Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
11. pro 2009

Muž by toaleťák s Paroubkem asi ocenil 😀

Jinak docela pěkná věc - dnes, týden po tom, co jsem vám posílala do mailu tu knížku, mi přišla notifikace, že na některé adresy se to nepovedlo doručit 😠 😀

tiburcia
11. pro 2009

eli tak to jsem ráda, doufám, že se to bude líbit 😉

chaarleene
11. pro 2009

nazdar, děvčata, dopoledne jsem měla docela rozlítáno, tak jsem se sem dostala až teď 🙂

ale došla jsem si koupit injekce, došla jsem si vyzkoušet šicí stroj (což jsem asi neměla dělat, protože jsem se do něj zamilovala a on je dost drahej 🤐 ), došla jsem na nákup... jo a mamka už to nemohla vydržet, tak mi dala dárky k svátku už dneska - 3 košilky, kabátek, dupačky a ponožky s medvídkama 😵 (všechno samozřejmě na mimčo 😀)

elitera
autor
11. pro 2009

Hehe, zkoušeli jsme to použít na neteř (rok a čtvrt). Hrozně se jí to nelíbilo, schovala vždycky hlavu mezi ramena a nakrčila nosík 😀 Byla u toho vážně k sežrání 😀

madlisek
11. pro 2009

Ten toaletni papir je vtipnej 😀 Ale nechtela bych koukat na Paroubka pokazdy, kdyz jdu na onu mistnost 😀

elitera
autor
11. pro 2009

No v mým případě by to mělo dost možná projímavej účinek 😀

chaarleene
11. pro 2009

tak mně se to drbátko veeeelmi líbí 😵 mamka ho má 🙂

tiburcia
11. pro 2009

tak já jsem ráda, že ho mamka nemá 😀 a že ho u nás doma nikdo nezná...takže si myslím, že je to super dáreček...

chaar tak už se vám pomaličku kupí výbavička 🙂

madlisek
11. pro 2009

Aspon by se ten papir brzo zuzitkoval, Elit 😀

Hermi, hlasim, ze me knizka dosla v poradku a uz jsem ji precetla - moc dekuju!

chaarleene
11. pro 2009

tibu, to jo, já ty nákupy pořád tak nějak odkládám, zatím se mi do nich moc nechce, ale mamka mě zásobuje kvalitně 😀 akorát teda pořád kupuje košilky a ne bodyčka, tak ty budu muset dokoupit já 😀 ale ponožek už máme jak pro rotu 😀

herminka
11. pro 2009

Nad tím drbátkem jsem taky uvažovala pro maminku. Ale mám strach, aby to neoznačila za zbytečný krám ☹

madlisek
11. pro 2009

Rozdil ve velikosti latkovkek a papirovek v akci :https://https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 🙂

andelka
11. pro 2009

ahojky děvčata 🙂
dočetla jsem vás, ale asi jsem zapomněla na co všechno jsem chtěla reagovat 😅 Ale zkusím to

Elit: To je super, že jsi služebku zvládla, jen tak dál 🙂

eirin: Pohyby cítím asi od začátku 18tt, žádné motýlky, normálně ťuk ťuk do břicha. Většinou když nějak blbě ležím nebo sedím. Ale ještě ne často, jen sem tam. Podle mě dvojčátka jdou cítit dřív, takže už to klidně může být ono 😵

Moni: Tak já budu veverku už odteď přemlouvat, aby nebyla stydlivá před vánocema 🙂

Char: Mně teda ještě nikdo na břicho nesahá, bo to furt vypadá jako špek, ale až to přijde, tak se nenechám. Je to moje břicho, ne veřejný majetek. To triko je super, ale určitě by se dalo i vyrobit. Já si takhle udělám tričko s tlapičkama. kkonečně už vypadám trochu těhotně, tak ho můžu nosit.

Madli: Ty děláš chutě s tím pitíčkem 😉 Začínám se těšit do Olomouce na dětský punč 🙂

jinak dneska jsme byly s mamkou v Opavě, chtěla jsem si vyzvednou třetí exemplář diplomky a normálně škola je zavřená kvůli chřipce. Naštěstí sekretářka (bez níž by mohli ústav rovnou zrušit) tam byla a napsala si mě, že až zas otevřou, diplomku mi pošle poštou, je zlatá 🙂 No tak jsme aspoň pochodily po trzích, nakoupily dárky, už vím, že od Ježiška dostanu cvičební balon a noční košili 😅 , daly jsme si kafčo v kavárně, bylo to moc fajn. Ale teď odpočívám a sbírám síly na tvoření dalších těst.

