Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
2. únor 2010

aer: jj, myslela jsem zuby. no jestli neboli a jen vadi pri cisteni, tak bych tu bolest radeji fakt nechala na pozdeji, kdyz to budes moct necim tlumit, ja jsem v tu chvili milovala brufen 😅

dub
2. únor 2010

Ahojky holky přeji krásný slunečný den. u nás je dnes nádherně ani se mi nechtělo do práce. 😀
taky mi už ta zima začíná vadit, je strašně dlouhá. 😉
Teda holky v y toho prodebatíte , ani vás pomalu nestíhám dočítat. 🙂
Jojo moudráky ty jsou prevít, já už je mám naštěstí venku.nechala jsem si je postupně raději preventivně odstranit, a bylo to v poho.

aerin
2. únor 2010

andelko, no jdu tam az 10.3., ale jsem rada, ze jsem si uz zavolala, po poradne 18.2. uz by taky mohlo byt pozde, pry maji dlouhy cekaci doby🙂

na to OGTT se vubec netesim 😝 urcite ti to dopadne dobre😉

no nez dokojim...vzhledem k tomu, ze chci kojit minimalne do roku a pul, jestli budu mit mliko a nevylucuju moznost druhyho ditka, tak tomu moc sanci nedavam 😀 ale vsude jsem nasla, ze lokalni umrtveni (kor u zubare) nevadi ani v tehu ani pri kojeni, takze to ted nebudu hrotit a az mi zacnou delat problemy, tak si o tu zadanku reknu...kdyz budu zrovna kojit, tak prinejhorsim dopredu 2, 3 davky odstrikam🙂

estrellita
2. únor 2010

aer: hezkyyy, vy uz teda planujete rovnou druhy 🙂 a jaky chcete rozepstup?

dub
2. únor 2010

aer: ty jo tak to je pěkný, plánujete už druhý 🙂 😉 a jaký máte vybraný jména,

aerin
2. únor 2010

estrel, no to uplne ne, ale nevylucujeme, dokonce ani Vasek🙂

aerin
2. únor 2010

dub, jmena mam v pase🙂 v prvnim kole Anastazie nebo Zacharias, pripadna druha holcicka by byla Josefina a druhej klucik je ve hvezdach🙂

dub
2. únor 2010

luci : tak že by se podařilo 🙂 držím všechny palce. ať to klapne 😀
jak je u vás holky, tady je fakt nádherně sluníčko. 🙂 🙂

estrellita
2. únor 2010

dub: odkud jsi?

andelka
2. únor 2010

aer: Já taky všude volám hned jak mi řeknou, že mám někam jít. Dobře děláš, někde fakt mají brzy plno.
Na GTT jsem se taky netěšila, ale řekla jsem si, že to nějak dám a že je to potřeba. Tak jsem tam byla od 6.45 do 9h, až na tu chvíli, kdy mi bylo fakt blbě se to dalo. Též doufám, že to dopadne dobře, dík. Na dnešek jsem si ještě koupila čokoládku ke kafi 😅
No, tak záleží na tom, jak budeš to trhání a tu dobu potom snášet. Při těhu a malém mimču bych na to nešla. Ale později, když už se třeba kojí méně často a můžeš odstříkat, tak to už jo, kdyby fakt dělaly problémy. Zuby jsou potvory.

dub: Jejda, já jsem asi včera přišla o novou tvář 😅 Každopádně vítám a jdu dočíst, ať nejsem mimo.

aerin
2. únor 2010

andelko, no mne to prave jeste ani mudra nerekla😀 takze jsem dneska nejdriv volala ji, abych se ji zeptala, jestli tu zadanku dostanu skutecne tam a jestli uz se muzu objednat😀

chaarleene
2. únor 2010

mně OGTT nepřišlo až tak zlé... byla jsem tam s holkou, která se hrozně šklíbila, že to je hnusně sladký a tak - a pak z ní vypadlo, že poslední dobou klidně "dá" 3 snickersky najednou 😅 to mně by teda přišlo horší sníst jednu snickersku na posezení než vypít ten hrneček čaje 😀

herminka
2. únor 2010

Aer, možná se oGTT vyhneš, mám dojem, že je povinný od 25 let.

dub
2. únor 2010

aer, tak zachariáš i josefína jsou moc pěkný jména. nám se ještě líbí Natálka, a madlenka 🙂

dub
2. únor 2010

estrelit , bydlím v ústeckým kraji. v Lounech. 🙂

milmic
2. únor 2010

jo, Madlenka se mi líbí taky.
Ale to nevím, jak by prošlo u mýho milýho. 😀 když má problém s Emou.... 😀

chaarleene
2. únor 2010

OGTT není povinné vůbec, stejně jako ostatní vyšetření v těhotenství ho lze odmítnout 😉

dub
2. únor 2010

milic náhodou EMA je taky pěkný jméno, ale chápu že pak by holka z toho mohla mít mindrák. 😉
pokřikovalo by se na ní , Ema má maso. tak jak si to pamatujem ze školy.

