Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
11. pro 2009

madli: vzdyt vy uz jen par mesicu a bude to, ne? 🙂

milmic
11. pro 2009

Já jsem taky uvažovala, jestli změnit "stav"....
Ale nejsem oficiální snažilka, jen to neřeším(e). 😀

madlisek
11. pro 2009

Bavili jsme se o cervnu, cervenci, ale to je jeste za dlouho, kdo vi, co bude 🙂 Jinak jsem lina a nechce se mi psat, tak jsem vystrachala nase minule tema a divala jsem se, co jsme psaly loni touhle dobou - docela ftipny, cist to po roce 😀

andelka
11. pro 2009

Jé, já jsem taky slaměnka. Muž má nějaké firemní mecheche. Ale čekat na něj nebudu, musím zítra dopoledne do města, tak půjdu už spát, ať zítra nepadnu za vlast.

Estrel: Gratuluju k novému krásnému statutu 🙂

Mil: To mě mrzí, že před Vánoci má tvůj milý takové trápení protivné. Snad se brzy zjistí, z čeho to je.
A mám radost, že besídka tak krásně vyšla 🙂
Klidně si tam snz dej, ono to vypadá moc hezky. Taky jsem pas změnila hned od fáze neřešení. A strašně rychle se to změnilo na tt, tak třeba je to putovní 😉

Madli: A co jsme psaly? Asi něco kolem vánoc, ni? 😀

moni1412
11. pro 2009

estrel 😵 krasne 😵 drzim palceky, velmi, velmi

eli viem ze to nie je originalne, ale knihy mamina neoblubuje? 🙂 inak tupperware veci - maminina kamaratka s tym robi a mamina ma odtial teda doooooost veci, priznam sa ze sme po svadbe tiez dostali toho kopu odtial a nemozem sa na nic stazovat. super pomocnici v kuchyni 🙂

mad a u vas to ako vyzera so snz?

elitera
autor
12. pro 2009

Moni, knížka by sice byla super nápad, ale naši toho mají mraky a už nemám moc přehled, co mají a co ne. Trochu bych z toho měla asi strach už ☹ Ale vzpomněla jsem si, že pro ni mam ještě DVD Taková normální rodinka. No ale chtělo by to ještě něco... Tupper věci jsem jí neprozřetelně dala už během roku 😀 A ona furt nadává, že už to nemá kam dávat 😉 (ale to kecá 😀)

andelka
12. pro 2009

Děcka já vůbec nevím co manželově straně - ženy vyřeším asi nějakou kosmetikou, lepšíma dobrotama, ale jinak fakt nevím. Jedině pro holky už máme - mikinky.
Víte co, on člověk někdy má úplně jiný úmysl s nějakým dárkem a pak je mu líto, jak to s ním dopadlo. Loni jsme koupili krásný vyšívaný povlak na polštář - myslela jsem na ozdobu do ložnice nebo při nějaké příležitosti na gauč, prostě pro radost, ať to hezky vapadá - a nakonec ho holky povalují po zemi. To pak člověka přejde chuť něco takového kupovat. 😒
Jinak (doufám, že to tu nikdo nečte) 😅 mám pro manžela oblečení, kosmetiku a lampičku na stolek a nějakou dobrotku. Pro mamku dobrotku,vlasovou kosmetiku a zimní čepici. Pro švagrovou dobrotku, magnetek na lednici a takový bloček , co se do něj zapisuje, co se má koupit a pod. taky na lednici, je to s jejím oblíbeným motivem a ještě něco koupím. Pro bráchu máme nástěnný kalendář, dobrou flašku medoviny, dobrotku a něco na sebe. Letos se fakt v dárcích mírníme, protože nikdo nemá peněz na zbyt, takže to jsou buď maličkosti, nebo věci, co jsou potřeba nebo se sní.

milmic
12. pro 2009

Anděl, tak to jsi dobrá. 🙂
Já mám zatím dřevěnou mašinku pro Vojtěcha (synovec) a dárky pro mého milého: peníze na knihu, kterou si chce objednat přes net, tričko, co si přál, radox si přál a hlavolam - ten si nepřál. 🙂 Ještě mu možná ( asi určitě) koupím brambůrky v tubě - černý pringels, na těch ujíždí, jen jsou dost drahý, ale to nevadí.
A tím zatím končím. 😒

