Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
19. led 2010

luc: zachranar sympatak 🙂 to je hezky! a je fajn, ze uz je ti lip. a nepremyslela jsi, ze bys nekdy chodila k lekari? treba by ti to pomohlo jeste vic. i kdyz blizke osoby jsou urcite hodne dulezitou oporou, to je jasne!!!

lucitee
19. led 2010

no jo na psychiatra ci psychologa ja jsem zrala uz od detstvi.... ☹ to je tak kdyz se vezmou nespravny lidi a navic maj 3 deti, me meli jako 3 v poradi a v momente kdyz nefungovali. Zazlivam jim to, ze meli jeste me. Asi potrebuju nejakej impuls abych k tomu doktorovi sla, ale tak nak mi prijde ze staci premyslet a vnimat sama sebe a dostanu se z toho casem taky. Jednou jsem k psychologovi sla, uz se to nedalo. Mela jsem uzkosti, fobie, psychozy...strasny obdobi. Nebyla jsem schopna jit mezi lidi, jet vlakem. Chtelo se mi vazne umrit.

Ted se snazim radovat ze vseho hezkyho co prichazi, uzivat si to a snazit se minulost rodicum odpustit a poucit se a bejt jina. Je to sakra tezky, genova vybava je silna.
Chci bejt pohodova hlavne pro sebe, ne proto aby nekdo rekl ze jsem mila holka. To uz je nastesti pryc. Naucila jsem to i meho muze, rikat NE. A jak je mu lip, kdyz po vecerech nedela kseftiky lidem, kterym neumel rict ze to neudela 🙂

estrellita
19. led 2010

to je mi fakt lilto ☹ doufam, ze uz bude jen a jen lip 🙂

chaarleene
19. led 2010

luci, tak to je fajn, že jsi na správné cestě - teď už to bude jen lepší 😉 umět říct ne a dát najevo svůj názor je hrozně těžký, já jsem se to horko těžko učila někdy ve 24 letech 😅

jinak příště už nikdy nepůjdu nakupovat s manželovými rodiči 😅

tiburcia
19. led 2010

andel, hermi...no úvahy to byly asi pětileté 😀 ale zrealizovaly se během týdne 😀 😀

luci to je mi moc líto....ale aspoň máš motor, co tě žene vpřed 😉

estrellita
19. led 2010

chaar: nakupovani byl zazitek? 😀

chaarleene
19. led 2010

estrel, jo, to byl... ale mohla jsem to čekat - jako bych je neznala 😅

domluvili jsme se, že nám koupí peřinky do postýlky - no a než jsem se nadála, tak měli na hromádce peřinky, dečku, zavinovačku, 3 prostěradla - za cca 2500... v podstatě co jsem řekla, že se mi líbí nebo že by se hodilo, to prostě koupili... a to mám ještě objednanou peřinku a polštářek do kočárku a povlečení - to zrovna neměli skladem 😅 ale když jsme vytáhli peněženku, že něco zaplatíme my, a začala jsem si odebírat na druhou hromádku, tak mi to tchýňka hned brala z rukou, že nám to chtějí koupit a že vůbec nemáme přemýšlet o tom, že bychom něco platili 😅

já jsem jim za to samozřejmě hrozně vděčná, že nám to koupili, ale mám z toho takovej blbej pocit 😔

madlisek
19. led 2010

Charleene, tomu se da ale snadno odpomoct - nerikat v obchode, co se ti libi 😀 Ja to tak mela v okoli taky, jen jsem rekla "je, to je hezky", tak jsem to mela a pak jsem mela vycitky. Tak proste uz nic nerikam, kdyz se domluvime, ze mi chce neco koupit, tak jsem rada, ale v obchode u toho zaryte mlcim 🙂

chaarleene
19. led 2010

já vím, jenže třeba na tu zavinku jsem se chtěla podívat, abych si ji pak objednala z netu - hm, tak bohužel, no 😅 😀

estrellita
19. led 2010

chaar 😀 😀 jak rika Madli, pro priste vis, a treba se na to pak radeji jdi podivat sama, bez nich. Oni asi citi, ze to je jedina moznost, jak pomoct.