andelka
11. pro 2009

jo a ještě
Hermi: email mi v pořádku došel, ale ještě jsem knížku nestihla přečíst 😅 Děkuji

estrellita
11. pro 2009

tibi: to je desny, ten toaletak, bych se stitila na to vubec sahnout 😀 😀 😀

madli: tak to jsi me potesila 😵 😵 to jsem rada, ze se povedly 🙂

andelka
11. pro 2009

Ad toaleťák - manžel by ho vyhodil do mísy rovnou celý 😀 tohle by mu nesmělo na oči 😀

estrellita
11. pro 2009

andelko: ja bych to doma taky nesnesla. fuj, ta jeho piha, arogantni vyraz 😝 😝 no nic, ale o politice radeji nebudeme zacinat 🤐

madlisek
11. pro 2009

Estrel, jsou fakt vynikajici, dekuju za recept, mam pocit, ze to bude stalice - estrelciny kokosove hrudky 🙂 A mas pravdu, o politice nezacinat, i kdyz musim priznat, ze mam radost, ze u toaletaku jsme se tak nejak vsechny shodly 🙂

madlisek
11. pro 2009

Tak jsme poslali vanocni prani minuly tyden, protoze jsme se bali, ze to bude trvat, a ted nam vsichni pisou, ze uz je dostali - takze jsme za blazny, co posilaji vanocni prani14 dni pred Vanoci 😀

estrellita
11. pro 2009

no tak to je pro me cest 😉

madli: radeji driv, nez pozdeji 🙂 ja bych chtela udelat vanocni/novorocni prani az jednou s mimcem, ted nejak nemam kreativni napady 😅

herminka
11. pro 2009

Mně se na tom papíře s P. líbí, že ho člověk může poslat, kam patří 😀

Estrelčiny kokosové hrudky jsem si taky okopírovala, ale dojde na ně asi někdy jindy, lesto totiž budu dělat kokosové cukroví do formiček, které jsme dělali, když jsem byla malá.

Já už mám PF hotové. Vždycky vyberu nějakou fotku, kterou jsme během toho roku nafotili a ke které lze vymyslet nějaké fajn přání.

Jsem dneska slaměnka, manžel jel do školy do Brna a navštíví tam kamarády, tak se vrátí až okolo půlnoci. Doufám, že si tam patřičně užije vánoční trhy a strom na Svoboďáku.

estrellita
11. pro 2009

hermi: ja jsem dneska taky slamenka, ale jen vecer 🙂

elitera
autor
11. pro 2009

Já taky, Lišák je zas v práci, měří cosi do disrágory.
Zítra mi přijede svědkyně, tak jsem trochu uklízela. No, snad to je aspoň trochu vidět 😀
stejně mě ale čeká úplně mega program... nákup, vaření, potom s nima na trhy ještě... jsem mrkev už teď 🙂)

milmic
11. pro 2009

Já jsem taky slaměnka. 🙂
Můj milý je na bytě a léčí se antibiotikama a já jsem musela jet už ve čtvrtek domů... Tak jsem jenom napůl slaměnka.
(málem jsem napsala slamněnka..... no kam to se mnou spěje, to nevím...... 😕 )

estrellita
11. pro 2009

mil: a co mu tedy je? uz je mu lip?

koukam, ze bymse mohly zalozit spolek slamenek 🙂

milmic
11. pro 2009

No, estrelko, jakože nevíme.
V krvi se našlo, že má brutálně překročený nějaký hodnoty. Že třebas to má být 0-5 a on má 55. Takže výsledek byl, že má v tělo kohosi, kdo je strašně odolnej, protože jedny atb na zánět hrtanu přežil.
No ale jako ve výsledku mu prej nic konkrétního není.
Takže dostal širokospektrální atb, žádnej pohyb ( hehehehehehehehehe - bez komentáře), ležet v klidu, papkat pilulky, neschopenka a v pátek znova na krev a uvidí se.

estrellita
11. pro 2009

mil: teda a to nedelali dalsi vysetreni?? tak at je mu co nejdriv lip!

milmic
11. pro 2009

No Estrelko, jaký vyšetření by se mělo dělat?

Dělalo se krev, moč a výtěr z krku a prej se aji čekalo v laboratoři, jestli v tom narostou nějaký bakterie nebo kdo.
Jináč ono totiž, v pondělí byl teda z cesty, ale v úterý měl už jen 37,xy a pak už to bylo dobrý.
Paní doktor jen říkala, že kdyby se znova vrátila taková horečka, tak sanitku a do nemocnice.

madlisek
11. pro 2009

Estrel, nejak jsem si toho predtim nevsimla, ale koukam, ze uz jsi regulerni snazilka 😉 Mam pocit, ze vy uz budete vsechny babicky, nez my se zacnem snazit 🙂

estrellita
11. pro 2009

madli: no tak na chvili to tam dam a uvidim, jestli me to tam omrzi, dam to pryc 🙂 nejlepe bych to pak vymenila za neco jineho, ze 😀

mil: ja myslela treba na streptokoka atd. ale to se asi dela vse dohromady. snad uz mu bude jen a jen liip .-)