Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

majatob
10. kvě 2009

a vis, ze mozna jo? merila jsem o hodinu driv nez obvykle, protoze se Tobik vzbudil na kojeni, tak jsem merila hnedka... 😀

andelka
10. kvě 2009

maja: Já se úplně do detailu v FF nevyznám, jednak neumím anglicky a druhak ho nepoužívám, ale mohlo by to být ono. Asi to tam někam zapisuješ, ne?a ono to na to reaguje.
No, někdo má horskou dráhu, někdo kopečky a někdo rovinu. Neboj, po ovulce tam budeš mít everest. Ještě jsi v první fázi a vyrovnané teploty jsou lepší než ty skákavé.
No a já jsem na tom takhle:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Moje nejoblíbenější rostlina je drmek. 😅 19DC jsem měla ovulku naposledy v červenci, pak už o mnoho později. A jelikož jsem tomu nevěřila, tak jsme si oslavili smajlíkem 1. máj a taky včerejšek, před odjezdem muže pryč. Ale porušení pravidel by nemělo mít následky, nebylo to ve vyloženě plodném období. 😕

majatob
10. kvě 2009

jj, zapisuju i casy 🙂 fakt je to lepsi? to je dobre...jen aby to nebylo rovny az do konce cyklu 😀
jej, tak snad zatim nasledky nebudou 😅

andelka
10. kvě 2009

maja: No snad ne, pokud myslíš mě 😅
Jo jo, při vyrovnaných teplotách v první fázi cyklu se to lépe stanovuje, ten vzestup, takže klid, je to dobré. Teď hlavně aby se ty teploty v nějakou inteligentní dobu zvedly. 🙂
A ukážeš graf? 😉

andelka
10. kvě 2009

No, to je pěkné, jen tak dál. Teď jsi teda 12DC, že? Tak to bych někdy na přelomu týdne čekala vzestup. Uvidíme. 🙂

majatob
10. kvě 2009

jej, tos mi nemela rikat, budu celej tyden jak na trni kdy uz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kdyz do konce cyklu nestoupne, tak to znamena, ze se ovulka nekonala, jo? mam pocit, ze se v tom trosku zacinam orientovat 😀

petullka
10. kvě 2009

holky kolikátý den po OVU testujete? 😎

andelka
10. kvě 2009

maja: Tak to já už budu radši zticha. Já teoreticky počítám s tím, že míváš cykly kolem 33dní, to znamená ovulku zhruba mezi 17-21DC a to je právě někdy ke konci týdne, nebo počátkem dalšího. Když nestoupne, tak se pořád nic neděje, někdy e ovulka může posunout, ale to by se pak prodloužil celý cyklus. No a kdyby přišla MS a teplota vůbec nestoupla, tak by to byl anovulační cyklus. Ale to předbíhám. Buď v klidu, stejně to nijak neovlivníš a já si myslím, že ovulka přijde. 😉

petullka: Myslíš těhu test? Nejdřív by mělo být něco vidět 10 dní po ovulce (někdy i dřív, ale to bývá raritní dost) a úplně perfektní jasná čárka stejná jako kontrolní je 18 dní po ovulce.

petullka
10. kvě 2009

andelko: jj, těhu 🙂 no to jsem dneska 10. DPO, chtěla bych to ještě týden vydržet, nejlépe na nějaké jasné příznaky 😝 to je hrozný, jak už vím, jak ty příznaky vypadaj z minulého těhotenství, tak si je vsugerovávám 🙂

petronela82
10. kvě 2009

Ahojky, jsem tu dnes poprvé, a dozvěděla jsem se spostu užitečných rad. Jsem taky jedna z těch mnoha snaživek tady. Vysadila jsem antikoncepci konce března (mercilon) první MS proběhla tak jak jsem byla zvyklá (v důsledku doznívání HA) a na druhou MS stále čekám (už 45 dní). Máte s tím nějaká zkušenosti? Jsem objednaná k doktorovi na 25.5. nemohla bych tomu do té doby nějak pomoci-? 25.5. do bude již 60 dní od posl. menstruace - nevíte co bude následovat za vyšetřní atd.

aerin
10. kvě 2009

Ahoj holky🙂

Maji, jestli jsi zadala FF jinou teplotu nez obvykle, automaticky ti dal prazdny kolecko🙂
petronel: tady ti vsechny hlavne doporucime merit bazalni teplotu...po vysazeni to telu nekdy trva dyl, vim o cem mluvim, dnes jsem 46DC a vim, ze neprobehla ani ovu, takze me neprekvapuje ze neprichazi MS 😅
s tema vysetrenima pozor...je dost pravdepodbny, ze ti bude chtit dr. nasadit zpet antiko na srovnani nebo v tom "lepsim pripade" pichat pravidelny vyvolavacky, ktery ti nahodi ms, ale nezaruci, ze do te doby probehne ovu...takze fakt bacha...chce to hlavne cas...ja se chystam konecne vyzkouset drmek, ktery tu propaguje Andelka, tak to taky zkus🙂