chaarleene
19. led 2010

jo, vím pro příště 🙂 oni jsou hrozně zlatí 😵 😵 😵

estrellita
19. led 2010

my mame oba stejne rodice 🙂

chaarleene
19. led 2010

no, naši jsou na tohle taky celkem zlatí, ale jinak - mamka prostě vtrhne do obchodu, nakoupí, co se jí líbí, a pak mi to dá s tím, že se bez toho neobejdu 😅 za což jsem taky neskutečně vděčná, ale je pravda, že si to radši vybírám sama a jen to, co považuju za potřebné/vhodné 😅

elitera
autor
19. led 2010

Luci, jak já ti rozumím... a asi jsi rozumněla i ty mně, když jsem se v létě vrátila z Londýna a byla úplně hotová... Je hrozně super, že jsi schopná si pomoct sama (a nebo s pomocí toho záchranáře - překvapuje mě, že se až tak angažuje, mohl by to vzít jako rutinu, klobouk dolů!), nicméně psychologa bych ti doporučila taky. Jestliže teď jdeš po cestě k uzdravení, měl by on tě vzít autem. A jestli se chceš pohrabat taky trochu v podvědomí, tak doporučím kineziologii. To není svezení autem, ale šinkanzenem 😉
Nicméně opravdu smekám, že ses do toho dokázala tak hodně pustit (a uspět!!!!) sama! 😵

milmic
19. led 2010

Luc.....
ani nevíš, jak ti rozumím. ☹
Matka mě nikdy neměla ráda a celý dětství mi vyhrožovala, že mě dá dětskýho domova. A tak dále a tak dále a tak dále...
Měla jsem podobný stavy, nedokázala jsem jít do obchodfu, proč lidi na mě KOUKAJÍ!
No přišel den, kdy jsem se prostě smířila s minulostí, ale trvalo to strašně dlouho. Od tý doby jsem v pohodě relativně, ale čeho se nemůžu zbavit....
Mám zakořeněný, že aby mě měl někdo rád, tak si to musím zasloužit a "odpracovat".

Někdy jue to práca s rodičema a s dětstvím. ☹

tiburcia
19. led 2010

chaar já vím, že je to těžké, a že si člověk vyčítá, že kvůli němu utráceli atd....ale kdyby nechtěli, tak ti to nedají....bohužel já se takového nakupování nebo dárků nedočkám a už teď mě to mrzí 😔

tiburcia
19. led 2010

eirin až teď sem mrkla na tvoje bříško....tady na koníkovi se furt hraje na malá bříška 😀 😀 ale jak se tak dívám po maminkách v okolí, tak bych řekla, že jsi jen o malinko napřed nebo možná u některých skoro vůbec než ty co mají 1 mimi v bříšku 😉 😵 a jak očekávám váhový růst u sebe, tak budu vypadat stejně s jedním 😀

tiburcia
19. led 2010

chaar opět krásné fotky....doufám že je to focené pevnou 50tkou 😀 😵

tiburcia
19. led 2010

jo a na picasu máte hafíka 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

milmic
19. led 2010

Jůůůůů, Tib.... 😵
A kolik mu je přesně?
Bojí se?

Já jsem štěnátko neměla, můj hafík byl už velkej, když jsem si brala v útulku...

chaarleene
19. led 2010

tibu, jedna je focená pevnou stovkou na full-frame a ta druhá je focená pevnou třicítkou na 30D (což po přepočtu dává cca těch 50) 😀

chaarleene
19. led 2010

jinak dneska jsme fotili znova, jen co to manžel stáhne z karty, tak vám to tam hodím 🙂

tiburcia
19. led 2010

mil narodil se 15.11. takže něco přes 8 týdnů...a ta mrška se nebojí vůbec 😀 dokonce ani netesknil....teď stahuju jeho video na youtube...tak až to bude (snad to bude dneska 😀 ) tak vám hodím odkaz....on je ve skutečnosti ještě roztomilejší a krásnější než na té fotce 🙂 😵

milmic
19. led 2010

Ten je fakt sladkej... hned bych si ho vypůjčila na dvě hodinky. 😀

milmic
19. led 2010

Heh, můj milý si koupil nový monitor... Právě ho zkouší, jak se na ňom paří střílečka.
Stojím vedle něj a říkám: tak tohle je můj budoucí manžel a otec mého budoucího dítěte.... 😅
Jeho komentář: to víš, že jo haj......
Pám. to by chtělo natočit na kameru a někam pověsit....
Jeho komentář....... (nepublikovatelné)

Dlužno dodat, že přes sluchátka na uších ani nevěděl, že stojím vedle něj. 😕

madlisek
19. led 2010

Mil 😀

Tibu, to je drobecek! 😵 Uz se tesim na video!

madlisek
19. led 2010

Jej, kamaradce asi selhal lidsky faktor u BT a budou mit treti mimco 😵

chaarleene
19. led 2010

na picasu jsem dala dnešní fotky 🙂

estrellita
20. led 2010

holky, dobre ranko,

tak jsem konecne koukal na vsechny fotky 🙂 chaar, manzel nadherne vyfotil brisko 🙂
tibi: Tobby je roztomily, tak uz se tesim na video 🙂
andelko: brisko pekne poskocilo, dlouho jsem se na fotky nekoukala, tak jsem mela porad prestavu, ze vypadas jako netehotna 🙂

estrellita
20. led 2010

a jinak dneska je tak hnusne, ze bych nejradeji nevylezla ani z postele 🙄 a to prijdu domu z prace buh vi kdy 😝