zničí, poťape. Větší rekonstrukce se asi bude dělat, až nám za cca 3 roky skončí spoření - hlavně kuchyně bude nutná. A víc nových věcí se bude kupovat, až se bude náš pokoj předělávat na dětský. Zatím to vidím na vymalování obýváku, nový koberec, sedačka, stolek, postel tamtéž, skříň do předsíně (stávající hodlám použít jako přebalovací komodu), komoda pro mimčo a to je z nábytku asi všechno.

moni1412
10. pro 2009

char to je super, ze doteraz nebol dovod 😉 no ono uz sa to nezlepsi urcite, moze to len zostat tak ako to je alebo potom sa len dalej otvarat .... ale verim ze tvoja bude ta prva moznost 😉 ja beriem magne B6 uz vyse mesiaca, teraz 2x denne, ale vcera som si nasadila az 3x, maly je dnes u nasich, tak snad mi pomoze oddych a prestane to brusko vymyslat uz 😒

deny ked som cakala Deniska, bola som v nemocnici na Velku noc ,jeden uzasny dr. s este uzasnejsou sestrickou ma pustili na priepustku domov aspon na jeden den a noc, lebo po skoro mesiaci to slo so mnou dolu vodou 😒 bola som im za to velmi vdacna, o to viac ze by sa uz na priepustky nemalo pustat 😖 dost mi to pomohlo a to bola Velka noc... Vianoce by boli asi este ovela, ovela tazsie, preto ti prajem aby ste to krasne stihli do Vianoc 😵 vekmi v tomto na vas myslim.....

andel to je super, gratulujem 😵 to som prepasla..... 🙂 tak to bude super, byt vo svojom, sami..... 🙂 😉 kedy ta caka UTZ? pomaly sa blizis k 20.tt. aj budete chciet vediet pohlavie? 🙂

andelka
10. pro 2009

moni: jo jo, strašně se těším 🙂
Velký UTZ mě čeká za 12 dní, 22.12. Tak doufám, že bude drobek odpovídat všem tabulkám (aspoň přibližně). Pohlaví vědět chceme, ale pochybuju, že nám ho už řeknou teď - jednak může být blbě natočené mimčo a taky jdu na UTZ jen ke svému gyndr a ten zas tak úžasný přístroj asi nemá, v nemocnici byl lepší (jak jsem byla na screeningu). Potom půjdu cca za 3 týdny do nemocnice na srdíčko mimča, tak snad by doktor mohl příležitostně sjet i jinam a omrknout to 😀

moni1412
10. pro 2009

andel tak mozno vas prekvapi drobcek a ukaze sa hned 🙂 😉 neboj, vsetko bude ok... uvidis 😉

andelka
10. pro 2009

No třeba jo, byla bych ráda. Ale jsem připravená i na možnost, že budeme mít překvapení až do konce. I když - byl by to krásný dáreček pod stromeček 😅
Vám to řekli kdy, že budete mít holčičku?

estrellita
10. pro 2009

andel: a ty tusis holcicku? 😉

andelka
10. pro 2009

estrel: Kdepak, já od 6tt tuším kluka 😀

milmic
10. pro 2009

Koukám, že zatím je to tu samej kluk....
Jsme zvědavá, kdy přijde taky holčička. 🙂