Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
21. pro 2009

Estrel, nějak mi uniklo, ty jsi v současný práci nespokojená? V tomhle fungujou často zákony schválnosti, jakmiile bys nastoupila jinde, otěhotníš 😀 😉
Aer, jen se nepřepínej 🙂
Chaar, to je teda hnus :(
Já hlásím, že už mě v krku bolí jen jako angína, takže to fakt ustupuje 😵

chaarleene
21. pro 2009

elit, tak to je fajn 🙂

jestli tím hnusem myslíš injekce - tak to se holt nedá nic dělat, no... je tam o 50% víc toho roztoku, takže to asi bude víc štípat, ale to přežiju 🙂 paní doktorka hloubala, jestli by mi neměla spíš napsat slabší 2x denně a to by asi bylo horší 😅 už teď mám nohy jak feťák, všude vpichy a větší či menší modřinky - ještě že není léto 😀

elitera
autor
21. pro 2009

Tyjo, Chaar, je mi jasný, že nestojíš o chudinkování, ale bleeeeeeee. No, ale to už jsme myslím probíraly. Tož se drž. Co manžel, stále ještě si u toho zpíváte? 😀

chaarleene
21. pro 2009

nezpíváme 😀 teď pícháme v sedm ráno, to není čas na zpívání 😀 už jsem si prostě zvykla, že někdy to bolí, porod bude horší, tak se aspoň otužuju 😀 a manžel je super, píchá mi ty injekce úplně bravurně 😵

chaarleene
21. pro 2009

jinak k tomu chudinkování - člověk má někdy tendenci k bolestínkování, já třeba zrovna dneska... včera jsem byla na sboru frajerka a velkou část zkoušky jsem odstála stejně jako většina sboru - no a dneska mě bolí záda, k tomu ještě trochu hlava, jsem nafouklá, mimčo mě začalo kopat a dloubat do jater, k tomu ještě ty milé zprávy na hematologii...

a pak se tady podívám do nějaké diskuze, třeba k idiopatkám nebo (například dnes) k holkám apolenkám a nejradši bych si nafackovala, že si nevážím toho, co mám 😔

estrellita
21. pro 2009

elit: nespokojena uplne ne,spis by to chtelo asi zmenu, ale jako nejsem si jista 😅

elitera
autor
21. pro 2009

Holky, já jsem se zamilovala do limitky šátku 😀 Přemýšlím, že bych si udělala radost 😀 http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d...

estrellita
22. pro 2009

doré ranko 🙂 tak vcera jsem konecne sehnala krasny kozeny kozacky, ktere jsem chtela, tak uz nebudu mrznout 😅 koupila jsem jeste nejake darky, dneska jeste par nakoupim a mame vse 🙂 ve stredu vecer to jen zabalim a je to 🙂 dneska v noci chceme udelat stromecek, nejak jsme to driv nestihi a to jsme si rikalli, ze kdyz odjizdime hned po Vanocich, tak si ho dmae driv, at si ho uzijeme ........ no nejak to nevyslo 😉

elit: 😀 😀 hezky sovicky

elitera
autor
22. pro 2009

Ha, už mám v krku jen jako při angíně, jupí!
Tyjo, našla jsem si v počítači koledy a jak je mi líp, tak mě to začíná cukat, že bych šla přecejen uklízet a čančat. Akorát se to nějak bije s mou přirozenou leností 😀

aerin
22. pro 2009

Ahoj holky🙂

Teri, tak si ji udelej😉 A brzy se uzdrav!

Tu nedeli jsem ustala v pohode, dokonce i jednu ohnivou cha-chu 😀 i kdyz jsem pak mela trochu problem s dechem...😀
brisko nevim jestli roste, nemerime, ale jestli jo tak zatim fakt jen malinko🙂

a jinak teda zitra zaciname 10. tyden a tim 3. mesic😉

milmic
22. pro 2009

Jůů, Aerin, to letí....
ani se nenadějem a pofrčíte do porodnice. 🙂

elitera
autor
22. pro 2009

Hele, je tu ještě nějaká nesnažilka netěhule, kromě mě, madli a tibu? 😀

estrellita
22. pro 2009

elit: tibi uz ma taky naslapnuto (aspon uz v hlave), tak myslim, ze to nebude mit dlouheho cekani 😀

aer: hezky!! 3. mesic bude za chvilku za tebou 🙂. a kdy jdes na dalsi kontrolu?

