Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
1. únor 2010

Dub.... 😀 😀
Je suprovej, jenom můj milý nějak nesdílí moje nadšení ani nadšení ostatniích. 😒

dub
1. únor 2010

Tak tedy jo, je mi 30. letos.mám rád sportování, a dobrý jídlo. Jsem takovej malej gurmán. papulu si neošidim, když máme na něco chuť tak klidně .večer kolem 22h jdu a kuchtím. 😀 😀
letošní vlastně teď už loňské vánoce. Jsme si moc užily, a řekly si že máme nejvyšší čas. pokusit se o děťátko. Ale neplánujem, nejlepší je tomu nechat volný průběh.
všichni kolem do nás pořád hučí, kdy kdy. No tak jsem si řekly že je přitom necháme ať si říkaj 🙂 nikomu už nic nechceme vysvětlovat. A když k nám mimi bude chtít přijít cestičku si najde. 🙂

aerin
1. únor 2010

vitej, dub😉

estrellita
1. únor 2010

jsem ted koukla na hlavni strance na fotku majatob a teda, to uz je fakt pekny bruch 😀 to uz bude za chvilku mimco venku 🙂

dub
1. únor 2010

Jinak si užíváme jeden druhýho. a toho klidu co máme. 😉
podnikáme výlety, hrady zámky,zoo atd... 🙂
Samo že nejlepší sport je .. doma v pelíšku. 😀
Už se nemůžu dočkat dovolený, chceme letosněkam k moři. já jsem teplomilnej tvor. 😀 😀 miláček říká že jsem se měla narodit někde v tepl.krajích.
Zima mě taky nevadí, no ale teplo miluju. klidně bych otočila roční období. zima krátká a jaro léto pořád 😉

aerin
1. únor 2010

jojo, maja ma krasny brisko 😵

madlisek
1. únor 2010

Dobre ranko holky 😵

Eiri, novomanzelko nase, vitej zpatky! Reportaz zni paradne, zda se, ze to byl nadherny den! Preju vam krasne a pozehnane manzelstvi a moc se tesim na fotodokumentaci 🙂

Gratuluju k MS, Mil 🙂 Je super videt (cist...) jakou mas z toho radost! A vas pesan je paradni, jak se raduje ze snehu! Ja bych se valela ve snehu, az bych brecela 🙂

Dub, vitej 🙂

Holky, kdo jste tu fanynky Káji Maříka, včera jsem pekla rozpíčky 😀

dub
1. únor 2010

majatob teda to je nádherný bříško. 🙂 🙂
už se nemůžu dočkat až jednou budu mít taky takový. 😀 😀
miláček je úžasnej, pokaždém mlování, si pak povídá s mojim bříškem.
je to takový pěkný, když ho slyšíš jak povídá, jeslti se už tentokrát píďalka zavrtala, a zůstane u nás. 😀 😀 už se moc těšíme. 🙂

lucitee
1. únor 2010

dub: koukam ze tvuj partner v tom taky pekne lita 🙂 to moc chlapu nema, teda pokud ja vim 😀

madlisek
1. únor 2010

Luc, to je dobre, ze nemas zadny PMS, ja cekam nejspis ve stredu a zatim jsem take relativne v pohode 🙂

lucitee
1. únor 2010

mad: no jsem trochu v soku, mivam ho 7-10 dni pred...a to se vsim vsudy. Ted se citim jak tesne po MS. Treba neprijde, bych si to uzila taky jednou bez toho vseho okolo.

eirin
1. únor 2010

Dub, to je krásné to povídání s bříškem. Úplně si pamatuju, jak takhle Komár promlouval k mému pravému vaječníku: folikulci folikulci, praskněte 🙂 A ony ho poslechly a praskly oba 😀
Madli, děkuju moc 😵

estrellita
1. únor 2010

eirin 😀 😀 to je dobry.

