Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
10. led 2010

raz dva.....máš tam napsané město i okres...a když to město je vesnice a má fotku baráku tak stačí chvilu hledat 😀

tiburcia
10. led 2010

pozn. je možné jak ještě fotíš barák z venku, že tam máš i rovnou to číslo baráku 😀 😀 😀

tiburcia
10. led 2010

tak jsem zvědavá až ta modernizace ze střechy přijde i sem, jestli tu budou povinné města jak na střeše 😕

maidal
10. led 2010

Ty jo, tak to je drsny!

lucitee
10. led 2010

ze me v Cesku tohle jeste prekvapuje....

maidal
10. led 2010

No me prekvapuje i jen na beremku, kde maji holky v albu fotku oznameni se jmenem a adresou, ze to uz je dost drsny

tiburcia
10. led 2010

je fakt, že to s tím vykradením na střeše napadlo i mě,jak tam vidím jak tam mají nafocenou elektroniku atd....

tiburcia
10. led 2010

no a teď si vem že na beremku máš v oznamku adresu a na střeše třeby byt v Praze...tak to najdou i podle toho....oni jsou vynalézaví 😉

maidal
10. led 2010

no prave to myslim. Jak je to vsechno propojene. Na jednom foru adresa, na druhem foru presne plan domu a vyfocene, co je v kterem pokoji...

milmic
10. led 2010

Mad, já právě bohužel vůbec nexvím, že přijde.
Mě totiž takto občas bolí bříško už asi 3 dny, možná i víc, moc to nesleduju. Občas mě k tomu zabolely i klouby. Jenže mě bříško zabolí třebas 4x za večer a to je všechno. 🙄 Už jsem se vsázela asi 4x že přijde a nepřišla.
Dneska jsem 30 DC. 🙄

maidal
10. led 2010

No 30 DC neni jeste nic hrozneho - podivej se k Aer do snaziciho alba, jake tam ma vystavni kousky - ani nevim, kdo nakonec tu soutez o nejdelsi cyklus vyhral?

moni1412
10. led 2010

tib fiha. ja na strechu sice chodim, ale dobre vediet ze asi nie davat velmi detailne fotky 😒

elitera
autor
10. led 2010

Tuším, že vyhrála Des s cyklem kolem 80 dnů, ne? Já měla po revizi 65, Aer někdy tou dobou nevydržela a šla na vyvolávačku 🙂
Mil, 30DC je opravdu hodně v pohodě. Já mám stabilně cykly i 40 dní. Podstatný je vědět, že máš ovulaci (což teda nevíš), pak je to v pořádku. Krom toho, ty máš myslím první cyklus po vysazení, ne?

chaarleene
10. led 2010

holky, to s těmi zloději se tu už i řešilo - bylo to myslím na střeše - admini vyzývali k tomu, aby si člověk dobře rozmyslel, co tam dává... protože některá alba vypadala fakt jak pozvánka pro zloděje 😒 stačí si najít album, pak si ten nick vyhledat přes google i na MK a na beremku a snadno si člověk zjistí i to, kdy jede ta dotyčná na dovolenou, jak dlouho bude pryč a tak 😅 prostě je tu taková "domácká" atmosféra, že si člověk často neuvědomuje, že si to může přečíst kdokoli a samozřejmě to i zneužít 😒

tiburcia
10. led 2010

jejda chaar...to je taky fakt 😠

tiburcia
10. led 2010

mě se tady třeba stalo...a to jsem si myslela jak nejsem inkognito...že jedna známá na beremku vypátrala moje přípravné album a asi tak týden před svatbou na něj poslala většině mojí rodině odkaz, ať se na to mrknou 😀 😀 😀 takže přišli o překvapení...a více méně od cizích lidí jsem se dva dny před svatbou dozvěděla, že mám nachystanou krásnou výzdobu, že to viděli na internetu...takže to pak kolovalo bůhví kde 🙄 🤐 takže jsem byla na.sraná jak cip 😠

tiburcia
10. led 2010

teď už nevím jestli se to řešilo tady nebo na beremku...ale je tu diskuze o tchýních...a jeden x člověk si dal tu práci a stáhnul všechny příspěvky od jedné holky a poslal to poštou její tchýni....tož bordel jak cip...myslím, že z toho bylo trestní oznámení 😨 🤐

chaarleene
10. led 2010

proto já jsem to sem třeba loni už vůbec nepsala... holkám z JTSP jsem to hodila do IP, že nebudu, aby o mě neměly starost, a hotovo... manžel je v tomhle směru hodně paranoidní, takže mě brzdí 😀 dokonce jsme to nepsali ani do takové té automatické odpovědi, která se odesílala z pracovního mailu - napsali jsme tam, že jsme momentálně mimo a odpovíme "jakmile to bude možné", ale žádná data...