V plánu je džbán na pivo pro táty, takovej ten co se s ním chodí do hospody pro čerstvý pivo, sestra si objednala knihu, matce nevím - asi jí dám nějaký finance. Sice to nedělám ráda, ale pořád si stěžuje, že nemá na nic peníze a za nic není vděčná. A při jejím přístupu ke mě.......
No a rodiče mého milého jsem letos elegantně vyřešila, a to tak, že jsem to hodila na milého a požádala jsem ho, aby koupil pro maminku dárek, který jí dáme oba dva za nás. 🙂

Jo a zapomněla jsem, že všichni dostanou s dárkem i oznamko s pozvánkou na svatbu. A kamarádům k tomu přidám nějakou mlsotu. 🙂

chaarleene
12. pro 2009

tak já mám pro svoje rodiče lístky do divadla (teda ještě nedorazily, ale měly by být na cestě), pro manželovy rodiče filtrační konvici, bráška dostane čisticí sadu k foťáku, s jedním manželovým bratrem jsme se dohodli, že to nebudeme řešit, takže dostanou "jen" fotky neteře, které jim manžel nafotil, a druhý manželův bratr s rodinou dostane malý stativek na foťák 🙂

ještě musíme něco vymyslet pro dědu (asi to vyhraje nějaké dobré víno nebo nějaká mlsota) a pro babičku (určitě kalendář, ale ještě něco k tomu)...

no a pro manžela už mám 1 velký dárek a k tomu dostane kalendář, jeden sešit Garfielda a ještě bych mu chtěla koupit tepláky na doma - ale to by znamenalo nejdřív z něj ty jeho svléct, změřit a pak dojet do Jihlavy do City Parku, tak snad to nějak nenápadně zvládnu 😅

estrellita
12. pro 2009

holky diky,a le asi mam eposledni dobou nejake hadave obdobi 😔 😔 ach jo, ani semi nechce psat.

tak krasny vikend vsem

estrellita
12. pro 2009

a zeptam se vas, taky vasim muzum vadi, ze chodite na kone?

chaarleene
12. pro 2009

estrel, můj muž už si asi i zvyknul - i když teda já chodím spíš na beremko.... ale taky mu to vadilo... musela jsem mu slíbit, že nedám na net žádné jeho fotky a žádné fotky miminka 😒 ale jinak se s tím asi už i smířil - ví, že bych tu na sebe nevykecávala žádné extra intimnosti 🤐

milmic
12. pro 2009

Estrelko,
mojemu Honzíkovi to nevadí a nijak to neřeší.
Jen mu připadá úsměvný, že tady tlacháme o "nesmyslech".

estrellita
12. pro 2009

tady nejde ani o intimnosti, to byvch taky nevykecala,ale proste mu dost casto vadi, ze jsem tu, ze mu to rpijde jako tlachani o nicem atd., ze je to ztrata casu. ale on asi netusi, ze proste vam muzu rict i ty nejvetsi blbosti, ktere by jeho unavily a proste se zensky vykecat ☹ no nic dneska mam pocit, ze bych se chtela zahrabat nekam hodne hodne hluboko..... 😔 ☹

madlisek
12. pro 2009

AHoj holky 🙂

Estrel, vcera jsme meli k veceri tu brokolici atd v listovem teste - mnamka, dekuju 🙂 Muz se teda tvaril divne, kdyz jsem to navrhla ("slany strudl? a existuje to vubec?") ale pak to smlsnul nato sup 🙂

Jinak muz si ze me dela spis legraci, kdyz me tam vidi. Nebo kdyz mu nekdy chci rict, co se tu deje a zacnu "jedna holka z fora..." tak se hned zacne smat a rika "ty a to tvoje forum". Na druhou stranu zase chape, ze zeny maji potrebu sdilet spoustu veci a tim, ze se z toho vykecam tady u vas, ho pak tolik nezahlcuju zbytecnostma 🙂 Ad soukromi: nemam tu zadne fotky, jeho jmeno tu nepadlo a graf uz jsem si nastvila tak, ze se mi neda automaticky smirovat, tak myslim, ze to mu staci ke stesti 🙂

estrellita
12. pro 2009

madli a to se nastavuje jak ? na FF to snad mam, ze krizky nikdoi nevidi, ale nevim, jak na to na Wk, protoze neumim nemecky 😅

kdyz ja nechapu, ze nechape presne to, co ty pises. snazil ajsem se mu to vysvetlit.

