Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
28. pro 2009

Elit, tyjo, suroviny na sliz jsou dobrý dar, to si budu přát, až se mě zase budou všichni vyptávat 😀 Díky s tím chlebem. Taky jsme švagrovi darovali fotku dárku - přehrávač, ač objednaný 4.12., nedorazil, tak jsme mu zabalili vytištěný obrázek a on si pak podle něj dokonce hledal parametry přehrávače 🙂

Pořád uvažuji, co udělat na Silvestra (budeme u kamarádů); teď jsem našla návod na plněné housky, tak možná ty (+ pivní tyčinky od Biohanky).

tiburcia
28. pro 2009

Hermi nesmutni, já taky byla v práci 😝

Mil tak to je mi líto...já si to raději ani nepředstavuju,protože mě, by to položilo 😅 aspoň mýdlo nebo čokoládu...já bych to dozajista obrečela 😢 😔

Madli krásné a hlavně pohodové cestování 🙂

des
28. pro 2009

Ahoj, moc vás všechny zdravím...popřát hezké Vánoce jsem nějak nestihla, tak aspoň ještě parádní oslavu konce roku!! 🙂 Ať nám všem přinese ten krásný kulatý rok jenom to nejlepší!!!

Madli, Mil: Budu na vás vzpomínat u televize zachumlaná do dek s čajíčkem v ruce 😀

Herminka: No já nebýt na mateřské, tak jsem dozajista v práci jak se znám! Jo a nevím, jestli víš, ale víš kdo čeká přírůstek 18.1.?? 😉

Chaar: To je sranda, řeším přesně to samé kolem tvrdnutí břicha - někdy se prostě malej vyboulí a je to jasné, že je to on, ale někdy je těch boulí víc a to se mi nezdá, to by musel mít spíš takovej krabicoidní tvar. Ale jak říkáš, nebolí to, není to ani nijak zvlášť nepříjemné...

A jsem moc ráda, že jste si povětšinou moc krásně užily svátky...já taky a jak jsme byli s mužem doma už od pondělka bylo to víc v klidu než třeba loni, kdy jsme prostě nestíhaly a stromek dozdobili až 24. někdy v osm večer🙂 U nás rozhodopádně nejvíc darů obdržel Šeřík, ale já třeba kabelku - i když jsem ovšem už "profesně" deformovaná, tak jsem hned začla přemýšlet, že má takový fajnový tvar takže do ní půjde naskládat hodně plínek 😀

estrellita
28. pro 2009

Ahoj holky, muslela jsem se na vas prijit podivat 🙂 zdravim vas z hor a zase supajdim k ostatnim 🙂
mejte se vsechny krasne a uzijte si hezky vszup do NOveho roku 🙂

mil: je mi to lito, je to fakt skoda, nekdy se proste stane, ze jsou svatky nevydarene,ale treba budou ty pristi lepsi...uz jako manzele si je urcite udelate hezky po svem 😉

🙂

herminka
28. pro 2009

Mil, a co zkusit v nějaké příznivé chvíli s tatínkem trošku promluvit?

Des, nevím to, ale myslela jsem si to. Jsem ostuda, musím Janě taky napsat (doufám, že myslíš ji 🙂).

milmic
28. pro 2009

Hermi,
to nemá význam..... víš co... jak ti říct, my jsme taková zvláštní rodina. 🙂 Já se sice o táty starám, ale kdybych něco řekla, jak bych to tak........
Tak bych se taky mohla dozvědět, že tady - jako doma - nemusím být apod. Nebylo by to poprvé. 🙂 Sice už mi to dlouho neřekl, ale...
Podobně mi matka celý dětství říkala, že u ní doma není moje ani postel, tak ať držím h... 🙂
Taková normální rodinka. 😎

elitera
autor
28. pro 2009

Mil... 😅

milmic
28. pro 2009

Musím jen dodat, že od té doby, co je táta jen se mnou, se naše vztahy zlepšily.