tiburcia
10. led 2010

jo chaar já už sem poučená.....takže svoje těhotenství tu propagovat nebudu... 😉

chaarleene
10. led 2010

já ani nebudu nikam na internet dávat fotky miminka... natož abych někde veřejně vystavovala břicho nebo svého manžela nebo bydlení...

jednou třeba na beremku psala jedna holka do diskuze "co vám vadí na vašem miláčkovi" (nebo tak nějak se to jmenovalo), že jí vadí, že se manžel moc nemyje a nepoužívá voňavky - něco v tom smyslu... a ve svatebním albu měla napsaná celá jména a samozřejmě portrétní fotky... chudák manžel, jestli to četl někdo z jeho známých 😅

spousta lidí si to vůbec neuvědomuje a na net píše spoustu hodně intimních věcí a vůbec jim nedochází, že jsou lidi, co si dají tu práci a všechno si to najdou 😒 😠

des
11. led 2010

eli: jj, nechci se chlubit, ale myslím, že jsem tu "soutěž" vyhrála já...koukala jsem na to a bylo to přesně 88 dní 😅 Ještě že to nakonec dobře dopadlo, jinak bych se tu asi tak nekřenila.

chaarleene
11. led 2010

tak jsem právě prošla skoro 800 chlapeckých jmen a výsledek opět stejný - jestli to bude kluk, tak se nebude jmenovat nijak, budeme mu říkat miláčku nebo zlatíčko a hotovo 😅 😔

des
11. led 2010

herminka: přidám svoji osobní zkušenost s cestou autem - jela jsem s rodiči v cca 23. týdnu (to by měl být začátek 6.měsíce) do Toskánska - čili nějakých 1000 tam a 1000 zpátky a bylo to úplně v pohodě. Nicméně to vypadalo tak, že jsem vůbec neřídila a měla jsem k dispozici celé zadní sedadlo, takže když mi trochu začly natíkat nohy, tak jsem si je dala na chvíli nahoru a bylo. Stavěli jsme u benzínek asi čatěji než normálně, abych se prošla a učinila zadost utlačovanému močáku. Takže za mě - pohodička.

des
11. led 2010

Chaar: 😀 😀 no tak to nevím, jestli vám projde...možná ještě tak, kdyby to byl pes 😉 Matrikářky jsou na to pokud vím vysazený, aby každý měl aspoň jedno jméno a jedno příjmení

des
11. led 2010

ale je fakt, že u nás v rodině se krycí jméno Šeřík vžilo natolik, že jeho pravé jméno nakonec budou všichni ignorovat a tohle mu zůstane 😵 No můžeme si za to sami, to je pravda...

chaarleene
11. led 2010

des, tos mě teda zklamala 😅 jedno příjmení máme, to je v pohodě, ale to jméno... 😒 😅 mně přijde, že je v kalendáři tak 20 použitelných mužských jmen, jinak to jsou samé podivnosti 😅 v porovnání s dívčími jmény to je fakt slabota...

des
11. led 2010

chaar: měli jsme z toho přesně stejný dojem a když přičteš fakt, že jsme nechtěli, aby křestní končilo na Š, protože tak začíná naše příjmení a blbě se to vyslovuje...no zbyly nám asi dvě použitelné a k tomu Zibřid, který se děsně zalíbil choťovi a dráždí s ním zvědavé babičky 🙂

eirin
11. led 2010

Chaar, tak u nás bude beze jména asi i holčička 😀

des
11. led 2010

eirin: takže už je to jasné? Chlapeček a holčička???

chaarleene
11. led 2010

eirin, tak to bude zajímavé 😀 ale na druhou stranu, vy máte aspoň o 2 měsíce dýl na vymýšlení 😀

my jsme původně vyřadili všechna jména, která se vyskytují v blízké rodině, aby se to nepletlo, tak už jsme je zase přidali zpět do hry 😅 😀