Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
6. led 2010

hermi: Píšu si 🙂

jo a nejsi sama. Teď zjišťuju,jestli by se mi, až půjdu na echo mohli podívat znova na pohlaví. Jestli teda bude zas dobře otočený. Já vím, co jsme s doktorem viděli, ale o fotku jsem si zapomněla říct 😢 a nikdo mi nevěří 😅

tiburcia
6. led 2010

no a teď mě naši zase prosí ať už to dítě máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se člověk nezavděčí 😀 😀

herminka
6. led 2010

Nezavděčí, máš pravdu😀
Naše maminka má zase řeči, že manžel bude pro děcka spíš dědeček než otec 😀 (je mu 33). Ale to beru jen jako popichování a jinak to z blízké rodiny neřeší nikdo. Spíš známí a vzdálenější rodina, zejména manželova (jehož sestřenice, které jsou mladší než já těhotní jak na běžícím pásu po párměsíčních známostech 😒 ).

tiburcia
6. led 2010

hermi taky to nemáš lehké 😀 😀 😀 je fakt, že jakmile začaly těhotnět sestřenice a známé co jsou mnohem mladší jak já a vdala jsem se, nastal teror á la dítě 😀 😀

andelka
6. led 2010

Nás teda nikdo neprosil 😅
Ale máš recht, člověk se nezavděčí, musíme se řídit podle sebe. 😉

milmic
6. led 2010

Tak já to mám trošku naopak.
Když jsem mojí mámě řekla, že jsem vysadila HA, tak mě akorát seřvala, že jsem blbá. 😀

herminka
6. led 2010

Teď jsem se celkem vyděsila - kamarádům, kteří jsou oba velmi drobní, se narodila dcerka 4,10 kg 😲 Nevím, co mám čekat u nás, kteří máme prakticky o 20 cm víc a manžel je celkem urostlý chlap.

tiburcia
6. led 2010

hermi já to radši neřeším 😀 😀 😀 to bysme museli mít při našich výškách žirafu 😀 😀

elitera
autor
6. led 2010

Hermi, neděs mě, Lišák má téměř 2 metry 😉
Nicméně obvykle bývají drobný holky uklidňovaný, že důležitější je obvod hlavičky než hmotnost celýho dítěte 🙂

Jinak já tu budu za černou ovci, bo se sexem jsem začala kolem 16. narozenin, partnery na chození (a spaní) 3, ale těch sexuálních celkem asi 3x tolik 🙂)))

aerin
6. led 2010

teri, ty si troufas, jit s kuzi na trh zrovna tady 😀

elitera
autor
6. led 2010

nenabrečim nic 😀 Že to byla blbost, vím dneska taky a nevrátím to 🙂 A všechno, co jsem v životě udělala a prožila, mě formovalo, abych dneska byla taková, jaká jsem. A myslím, že to není tak zlý 😀

herminka
6. led 2010

No, já se žirafou kombinovanou se slonem v podstatě počítám 😀 (muži chybí do dvou metrů 7 cm, mně 18). Ale teď mě to nějak vzalo a nevěřícně jsem zírala na tu SMS, že u nich bych čekala max. 3kilové miminečko.

milmic
6. led 2010

El, já myslím, že všechno zlý je k něčemu dobrý. 😉

estrellita
6. led 2010

aer: ty delas, jako bysme byly nejaky supove 😅 😀

tiburcia
6. led 2010

eli mě taky každá blbost posunula napřed 😉

moni1412
6. led 2010

4 strany? neblaznite. dnes nestiham 😒 lietame po pozemkoch a cely den je nejaky rozlietany, ideme zachvilu po maleho... tak len co som zbezne precitala....

char ty co robis? ked mas vela prace? ako sa citis? moja spolubojovnicka.... ked sme tak rovnako 😀

aer ty co riesis? vsetci vieme ze si sikulka a ziadne vyletenie sa zajtra nekona. takze klud 😉

k teme ohladom prveho sexu sa radsej nepridavam, nerada o tom hovorim. 😒 nie ze by to bolo nejak skoro, ale s nespravnym clovekom, co doteraz strasne lutujem 😔 ☹ druhy takisto, ale od tretieho razu to uz bolo s Milosom, cize nebolo ich vela, akurat ten prvy raz ma stve.... a vidite, nakoniec som sa o tom rozpovedala 😀

tib ved mas pravo teraz oddychovat, teda skor povinnost... setri sa, aby si to poriadne vyliecila 😉

ja som dnes vytriedila vecicky po Deniskovi, urobila sumarum co nam este treba, nakoniec len zopar malickosti na oblecko, tak sa da 🙂

herminka
6. led 2010

Jojo, taky pro mě byla spousta věcí, které ani taky nevypadaly, zkušeností a posunem.

tiburcia
6. led 2010

a právě díky tomu člověk ,,roste" 🙂

estrellita
6. led 2010

moni: to je dobry, aspon vas to financne nezatizi a veci, co mate, se opravdu unosi 🙂

tiburcia
6. led 2010

moni já si taky říkala co budu dělat doma, když jste tu většinou po večerech a ejhle 😀 😀 😀

moni1412
6. led 2010

estrel a kopu som aj nechala v skrini... modre a cisto chlapcenske.... ale hej, som rada ze nemusime vsetko kupovat, aj prebalovaci pult, vanicku a podobne prislusenstvo. dost to pomoze 🙂

tib to asi kvoli tebe ,aby ti nebolo smutno... vidis ake solidarne dievcata tu mame 😉

dobre, idem ja, vecer alebo zajtra sa ozvem. pekny zvysok dna.... papa 🙂

tiburcia
6. led 2010

😵 😵 děkuji 🙂 ale nevím jak to těch 14 dní utáhnete 😀 😀

chaarleene
6. led 2010

moni, my máme s manželem takové malé podnikání, pracuju přes internet z domu 🙂 a v lednu je vždycky hodně práce, takže jsem s tím počítala a jsem na to psychicky připravená 😀

estrellita
6. led 2010

jj, jsme solidarni 🙂 a nebo taky ukecane, ze? 🙂

ja jsem pristi tyden out of konik, takze pardon, ale pristi tyden solidarni nebudu 😀

madlisek
6. led 2010

Holky, tohle po ranu docitat 😀 Vsechno jsem docetla a uz ani nevim, na co reagovat 😀 Jo, Aer a Andel, drzim palce, at vam uceni leze do hlavy!

Dnes jsem 30 DC, to se mi jeste nestalo 😲

tiburcia
6. led 2010

madli změna je život 😀

madlisek
6. led 2010

No ja se spis klepu, jestli se nam ciste nahodou nezadarilo 😕

tiburcia
6. led 2010

😀 😵 😵 😵

lucitee
6. led 2010

holky me bylo taky 18 a jsem rada, ze jsem pockala a bylo to skvely a mam celozivotni hezky vzpominky. Kazdej zraje jinak.