Takto s náma jednal dřív a především v době, kdy žil se svou velmi velmi mladou přítelkyní. Ale přesto si netroufnu cokoliv říct. Živí mě, drží mě na studiu, a tak dále....
Máme asi zvláštní vztahy, přestože spoustu jiných rodičů svoje děti živí, tak to mají prostě jinak no.

elitera
autor
28. pro 2009

Tyjo, Mil, ani nebudu říkat, co si o tom myslím, aby tě to nemrzelo ☹ Ale zase máš příležitost udělat to svým dětem jinak. 🙂

milmic
28. pro 2009

Doufám, že budu mít tu příležitost.

Strašně bych chtěla zažít takovou tu rovnocennost mezi dětma a rodičema.... pokud se povedou děti a nebudou to dobytci, ale slušný děcka jako my dvě se sestrou. 😀
El, některý věci já prostě nikdy nepochopím. Táta se zlepšil, ale máma.... nevím, proč mě nemá ráda, co už. 😅

Těším se, že jednou budu mít ve své rodině jiný vztahy a doufám, že se mi to povede. 🙂

herminka
28. pro 2009

Mil, nevím, co napsat, mrzí mě to ☹ Elit to píše dobře, připadá mi, že je hrozně důležité vědět, že to, co člověk zažívá doma, není správné, a vymezit se vůči tomu. Jinak to pak může dělat stejně a přenese totéž na další generaci a další... Říkala jsi, že si chcete časem pořídit vlastní bydlení, že?

milmic
28. pro 2009

Čsem určitě chceme stavět nebo kupovat domeček vlastní.
Jakože s tátem se dá žit perfektně, je nekonfliktní, fajn, hodnej, občas mi i pomůže doma. Jenže....

Co jsme spolu, tak mi fakt nic neřekl, už je to přes 3 leta.
Ale dřív to bylo na denním pořádku tyhle silácký řeči. Od jednoho nebo od druhýho, tak jsem taková vyfackovaná a radši mlčím. Nepotřebuju to znova slyšet a mít pocit, že vlastně nikam nepatřím. 🙂

milmic
28. pro 2009

Vlastně vím, proč mě máma nemá ráda.
S tátem jim to neklapalo, tak si pořídili další dítě, že jim to jako slepí vztah. Vylezla jsem z toho já a neuspěla jsem. A co hůř, byla jsem vždycky citově fixovaná na táty už od dětství.
Takže mi to matka vrací i s úrokama. V dětství mi furt vyhrožovala, jak mě dá do dětskýho domova a ted mi furt říká, jak jsem blbá. Naposledy, když četl3a zprávu od endokrinoložky, že plánujeme graviditu.

pardon...... nějak jsem to musela napsat.
Nechci dítě, aby mi zachraňovalo něco, co už ne funguje.

andelka
28. pro 2009

mil: Děti za své rodiče nemůžou. a ty jsi už dospělá, zařídíš si vlastní rodinu jinak.
Ani nevíš, jak se modlím, aby malý neměl nic, ale vůbec nic ze svého dědy (tím nemyslím tchána, ten je super chlap, otec i dědeček).

herminka
28. pro 2009

Achjo, snad neznám větší blbost, než si pořídit dítě, aby slepilo rozpadající se vztah 😒 A ještě mu pak klást za vinu, že se to nepovedlo 😠

madlisek
29. pro 2009

Mil, moc me mrzi, ze je to takove, ale az budes mit vlastni rodinku, urcite si to zaridis jinak, tak jak ti to bude vyhovovat. Moc Ti to preju!