aerin
10. kvě 2009

maji, samozrejme jsem nemyslela jinou teplotu, ale cas, chjo 🙄

majatob
10. kvě 2009

aeri, neboj, pochopila jsem to 😀
andel, tak jo, ja se teda nebudu stresovat 😀 😀 😀

andelka
10. kvě 2009

petullka: No já myslím, že se nemusíš trápit ještě týden, ale docela jasný výsledek by měl být už za 4 dny. Já mám předsevzetí, že až budu jednou testovat, tak taky nebudu spěchat, protože někdy hodnota HCG stoupá pomalu a pak jsou to děsné nervy, jestli jo nebo ne, jestli to není jen stín, jestli to nebylo po limitu a tak. Ale mám odpozorováno, že ten 18DPO už ta druhá čárka bývá úplně výstavní (takže kdo chce mít krásnou památku, radím udělat si jeden test taky 18DPO 😉 )

petronela: aerin má naprostou pravdu. No a měření BT je fajn pro zjištění, jestli v tom daném cyklu ovulace byla nebo ne, což bývá popravdě pro snažilky nejdůležitější, že jo. Ale jjá bych to ještě nehrotila, MS ještě do toho 25.5. může klidně přijít. Ony ty první měsíce po vysazení někdy bývají pěkná kovbojka.

sijen
10. kvě 2009

Ahoj, dnes se vrátil můj táta z Francie a přivezl mi živou levanduli, i sušenou..no a pár sýru a paštiku. Tak si to užívám.. a celý byt nám voní. Dnes bude francouzská večeře 😵 😵 😵

andelka
10. kvě 2009

sijen: Jé, levandule, tu miluju, pomáhá mi usnout. Mám takový malý polštářek naplněný levandulí a ten "fetuju", když nemůžu spát. 🙂 Závidím. 😉

sijen
10. kvě 2009

Jó levandule Andělko ...ja jsem došla tak daleko -že ji normálně používám jako voňavku /používám olej-levandulový/. Mně štve že je tady tak drahá 400,- za jeden keříček..déle jak rok nevydrží. Posílám alespoň voňavý pozdrav 😵 A tvůj muž je v Norsku -tak určitě také něco přiveze z cesty, ikdyž levandule asi ne..no 😝 🤐

andelka
10. kvě 2009

No já si na voňavku netroufám, zdá se mi, že z levandule jsem nadšená u nás jen já 😅 Děkuji za pozdrav 🙂
No to jsem zvědavám co mi muž přiveze, určitě magnetek, jestli to tam mají, ale jinak nevím. Musím si počkat. A hlavně když v pořádku přiveze sebe.

madlisek
10. kvě 2009

Ja jsem na svatbu usila srdicka plnena levanduli, budou jako vyzdoba nejdriv a pak je rozdame hostum 🙂

sijen
10. kvě 2009

No to je moc pěkný nápad Madli a milá pozornost pro hosty!
🙂
pro potěšní všem levandulovým

https://www.youtube.com/watch?v=UoG39BdpYLA
estrellita
10. kvě 2009

madli: hod link, ty jsi sikvna na ruce, co? 🙂

madlisek
10. kvě 2009

Estrel, ja jsem sikovna jen na blbosti, obleceni si neusiju 😀

Fotky nemam, ale je to podobne jako tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

Ty moje jsou bila s ruzovo/lososovyma kytickama, jsou buclatejsi a obsita uzkou krajeckou. Ted je jich 50, ale lidi asi bude vic, tak budu muset par dodelat - u televize se to da 🙂

sijen
10. kvě 2009

Jéé, to bude pěkný! No už teď si troufnu tvrdit, že půjdou na dračku 😉 Blbůstky to nejsou, tomu se Madli říká DETAILY 😀
Tak si tak říkám, jak ty přípravu na svatbu byly pěkný!🙂

nathali
10. kvě 2009

ahoj holky nespite jeste rada by sem sa pridala na kus reci

sijen
10. kvě 2009

Nath, ja už se chystám na kutě-už je na mě pozdě. Dobrou noc.

nathali
10. kvě 2009

sijen tak se mej a dobrou noc a hezci rano 🙂 😵

elitera
autor
11. kvě 2009

Ranko 🙂
tak si ráno po budíku měřim, měřim, jdu čurat, zalezu, usnu, budík, vypnu ho a pípání se mi zdá nějaký vytrvalý... jsem si smazala to raní měření 😝 😀 Ale ono u mě je to asi stejně jedno... 🙂)))
http://www.fertilityfriend.com/home/225b51

elitera
autor
11. kvě 2009

ale fuj, ranní samozřejmě

majatob
11. kvě 2009

ty jo eli, ty jedes... 😲