to jsem rada, ze mu chutnalo, my jsme vcera dojedli posledni zbytecky.

chaarleene
12. pro 2009

estrel, ten můj to taky dlouho nechápal, zvykl si až nedávno 😅 přesně jak píšeš - ztráta času, co tam můžeme pořád probírat - tak jsem mu vysvětlila, že když nechodím do práce, tak se aspoň někde potřebuju vykecat, tak už to tak nějak bere 🙂

estrellita
12. pro 2009

chaar: jsi prihlasena o pul roku dyl, nez ja, tak treba to prijde 🙂
ale ani nevte, jak mne se nekdy ulevi, kdyz si povidam s vama.

madlisek
12. pro 2009

Estrel, da se tam v tom "sharing" nastavit, jestli chces "automatic update", tzn. ze kdykoliv do grafu pridas dalsi teplotu, tak lidem staci kliknout na link, ktery jsi v minulosti zverejnila a automaticky vidi, jaky je nejnovejsi vyvoj. Kdyz to nezaskrtnes, tak kdyz lidi kliknout na link, co jsi zverejnila treba minule pondeli, tak posledni teplota tam bude z minuleho pondelka.

Jinak u nas je to taky vice mene v pohode kvuli casovemu posunu. V knihovne jsem do peti odpoledne, to je u vas pulnoc. Takze kdyz prijdu domu, uz na kobylu nelezu, protoze stejne vsechny spite 🙂

madlisek
12. pro 2009

Holky nam tu taaaak voni pernicky 😵 Je to tu jak na pouti u pernikarskeho stanku 🙂

chaarleene
12. pro 2009

já jdu péct, chtěla bych toho dnes stihnout co nejvíc, tak nevím, jestli se ještě objevím... tak zatím ahoj 🙂

estrellita
12. pro 2009

madli: aha, tak teplota je mi jedno, ale jak muzu prosim udelat to, ze tam nebudou videt smajlici?

estrellita
12. pro 2009

chaar: papa, az udelam to WK, tak pak pujdu natirat a pote zehlit 😝

madlisek
12. pro 2009

Joj, to je WK a tomu ja nerozumim 😖

estrellita
12. pro 2009

madli, aha, tak ja napisu Len, ta to snad bude vedet 🙂 ale dekuju. tak ja jdu natirat, apson prijdu na jine myslenky.

papa

eirin
12. pro 2009

Tak u nás Komárovi rozhodně nevadí, že chodím na koně. On je zase pečený vařený na jednom diskusním fóru o autech, takže jsme si fifty fifty. A je fakt, že si i často povídáme o tom, co se děje tady a o tom, co se děje tam. A když tak občas zahlédl některá témata, tak si rozhodně nemyslí, že by se tu tlachalo o ničem - to se spíš řeší blbosti na tom jejich autovém fóru.

Dnes jsem konečně pořídila dárky pro mamku, ségru, bráchu a částečně pro Komára - ale letos opravdu nejsem moc originální. Zítra pojedeme někam pořešit zbytek (tj. taťka, děda, zbytek Komára) a ještě bych ráda nějakou kravinku pro obveselení pro každého.

eirin
12. pro 2009

Jo a ještě nic nemám pro synovce. To bude oříšek. Je mu patnáct, všechno má a je v pubertě, takže je ze všeho děsně zpruzen 😀

madlisek
12. pro 2009

Eiri, I feel your pain, meli jsme v rodine sveho casu 3 pubertaky, co vsechno maji 😝 Nastesti uz vyrostli a jsou uz zajmove vyprofilovani, tak uz to jde 🙂

eirin
12. pro 2009

Madli, on je taky poměrně jasně profilován, největší radost by měl z nové hry Cimrmana, jenomže všechny už bohužel má 🙂 Zná téměř všechny zpaměti (ale aby si zapamatoval vyjmenovaná slova, to né 😀)

elitera
autor
12. pro 2009

Heh, nedovedu si představit, že by mi nadával, že trávim čas na internetu. Koneckonců, kdybych ho tu netrávila, tak se nejspíš neznáme 😀 Spíš se mě ptá, když dočítam, "co píšou pipky? A nepipky?" 🙂
Jinak ježíška jsme dořešili - koupili jsme mamce dneska fén. Jupí!