tak to manzel ne, ten ale ted hladi brisko hazdy den 😵

dub
1. únor 2010

Eiri, tak to jste měly nádherný den. blahopřeji a oběma přeji jen to nejlepší do společ.života.
Lucit no jo je takovej roztomilej, lítáme v tom oba pěkně. 😀 😀
prostě se už nemůžem dočkat. až budu 2v1. já i miláček už teď i trénujeme.
kamarádka tak té se před 2měs.narodil klučina a je tedy úplně úžasnej. tak ho máme občas na hlídání.zrovna tuhle sobotu jsme ho hlídaly. tak jsme s ním jely i vens kočárkem, bylo docela náherně. No a jak s ním jel můj miláček.strašně mu to s ním slušelo. 🙂
Tak jsem na něj tak koukala, normálně ze mě vypadlo ty můj taťko. Pak jsme si trošku pobrečely štěstím že máme jeden druhýho, a bylo nám krásně. 🙂

estrellita
1. únor 2010

holky, mam termin k dr. 15.2., uz aby to bylo, ale bojim bojim 😅

madlisek
1. únor 2010

Jej, Estrel, neboj, s nami ti to cekani utece jako voda a na kontrole bude vsechno v poradku a srdicko jak zvon 😵

lucitee
1. únor 2010

dub: a vy jste manzele?

estrel: to je blby cekani dva tydny co...ale treba uz bude srdce 😀

herminka
1. únor 2010

Estrel, neboj, bude to v pořádku!

Dnes měla jít na kontrolu Sijen, doufám, že pochodila dobře.

dub
1. únor 2010

Estreli neboj to bude dobrý, držím všechny palce co mám. 😀 😀
kdybys mě teď viděla tak se řežeš. 🙂
miláček je fakt pozornej,pomáhá i s dom.pracemi. Máme to rozdělený, ale když vidí že jsem unavená tak udělá i mou. jsem ráda že ho mám.je to moje pusina.
Holky já to za chvilku balim domu.
tak zase zítra, všem přeji krásný pohodový den.

eirin
1. únor 2010

Estrelko, neboj se.. ale ty dva týdny se budou neskutečně táhnout..

majatob
1. únor 2010

haha, to je sranda, zrovna jsem k vam nakoukla na novinky 😀 😀 😀 tak dekuji za pochvalu briska...ty fotky nastesti ledacos schovaji 😀 😀 😀

madlisek
1. únor 2010

Maji, brisko je fakt nadherne! Co ta jmena, jaka jste nakonec vybrali?

majatob
1. únor 2010

madli, napoveda v pasu, prvni je holka 😀

lucitee
1. únor 2010

maja: sice te neznam jako holky, ale stejne jsem jukla na fotky a mas teda neuveritelnej pupik. Kde nic tu nic a najednou bricho 🙂

majatob
1. únor 2010

luci 😀 nastesti uz moc neroste, musela bych si ho hodit na vozejcek vzdycky 😀

chaarleene
1. únor 2010

holky, vy jste toho za odpoledne nakecaly 😀 já jsem dopoledne byla za babičkou, protože je doma sama, tak aby si měla s kým popovídat 🙂 a taky pomazlit s pesinama 😵 😵 😵

a uvařila jsem si 3 dávky omáčky na těstoviny do mrazáku a vyprala jsem peřinky do postýlky 😀 - už definitivně začínám hnízdit 😅 😀

madli, fanynka Káji Maříka jsem, vím, že měl rád rozpíčky, ale vůbec nevím, co to je 😅 ale vím, že když byl hodnej, tak dostal rozpíček přes celý talíř, skoro jako tatínek 😀

lucitee
1. únor 2010

maja: jako nechapu jak takovy tintitko muze tahat takovy bricho 🙂

char: no ono na tom hnizdeni neco bude co 🙂 jen to bejva tesne pred porodem hihi

majatob
1. únor 2010

char, ja uz taky hnizdim jak diva 😀 uz nemam ani co prerovnavat, vsechno uz je nachystany 😅

lucitee
1. únor 2010

ja taky posledni dobou hnizdim, ale tehotenstvim to neni 😀

majatob
1. únor 2010

luci 😀 😀 😀