andelka
2. únor 2010

char: Já měla sladkokyselou vodu, půl litra. A jelikož nepiju sladké nápoje, tak teda nic moc, no, trochu mě natahovalo. Ale teď už o ničem nevím, takže celkový dojem docela dobrý 🙂
A jo, no, to je fakt, berou to od 25 let, pokud není člověk obézní, nemá v rodině cukrovku a těhu je OK.

No tak jsem si všimla včerejší debaty o rozpíčkách a doufám, že cukrovku nemám, protože jste mi udělaly chutě 😅

chaarleene
2. únor 2010

andel, já piju jen vodu nebo neslazený ovocný čaj, takže hrneček přeslazeného čaje, který jsem nesměla ani zapít vodou, byl nic moc, ale ten tyjátr, který kolem toho některé holky dělají, mi přijde zbytečný 😅 - zejména u takových, co sežerou 3 snickersky na posezení 😀

milmic
2. únor 2010

Dub.... když jsem to řekla mýmu milýmu, že holčička bude Ema, tak seděl apaticky na posteli a předříkával.... Ema má mísu, máma mele maso, my máme Emu, máma mele Emu......
Ale on si vybral chlapečka, nuž pak to je těžký. 😀
Ale pak si to prohodíme, že on holčičku a já chlapečka, pokud nám příroda dopřeje. 😉

andelka
2. únor 2010

dub: Sice jsem nové slabikáře neviděla, ale pochybuju, že je tam pořád Ema má maso - doufám, že vývoj v této oblasti pokročil 😅
Jinak Madlenka se mi líbí taky moc. Kdybych nečekala kluka ale holku, byla by to Anežka Magdalena (druhé jméno po kmotře) 🙂 Snad příště 🙂 Natálek je strašně moc.

milmic
2. únor 2010

Anděl.... věř mi, že Ema má stále maso. 😀 😀
Já to musím vědět. I když dnešní slabikáře jsou krásné, tak zpočátku děti umí jenom samohlásky A,E,I,O,U, a souhlásky M,P,L,S.
Z toho moc duchalný čtení nevytvoříš. 😀

lucitee
2. únor 2010

jsem si na vas vecer vzpomnela, kdyz me palila zaha 🙂

dub
2. únor 2010

teda holky vy děláte chutě. 🙂
Já chtěla dělat ty rozpíčky už včera jak jsem přišla z práce, ale nakonec z toho sešlo. 😀
Miláček vymyslel výlet, a jelo se nakopečky zablbnout si. 🙂
Úžasný perfektně jsme si to užily. 😀 jak děti hihi
Takže je budu dělat tedy až dneska.

milmic
2. únor 2010

Jinak Anděl, bez obav, vývoj skutečně pokročil. Například Didaktis má úžasný Písmenkář a Slabikář, pohádkové ilustrace, překrásné obrázky, fakt krása. A není ani ve tvrdých deskách, takže není těžký.
A Živá abeceda a Slabikář od Alteru je zase malovaná Ladovýma a Zmatlíkovou. Ten je taky úžasný... 😵

majatob
2. únor 2010

ahojte 🙂
ja jsem chtela Madlen, ale neprosla mi doma 😀 a Magdalenka by byla jak po me 🙄
moni, my mame postylku pro mimi a Tobik uz spi ve svoji "velke", myslim, ze jde nekde v albu videt, nebo prihodim fotecku 😉

herminka
2. únor 2010

Pošlete to slunko, u nás vysvitlo na chvíli jen v sobotu, jinak pořád šeď, šeď.

Taky už dobrých 15 let nepiju sladké nápoje, tak si oGTT nedovedu představit. Maminka na něm kdysi byla prý to byl fakt hnus.

Zrovna jsem se chtěla ptát, jestli je ještě vůbec v dnešních slabikářích Ema mele maso 😀 A vidím, že některé věci se nemění 😀

majatob
2. únor 2010
milmic
2. únor 2010

Aji já jsem si nechala Rozpíčky otevřené a chystám se si to minimálně vytisknout, snadi vyzkoušet. 😉

http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-74873.html

http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-76558.html

Holky, vy jste už takové zkušené, co říkáte na tuhle bižu k mým šatům? Obrázek šatů je na našom albu. 😉 Kamarádka, co mi tyhle šaty doporučila, tak se jí to líbí. Co říkáte vy? 😎