Dekuji vsem za drzemi palcu, 1/3 jizdy mame za sebou, diky Bohu bez problemu!

milmic
29. pro 2009

Dobré ráno holky...
inu co už, nějak to bylo a já si doufám budu umět udělat líp. 🙂 Hlavně si nebrat z našich příklad a půl je hotovo. 🙂

tiburcia
29. pro 2009

Ahojky...

mil je mi to líto, ale je hrozně moc důležité že si uvědomuješ, že je někde chyba a že svoje děti budeš vychovávat jinak 😉

já jsem na tom jako andelka, jen se modlím,aby naše děti nepobraly nic z m rodiny 😒 to by nedopadlo dobře....

ale jsem ráda,že i po tom, čím si m prošel, pochopil, jak to bylo a došlo mu, že svoje děti bude brát jako rovnocenné a celý svůj život se bude snažit jim pomáhat 😉

moni1412
29. pro 2009

mil aj mna to mrzi, dufam ze bude coskoro zasa s milym vsetko ok 😒

char inak vyzera ked sa malinke hybe a vyduva brusko, inak ked tvrdne. to ti stvrdne cele na nejaky cas a ako pises - ten tlak. ale 1-2x denne je v tomto tt vraj v pohode 😉 ja hltam uz dlhsie to magne B6 2x denne a aj tak mi parkrat denne stvrdne 😒 zajtra mam poradnu, celkom sa zas bojim, ale snad bude vsetko ok 😒

milmic
29. pro 2009

Moni, už se mi omluvil, ale bylo to fakt hnusný. Ale uvědomil si to velmi záhy a to je nejdůležitější.

Díky za podporu holky, mizím do tej Vídně, večer poreferuju. 😎
Krásný den všem.

moni1412
29. pro 2009

mil krasny vyletik 😵

chaarleene
29. pro 2009

moni, díky za info 🙂 abych řekla pravdu, tak jsem po té minulé návštěvě u gynekologa trochu vyjančená 😔 je mi jasný, že to je úplně zbytečný, že je určitě všechno v pořádku, ale i tak 😅 hrozně se bojím, že by se miminkovi nechtělo na svět předčasně... potřebuju prostě už další kontrolu, aby mi řekl, že to je ok, že se to nezhoršuje - ale ta bude až za 14 dní 😅

chaarleene
29. pro 2009

teda ABY se miminkovi nechtělo na svět předčasně... už blbnu 😅 😀

andelka
29. pro 2009

mil: Taky přeju krásný výlet a pozdrav mi Vídeň, jo? 🙂

char: Mně teda tvrdne docela často, tipuju tak 6 - 10x za den, ale jen krátkodobě, a je to jen ztvrdnutí ne stahy. to by byl problém, ale obyčejné krátkodobé ztvrdnutí ne. Ale i tak piju Magnezku a tak 2x za den si zobnu Magnesium v tabletce. Doktor mi na to neříkal nic, když jsem mu to popisovala, říkal, že je to normální a že ke konci těhotenství může tvrdnout i 25x za den. Nevadí to, jen je to nepříjemné.

herminka
29. pro 2009

Andělko, pěkná fotka u stromečku 😉

My jsme měli dneska ještě jedny "Vánoce". Tchán nám koupil koberec do chodby a ta teď vypadá o 100 % líp. Loni v říjnu nám tam totiž praskl radiátor a na starý koberec vyteklo nějakých 150 litrů hnusné černé vody, jaká v topení bývá. Takže něco přes rok jsme tam měli holou škaredou dřevotřískovou podlahu, ale teď je to tam zase jak u lidí 😵

lucitee
29. pro 2009

andel: ze by konecne brisko? koukam na fotku z vanoc 🙂

tiburcia
29. pro 2009

andel bříško se už pomalinku začíná rýsovat 😉

tiburcia
29. pro 2009

andel bříško se už pomalinku začíná rýsovat 😉

hermi krásný stromeček 😵 😵 manželovi se ale takové nelíbí tak máme klasický plný baňek 😀 😀 😀 až bude chvilka hodím fotky do alba 😉

tiburcia
29. pro 2009

des krásné fotky bříška 😵

tiburcia
29. pro 2009

á mrtvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