elitera
autor
22. pro 2009

Už to vidim v barvách, že tu nakonec zůstanu sama 😀

aerin
22. pro 2009

teri😀

estrel, na dalsi jdu az 8.1. 😅

chaarleene
22. pro 2009

ahoj, holky, jen prolétám kolem a zdravím, dneska toho musím hodně udělat, takže se tu nemůžu moc zdržovat 🙂 jen jsem vám chtěla popřát hezký den 🙂

estrellita
22. pro 2009

aer: to jdu taky k dr., doufam, ze se nedozvim nejake silene zpravy ohledne toho profilu, tak si budeme navzajem drzet pacle 😉
chaar: let opatrne 🙂)) tobe taky hezky den.

moni1412
22. pro 2009

des ved my nestrasime 😵 len ze si uz z tejto temy na rade 😉

aer uz sa citis lepsie? 🙂

andelka este k tomu vcerajsku - ja zo zasady necitam tu na koniku take temy (ked si pisala o tej odtekajucej plodovej vode). zbytocne som sa vzdy bala a nikdy to nebolo take strasne, proste radsej sa vyhybam takym veciam.... uvidis ze ani u teba to nebude nic take.... ako vcera na poradni? 🙂

andelka
22. pro 2009

Holky, díky že jste na mě včera myslely, já teď nemám na PC moc čas, doděláváme, dokupujeme a tak, znáte to.

Takže dnešní poradna dopadla na 1*, výtok je asi normální, plodovka to není, neb mrně se má výborně a krček nebo čípek nebo se je taky v pohodě. Ale vzal mi stěry. Tvrdnutí bříšla je taky normál, ale to vím aji bez něho, že. 😅 Tlak, moč, všechno OK.
Miminečko váží 330g, má všechno co má mít a úplně přesně odpovídá tt, takže vůbec nevadí, že nepřibírám, má se dobře.
A JE TO KLUK 😵
Na 1000%, viděla jsem to naprosto zřetelně i já. Budoucí snacha mě určitě nepomluví 😀 A je tak krásnej, má nádherné ručičky, nožičky, no všechno. 😵 Miluju ho 😵

milmic
22. pro 2009

Teeeda, Anděl, gratulace největší. 🙂

Ted už na holčičku zbývá jen Aer a Chaar... a to druhž od Eirin.... 😎

aerin
22. pro 2009

Andelko, gratuluju, naadhera 😵

moni, jde to, dekuji za optani🙂 co u tebe noveho????

no tak jsem zvedava, kdy se objevi nejaka holka...tajne doufam, ze to prolomim, ale vidim to taky na kluka 😀 a Vasek taky tusi kluka 😀

moni1412
22. pro 2009

andel gratulujem k chlapcekovi 😵 aj k poradni 🙂 este som cakala ako si dopadla na poradni, uz idem a asi az cez sviatky niekedy dojdem.... tiez este dost roboty a zajtra to vyvrcholi - upratovanie, vecer stromcek... tak este raz krasne sviatky vsetkym 😵

milmic
22. pro 2009

No jo, vlastně Moni čeká děvčátko přece..... tak to už jednu princeznu máme.
Tak ted jsem zvědavá na další. 😎

aerin
22. pro 2009

no porad kluci dost vedou, holka akorat Cir a Moni a jinak kluci jako buci 😀

moni1412
22. pro 2009

aer u nas po starom.... raz dobre, ked menej oddychujem, tvrdne brusko ako blaznive.... ale celkovo fajn. uvidime 30.12. - poradna 😒 😀
hej, no nam vravia dievcatko, v januari nas caka utz, tak som zvedava este nan 😅

estrellita
22. pro 2009

aer: ja bych byla pro holku, tak to treba prolomis ty, nebo ja, mil .... 😀

andelko: jeste jednou gratulace 😵 😵

milmic
22. pro 2009

Tak u tebe Aer, tuším děvčátko.... Tak uvidíme za chvilku, co se vyklube. 😎

aerin
22. pro 2009

mil, bylo by fajn, kdybys tusila spravne 😵 😀

milmic
22. pro 2009

Estrellko, já bych možná taky chtěla víc holčičku. 😎 A můj milý zase kluka, tak uvidíme no. Kluci to prostě vedou.

aerin
22. pro 2009

my jsme chteli vzdycky oba holcicku, ale hlavne at je to zdravy, ze 😀 😵